Opinie o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurocent Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurocent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocent Sp. z o.o. w Kraków

Powiem tak ,Żeby firma się rozwijała i przynosiła zyski musi jej przybywać klientów.W euro baza klientów się kurczy i to w zatrważającym tempie.Zdobyć nowego klienta jest trudno a zresztą prawie 90 % nowych klientów jest odrzucanych bo BIG bo jakieś zaległości na gospodarstwie itd.Więc wróżę szybki koniec tej firmy.Zresztą każdy mądry już uciekł z tej firmy lub ma zamiar to zrobić w najbliższym czasie.Tylko szkoda bo .....na początku obiecywano złote góry ale były to tylko obiecanki......

\"prezes\"

prezesie czy nie lepiej było dać godnie zarobić DOBRYM KIEROWNIKOM którzy CIĘ opuścili? stworzyć jasny przejrzysty system wynagradzania? dla wszystkich? te knowania które robiliście i ciągle robicie nie doprowadzą was do sukcesu, wręcz przeciwnie, ludzie i tak wiedzą kto za ile pracuje, to przez brak elementarnej troski o ochronę danych osobowych, te paski na zebraniach............... spróbuj to przemyśleć, gdzie zrobiłeś błąd

chyba bardzo prezesa bolą te wszystkie uwagi które wykasował ale i tak to nie zmieni faktu kim jest i jak traktuje ludzi bo PR w terenie i wśród pracowników nie zmieni a i tak nowi którzy przychodzą się dowiadują albo sami się przekonują na własnej skórze kim jest prezes,jak zarządza i w jaki sposób się odnosi do swoich podwładnych a informatycy którzy robią \"delete\"albo robią to nielegalnie albo za całkiem niezłą sumkę...cóż tak czy inaczej po raz kolejny pokazuje to kim jest prezes,jak zarządza i co gorsza nie potrafi znieść negatywnych opinii o własnej osobie a to potwierdza tylko fakt że nie jest inteligentnym człowiekiem bo jedną ze składowych inteligencji jest właśnie umiejętność wysłuchania negatywnych opinii o sobie i umiejętność pracy celem poprawy no ale to niestety nie dotyczy GURU zarządzania...:-)

Dokładnie! Firma się ośmiesza! Poznikały posty nie tylko o wynagrodzeniu p.prezesowej, ale parę innych. Ale kto czytał wie, a kto nie czytał i tak się dowie. Ludzie żenada!

Kierownik Sprzedaży

fatalnie

nie napiszę bo szkoda pisać

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
zapytanie

sami tacy komunikatywni jak ty tam pracują ? może jakieś konkrety, ile można zarobić ? jakie są obowiązki ?

zapytanie

co to za funkcja koordynator w tej firmie bo taką mam propozycję i nie wiem czy ją przyjąć ?

Przestańcie jęczeć! Gdzie za 1800 lub 2100 +premia =3000 netto murowane można leżeć do 12-tej??Potem posiedzieć przed kompem (od firmy ) na necie (od firmy) , wsiąść w opla z klimą i pełnym bakiem (od firmy) zrobić swoje w 4 godziny i jeszcze dostać podziękowanie??? W Biedronce wolnych miejsc juz brak,ale Dino,Lidl i Intermarche szukają chętnych -1300 brutto( zmiany,soboty,niedziele,święta i dojazd we własnym zakresie) I po co te ploty na co prezes kasę wyłożył?? Swoją przecież !Prawda??

do anonimów

jakie zarządzanie? jakie przemyślenia? oni nie myślą, nie analizują jest słaby wynik, trzeba zdiagnozować co się dzieje, przeanalizować, a może komuś trzeba pomóc? a oni? zatrzymać sprzedaż! nie płacimy za nowe! tylko te dwie NAJGŁUPSZE W ŚWIECIE DECYZJE sprzed ponad roku doprowadzają do ruiny coś co mogło być konkurencją dla PP teraz może być konkurencją co najwyżej dla podrzędnej firmy kurierskiej, bo Kraków tak dzieli tereny że widać kto geografii nie lubił w szkole, Kierownicy przy coraz większych terenach mają coraz niższy limit na paliwo - cud pod Krakowem, paliwo spada z nieba...... szef kurierów "dyrektor" - jeździ zbiera papiery i sam nie wie co wozi, co zgubi, co znajdzie, ale co ma się przejmować, zawsze kurier ds "sprzedaży" uzupełni zagubioną dokumentację...więc kurierzy! do boju!!!

gomez

Co się dzieje jeżeli ktoś nie spłaca chwilówki w Eurocent?? Co mogą za to zrobić?? A&A możesz pomóc??

A jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?Bo pracuję tam jako przedstawiciel a złozyłem papierki na kierownika.Będę wdzieczny za rady

to już jest norma w tej firmie,nie liczy się człowiek jak brzmiało niegdyś hasło przewodnie tej firmy tylko liczy się ilość i to ile prezes zaoszczędzi na wypłacie dla pracownika,nieważne że ten pracownik jest zielony jak szczypiorek i nic nie wie liczy się tylko to że pracuje za mniej a to świadczy o tym że pracodawca to zwykła sknera i nie wie że co jest tanie to jest drogie a o tym mieliśmy już okazję się przekonać nie raz jak właśnie ci pracownicy za 2500zł brutto wykręcali numery i firma na tym traciła albo po prostu poodchodzili i będą dalej odchodzić jak tylko się przekonają w co wdepneli...nie liczy się wiedza pracowników tylko to ile trzeba im zapłacić no ale tak to już jest jak się kiedyś było krupierem a potem zjawiło się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie,prawda?:-)

maja

Ludzie skad wy jesteście???? Nigdy nie pracowałem w tej firmie, ale powiem Wam jedno. Zamiast oceniac innych sami na sibie popatrzcie, bo jak czytam co piszecie to rzygać sie chce!!!! Anonimowo sie wypowiadacie, honoru nie macie, nie wiecie co to odwaga cywilna, tacy tu jestescie odważni- proponuje wrócić do przedszkola bo tam jest Wasze miejsce. I jeszcze jedno, jak uwazacie, ze prowadzenie biznesu jest takie łatwe to sami pozakładajcie firmy, a potem sie wypowiadjcie jak prowadzic biznes. Żenada!!!

A co z tymi co odeszli? Kiedyś klepano ich po ramieniach ze są najlepsi.A teraz się ich opluwa.Bo znali swoją wartość i ambicje, nie chcieli byc wołami do roboty za groszę.

Odradzam pracę w tej firmie.

zasady zasadami ale niestety twój pracodawca nie wyznaje żadnych zasad poza tą aby tylko nie dać! więc nie wypisuj głupot! absolutnie nie polecam a wręcz odradzam pracę w tej firmie! pracowałem więc wiem co się tam dzieje !

dobrze że już nie pracuje w tej chorej firmie,przynajmniej mam już spokój:-0 zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami bo niestety to szczera prawda a ludzie którzy się zachwycają pracą tam to chyba pracują zbyt krótko albo są wazeliniarzami i dupowłazami zarządu ale muszą zdawać sobie sprawę i że na nich przyjdzie czas tak jak na cały zarząd...

chyba nie wiesz co mówisz a raczej nie wiesz co piszesz:-) niejednokrotnie trzeba bylo kupować papier za swoje jak również toner,a auto i tel to jedno z podstawowych narzędzi i oczywiście są ale co z tego skoro limit na tel obcięty i pod koniec miesiąca brakuje na wykonanie tel do klientów o paliwie nie wspomne które jest sukcesywnie obcinane,to jest zabieranie podstawowych narzędzi ale podejrzewam że jesteś jedną z fyfiokowanych paniuś z biura które nie mają samochodu służbowego i nie wiedzą co to praca w terenie z tak obciętymi limitami albo jesteś również jedną z paniuś z biura z tym że jesteś przy tzw korycie i nikt cie nie rozlicza z przejechanych bezsensownie kilometrów więc bardzo proszę nie zabieraj głosu w sprawach o których tak naprawdę nie masz zielonego pojęcia

Piszesz, że firma Ci zabrała podstawowe narzędzia pracy tłumacząc to cięciem kosztów, a może powiesz jakie to narzędzia Ci zabrano. Nie masz samochodu i chodzisz pieszo, nie masz telefonu i dzwonisz z budki telefonicznej, nie masz drukarki i musisz sam sobie kupić, nie masz do niej papieru, tonera i sam się w to zaopatrujesz. Teraz firma dała Ci laptopy by Ci się lepiej pracowało i skanery. Uważasz, ze to mało, a może ma Ci zapewnić wczasy na wyspach kanaryjskich. Co byś jeszcze chciał. Jak masz odwagę to napisz co Ci zabrano, jakich narzędzi pracy Ci brakuje. Opamiętaj się i zastanów się co piszesz.

pracująca

Czytam to i widzę tylko jeden wielki bełkot. Jednego oszukali bo mu obiecali i nie dali to od razu pisze że wszystkich oszukują, innemu nie dają wsparcia, jeszcze inny nie ma narzędzi do pracy. Wszyscy są źli, nic nie potrafią, nie umieją zarządzać, nie znają potrzeb rynku, to już początek końca itd, itd. Nie wiem od kogo słyszycie, że jesteście źli, podobno wszyscy myślą o odejściu. Tak naprawdę zastanówcie się czego chcecie, a może zbierzcie się razem, zadzwońcie do tego jak piszecie nieudanego zarządu i wyłóżcie swoje bolączki, żale i frustracje, przecież nikt was nie zje. Boicie się..... bo lepiej pisać głupoty niż stanąć twarzą w twarz ze znienawidzonym przez was prezesem i powiedzieć o co chodzi, a może tak naprawdę chodzi o to aby pisać, byle co byle tylko pisać. Co wam ten człowiek złego zrobił, że go osądzaćie od czci i wiary jak z nim pogadacie to zobaczycie że nie taki diałeł straszny jak go malują.. Lepiej użalać się nad sobą niż wziąć się do pracy. Wiecie co pracuję w tej firmie prawie od początku jej powstania i jest to moja dodatkowa praca, bo jak wszyscy potrzebuję kasy i teraz dopiero jest sensowne zarządzanie. nie daje się pożyczek po 5000 zł ale mniejsze bo klienci nie mają pieniędzy na raty, bo tu w przeciwieństwie do innych podobnych firm patrzy się na klienta, a nie na to aby sprzedać jak najwięcej i mieć dużo klientów i zarżnąć klienta ratami. Tak naprawdę teraz jest racjonalna sprzedaż, produkty właśnie są dostosowane do potrzeb rynku. Żyję już trochę na tym świecie i wiem, że ludzie tu pracujący są bardzo przyjaźnie nastawieni do innych, są kompetentni, wiedzą co klient potrzebuje, a jeśli mowa o osobach zarządzających - nie pracuję z nimi na co dzień, ale raz, dwa razy do roku ich spotykamy i nigdy nie było tak że nie można było z nimi porozmawiać powiedzieć co nas boli i czego oczekujemy, zawsze nas wysłuchali, ale aby rozmawiać trzeba dorosnąć i mieć odwagę, bo łatwo jest krytykować, ale trudniej przyznać się przed sobą, że to moja wina, że się nie udało, że nie spełniłem ich oczekiwań, albo po prostu nie pracuję z zaangażowaniem.. Jak jesteście tacy świetni to zakładajcie własne firmy i wówczas zobaczymy jak nimi będziecie zarządzać, czy w ogóle wam się uda przetrwać na rynku chociaż 2 lata. Przestańcie wreszcie szargać opinię tej firmie, bo jest to firma fajna, przyjazna klientom i pracownikom tym, którym się chce pracować. Pracownicy mają wsparcie jak tylko chcą, narzędzia do pracy też mają, ludzie z dyrekcji rozmawiają z każdym, kto chce z nimi rozmawiać. Moi przełożeni zawsze mnie wysłuchają i przedyskutują ze mną każdy problem jak go mam. Pracowałam w providencie i nie życzę najgorszemu wrogowi aby tam pracował. Weźcie się do pracy i przestańcie narzekać.

wszyscy wywodzimy się z providenta i własnie odeszliśmy z providenta ponieważ tam było żle i wiemy o tym ale również zapewniano nas że tutaj bedzie inaczej i faktycznie przez kilka pierwszych lat działalności tej firny było super ale niestety tak jak ktoś napisał zaczeło sie psuć jak tylko ujawniła sięosoba która za tym stała.Od tamtej pory wszystkie pomysły które zostały wdrażane niestety nie były na plus dla pracowników tylko na plus firmy i o tym również napisał ktoś że został oszukany ponieważ było mówione co innego a robione było co innego poza tym pomysły prezesa które powprowadzał mają się nijak do rzeczywistości jaka panuje na rynku finansowym,zapomniał że to firma musi się dostosować do rynku a nie odwrotnie,powymyslał produkty które nie są w żaden sposób konkurencyjne a żeby istnieć trzeba być konkurencyjnym i jeśli ktoś zapomniał o tej zasadzie to jest chyba debilem,niestety tak jak firma była konkurencyjna na rynku tak w chwili obecnej wogóle nie jest a pracownicy z providenta to się z nas śmieją że ci klienci których kiedyś im zabieraliśmy to sami wracają ponieważ nie są w żaden sposób usatysfakcjonowani ofertą produktów które firma proponuje.Taka jest rzeczywistość w firmie Eurocent i każdy który w niej pracuje i ma duże doświadczenie w pracy w tejże branży to powie iżto jest początek końca tej firmy,być może nie przez brak funduszy ale przez nieudolny sposób zarządzania.Smutne ale prawdziwe i niech mi nikt nie opowiada bzdur że mam się wziąść do roboty bo każdy chce pracować ale do pracy są potrzebne niezbędne narzędzia które niestety firma skutecznie zabiera pracownikom co jakiś czas tłumaczać że musi ciąć koszty tylko ciekawe czy sobie również tną koszty?W to wątpie jak z resztą wszyscy.Wiem że nigdzie nie ma miodu i trzeba pracować ale tak jak wspomniałem wczesniej nalezy ustalić jasne reguły gry i trzymać się ich i nie zabierać ludziom podstawowych narzędzi do pracy bo to my podtrzymujemy funkcjonowanie tej firmy i czy się nas powymienia czy nie każdy bez podstawowych narzędzi nie będzie mógł efektywnie pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocent Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurocent Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocent Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 849 ocen.
  • Młodzieży 9D
    30-829 Kraków