Opinie o U.P.F. Dynex Damian Stróżyński w Piła

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy U.P.F. Dynex Damian Stróżyński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie U.P.F. Dynex Damian Stróżyński o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o U.P.F. Dynex Damian Stróżyński w Piła

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w U.P.F. Dynex Damian Stróżyński? Umieścili kilka ogłoszeń na Lento.pl.

Dramat

Pracujesz od poniedziałku do piątku 6-15-16-17 lub nawet 22 zależy jak się wyrobisz. Plus sobota (obowiązkowa, jeśli nie możesz, szukasz zastępstwa), tylko jedna trasa więc stosunkowo szybko koniec. Chyba że jesteś na Pile to 13:00. Nie ma żadnego dodatku. Wszystko stała stawka pod stołem bo sama praca tyle godzin jest niezgodna z kp. Nie polecam.

Grek

Dynex - mobbing, chaos,wypłata pod stołem,,soboty płatne normalnie bez dodatku,szef (usunięte przez administratora) podsłuchy w autach....nie polecam,szkoda zdrowia.

Jolanta
@Alina

Czy oprócz atmosfery możesz polecić zarobki albo warunki pracy? Na jakiej umowie jest tutaj zatrudnienie? Ile można miesięcznie zarobić? Będę wdzięczna za odpowiedź

Mario Nowy wpis

Chciałbym się dostać na magazyn. I tu pytanie jeśli chodzi o uprawnienia. Potrzebne na wózki widłowe czy niekoniecznie każdy pracownik musi mieć albo może je zrobić już pracując na koszt firmy. Ja niestety nie mam szkolenia i bardziej nastawiam się na pracę ręczną typu pakowanie towaru i rozładunek. Napiszcie jakie są możliwości dla takiego kandydata jak ja.

Xyz Nowy wpis
@Mario

Praca "ręczna" . Nie trzeba mieć uprawnień na wózek widlowy :). Polecam dzwonić i wysyłać CV

Daj sobie spokój , non stop , praktycznie co 2 tygodnie szukają kierowców i magazyniera , nie dlatego że firma się rozwija jak piszą, tylko wszyscy uciekają lub są zwalniani za nic.

Xyz
@Tomek

Rozpoczęcie budowy nowej siedziby w tym roku to tez dlatego ze wszyscy uciekają ? ????

Beata
@Tomek

Ale dlaczego mieliby się zwalniać? Ja teraz patrzyłam i nie widzę ogłoszeń akurat żadnych, daj znać jeśli coś jest. A umowę jakiego rodzaju dają, zatrudnienie jest w miarę stałe czy raczej „na chwilę”?

Hahaha
@Xyz

No jakimś cudem ciągle ktoś do pracy się znajduje, ale szybko idzie przejrzeć na oczy. (usunięte przez administratora) i trzy metry mułu. O prawie pracy nikt tam nie ma pojęcia, albo po prostu każdy jest ignorantem. Już nie wspomnę że co drugi tam wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma. Nie pozdrawiam :)

Agata
@Tomek

Pracownicy są zwalniani za nic? Możesz podać jakieś przykłady? Może znajdzie się jednak coś na plus? Benefity, dodatki, pracownicze? Jest jakiś system premiowania pracowników?

@Agata

Bardzo fajna atmosfera, wypłata zawsze w terminie , nadgodziny jak najbardziej są płatne. Jeżeli ktoś chce pracować to sobie poradzi ; )

@Marta

To dlaczego non stop szukacie kierowców ??? Non stop ogłoszenie na OlX . Co się dzieje z kierowcami ???

Dramat
@Marta

Nie, wypłata nie jest zawsze na czas. Nadgodziny płatne, bo przecież nie za darmo, ale stawka jest jak za normalną godzinę pracy, co jest żartem. Atmosfera, może i tak ale niestety niektórzy ją psują. Wyżej... niż .. ;) Obiecane premie, których nie było nigdy. OBOWIĄZKOWE! Nadgodziny, nikt nie pyta czy możesz, musisz :) nie wspomnę że te i wiele innych rzeczy jest niezgodne z kp

@Dramat

Czy te nadgodziny to robi się w ciągu tygodnia od pon do pt? Czy jest opcja przyjścia dodatkowo w weekend i wtedy sobie dorobić? I właśnie jak w weekendy się popracuje to nie tylko nadgodziny się pracuje ale też dodatek weekendowy jakiś jest?

Dramat Nowy wpis

Czy rotacja pracowników w U.P.F. Dynex Damian Stróżyński na Elektryk jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 20 sierpnia na Lento.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Ewelina

Ale to wszyscy nie mają umów czy część osób? A może są, tylko jakieś zlecenie? Jak ktoś dobrze pracuje to nie ma możliwości wywalczyć sobie jakiejś umowy?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w U.P.F. Dynex Damian Stróżyński? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Grek

Abc
@Grek

Skąd info o podsłuchach? Potwierdzone?

Gshshs
@Abc

Wyssane z palca jak większość negatywnych opinii tutaj ostatnio. Nieprawdziwe i oczerniające pomyje zostają wylewane przez pracowników ( wiemy których ) które nie radziły sobie, były słabe i próbują zaszkodzić firmie

Boxer
@Gshshs

Słaby to Ty jesteś,dlatego tam jeszcze pracujesz i nic nie jest wyssane, proszę napisz mi po ile godzin się jeździ w trasie,czy nadgodziny są wliczone do wypłaty i opodatkowane i jaka jest stawka w dni świąteczne (sobota),czekam na odpowiedź,amatorzy,

Hahaha
@Boxer

Dyskusja z wami nie ma sensu skoro piszecie ze to ze pracownik pracuje w firmie kilka lat jest slaby

Dobre sobie
@Gshshs

A my wszyscy wiemy,że to guru napisał ten komentarz,by bronić swoją firmę haha:))) Niestety,ale trzeba wkońcu wziąść sobie do serca negatywy i zacząć wkoncu myślec,zacząć traktować swoich pracowników z szacunkiem,a nie jak szmaciarzy!!!!! Karma kiedyś wróci do Ciebie za to jak traktujesz ludzi w firmie . ..... A to,że opinia o Dynex jest negatywna i cała Piła i nie tylko o tym wie to jest tylko i wyłącznie wina rządzącego Koniec tematu kropka

XDDD
@Hahaha

Większość pracowników co pracował tam dłuższy okres na stanowisku magazynier/kierowca w przypadku Dynexu to od 2 do 4 lat odeszła, i to co napisali poprzednicy to prawda.

@Dobre sobie

Non stop szuka kierowców , dziś po raz kolejny na Olx pojawiło się ogłoszenie ....a ja wysłałem mu 2 razy fejkowe CV , byłem ciekaw czy coś odpisze itp , nawet nie odczytał za każdym razem taki to szefuncio.

Alina
@Grek

"News" o podsłuchach w autach wzięty znikąd. Informacja jak najbardziej nieprawdziwa, nic takiego nigdy nie miało i nie będzie mieć miejsca. Atmosfera jak najbardziej na plus.

Jolanta
@Alina

Belmondo

Bardzo zła atmosfera, jeździsz od rana do wieczora na pełnych obrotach i wiecznie cię poganiają,stres i zero komfortu ,nadgodziny w kopercie. Ciągła rotacja pracowników,

@Belmondo

Non stop na OLX ogłoszenie na kierowcę , ile razy można szukać kierowcy ?? Wiadomym jest , że jeśli jakaś firma non stop szuka pracowników , to coś jest z nią nie tak . Kiedy nie wejdziesz na OLX - DYNEX , KARPOL to już standard.

@Tomek

Znowu na (usunięte przez administratora)ogłoszenie, znowu szuka kierowców, co za firma to musi być to już sobie sami do powiedzcie. .. Nic nie kupuje i nie kupie w tej firmie , idę do konkurencji , nie chce bogacić takiego kogoś.

Agata

Jest aktywne ogłoszenie, że poszukują lakiernika samochodowego. Stawka podana jest w widełkach 3400-5200 zł. Ile tak rzeczywiście wychodzi na początku? Licząc, że doświadczenie jest spore w tym zawodzie.

Ile jest zmian w U.P.F. Dynex Damian Stróżyński?

Na jakim stanowisku ?

@.

O magazyn raczej chodziło, bo w biurze pewnie jedna, tak? Jak godzinowo to wygląda?

xdxdxd
@Bożena

Magazyn 1)od 2:00 do 10 + możliwość nadgodzin 2) od 10 do 18 + możliwość nadgodzin ||||| sobota co druga od 3:00 do 13:00

@xdxdxd

Uuuuu, godziny pracy zajefajne , nic dziwnego , że co tydzień ogłoszenie na OLX _magazynier i kierowca. Non stop szuka ,co za łep.

Czy pracownicy w U.P.F. Dynex Damian Stróżyński dogadują się między sobą?

Jak najbardziej się dogadujemy :)

Iza

z kobietami również? :)

@Iza

Głównie z kobietami, jest ich u nas przewaga

Aneta

To super :D Ale wyżej ktoś pisał że praca jest po ponad 10h, to prawda? Podobno nadgodziny są często... Jak ty to oceniasz? Może ktoś tylko przesadzał w tym swoim komentarzu...

@Aneta

Ktoś przesadza w komentarzu. Jeżeli ktoś chce pracować to pracuje

Bożena

Ale z czym przesadził? Z tymi godzinami? To ile w końcu ich tak średnio wychodzi?

Nie polecam pracy w firmie wywalają za głupoty nie pasujesz klientowi klient dzwoni na skargi i wylot maskara szef ma pracowników w (usunięte przez administratora) przemiał ludzi masakryczny w ciągu jednego tygodnia 10 nowych osób…

@99

Co możesz mi napisać o pracy kierowcy , widzę że non stop szukają do rozwożenia części i to mnie zastanawia dlaczego ?? Zapewne jest nie ciekawie! Proszę o kilka informacji , w jakich godzinach się pracuje , soboty , nadgodziny itp .. po prostu szukam kogoś kto napisze mi jak to wszystko wygląda od środka.

Helena
@Tomek

Skąd od razu takie negatywne skojarzenia? A może firma się rozwija i potrzebują więcej kierowcow po prostu?

Patryk

Pracownik a chcesz szczerze porozmawiać na forum jak jest to nie ma problemu, to napiszę Ci co nie co.

Roman

Nikt nie przesadza, jeździsz do wieczora z potem na czole i bez zasad ruchu drogowego , żeby się wyrobić i jeszcze wydzwaniają czemu jeszcze towar nie dostarczony.. kužwa ciśnienie bo klienci najważniejsi.

Waldi
@Tomek

Szukaj wszędzie tylko nie tam bo cię zajeżdżą chłopie i zawsze kierowca winny a chłopcy na magazynie walą w (usunięte przez administratora)

@Roman

Roman pracowałeś jako kierowca? W CV info że głównie preferują CV kobiet.

Przesadza? Nie ma szans wyrobić się w 8 godzin, nawet 10. Żarty sobie robicie. Mówcie proszę prawdę, tak by ludzie byli świadomi w co się pakują. Jeśli ktoś chce poświęcić całe życie pracy, ok. Ale to wcale nie wygląda tak lukrowo ;)

Nikt nie zmusza nikogo do pracowania. Kto mówi ze ma być lukrowo ? Praca to praca, niestety coraz więcej ludzi nie garnie się do robienia czegokolwiek i uważa ze rozwożenie części to jedno kółko, 50km dziennie z 3 koszykami. Praca jest ciężka ale nagrodzona odpowiednim wynagrodzeniem. Pracowałem tam i wiem co mówię

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat firmy U.P.F. Dynex Damian Stróżyński w miejscowości Piła, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Pracuje tu od ładnych kilku lat. Jak komuś się nie chce pracować to wszędzie będzie źle

Doinformowany

Z tego co mi wiadomo a na prawdę trochę ludzi znam którzy pracowali w Dynexie to praca w tej firmie wygląda dramatycznie. Praca po 10 lub więcej godzin i problem w momencie jak ktoś nie chce robić nadgodzin. Gdzie tu dobra praca i miła atmosfera? Puszczać nowych kierowców do klientów po paru dniach pracy i mieć pretensje, że długo jadą i znaleźć nie mogą. Gratuluję inteligencji!

Irena
@Doinformowany

a czy te nadgodziny są płatne, czy nie?

Ruda
@Irena

Wiadomo co z tymi nadgodzinami? Płatne???

@Ruda

Nigdy się nie dowiecie... ;) Ja przypuszczam, że tak, bo wtedy na bank by się na to skarżył, tylko teraz pozostaje pytanie ile % płatne? Mnie raczej martwi to, że każą nieustannie jeździć. Przecież ich w końcu zabije zmęczenie. Nie było jeszcze z tego powodu jakieś wypadku?

@Irena

Płatne pod stołem

@99

Tak bez podatku? :/ Wysokość zgodna z KP chociaż?

Patryk

Czas ludzi traktować,a nie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)....

Sylwia
@Doinformowany

Popieram bo tak jest dokładnie i ludzie odchodzą,zero szkolenia ,zero BHP, tylko jazda do klienta i masz się wyrobić bo dzwonią i pretensję, siedzą sprzedawcy i ufają fachowców amatorzy.,

Lucyna

Bardzo zła firma ,jedna wielka klika, ciężko się przebić ambitnym i kreatywnym,bo co drugi to rodzina, jak jesteś dobry to cię szybko sprowadzą do parteru,a szef słucha swoich, porażka....tam potrzebna jest kontrol bo cuda się dzieją...wiemy o co chodzi,pozdrawiam

Napisz prosze coś więcej o pracy w Dynex , ja chciałem aplikować, ale widzę że non stop szuka kierowców i magazyniera ...non stop ,co daje do myslenia dlaczego , pozatym zauważyłem, że kierowcami są raczej lalunie 20 +, więc sądzę że szef lubi młode tyłeczki oglądać

@Tomek

Jeżeli chcesz codziennie pracować po 12 godzin, (usunięte przez administratora) na 3 trasy w tą i spowrotem z językiem na brodzie za najniższą krajową,a nadgodziny,które są obowiązkowe dawane pod stołem,czego nie ma nigdzie uwzględnione. Chcesz być montowany to idź i przekonaj się ;)tam nikt normalny nie wytrzyma. W soboty płacone tyle co w tygodniu kpina.... Zero szacunku do pracowników. Ogólnie najgorsza firma jaka istnieje w Pile. Atmosfera jaka tam panuje to masakra. Jeżeli ktoś chce być zniszczony psychicznie to odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!! Wolę być bez pracy,niż dać się poniżać,brak słów

@Alonzo

Dziękuję za odpowiedź, tak myślałem że coś jest nie tak , skoro tydzień w tydzień wiszą ogłoszenia....kierowca , magazynier .......ciągłe powtarzające się ogłoszenia, świadczą że ludzie uciekają z firmy lub są zwalniani bez powodu bo tak cobie chce szefuncio ... Nie aplikowałem , i odradzę każdemu. Dzięki za ostrzeżenie.

Abc
@Tomek

Niestety to wszystko prawda. Praca po 10-12 godzin + soboty. Atmosfera, jak w każdej pracy. Ogólnie- chaos, co chwilę zmiana pracowników. Jeśli ktoś nie ma nic przeciwko pracy cały dzień od 6 rano to praca nie jest jakoś uciążliwa i wymagająca. Trzeba się tylko nastawić na ciągły pośpiech, przymusowe nadgodziny ;)

@Tomek

Dokładnie. Pracownicy są zwalniani bez powodu,no chyba że pracownik jest szefowi nie na rękę. Jeśli będziesz posłuszny jak baranek to będziesz pracował tak jak Ci każe,jeśli zaczniesz mówić prawdę i walczyć o swoje to Cię wywali na zbity pysk. Nie wspomnę,że jadąc za kółkiem masz obowiązek odpisywania na grupie na Messenger oraz do chwilę dzwoni albo sprzedawca, przedstawiciel albo klient z pretensjami, dlaczego jeszcze nie jesteś z towarem. Nikogo nie obchodzi to,że codziennie jest opóźnienie z winy magazynu,ale zawsze winny kierowca. Nie da się tam nawet normalnie kierować autem,bo non stop telefony i odpisywanie w czasie jazdy,to jest chore. Można by pisać i pisać. Jest tyle branży motoryzacyjnej w Pile,co ciekawe opinia Dynexu wszędzie negatywna krąży. Tego co się tam dzieje to jest wina tylko i wyłącznie szefa,bo nikogo nie słucha,albo słucha tych co nie powinien. Dopóki on nie zrozumie swoich błędów jakie popełnia to w tej firmie nigdy nie będzie dobrze. Tam to by można książkę napisać

@Alonzo

Dziękuję za wyrażenie opinii , już wcześniej coś mi się obiło o uszy ,że jest tu nie ciekawie , w wakacje znajomy mi mówił że zna dziewczynę która tu jeździ i nie poleca , mówił że jeździsz od rana do wieczora i że jest to nie zapłacona praca. Nie potrzeba być żadnym analitykiem aby się zorientować ,że coś jest nie tak , non stop na OLX ogłoszenie że szuka kierowcy lub magazyniera .... Ile do jasnej anielki razy w roku można szukać kierowcy i magazyniera ??? Dobrze ,że w obecnych czasach są takie serwisy , gdzie anonimowo można zasięgnąć języka zanim się wdepnie w kał.

@Tomek

Owszem można tyle ,że oni to czytają:))))a i dobrze niech sobie czytają haha Wczoraj był napisany komentarz o podsłuchu w aucie to już go usunęli,jak i tak już wszyscy o tym trąbią,że takie jaja tylko w Dynex. Jeszcze trochę i zacznie się to sypać,bo już coraz mniej mają zleceń,bo klienci rezygnują, zresztą im się nie dziwię. Zaraz nie będzie miał kto tam jeździć,bo podobno niektórzy kierowcy planują się niedługo stamtąd zwolnić sami haha I bardzo dobrze!!!!

Anonim nie ważne
@Alonzo

Wszędzie tylko nie tam!!!!!! To najgorsze co można zrobić w życiu. Uważajcie i omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Dziewczyny po 1 dniu pracy uciekały naprawdę,jak zobaczyły co tam się dzieje Tam jest (usunięte przez administratora)!!!!!

Xyx

Na tym portalu nie ma możliwości usuwania komentarzy czy opinii ????

Rudy

Cześć, jak wygląda praca na magazynie w tej firmie? Czy na magazynie też jest taki cyrk o którym mowa powyżej? Jaki jest system pracy? Czy wypłaty są uczciwe i na czas? Czy UDTy są konieczne?

@Rudy

Chodzi ci o to że zapraszają na próbę a potem okazuje się ze nie ma pracy? Też jestem ciekawy. Szukają teraz kogoś na magazyn bo nie widziałem w sieci aktualnych ogłoszeń.

Rudy
@Marcin

na OLxie było niedawno, tylko się zastanawiam czy warto się tam pchać bo opinie o tej firmie są nienajlepsze, że zmuszą do nadgodzin, że bajzel, że nie dają umowy na czas tylko zwodzą, a kolejne dni uciekają, ale każą w tym czasie pracować, pytanie tylko czy to prawda czy ktoś tak pisze żeby sobie konkurecnji nie zrobić w pracy...

@Rudy

widzę, że nikt Cię tu na forum ostatecznie odnośnie tego nie uświadomił. Zastawiam się czy znalazłeś info gdzieś indziej czy co w końcu zrobiłeś?

Majlo
@Marcin

Na magazyn nie ma rekrutacji.

@Majlo

A to ostatnia kiedy była tak właściwie? Tak stabilnie z zatrudnieniem tak mają? Ciekawe ile średni staż wynosi w takim razie

@Rudy

Wypłaty zawsze na czas. (usunięte przez administratora)są tylko z leserami i nierobami. Mamy stałą ekipę kilkunastu pracowników którzy chcą pracować i nie sieją nieprawdziwych informacji

Jupa

Nie polecam umawiać się na dzień próbny. Zaraz po rekrutacji oznajmiają, że zapraszają na dzień próbny, idziesz a okazuje się że mają komplet oczywiście pracy nie zaczynasz a żadna(usunięte przez administratora) nie potrafiła Cię przez tydzień poinformować.

@Jupa

A kto Cię rekrutował?

Tomasz

Niestety jedna z koleinych firm które chcą cos sprzedać a jesli juz to zrobią to niestety reklamacji nie uwzględniają .Ponowny kontakt z firmą to godziny siedzenia na telefonie bez skutku podawanie telefonu do Szefa przez pracowników (który nie działa lub jest niewłaściwy )paranoja totalna widze że trzeba zrobić odpowiednią reklamę tej firmie może wtedy się obudzą .

Czarna

Praca w firmie jest Oki wytrzymują ci najlepsi

Zostaw merytoryczną opinię o U.P.F. Dynex Damian Stróżyński - Piła

• Jak się pracuje w U.P.F. Dynex Damian Stróżyński?

Zobacz opinie na temat firmy U.P.F. Dynex Damian Stróżyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w U.P.F. Dynex Damian Stróżyński?

U.P.F. Dynex Damian Stróżyński
  • Kossaka 8