Opinie o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurocent Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurocent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

kcin

Cała Polska centralna na L4.Ciekawe czy Dyrektor ruszy w teren.Pamiętaj że my wiem wczesniej co wy planujecie.Za pare miesięcy ktoś z góry będzie jak kiedyś kurierem.

Do KIEROOO

Do KIEROOO - 2012-07-16 10:26:15 odpowiedz | cytuj To nie do końca prawda. Nie dajcie się [usunięte przez moderatora] i wpędzić w psychozę. Jest bardzo wielu, którzy stwierdzili że jest im nie po drodze z tą firmą i sami odchodzą. Przykłady:[usunięte przez moderatora]i wielu innych, których się Wam przedstawia że zostali zwolnieni... Powodzenia i optymizmu dla wszystkich.

do taki se

dałem się zwerbować za 3500zł a tylko dlatego że nasłuchałem się iż atmosfera w eurocencie jest super itd a w pp jeśli pracowałeś to sam wiesz jak było a jeśli jeszcze miałeś przełożonego z ambicjami większymi niż on sam tak jak ja miałem to tylko dlatego dałem się namówić...

taki se....

\"pracowałem w firmie przez 3 lata i jak większość dałem się zwerbować z pp mając dobre wyniki\" jak to dałeś się zwerbować mając dobre wyniki??? w PP przy dobrych wynikach zarobek to od 3500 do 8000 netto i poszedłeś na 2500 brutto???? coś nie kumam??

Kierownik Sprzedaży

fatalnie

nie napiszę bo szkoda pisać

udziałowiec

To normalne ze kierownicy na aut .jeżeli wszystkie tereny leżą to skąd mam wziąść na ich utrzymanie.Dobrze to już było,muszą wrócić czasy budowy firmy mało płacących mało kierowników.Szkoda że sen się nie spełnił

KIEROOO

Zgadza się u mnie wywalili dwóch i nie kazali nikomu mówić. Dawniej dawali plany naprawcze i ostrzeżenia a teraz z nienacka papier i wypad na zieloną trawkę. Ale przeginają

pita

A to jeszcze przyjmują ?Bo chyba same zwolnienia są tzw cięcie kosztów.

JPP

Witam serdecznie,czytając wasze opinie i zastanawiam się czy praca jako przedstawiciel w tej firmie się opłaca.Zależy mi na konkretnej odpowiedzi -bo mam zamiar się przyjąć.Pozdrawiam:)

kiero

a kim jest ten SELEKCJONER??

zyyyyyyyyy

\" Albo wyrażać opinie w formie pytań...\" Ty jesteś chyba z PRL-U, Teraz mamy demokrację :-) Zapomniałeś !!!!!

to ja do Obserwator

Owszem znam się na księgowości w stopniu wystarczającym i wiem, co to są środki pracy. I wiem, że są w naszej pracy niezbędne. Lecz wiem również, że to czy są rozliczane w kosztach i amortyzowane nie zmienia faktu, że są KOSZTEM, na który to my musimy zarobić. Zmniejszają jedynie podstawę opodatkowania, ale zarobić na nie trzeba. Zgadzam się z Tobą w 100%, że firmę przede wszystkim tworzą ludzie. I o kapitał ludzki trzeba dbać. Ale sądzę, że i tu trzeba wprowadzić odrobinę logiki do naszych rozważań - jesteśmy kapitałem firmy, czyli maszynkami do zarabiania pieniędzy. Znam kilka osób, które dostają, co prawda z różną regularnością, premię i w dalszym ciągu pracują, więc z tym Twoim stwierdzeniem nie mogę się zgodzić. Faktem jest, że na 39 zatrudnionych kierowników za maj 15 dostało premię - no to co? 15 najbardziej dochodowych wywalą? Nie sądzę. Choć jak wynikało z którejś wcześniejszej wiadomości Grzesiek sam już doszedł do tego, że nowy system oceny pracy nie jest doskonały i pewnie go zmieni. Zgodnie z wszystkimi teoriami ekonomicznymi (z wyjątkiem pokutującej w naszym kraju ekonomii socjalistycznej, czyli \"należy mi się\"), każdy system premiowy ma na celu wymuszenie na pracownikach określonych zachowań w określonym czasie. I dlatego zasady premiowania mogą się zmieniać nawet co miesiąc w zależności od tego, co w danym momencie firma chce uzyskać. Zasady premiowania powodują, że pracownicy za wszelką cenę starają się do nich dopasować, żeby osiągnąć jak najwięcej dla siebie. I nie ma się co temu dziwić, bo w końcu wszyscy pracujemy dla kasy a nie dla idei. Ale jednocześnie wiele osób nie patrzy już na nic innego i w efekcie, to że raz wzięli premię powoduje, że spadają im inne parametry i w kolejnych okresach premii nie udaje im się już wziąć. Sądzę, że osoby biorące premię w najwyższym wymiarze patrzą w przyszłość i dlatego są cały czas na topie. Nie twierdzę jednak, że zasady premiowania w firmie są sprawiedliwe. Bo nie są. Każdy z nas przyszedł do firmy w innym czasie. Mało jest już kierowników, którzy swoje sekcje zbudowali od podstaw. A tu nagle wprowadza się system premii według kryteriów dla wielu osób nieosiągalnych, albo osiągalnych ale w bardzo długim okresie czasu. Osoby te są na starcie już zdemotywowane z dwóch bardzo istotnych powodów: 1. wiedzą, że choćby w danym miesiącu zrobili wszystko co w ich mocy i tak mają mnóstwo punktów ujemnych, bo taki mają stan zastany sekcji; 2. widzą osoby, które dostały sekcję w stanie gwarantującym otrzymanie premii, a które nie muszą się wysilać w pracy tak jak one. Ostatnia kwestia, to ocena Prezesa. Wiele osób uważa, że Grzesiek sobie strzela sam w kolano swoimi posunięciami nie znając przesłanek tych decyzji, więc nie powinni takich sądów głośno wyrażać. Albo wyrażać opinie w formie pytań a nie autorytatywnych opinii. Pozdrawiam kolegów.

obserwator

Do \\\"to ja\\\"- weź pod uwagę,że samochody,telefony czy laptopy to są przecież narzędzia niezbędne w waszej pracy,więc koszty z nimi związane muszą być poniesione tak jak w każdej firmie. Pozatym jak choć trochę znasz się na księgowości są rozliczne w kosztach i amortyzowane więc nie ma co nad tym biadolić. Stanowią równocześnie aktywa firmy tak jak zasoby ludzkie. Ktoś w tej firmie zapomniał, że najwiekszą wartością każdej firmy są pracownicy. Więc powinno się o ten kapitał dbać,bo to dzięki nim firma wypracowuje zyski. W tej firmie pracowników traktuje się jak maszynki do zarabiania pieniędzy - przedmiotowo !!! Kiedy któremuś uda się zrobić premię, to jest wywalany, bo przecież nie może być tak, że trzeba komuś trochę więcej wypłacić kasy za jego ciężką pracę, bo a nuż zacznie wypracowywać premię co miesiąc i co wtedy ??/ Prezes ciągle wymyśla jak tu zrobić,żeby ludzie tyrali jak woły,ale żeby nikomu nie dać zarobić ! Jak jeszcze nie przekonałeś się na własnej skórze to na pewno się przekonasz :-) A co głupoty Prezesa,że niby nie będzie strzelał sobie w kolano, to się mylisz, Prezes już od dawna strzela sobie samobóje, tylko nie zdaje sobie z tego sprawy. A może komuś bardzo zależy żeby właśnie tak robił ???

BYŁY KIEROWNIK

No widzę, że znów są przecieki z poczty służbowej a przecież wszystkim przypomniano, że tego nie wolno robić :) Panie prezesie - to kogo teraz typujesz regionalny czy dyrektor ?

prawie prawda

co do bociana, prawie wszystko prawda bocian obecnie "połyka" wszystkich na swojej drodze, kierowników z konkurencji, przedstawicieli z konkurencji, klientów z komkurencji, bo płaci najlepiej na rynku

~

Chyba kolego pomyliły Ci się firmy - marketing zrób na stronie Bociana. Cieszę się, że są firmy gdzie pracownicy są zadowoleni i życzę im jak najlepiej, ale nie wiem po co piszesz to na tym forum.

witajcie szanowni branżowi towarzysze... Od dechy przeczytałem wszystkie wsze opinie i powiem Wam że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...ale trochę o przytaczanych tu faktach...jestem byłym pracownikiem wyższego szczebla managerskiego Everestfinanse dla mniej świadomych Bocian Pożyczki, i to co tam działo się przez ostatnie 5 lat jest całkowitą odwrotnością procesów które tu opisujecie. Nowy guru Firmy szybko doszedł że na tak konkurencyjnym rynku liczy się tylko konkurencyjność warunków pracy dla pracowników i przedstawicieli, Kierownicy sprzedaży mają pensje po 3000 podstawy plus do 120% premii, AM dostali wszyscy nowe Octawie a ROMowie nowe stanowiska i Skody SuperB z opcją wyposażenia do wyboru. Został wprowadzony dodatek seniorski, za pracę po 8 latach dostaje AM 12000 premii tylko za to że jest i żeby był dalej. Do tego opieka medyczna fundusz na sport i konkretne nagrody takie jak wycieczki zagraniczne dla całej rodziny i aktywne wyjazdy integracyjne, np kajaki czy wspinaczka...a nie chlanie jak to było w większości Firm tego rodzaju. Do tego wypuszczają obligacje gwarantowane majątkiem firmy dla pracowników, każdy kto chce może zainwestować w firmę własne oszczędności na całkiem pokaźny procent. Te i wiele innych czynników daje przewagę w mojej ocenie nad firmami które w porę nie zrozumieją tej prostej filozofii, czym większa firma tym lepszy musi być system lojalnościowy bo nie ma takich procedur które utrzymały by operacyjne funkcjonowanie bez właściwego oddania się jej pracowników...i co? działa, pozyskują kolejne miasta, między innymi i Kraków a do 2015 ostatni bastion czyli W-wa. Piszę Wam o tym tak trochę z sentymentu, bo chciałbym powiedzieć że da się być liderem w tej branży nie będąc PP mającym wielkiego brata w Anglii. Być może i u Was przyjdzie pora na moment w którym decydenci zrozumieją iż muszą zmieniać politykę, i zaangażują kogoś kto pokaże w którym kierunku trzeba iść by kariera na stanowisku kierowniczym nie trwała 11 miesięcy....pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości...

były kierownik

Przepychanka z wklejaniem maili od dyrektora operacyjnego,oraz prezesa i ich usuwaniem skończyła się-ok, było to cytowanie wewnętrznej poczty,nie powinno się pojawić ale dobrze że było,wielu ludziom otworzyło oczy,dowiedzieli się kim są (w/g zarządu)i jak traktowana jest ich praca i poświęcenie .Zniknęło też mnóstwo opinii o pracodawcy -co nie jest już takie normalne,ponieważ po to jest ta strona. Odszedłem zaraz po cu (usunięte przez administratora) ych zmianach i naprawdę cieszę się,że nie doczekałem kolejnych.Mam nadal kontakt z ludźmi z którymi pracowałem i wiem że Kierownicy d/s sprzedaży są kolejną ofiarą zmian(niestety nie na lepsze)-po trzech tygodniach pracy tankują auta za swoje pieniądze - ponieważ limity są nieprzekraczalne,a wizyty mają być wykonane i rozliczenia w terenie też trzeba zrobić.Systemy premiowe, gdy przyjmowali się do pracy były jasne ,obecnie został wprowadzony taki system motywacyjny że premię ma mało kto (kiedyś miałby jedną, dwie 20%,teraz ma 4 %lub 8%). Od mojego odejścia jak dowiedziałem się nastąpiły duże zmiany kadrowe:Dziewczyny z biur (pozdrawiam serdecznie!) odeszły,Regionalni zdegradowani,Kierownicy d/s Sprzedaży zwalniani,co lepsi odeszli do konkurencji,lub do windykacji,przedstawiciele i koordynatorzy odchodzą do konkurencji -za dużo lepszym wynagrodzeniem... Eurocent przespał i prze (usunięte przez administratora) lał najlepszy czas.... Pozdrawiam moich byłych (WOLF:)) Wam też powodzenia życzę

dora

Naprawdę nie zależy mi żeby kogoś przekonywać do swoich racji. jest tak jak to opisałam i dla mnie jest ok.

do \"DORA\"

baju baju może łyknie to ktoś nie z branży.....

Dora

Pracuję w Eurocencie od września ub roku i porównując pracę tu i w PP(gdzie miałam nieszczęście pracować ponad 2 lata) uważam,że mocno przesadzasz. Mam średnio ok. 30 klientów do odwiedzenia raz na 4 tyg,drukarkę,papier,tel z abonamentem 30 zł (zawsze zostaje kasy).Pierwsze pieniądze są ZAWSZE po 4 tyg na 10-ego i nigdy nie było poślizgu. Zarobki są w granicach 1200 zł praktycznie bez kosztów. W PP miałam rejestr 120 osobowy,więc w miesiącu do odwiedzenia 120*4=480. Zarobki to od1500-2200. Odliczając paliwo (miałam duży teren) i tel zostawało jakieś 1100-1800 zł.ale cały tydzień był zajęty.Teraz praktycznie wszystko załatwiam w jeden dzień.Wnioski każdy może wyciągnąć sam.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocent Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurocent Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocent Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 849 ocen.
  • Młodzieży 9D
    30-829 Kraków