Opinie o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurocent Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurocent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

info

Zawodowiec, kiepskiego informatora masz.

leon zawodowiec

No i podobno ta konkurencja ledwo zipie -:) , a miało być tak pięknie -),koszmar po czesku -:) hehhehehhe

bystry

A co się stało w Lublinie?Czyżby się wszyscy pozwalniali i do konkurencji uciekli?

YYY
@bystry

podobno :)

hugon

otóż sumienie drogie, nie muszę mieć wyrzutów gdyż mówię a raczej pisze to co słyszałem , myślę także , że moralność powinna zaistnieć w głowie i sercu jednego pana że doprowadził do taiej sytuacji jaka jest w Lublinie

Kierownik Sprzedaży

fatalnie

nie napiszę bo szkoda pisać

sumienie

hugon dałeś się chyba ponieść troszeczkę swoim emocjom - popracuj nad tym w przyszłości. Sumienie w rzeczy samej jest niesamowitą zdolnością pozytywnej interpretacji zaistniałych okoliczności pod kątem moralnym. tak więc gdzie tutaj go szukać?

real

pionować można, aczkolwiek kręgosłup moralnie skrzywiony sprężynką już nie będzie.

fr

jak to stare przysłowie pszczół mówi GŁUPICH NI SIEJĄ NI ORZĄ, SAMI SCHODZĄ

prezes

chyba czas najwyższy zwinąć żagle i się przebranżowić :):):)

ikss

słyszałem że Lublin prezesa do pionu doprowadził, ale niestety chyba nic nie zrozumiał

kanadyjczyk

Nie ma najmniejszego sensu usuwać postów, ponieważ nie wzrośnie dzięki temu prestiż i ranga firmy, a wręcz przeciwnie renoma sięga powoli dna.

x

jesli ktos chce pracowac w tej firmie niech sie zastanowi by nie skonczyc zle.(usunięte przez administratora)

przedstawiciel

Witam. Pracuję w EC jako przedstawiciel już kilka lat i mogę potwierdzić, że dzieje się tu coraz gorzej, m.in. nie ma już prawie w ogóle windykacji. Stąd moje pytanie do obecnych pracowników: czy u was też tak to wygląda czy to tylko mój regionalny jest taki powolny?(usunięte przez administratora)

nel

Chciałam wziąść pożyczkę,ale przedstawiciel w kulki leci obiecuje i nic ztego a ponoc firma super tylko chyba w opowiadaniach przedstawicieli

bonuss

no i ktoś otrzyma bonusa po sprawdzeniu IP komputera:). powodzenia i trzymaj się życzliwy:)

krokus

miło iż mogę się odniść do w/wym wypowiedzi. Koleżanko każdy wie że jesteś jak pies ogrodnika, ale troszkę ogłady i samodyscypliny, bo tego ci najwyraźniej brakuje. o kulturze nie wspomnę nawet. (usunięte przez administratora)

jeszcze pracownik

A j wytrwale czekam na L4 wypłatę od sierpnia za wypadek w dodatku . Czekam, czekam i nic...... Żegnaj EUROCENCIE

Była

Już nie pracuję, a moja subiektywna opinia dotyczy tylko pracy na Śląsku. Miałam 4 kierowników - najpierw moja kierowniczka jeszcze z Prowidenta. Znałam ją, i wiedziałam czego się można po niej spodziewać. Niewiele, ale też niewiele wymagała. Nie było źle. Potem podziękowano jej za pracę. Połączono teren i dostałam nowego kierownika. Wymagał dużo, ale też dużo pracy wkładał, aby wszystkim nam żyło się lepiej. :) Jedyny kierownik, który dbał o to, żebyśmy mieli aktualne procedury, aktualne druki. Jedyny, który wyznaczał co tydzień na listach zbiórek cele i w dodatku cele realne. Jedyny, który jeździł z nami na wizyty zaległościowe - regularnie i konsekwentnie. On nie naciskał na rozdawanie pieniędzy, szkolił jak udzielać mądrze pożyczek. Ale jemu również podziękowano. Przyszedł kolejny. Widywałam go jedynie jak przywoził i odbierał listy zbiórek. Całe 2 min. w tygodniu. W terenie nigdy. Narozdawał chwilówek, potem pozamieniał to na nowe szanse - pozarzynał klientów i oczekiwał zbiórki. Na zaległości nie jeździł, bo pewnie się bał. Ale miał pewnie "wyniki", bo podobno premie brał co miesiąc. Jak już wszystko zniszczył co poprzednicy zrobili - podziękował za pracę. Przyszła kolejna kierowniczka, z którą nie popracowałam długo, ale co mogę stwierdzić jej też się chce pracować, choć moim zdaniem nie ma doświadczenia. Ciekawe, kiedy jej również podziękują? Podsumowując - w tej firmie decyzje personalne są cokolwiek dziwne. Wyrzucają tych, którzy są kompetentni a zatrudniają coraz słabszych. Ale pewnie też coraz tańszych.

aaa
@Była

"Była"..., kilka razy czytałam Twoją opinię, i wniosek mam tylko jeden - osoba która pisze PROVIDENT przez "w", to jakieś nieporozumienie... hahaha

anonimka

kierownik jest mlody i niedoswiadczony, bezczelny i arogancki A firma beznadziejna

@anonimka

do anonim - 2013-08-21 14:29:00 odpowiedz | cytuj DA się ale tylko wirtualnie:-) Premie są tak ustawiane aby ich nie zrobić,już łysy się o to postarał ale nikt nie jest jemu w stanie zarzucić że premii nie ma:-0 Ci którzy pracowali lub pracują to wiedzą:-) Niech się tylko pochwali łysa mądra głowa ile w ostatnim czasie musiał wypłacić odszkodowania jednemu byłemu pracownikowi to wtedy się dowiecie dlaczego premie są tak ustawiane:-0 pozdro dla łysego:-0 a to dopiero początek:-)

Wesoły

Ocho! Właśnie odchodzi kolejny kierownik, podobno najstarszy w firmie. Ciekawe co zrobią, gdy za kilka miesięcy dowiedzą się gdzie poszedł i do tego jeszcze na wyższe stanowisko? Ha ha ha ha ha ....

Gall Anonim

Cieszę się, że nie tylko ja mam takie zdanie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocent Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurocent Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocent Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 849 ocen.
  • Młodzieży 9D
    30-829 Kraków