Opinie o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurocent Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurocent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

by

TK czas do lekarza.

TKTKTKTK

...mam Ci naprawdę wiele do opowiedzenia ..... TĘSKNIĘ...

STĘSKNIONY

Tęsknię BARDZO !!! .... ehhhhh... >>> mnie wykańcza psychicznie... KOCHAM , MYŚLĘ, WSPOMINAM, TĘSKNIĘ ...i tak na okrągło :-) >>> to piękne miejsce - jednaknie ważne gzie, tylko z kim- i tosię sprawdza....

ciekawa

A jak wygląda to z punktu widzenia przedstawiciela? Rozważam ofertę pracy i chciałabym potraktować eurocent jako pracę dodatkową. Warto?

Kierownik Sprzedaży

fatalnie

nie napiszę bo szkoda pisać

poliglota

se daruj teeeeeeeee firme :)

były

do ja: premia jest tak ustalana abyś jej nie zrobił a jeśli już ci się uda to abyś nie wyrobił zbyt wiele,jak dochodzi do wypłaty to prezes chodzi po biurze mówiąc sam do siebie "oby wyszło jak najmniej" (potwierdzone przez biuro info,osoba już niestety już nie pracuje)ale byli też i tacy którzy robili premie co miesiąc,jak? ano tak że wykładali ze swoich na wpłatę i do teraz nie mogą odzyskać swoich pieniędzy i pewnie już nie odzyskają no bo już też nie pracują,windykacja jest trzymana tak długo na listach zbiórek aby zawyżyć debit po to właśnie aby nie wyrobić premii(odczułem to nie raz i nie dwa na własnej skórze),i notoryczne głupie pytania "dlaczego nie ma zbiórki"? A jak ma być skoro produkt jest prawie niesprzedawalny a debit zawyżony poprzez wstrzymanie windykacji??? Szanowni włodarze tej firmy !!! Pamiętajcie że nie ma głupich odpowiedzi są tylko głupie pytania a przykład kombinowania oczywiście "idzie" od góry więc nie dziwicie się że ludzie pracują tak jak pracują i mają to wszystko w nosie ! Ryba psuje się od głowy a ta ryba już dawno zalatuje zgnilizną :-)

kawaler

kobieto o co Ci chodzi ??? starasz się o pracę w tej pożal się Boże firmie czy jesteś pracownikiem i wypytujesz w imieniu firmy żeby wiedzieć co myślą i piszą byli czy obecni pracownicy ??? Zapomnij o pensji czy premii, bo jak nie ogarniesz wszystkiego w tydzień czyli systemu komputerowego, prowadzenia sekcji, zbiórek, umów itd itd, to i tak Ciebie zwolnią...poczytaj maile poprzedników, to się wiele dowiesz...prawda jest taka, że żadna z firm pożyczkowych na rynku, nie dorówna Providentowi z angielskim kapitałem...

@kawaler

LOL jakim angielskim kapitałem?????? hahaha PP od dawna finansuje sie sam, a wrecz przeciwnie, ma najwieksze zyski ze wszystkich firm wchodzacych do IPF, poczytaj na ich stronie o firmie a nie bedziesz pisac bzdur.

xxxxx

dobrze robisz istny wyzysk paliwa nie dają za umowy nowe nie płacą jeździć za wszy i użerać się z klientami.ja też mam zamiar odejść

ziuta
@xxxxx

daj spokój istny wyzysk za marne 100zł tu zarobić nie dadzą jeszcze bendą gadać że mało sprzedaży że słaba zbiórka.A same fruwają po imprezach zamiast zapieprzać.kierownictwo pensje ma i to niemałą.

omijajzdaleka

Prowizje naliczają jak im się podoba, premie tną bez powodów. Jak zgłosisz że za mało ci naliczyli to i tak nie wyprostują....o 6 rano wściekają się z wynikami...masakra...ja właśnie rezygnuję z tego bagna

@omijajzdaleka

Totalne bzdury wypisujesz. Premia jest jasno ustalona. Nie jest prosta do zrobienia, ale są tacy, którzy jednak niemal co miesiąc ją dostają i to w takiej wysokości jaka im wyszła z kalkulatora. Jeszcze nie widziałem, żeby kiedykolwiek o 6 rano ktoś oczekiwał wyników. o 12 to się zgadza. Może nie chce Ci się pracować i dlatego jesteś taka sfrustrowana? Ale w żadnej firmie handlowej nie płacą za siedzenie w domu.

Annonimus

Pracowałem w Providencie, w Eurocencie pracuję. Możesz liczyć na wdrożenie przez kolegów z sąsiednich sekcji. System premiowy jest i ostatnio można nawet wyciągnąć niezłe premie. Nawet powyżej 50%.

Annonimus

(usunięte przez administratora)Providencie - generalnie wszystko zależy od tego z kim się pracuje, a nie jedynie od firmy. W Eurocencie na plus należy zaliczyć: 1. brak administracji - kierownik jest sam sobie administracją; 2. brak rozliczeń tygodniowych - no chyba, że się pracuje blisko Krakowa, to wtedy gorzej, bo trzeba jaśnie pana dyrektorka operacyjnego oglądać częściej; 3. co z tym idzie elastyczność czasu pracy; no i najważniejsze: 4. jeśli ktoś pracował w Providencie to zostanie przyjęty z otwartymi ramionami, choćby nawet miał wyrok za kradzież :) Minusy też są: 1. (vide szpaner) nie ma systemu szkoleń, choć niby jest osoba za to odpowiedzialna lecz jej wiedza na temat nie przekracza poziomu kierownika po 3 tygodniach pracy (jedyną chyba osobą, która na prawdę zna system jest (usunięte przez administratora), lecz ona jest Dyrektorem Działu Wsparcia Operacyjnego, a jak sama nazwa wskazuje nie można liczyć z jej strony już na żadne wsparcie); 2. kompetencje koleżanek z biura również pozostawiają wiele do życzenia począwszy od Asystentki Zarządu, której po awansie coś uderzyło do głowy i zaczyna być ważniejsza od Prezesa, poprzez dział kadr oraz dział floty, na panience z działu windykacji skończywszy - wszystkie zapomniały, albo nie wiedzą, że to one powinny pracować dla kierowników i przedstawicieli, a nie odwrotnie; 3. nie pracowałem z wszystkimi regionalnymi, więc nie mogę autorytatywnie się wypowiedzieć o nich, choć dochodziły słuchy, że na dobrą sprawę to naprawdę dobrze pracuje się jedynie z regionalnymi ze wschodniej i południowo-centralnej części kraju :) a z resztą różnie bywa (ponownie vide szpaner). Mam porównanie z czterech firm pożyczkowych i mimo wszystko nie będę w czambuł potępiał Eurocenta, bo na prawdę są firmy zdecydowanie gorsze. Najistotniejszym jest gdzie i z kim się pracuje. PS. @ania zdecyduj się z pytaniem: pracujesz w Eurocencie, czy chcesz pracować? Choć postaram się odpowiedzieć: na rozwój nie ma co liczyć w żadnej z firm z branży poza Providentem (w konkursie na stanowisko regionalnego w Eurocencie nie było ostatnio chętnych co świadczy o prestiżu tego stanowiska) o socjalu możesz od razu zapomnieć, niestety. Podsumowując: na rynku w tej branży liczy się jedynie Provident (choć żeby nie było uważam, że również nie jest bez wad). Liczyłem, że trochę namiesza Doorfin, ale jak widać nie za bardzo mu się to udało, więc jest jak jest: lider i małe firemki ze swoimi wadami i zaletami. Generalnie szału ni ma :D

@Annonimus

W 100% popieram wypowiedz kolegi. jak pisalam, nie mam do czynienie z EC, ale z PP. Kilka lat temu bylo inaczej, teraz rynek sie kurczy a co do pracy na ta chwile pracuje sie srednio po 10h dziennie (od 8 do 12 w zaleznosci od dnia), co do rozwoju, oczywiscie mozna sie rozwijac, jak sie ma plecy:D, nie wiem kiedy kolega mial przyjemnosc, ale teraz jest coraz gorzej i stad moja decyzja o poszukaniu innej pracy, zanosi sie na jeszcze lepsze efekty specjale pt "nowy produkt", wiec nie na moje sily i nerwy, niech sie bawia, ja postanowilam zabrac swoje zabawki do domu.

szpaner

(usunięte przez administratora) ...jak mnie przyjęli ich sytstem komputerowy powinienem mieć zapisany w genach, nikogo nie obchodziło to, że dopiero się uczę i pracuję jeden dzień, na zebraniu Kierownik Regionalny z Gorzowa czyli agent Tomek wyzwał mnie za wyniki pracy za tydzień, w którym to jeszcze nie byłem pracownikiem, proces rekrutacji jednego przedstawiciela w tej firmie trwa trzy miesiące więc trudno się dziwić, że wyników nie ma, a wszystko musi robić kierownik, na koniec firma ta zostawiła mnie bez środków do życia, a przez to, że za rekrutowałem się do tej firmy prywatnie byłem stratny jakieś 10.000 tys zł

Annonimus

Firma nie jest idealna, ale idealnych nie ma. Rekrutacje są do wszystkich, więc nie ma przymusu iść akurat do Eurocenta. Faktycznie szału nie ma, ale też nie jest to dramat. Podejrzewam, że Ci którzy ostatnimi czasy rzucili papierami z dnia na dzień i poszli do konkurencji teraz żałują.

szpaner

....właśnie wyleciał kolejny kierownik z Poznania, to już trzeci w przeciągu trzech miesięcy, ponoć szykują się na następnego....totalna porażka

były

szkoda tylko jak obecny prezes zapomniał o tym jak na pewnej konferencji w warszawie kiedy jeszcze pracował w PP jako RSM (regionalny kierownik d/s kontroli) i stał przed jego ówczesnym przełozonym(usunięte przez administratora)i się tłumaczył przestraszony i blady...są ludzie panie prezesie(usunięte przez administratora) którzy o tym pamiętają i to wdzieli a potem pracowali dla ciebie po czym ich wykorzystałeś podstępnie i zwolniłeś albo doprowadziłeś do tego aby się sami zwolnili pozostawiając już rozkręcony teren dla twoje firmy...ale wszystko ma swój początek i koniec...nawet twoja firma...

@były

A co to ma do tematu pracy w Eurocent? Możemy również wspominać, że kiedyś posikaliśmy się w pieluszkę. :)

do anonimus
@Annonimus

do anonimus po to jest to pisane aby przestrzec innych ludzi zanim podejmą pracę w tym bagnie za marne grosze i będą dawać się wykorzystywać,po to jest to napisane,aby inni zrozumieli jakim człowiekiem jest prezes i jak się zachowuje wobec ludzi.Z resztą i tak już ta firma ma wyrobioną"odpowiednią markę"na rynku pracy a świat jest mały i ludzie z tej branży się znają.

lola

...po prostu dzisiaj jesteś, a jutro Ciebie nie ma...i firmę nie obchodzi, ze masz na utrzymaniu rodzinę, znajdują kogoś innego na Twoje miejsce i pozamiatane, na koniec firma w Twoim imieniu wypisze oświadczenie, że niby sam rezygnujesz z pracy po czym ustosunkuje się, że się na to zgadza i tym sposobem zostawią Cię z ręką w nocniku, a jak nie przepracowałeś miesiąca, to nie masz ani chorobowego ani kuroniówki...ta firma Providentowi nie dorasta do pięt...

@lola

hmmmmm nie mam doświadczenia z eurocent ale z PP jak najbradziej, i z tego co tu czytam, wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma. nie przychylam sie do pozytywnych opinii o PP, jest tak samo albo jeszcze gorzej. Sama rozgladam sie za nowa praca.

lola

...pieniądze może i nie są złe jak na dzisiejsze czasy na stanowisku kierownika, ale staż pracy może być krótki...stanowczo odradzam pracę w tej firmie jeżeli masz zamiar rzucić dotychczasową pracę dla Eurocenta...w tej firmie raczej nie liczą się z ludzmi...na koniec powiem tyle LUDZIE Z PROVIDENTA NIE IDZCIE DO EUROCENTA !!!!!!!!!!!!

na jakie pieniądze można liczyc na stanowisku kierownika sprzedaży proszę o naprawde rzetelną odpowiedz

chwilówka

ALE WY GŁUPOTY PISZECIE ALE GŁUPOTY, PEWNIE ŻE JEŚLI KTOŚ LECI W KULKI TO CZY Z TEJ CZY Z INNEJ FIRMY POLECI TO OCZYWISTE, JEŚLI SIĘ KOMUŚ NIE CHCE PRACOWAĆ TO BĘDZIE ZAWSZE WYMYŚLAŁ COŚ. (usunięte przez administratora)

@chwilówka

Na jakie pieniadze mozna liczyć jako kierownik sprzedqaży????

były

na gów....niane :-)masz zbyt dużo czasu to idż a się przekonasz :-)

bylakierowniczka

Po co wy tyle piszecie złego o "tej firmie" przecież zawsze można zrezygnować i iść gdzie indziej sa Firmy normalne. PZDR :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocent Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurocent Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocent Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 849 ocen.
  • Młodzieży 9D
    30-829 Kraków