Mikrokasa S.A.

Opinie o Mikrokasa S.A.

Pracownik MK

Pracuję w Mikrokasie już 2 lata i uważam, że to jeden z lepszych pracodawców, u których miałem możliwość dotąd pracować. Co prawda są dość wymagający ale nie ma na co narzekać (przynajmniej nie można narzekać na brak pracy). Faktycznie z początku, jak rozpoczynałem tam pracę, obawiałem się różnych rzeczy ale z czasem okazało się, że moje obawy były niepotrzebne i na wyrost. Szanują pracowników jeśli tylko się pokarze, że choć trochę zależy Ci na tej pracy. I muszę przyznać, że stwierdzenie "firma z ludzka twarzą" jest trafne.

Barbara
@Pracownik MK 03.12.2018 21:42

Czy możliwości rozwoju zawodowego w Mikrokasa również oceniasz pozytywnie? Napisz, jak firma dba o tę kwestię i czy organizuje specjalne szkolenia (oprócz wprowadzających w pracę firmy) i kursy podnoszące kwalifikacje? Twoja wypowiedź pomoże osobom szukającym pracy z realną szansą rozwoju swoich kompetencji.

Wiesz jak wyglądają zarobki w Mikrokasa S.A.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

aaaa

potwierdzam negatywne opinie

dziadostwo nie polecam

jeśli chcecie sobie zepsuć nerwy mieć szefa ciągle nad głową i nie być szanowanym to zapraszam :)

anonymous
@dziadostwo nie polecam 23.02.2018 21:31

Po pierwsze może się przedstawisz z Imienia i Nazwiska zamiast pisać bzdury, łatwo się pisze myśląc, że jest się anonimowym ale to tylko pozory, a po drugie to chyba nie lubisz pracować, tylko narzekać.

dziadostwo

nie polecam wyzysk....

exwerker

Pracowałem kiedyś.Firma "z ludzką twarzą".Szefowie wporzo.Rzadko się to dzisiaj zdarza.Wypłata pensji na czas.

Zostaw opinię o Mikrokasa S.A. - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikrokasa S.A.