Opinie o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurocent Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurocent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Wiecie co !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sami mnie zwolnili ! Teraz! Od trzech tygodni nie pracuję a wypłaty z 10- tego nie ma na koncie - sprawdzają i sprawdzają a klienci nadal się kontaktują i pytają komu wpłacić pieniądze.Nikt ich nie poinformował ze przedstawiciela zwolnili .Żenada !

ZWOLNIONA:))) i już spokojna:))

Wiecie co? Cieszę się ,że zwolnili mnie z tej chorej firmy:) Nie pracuję , mam święty spokój , zabrali sobie swoją drukarkę LaserJet 1005 , Nokię 6303 , resztki papieru też im oddałam.Pracowałam ....właściwie służyłam w tej firmie od samego początku na Podkarpaciu , rozkręcałam teren i wywalili mnie tak naprawdę w ciągu 3 minut.Regionalny kończył tę firmę od kiedy regionalnym został.Nikt tego nie chciała zauważyć , nikt nie słuchał i nie chciał wysłuchać starych dobrych pracowników.Teraz jeden wygryza drugiego.Przykre to a najbardziej żal klientów bo ja oprócz tego że byłam koordynatorem byłam też człowiekiem dla tych ludzi z BIGAMI.Zegnaj EUROCENCIE ....skoro nie ma mnie nie będzie też innych powoli ich wywalą tak jak mnie bez przyczyny ...regionalny powiedział mi ze miałam słabe wyniki i dlatego muszę odejść....wyrzucił do śmieci nie dropsa a ptasie mleczko ,i nigdy ten człowiek tego nie zrozumie bo nie myśli jak człowiek a jak maszynka.Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników i tych co jeszcze zostali by robić wynik za psie pieniądze:)

Kolejny byly pracownik

Jeszcze w zeszłym roku ta firma mogła osiągnąć naprawdę wiele gdyby nie genialne pomysły, które zamiast zwiększyć zyski to w efekcie doprowadziły do sytuacji jaką teraz mamy: Zabranie koordynatorom nadprowizji ze zbiórek od swoich klientów Zwiększenie kosztów pożyczek Dopłacanie przez kierowników do paliwa - słynne nieprzekraczalne limity na paliwo, a wizyty i rozliczenie trzeba zrobić. Pseudo konkursy, które zamiast motywować to śmieszyły a wręcz demotywowały prawie wszystkich. No i hit czyli system premiowy dla Kierowników, który powiniem się nazywać NIKT CI NIE DA TYLE CO (usunięte przez administratora)MOŻE CI OBIECAĆ ze średnią premią w wysokości 40zł za miesiąc.

Anonimus

PIOTREK - 2012-09-20 22:01:47 Mnie zwolnili w lipcu bez żadnych skrupułów .Banda naciągaczy!!!!!!!!!!!!!!!!Większość naszych koleżanek i kolegów zwolniono bez skrupułów. Pan Dyrektor ma takie zwyczaje. Niepisane zasady HR mówią, że nie zwalnia się pracowników w piątek, ale Pan Dyrektor o tym nie wie. Generalnie o zarządzaniu ludźmi to on wogóle nic nie wie. W dobrym momencie pojawił się w firmie i to jego jedyna zaleta. I to jest to czego nie rozumię - co on robi jeszcze w tej firmie? Oprócz tego, że ustawił dział, którym rzekomo zarządza, na równi pochyłej i jeszcze mu pomaga się staczać szybciej. Pan Dyrektor sądzi zapewne, że zwalniając pracowników i zastępując ich nowymi (z mniejszą podstawą wynagrodzenia) osiągnie wzrost wyników. W efekcie po 3 miesiącach, góra po pół roku, gdy wyniki spadają jeszcze bardziej wymienia pracownika na kolejnego. Ja rozumię, że każdy z nas kierowników musi na siebie zarobić, ale skoro doprowadza, zwalniając ludzi kompetentnych, do kolejnych spadków wyników, czyli do mniejszych przychodów, to niedługo, żeby nie było strat będzie musiał zatrudniać pracowników za minimum i to na 1/8 etatu. Konkluzja moja jest dość prosta, to nie do końca jest wina Prezesa, że jest taka sytuacja firmy jak jest obecnie. Natomiast to, że odchodzą pracownicy kompetentni i na ich miejsce przychodzą niejednokrotnie zupełne świeżaki (bo nikt inny za te pieniądze nie przyjdzie) to moim zdaniem jest wina Pana Dyrektora i jego metod zarządzania zespołem (czyt. oczekiwania cudów nie dając nic w zamian). Szkoda, że niedługo wszyscy będzeimy musieli szukać pracy.

Kierownik Sprzedaży

fatalnie

nie napiszę bo szkoda pisać

magda

sie zwalniam juz jutro w takim razie nie ma na co czekać.niech sam sobie prezes ciagnie to (usunięte przez administratora) razem ze swoimi wazeliniarzami regionalnymi biurowymi sprzedazowymi i innymi cholerami kopiacymi po drzwiach ludziom!

PIOTREK

Mnie zwolnili w lipcu bez żadnych skrupułów .Banda naciągaczy!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeden z wielu byłych Pracowników

W moim byłym regionie nie ma już niestety wielu osób, z którymi zaczynałem pracę w EC. Mieliśmy fajny zespół ale wspaniałe pomysły (usunięte przez administratora)doprowadziły do tego, że w ciągu kilku miesięcy nie ma już: (usunięte przez administratora) i co myślicie, że zostali zwolnieni? Sami odeszli oprócz jednej osoby. Pozdrowienia dla Wszystkich i uciekajcie stąd bo ta firma już tonie .

pracodawca

CHYBA południe .Osoby chętne z terenów po już chyba byłej firmie EC zapraszam do współpracy.

???????????????

Odeszło wielu ubiegłej jesieni 2011 a teraz znowu czystki jesień2012- nikt nie odszedł sam ...zwolnili wszystkich ,a teraz się martwią kto to wszystko pozbiera//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Ja też wiem

wiem to - 2012-09-17 12:06:48 Usatysfakcjonowany - 2012-09-17 10:01:50 Pozwalniali, czy sami poodchodzili?Poodchodzili sami! Nie słuchajcie bzdur o zwalnianiu Kierowników przez \"Zarząd\"Opowiadasz delikatnie mówiąc brednie. W naszym regionie od początku roku wszystkie osoby zostały ZWOLNIONE. Sam nie odszedł NIKT.

wiem to

Usatysfakcjonowany

Pozwalniali, czy sami poodchodzili?

Uśmiechnięty:)

Mogę się tylko uśmiechnąć...:) ...pozwalniali niewygodnych dla siebie pracowników:) dlatego cisza...:)

Usatysfakcjonowany

Nareszcie jest dobrze w tej firmie. Brak wpisów, czyli wszyscy zadowoleni. Tak powinno być od samego początku. Reasumując, wreszcie doszliście do porozumienia z zarządem firmy. Gratuluję i życzę powodzenia. Pozdrawiam.

DpErBeIzLes

Przeczytaj same DUŻE LITERY a później małe w nicku Ten (usunięte przez administratora)jeden wymyśla "SUPER" produkt który wam pomoże robić wynik, zarobicie KASĘ, a najważniejsze będziecie żyć bez stresu

wiecie ....

odeszli... a kolejni odchodzą....... coś złego się dzieje!!!???

Co to?

:) - 2012-09-03 12:41:19 Co to? - 2012-09-02 15:10:42 Ale cicho. Klawiatury wam poblokowało?Mózgi nam poblokowało ,że jeszcze tutaj pracujemy !!!To na co czekacie?! Kontaktować się z innymi firmami i z tymi, którzy sami odeszli. Nie ma co zwlekać. Zapytajcie ich czy żałują że odeszli?

Co to?

Ale cicho. Klawiatury wam poblokowało?

c.

??/ - 2012-08-19 18:09:25 http://gielda.onet.pl/bluetax,42690,301,0,6903,profile-spolka\"dobrali się jak w korcu maku\" albo \"prowadził ślepy kulawego\" takie polskie przysłowia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocent Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurocent Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocent Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 849 ocen.
  • Młodzieży 9D
    30-829 Kraków