Opinie o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurocent Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurocent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

UFFF

No właśnie - przedstaw się.Chociaż zresztą po co? Wiadomo coś Ty za jeden :)))) Te błędy ortograficzne Cię zdradziły :))))) Jedno małe sprostowanie co do Twojej wypowiedzi...Przedstawiciele nie słuchają złych rzeczy o firmie,oni te rzeczy mówią (i nie są to kłamstwa,tylko stwierdzenie faktów) ,a reszta po prostu nie zaprzecza.Bo w imię czego? Odwdzięcz się za ciężką pracę i daj godziwą płacę! Najlepsi pracownicy odeszli z tej firmy.O czym to świadczy? Odpowiedzcie sobie sami.

same anonimy

same anonimy , panowie i panie przedstawcie się :-) , a może boicie się do ujawnienia swoich nazwisk ? najlepiej sie wypowiadać jako \"anonim\" ( tak wygodniej i bezpieczniej ) - poprostu jesli ktoś do kogoś ma to jak to sie mówi \"walcie prosto z mostu\" - widocznie coś macie na sumieniu skoro sie nie ujawniacie... A tak na marginesie jest tyle firm finansowych , że naprawdę - nikt na siłę nie trzyma. Najlepiej komuś wytykać błędy , a sam nie jest \"kryształowy\" , jak coś nie pasuje to proszę sie zwolnić. Hahaha a jeszcze najlepiej jeździć po przedstawicielach i sie wyżalać jaka to Firma jest niedobra!!!

tez anonim

wydaje mi się że nasza wspaniała firma powinna wprowadzić dopłacanie z naszej kieszeni do wspaniałych kart, kóre sa lekiem na całe zło tego świata!!! ktoś .. (wiemy kto) wpadł na wspaniały pomysł \"sprzedaży\" kart tylko nie wiem dlaczego nikt takich wspaniałych ruchów nie poddał pod dyskusje z pracownikami ale nic to ktos zauważył że pracownicy i współpracownicy są najlepszymi windykatorami... trafna uwaga tyle żalu zostało wylanych na cała firme że powinna sama się zwinąc... do osiągnięcia są plany plany.. plany tylko wspaniały zarząd zapomniał o wynagradzaniu: kierowników, koordynatorów i przedstawicieli - to my wszyscy niezależnie od stanowiska utrzymujemy tą firme jeszcze na nogach... a słyszymy że to nasza wina że rozdaliśmy pieniądze... chca nowych umów - robimy a potem takie podziękowanie - jedyne sensowne rozwiązanie: wszyscy zostawmy tą firme na pastwę losu dajmy sobie luz z taka praca i zobaczymy jak długo ustoi na nogach....? prosta teza tylko kto odważy się na taki krok??? z tego co widzę ruchy kadrowe powoli nabierają tempa - ciekawe jaki będzie finał. Pozdrawiam wszystkich!!!

odp

Anonim jak wszyscy - 2012-04-27 19:21:35 A sądzisz, że wywalą na raz połowę ludzi? Bo z moich informacji wynika, że połowa kierowników dostała plany.an raz nie ale po kolei napewno i tego możecie być pewni...

Kierownik Sprzedaży

fatalnie

nie napiszę bo szkoda pisać

Anonim jak wszyscy

niejak

Osoby co dostały plany naprawcze już mają szukać pracy?

Kierownik

Bardzo się cieszę że jest tyle firm .Jest w czym wybierać to nie czasy gdy PP był monopolistą.I stawki można negocjować:)

ADONIS

TAK, ZWŁASZCZA FASCYNUJĄCA JEST POŻYCZKA ONLINE DOSTĘPNA NA STRONIE - JEST TAŃSZA DOKŁADNIE O PROWIZJĘ PRZEDSTAWICIELA NA POZIOMIE 8%.....ŻYCZĘ UDANEJ SPRZEDAŻY PRZEDSTAWICIELOM, KOORDYNATOROM I KIEROWNIKOM W TERENIE:)

j.

spkrzok - 2012-03-22 09:27:53 O jakim produkcie mowa .Chyba o karcie kredytowej od której powstała chwilówka.Tylko gdzie się znajdą naiwniacy na wzięcie tego.Najlepiej ja ci pożyczę 500zł a ty mi co miesiąc do końca życia płać 200zł odsetek.Są chętni ręka do góry.proponuje co 4 tygodnie-zarobisz szybciej i więcej

wow

no nieźle się tego nazbierało :-))))))))) ale coś długo cisza :-(((((((((((((

spkrzok

Pitt

Dawno nie byłem na tej stronce, ale widzę że nic się nie zmieniło. Narzekają ludzie którzy tak naprawdę albo już nie pracują albo po prostu nic nie robią w tej firmie. Jestem już od ponad roku na stanowisku Kierownika do Spraw Sprzedaży, wypowiadałem się pozytywnie o firmie i od razu były odpowiedzi w stylu ze podszywam się pod kogoś z biura, ze przekonam się po paru miesiącach jaka jest prawda, jhaki jest Prezes i Dyrektor itp itd. Powiem Wam wszystkim narzekaczom, dalej pracuje na tym stanowisku rozwijam teren, biorę premie, moi Koordynatorzy i przedstawiciele są zadowoleni, mało tego w ciągu tego roku na tym terenie będzie 3, a być może i 4 Kierownik, wiec proszę o trochę obiektywizmu i nie pisanie bzdur o tym ze firma się zwija, wręcz przeciwnie dla Waszej informacji firma się rozwija i to w coraz szybszym tempie. Zanim coś napiszecie najpierw się dobrze zastanówcie. Nie twierdze ze wszystko jest idealnie, moim zdaniem faktycznie Zarząd powinien pomyśleć nad lepszym wynagrodzeniem dla Koordynatorów i Przedstawicieli, systemem premiowym dla Kierowników, nad jakimiś fajnymi konkursami, no i naprawdę nad konkurencyjnym produktem dla innych firm pożyczkowych. A co do dziewczyn z administracji to naprawdę super się z nimi współpracuje, zawsze można liczyć na ich pomoc. Pozdrawiam

roland

ktos pracował w tej firmie jako przedstawiciel ?? jakie macie opinie

chwilówka

działa!działa chwilówka!!!! a klienci to ogólnie -ci którzy nigdzie nie dostali i koszty ich nie przerażaja albo -ci którzy biorą i wiedzą że nie spłacą, więc koszty ich nie przerażają

posejdon

Na układy nie ma rady.A jak funkcjonuję produkt chwilówka w tej firmie? Jest jeszcze czy umarł?

lu

do plotka - 2012-02-20 22:24:41 plotek - 2012-02-20 19:12:10 plotka idzie że to już faktycznie koniec? ktoś jest w temacie?jak tak dalej pójdzie to na pewno nadejdzie koniec...a konkretnie mam an myśli jeśli nie zmienią podejścia do pracowników,do wynagradzania pracowników,przede wszystkim do zmiany podstaw w wynagrodzeniu bo w tej branży na tym stanowisku to minimalna podstawa powinna wynosić 4000zł ale w tej firmie nawet regionalni tyle nie mają... ale niestety prezes nigdy nie zrozumie że z niewolnika nigdy nie będzie dobrego pracownika... więc koniec jest już bliski...przemyśl co chcesz skrytykować, a potem napisz z sensem.....w tej branży na tym stanowisku........ czyli na jakim sprzątaczki,przedstawiciela,dyrektora...........

plotek

plotka idzie że to już faktycznie koniec? ktoś jest w temacie?

ciemno/cicho

co taka cisza? już się całkiem zwinęli? czy papieru zabrakło?

prezio wymyslił że mamy zatrudniać przedstawicieli z konkurencji czyli (usunięte przez moderatora):-) tylko nie zdaje sobie sprawy że w (usunięte przez moderatora) zarabia więcej tygodniowo aniżeli w cencie miesięcznie:-) Więc czym chce zwabić przedstawicieli do centa? Takimi samymi obietnicami co kadrę? Nikt już się nie da nabrać bo doskonale wiedzą jakimi metodami się posługuje eurocent,poza tym wiedzą iż cent nie ma kasy na pożyczki i się śmieją z tych co przeszli do nich:-) Więc szanowny prezesie szukaj ale gdzie indziej:-)

do zdziwiony

zarząd obmyśla nową strategię oszczędzania:-) ile można zaoszczędzić na pracownikach i jak oszukać przedstawicieli aby zgarnąć więcej pie3niędzy dla siebie:-) może wprowadzą nową formę karania??? oczywiście forma będzie pieniężna;-) albo prezes prowadzi śledztwo kto zamieszcza posty n astronie przeciwko firmie:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocent Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurocent Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocent Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 849 ocen.
  • Młodzieży 9D
    30-829 Kraków