Opinie o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurocent Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurocent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Gall Anonim

Skoro tak Ci źle to po co jeszcze tam pracujesz? Jeśli pracujesz dla nich, to pomagasz im się bogacić Twoim kosztem, więc działasz wbrew sobie. Odejdź - może upadną - będziesz szczęśliwszy.

Gall Anonim

Jeszcze Ci się nie znudziło? Już wszyscy przeczytaliśmy i mamy dość. Poza tym naucz się ortografii :)

Gall Anonim

Przychylam się do przedmówcy. Posty na temat niegodnego postępowania zarządu są OK i nie powinny być usuwane. Natomiast takie wycieczki osobiste są cokolwiek niesmaczne i niepotrzebne.

Odpowiedź

Anonim - 2013-06-09 07:15:07 W jakich godzinach się pracuje?Jak dobrze sobie zorganizujesz pracę, to od 4 do 5 godzin dziennie, a w piątek od 12:30 iuż masz weekend. :)

Kierownik Sprzedaży

fatalnie

nie napiszę bo szkoda pisać

Kiedy wypłaty?

Gall Anonim

Podpisuje się pod wpisem przedmówcy - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jak by tam było tak cudnie, to nie szukaliby ludzi w taki sposób.

Gall Anonim

A na czym polega niekorzystność tych umów?

Renata

Witam:) proszę mi napisać z kim się mam skontaktować w sprawie pracy w Eurocent ? Wiem, że najlepiej wysłać swoje CV ale mam na chwilę obecną problemy z komputerem i nie mogę tego wysłać :( Pilnie mi zależy na pracy, mieszkam w okolicach Tarnowskich Gór. Proszę do mnie napisać na adres email: caren@wp.eu Pozdrawiam:)

(usunięte przez administratora)? chyba kierownikom!!! Przedstawiciel jak zarobi (usunięte przez administratora) zł to niech sie ciesz!! a tu ulotki roznieś a tu nowych szukaj, po zbiórkach pojedź aa no i Ci co w zaległości popadli! To najlepiej z portfela klienta wyrwac no bo co jak nie chce dać?? bo twierdzi że nie ma??? aaa no jasne-NOWA SZANSA-albo raczej powinno sie nazwać- daj jeszcze więcej skoro nie mozesz mniej!! Jest to chore a tylko się słyszy WYNIK!!! co jaki??!!! masakra. Nie idzie wytrzymać

Poważna odpowiedź

Kierownik - 2012-11-02 14:12:36 były - 2012-11-01 22:02:47 Zapomniałeś tylko napisać że pracuje się na GPS a na samochodach są takie fajne duże naklejki POŻYCZKI GOTÓWKOWE W DOMU KLIENTA fajnie to działa jak masz wizytę zaległościową w meliniarskiej części miasta.Chyba Ci się stronki pomyliły - w Eurocencie nie ma takich wynalazków. Takie rzeczy to tylko w ... Bocianie :)W Eurocencie już są takie wynalazki, a będą jeszcze leprze...

Poważna odpowiedź

dokładnie robię to :) ta sama praca,inna płaca... i nie w Bocianie

Kierownik

były

ale to juz było...

Kobieto! tak było na początku firmy w 2007 roku a 2012 pokazali w firmie na co ich stać!Więc ciekawe jak teraz ci pomagają i jak z tobą rozmawiają???

jola

Ja otrzymałam wypłatę na konto,wiec nie wiem dlaczego inni nie???

już wkrotce były pracownik

Premia,która starczy na kamerę internetową? :-))) Ale nawet ta zwalająca z nóg premia jest trudna do zdobycia ze względu na przekroczenia limitów paliwowych,a co za tym idzie,potrąceń z premii właśnie.

REALNY GOŚĆ

A wszystko zaczęło się od Providenta.Potem był Eurocent , Finan , Marka , Skarabeusz a teraz Bocian i Duet.Jest w czym wybierac.

jola

Moja wytrwałosc zalezała od regionalnego i kier.d/s sprzedazy a premia....jaka ? koordynator nie miał premii .Pozdrawiam

jola

jola - 2012-01-22 12:32:42 CZytam i czytam i nadziwić się nie mogę jak wielu ludzi pluje na moja firmę.Pracuje w niej od 2007 roku wczesniej byłam w providencie...tez było nawet nawet.Odeszłam bo w Eurocent praca jest łatwiejsza i ludzie milsi.Na co narzekacie?Ze trzeba zapracować na swoje wynagrodzenie? Otóż trzeba nic z księżyca sie nie bierze.Załózcie sobie taką firme i wtedy się wypowiadajcie.Prezes jest od myslenia a reszta od zarabiania kasy.Dopóki ludzie chca naszej pomocy finansowej to my mamy prace.Pozdrawiam wszystkich "NARZEKACZY"...i jeszcze jedno w swoje gniazdo się nie pluje!Jak jesteście tacy odwazni to podpisujcie się a nie anonimy wysyłajcie.Mnie już zwolnili ;) a tak wychwaliłam się tu w styczniu teraz już nic nie powiem ,bo co mam powiedzieć? Wielu myslało że wpisu dokonał Pan Dyrektor (usunięte przez administratora)nie to nie on To ja.Zwolnienie po 5 latach pracy! Za nic!-słabe zbiórki - usłyszałam od regionalnego.I The End Eurocencie S.A .

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocent Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurocent Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocent Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 849 ocen.
  • Młodzieży 9D
    30-829 Kraków