Cash Service 4 Home Sp. z o.o.

Opolskie

Opinie o Cash Service 4 Home Sp. z o.o.

Maja

Firma aktualnie rekrutuje. Jeszcze przez kilka dni poszukiwani są kandydaci do pracy jako Menedżer Sekcji w rejonie łódzkim. Czy może ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć jakim pracodawcą jest Cash Service 4 Home? Co sprawia, że warto tu pracować?

michał

Widzę, że w tej chwili Cash Service 4 Home Sp. z o.o. poszukuje kierowników sekcji w kilku województwach, w tym województwo opolskie, dolnośląskie. Czy ktoś może opowiedzieć nawet tak jak najbardziej ogólnie, jak wrażenia z pracy właśnie w tej firmie?

Marcin
@michał 07.08.2016 11:15

Firma się rozpada, to dawny Skarabeusz, wymyślono pożyczki na konta dla klientów więc doradcy zarabiają groszę - kierownictwo wyzszego szczebla nie dba o nic, dopiero co usunieto Dyrektora i jednoego Kierownika Regionalnego....

Zostaw opinię o Cash Service 4 Home Sp. z o.o. - Opolskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cash Service 4 Home Sp. z o.o.