Opinie o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurocent Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurocent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

zoo

w tej firmie juz tylko zostali ludzie z przypadku?

??/

bankier

?

i co z tego?

Kierownik Sprzedaży

fatalnie

nie napiszę bo szkoda pisać

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ostrzezenie publiczne

http://bip.knf.gov.pl/?l=/Urzad_Komisji/042_Ostrzezenia_publiczne/000_index.html EVEREST FINANSE=BOCIAN TAKIE SAMO OSTRZEŻENIE JAK W PRZYPADKU AMBER GOLD

To ja

fakt-bez emocji - 2012-08-15 00:43:18 fakt-bez emocji!11 a kto napisze prawdę?//Chciałbym się dowiedzieć, co Twoim zdaniem w moim wpisie było nieprawdą?

Były CENTUŚ

Ala kolego dowaliłeś po kalesonach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W 100000000000000000000000000000000000000000%%% zgadzam się z Tobą. Ale wiedz że to nic nic nie zmieni. [usunięte przez moderatora] to FRUSTRAT który jest narcyzem i nie ma pojęcia o pracy w treniee.

fakt-bez emocji

fakt-bez emocji!11 a kto napisze prawdę?//

To ja

Postaram się udzielić Ci odpowiedzi na Twoje pytania bez zbędnych emocji: 1. Wiele zależy od tego jaki teren masz dostać. Jeśli to teren nowy, gzie masz dopiero zaczynać to wtedy warto. Jeśli dostaniesz po kimś to już dużo mniej, bo nie wiesz co dostaniesz. Jeśli to są tereny w większości wiejskie - ja bym zaryzykował, jeśli duże miasta typu Wrocław, Opole, Łódź Rzeszów albo Śląsk - omijaj z daleka. 2. O premie nie trzeba się wykłócać - jest jasny system punktowy za każdy +1 pkt dostajesz 2% premii (teoretycznie można dostać do 100% premii), ale można mieć również -50 pkt. Z naszych obserwacji wynika, że osoba, która ma najgorszy wynik punktowy żegna się z pracą na koniec miesiąca (przynajmniej tak to jest od 3 miesięcy, choć na razie jak zauważyliśmy dotyka to tylko kierowników ze Śląska). 3. Co do podwyżki to zdania są podzielone - jedni dostawali po 3 miesiącach, inni po roku a inni wcale. Zależy od subiektywnych opinii Zarządu - albo Cię lubią albo nie :) 4. Limit paliwowy zależy od terenu jaki dostaniesz - znam wiele osób, którym wystarczał bez problemu oraz takie, które twierdziły, że muszą dolewać za swoje. Moim zdaniem to zależy od tego ile używasz auta do celów prywatnych. Podobnie ma się z limitem telefonicznym. Mam nadzieję, że moje uwagi Ci pomogą w decyzji.

były kierownik

witam też jestem zainteresowany rozmową i współpracą proszę o kontakt: kierownik001@go2.pl

Centus74

Widzę ze wpisy coraz ciekawsze. Mam zamiar aplikować do pracy na stanowisko kierownika ds. sprzedażny ale po tym co czytam zaczynam się zastanawiać. Pracowałem z kilkoma byłymi pracownikami tej firmy i nigdy złego słowa nie powiedzieli, jedynie skarżyli się ze o swoje premie trzeba się wykłócać... ale to podobno zależny od regionalnego. Na koniec proszę o konkretne odpowiedzi.Ile można zarobić gdy wyrabia się plany? Czy podwyżka podstawy jest realna i ile po jakim czasie można się o nią starać?Jakie są limity paliwowe? Czy starczają na wykonywanie swojej pracy czy trzeba dolewać za swoje? Za poważne odpowiedzi dziękuje,

zaiteresowany...

jeśli chcesz się dowiedzieć szczegółów dotyczących tej branży, ludzi, terenów, dobrej strategii działania napisz na kontakt... factory@onet.pl

aha!!

wiem kim jesteś!! będe pracować u Ciebie :)

poważnie pytam

Nie w Firmę tylko w tereny na których kiedyś byli.Oczywiście i w ludzi po tej firmię.Nie inwestuje w spółki S.A.Lepiej zbudować coś stabilnego od podstaw.

Poważna odpowiedź

poważnie pytam - 2012-08-08 09:18:04 Z jakim Kapitałem zaczynała ta firma.Poważnie pytam, ponieważ chicałbym zainwestować 5mln pln.Ile terenów mógłbym w tej kwocie przejąć? Gdzie nie ma obsługi firma?Firma zaczynała z kapitałem zakładowym 180000zł. Jest to w pierwszych umowach z pracownikami. Jeśli chcesz inwestować w tą firmę, spoko, inwestuj. Nie moje pieniądze i nie moje ryzyko, zwłaszcza po wyśnionych pomysłach prezesa, które przedstawia w poniedziałki jako genialne pomysły i z uporem je wdraża.

poważnie pytam

Dlaczego?

ojojoj!

Kolejni kierownicy dziękują za współpracę Wiecie dlaczego??

PP - nie mylić z PP

PP jest na wylocie . Słyszeliście coś o tym?

do kcin

Spoko Spoko eurocent koko dają rade aż padną :-((

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocent Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurocent Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocent Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 849 ocen.
  • Młodzieży 9D
    30-829 Kraków