Mikrokasa S.A.

Opinie o Mikrokasa S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Jan22
 Opinia

Pracowałem w wielu firmach - m. in. w dużym banku, w którym bardzo przeszkadzała mi korporacyjność - wymyślanie coraz to nowych, bezsensownych zadań, które przynosiły zyski tylko przełożonym. Na szczęście tutaj jest inaczej - jasno określone zadania, umowa o pracę i bardzo godna pensja. Atmosfera bardzo przyjazna, co potwierdzają również liczne spotkania "po godzinach" oraz wyjazdy integracyjne. Polecam pracę tutaj - na pewno nie będziecie żałować!

MD
 Opinia

W Mikrokasie pracuję od ponad trzech lat. Jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy na linii pracownik pracodawca. Spółka umożliwia pracownikom dość dużą swobodę w decyzyjności przy wykonywaniu swoich obowiązków (oczywiście z dochowaniem wewnętrznych procedur), szefostwo otwarte na pomysły, wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas (nigdy nie było nawet dnia spóźnienia), cyklicznie: odbywają się firmowe wyjścia (np. na kręgle), zamawiana jest pizza lub ciacho dla pracowników. Zespół z którym pracuję w dziale to super ludzie, otwarci i z poczuciem humoru – najbardziej zgrana ekipa z jaką miałem okazję do tej pory pracować :)

Marta Ł.
 Opinia

Niedługo minie mi rok od zatrudnienia, i póki co nie znalazłam nic, do czego mogłabym się przyczepić. Bardzo miła odmiana po korpo-kołchozie. Krótki i konkretny proces rekrutacji. Zarobki na przyzwoitym poziomie (na dzień dobry podstawa wyższa niż po 10 latach w Hestii), kasa zawsze na czas, dość regularne podwyżki, okazjonalne premie i wyjścia integracyjne. Jasno określone obowiązki, zapewnione materiały szkoleniowe i pomoc starszych stażem pracowników (ogólnie jeśli chodzi o pracowników - bardzo sympatyczna atmosfera). Wyższy szczebel z bardzo zdrowym podejściem do pracownika - w wielu różnych kwestiach da się spokojnie dogadać, brak zbędnej kontroli (to przyjemne kiedy pracodawca ufa pracownikowi). Trudno mi cokolwiek powiedzieć o perspektywach rozwoju (póki co), zapewne zależą od indywidualnego parcia na zmiany :) Z dotychczasowych doświadczeń - póki co najlepszy pracodawca.

Drozd12
 Opinia

Jestem zatrudniony w firmie Mikrokasa od prawie 3 lat. Wypłata zawsze na czas, jasno wyjaśnione obowiązki i wymagania od pracowników. Bardzo dobra atmosfera, zarówno za sprawą szefostwa i kadr kierowniczych jak i cudownych współpracowników. Fajne cykliczne wypady firmowe na kręgle, bilard i inne aktywności. Polecam każdemu który się waha.

Opinia

Najlepsza firma, w której miałam okazję pracować, zgrany, pracowity zespół, każdy wie co do niego należy :), usługi na najwyższym poziomie, super zarząd, wynagrodzenie zawsze na czas.

MTK
 Opinia

Współpracuje z Mikrokasa S.A. prawie od samego jej początku. Dzięki temu widziałem, jak Spółka się rozwija, co w mojej ocenie jest w dużym stopniu wynikiem dużego szacunku pracodawcy do pracowników. Podkreślenia wymaga również bardzo dobra atmosfera w pracy pomiędzy współpracownikami. Warto zaangażować się w pracę, ponieważ pracodawcy są otwarci na nowe pomysły.

Barbara
@MTK 11.01.2019 10:05

W jaki sposób Mikrokasa wyraża swój szacunek do pracownika? Czy dba o Was poprzez udzielanie dodatkowych benefitów lub zapewnianie Wam stałego rozwoju zawodowego? Podnoszenie Waszych kwalifikacji może odbywać się poprzez szkolenia lub kursy. Czy firma stwarza Wam takie możliwości?

Opinia

Pracuje w firmie od kilku lat. Jest to najlepsza firma w której pracowalam. Przede wszystkim szanuje się Pracowników. Wynagrodzenie zawsze na czas , podwyżki ,premie ,wyjazdy integracyjne a co najważniejsze świetna atmosfera. Cieszę sie, że stanowię część tego zespołu.

Opinia

Zupełnie szczerze, pracodawcy na medal!!! Panująca atmosfera w firmie - super ! Co wyróżnia firmę ? Obchodzenie urodzin każdego pracownika i ciacho. Pełen szacunek do pracowników. Polecam !

Opinia

Pracuje w tej firmie dobre parę lat i jestem zadowolona zarówno z zarobków, atmosfery oraz powierzonych mi zadań. Ponadto bardzo dobre warunki pracy. Polecam!

Opinia

Pracuję w Mikrokasie od kilku lat, wiec mam już pewien obraz. Dobrze rozwinięta polityka pro pracownicza, spotkania zespołowe, wyjazdy integracyjne, cykliczne podwyżki i mega przyjazna atmosfera na co dzień. Nie mam w zasadzie żadnych zarzutów. Wypłaty w terminie!! A już najbardziej zaskoczyło mnie, świętowanie urodzin każdego pracownika, poza drobnymi upominkami zawsze wspólne sto lat i ciasto. Polecam.

Pracownik MK
 Opinia

Pracuję w Mikrokasie już 2 lata i uważam, że to jeden z lepszych pracodawców, u których miałem możliwość dotąd pracować. Co prawda są dość wymagający ale nie ma na co narzekać (przynajmniej nie można narzekać na brak pracy). Faktycznie z początku, jak rozpoczynałem tam pracę, obawiałem się różnych rzeczy ale z czasem okazało się, że moje obawy były niepotrzebne i na wyrost. Szanują pracowników jeśli tylko się pokarze, że choć trochę zależy Ci na tej pracy. I muszę przyznać, że stwierdzenie "firma z ludzka twarzą" jest trafne.

Barbara
@Pracownik MK 03.12.2018 21:42

Czy możliwości rozwoju zawodowego w Mikrokasa również oceniasz pozytywnie? Napisz, jak firma dba o tę kwestię i czy organizuje specjalne szkolenia (oprócz wprowadzających w pracę firmy) i kursy podnoszące kwalifikacje? Twoja wypowiedź pomoże osobom szukającym pracy z realną szansą rozwoju swoich kompetencji.

Opinia

Wiesz jak wyglądają zarobki w Mikrokasa S.A.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

aaaa

potwierdzam negatywne opinie

Tak8Nie2

dziadostwo nie polecam
 Opinia

jeśli chcecie sobie zepsuć nerwy mieć szefa ciągle nad głową i nie być szanowanym to zapraszam :)

Tak3Nie2

anonymous
@dziadostwo nie polecam 23.02.2018 21:31

Po pierwsze może się przedstawisz z Imienia i Nazwiska zamiast pisać bzdury, łatwo się pisze myśląc, że jest się anonimowym ale to tylko pozory, a po drugie to chyba nie lubisz pracować, tylko narzekać.

Tak2Nie

dziadostwo

nie polecam wyzysk....

Tak4Nie1

exwerker
 Opinia

Pracowałem kiedyś.Firma "z ludzką twarzą".Szefowie wporzo.Rzadko się to dzisiaj zdarza.Wypłata pensji na czas.

Tak17Nie

Zostaw opinię o Mikrokasa S.A. - Gdynia