Opinie o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fresh Logistics. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fresh Logistics o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

Lolek

Czyżby konkurencja zainspirowała do pisania tych bzdur?

Luki

Jeden wielki (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem

Kuba

Może firma nie jest idealna ale pracownikom do ideałów dużo brakuje!!

GENIUSZ

Jeżeli szanujesz swoje zdrowie psychiczne i fizyczne omijaj to miejsce szerokim łukiem i to bez znaczenia czy jesteś przewoźkiem, magazynierem czy kierowcą. Jednym słowem (usunięte przez administratora) dno i 5 metrów mułu. Pracowałem w tej firmie jako kierowca brak słów żeby opisać to co tam się dzieje.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fresh Logistics? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
zniesmaczona

Jak pisze koleżanka @Mika. kwestia zmian grafikowych przede wszystkim asystentek na tranzycie jest rzeczą codzienną, grafik w ciągu dnia potrafi zmienić się nawet kilkakrotnie, a na dodatek KZ Rafał wiedząc, że to jest niezgodne z przepisami FLP zmusza asystentki aby same dzwoniły do koleżanek, że jest zmiana i "jest to sytuacja nagła" !! :) OK, rozumiem, że jest to firma transportowa - działamy z minutę na minutę ale jak KIEROWNICY NIE ZACZNĄ TRAKTOWAĆ WSPÓŁPRACOWNIKÓW Z GODNOŚCIĄ to naprawdę nie będą mieli kim "łatać dziur"

Pralinka30
@zniesmaczona

Zmusza??? W jaki sposób?

Irek

Może na więcej nie zasługujesz, mało godzin! Firma ma normalne stawki

gosc

nie polecam pracy w tej firmie, najbardziej razi nieumiejetnosc zarzadzania przez kierownikow zmiany i ich brak szacunku do podległych pracownikow

Dziewczyna z Trojmiasta

Ja również nie polecam w tej firmie. Mam przykre doświadczenia z oddziałem Straszyn. Dowodem na to że coś niedobrego dzieje się w tej firmie często powtarzające ogłoszenie na stanowisko: specjalista ds obsługi klienta.

Lukasz

szkoda pisać, za 15 dni pracy dostalem 900 zl, o ryciu psychy nie wspominam, żadnej drzazgi na magazynie bo opierdziel dostanie odrazu nowy magazynier, nie wiem ci liderzy zmian muszą być na prochach ;)

@Lukasz

przepraszam dokladnie 930 zl dla sprostowania bo jeszcze jakis prezes, kierownik lub lider mnie oskarży o kłamstwo, nie polecam :)

Enginer

Pani Joanno , Nie można tyko umieszczać tych komentarzy, które w Pani ocenie są akceptowane. Pracowałem w Fresh Logistycs, jakiś czas temu i mogę z pełną świadomością podpisać sie pod nie, którymi komentarzami, ze są one uzasadnione. Nawiązując do pracy w Freshu, i całej filozofi stwierdzenie typu''Nie liczy sie dobro jednostki tylko dobro organizacji '' to dla firmy ludzie nić nie znaczą tylko najważniejsze jest to aby raporty i wyniki w exelu były na wysokim poziomie, a zapominają, ze to przez pracowników Fresh osiąga suckes. Wiec zacznijcie szanować ludzi. W jednym z biznesowych czasopism, duża firma, lider w swojej branży wyszła z założeniem , które stosuje '' Dbajmy o pracowników a nie o klientów, bo jeżeli pracownik będzie doceniany i zadowolony z warunków pracy to on zadba oto aby klient był także zadowolony'' Wiec Managerowie wejście sobie do serca te przesłanie i zacznijcie dbać o swój personel, bo bez nich nic nie zorobicie. Podrawiam, Enginer

XX

usuwajcie dalej prawdziwe komentarze, za 15 dni pracy 930 zł, ani jedna drzazga na ziemi bo odrazu pretensje do nowrego magazyniera, podejrzewam ze moderatorem tej firmy jest pracownik Frash Logistics ;)

taki ja
@XX

Już się nie da tego czytać co jeden to gorsze kłamstwa wyśla. Takie zarobki to 15 lat temu były

Joanna

@Dziewczyna z Trojmiasta Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Jaki aspekt pracy w firmie Fresh Logistics oceniasz negatywnie, czy masz na myśli poziom organizacyjny, a może atmosferę? Czy udało Ci się zdobyć cenne doświadczenie lub inne umiejętności w tej pracy?

Dziewczyna z Trójmiasta
@Joanna

Joanno, a czy argumentem nie jest fakt ze w zeszłym roku na popularnym portalu z ofertami pracy ogłoszenie na stanowisko specjalista do spraw obsługi klienta pojawiało się kilkakrotnie- w różnych odstępach czasu? Niestety nie mam dobrych wspomnień związanych z tą firmą: organizację i atmosferę w pracy oceniam negatywnie. Oczywiście jak w każdej pracy zdobyłam doświadczenie w zakresie wykonywanych obowiązków.

Romek

Najwięcej do powiedzenia maja zawsze byli pracownicy. Trzeba pracować dobrze i nie straci się pracy!!!

Joanna

@ja czy czas wizytacji nie byłby dobrym momentem na rozmowy o tym, co w firmie się dzieje?

@Joanna

A ty Joanna od czego jesteś od zadawania głupich pytań?? Skoro są problemy a ludzie ich nie zgłaszają dalej to chyba jest tego jakiś powód? Więc skoro Cię to tak interesuje czas wziaść swoje cztery litery i się zająć sprawą, wnioskuje ze jesteś pracownikiem odpowiedzialnym za przestrzeganie prawa pracy w zakładzie FLP skoro czepiasz się innych jak piszą prawdę.

nie polecam nikomu nawet najwiekszemu wrogowi, obozy pracy w Polsce niestety nadal istnieją, chwała Bogu Ukraincom że młode chłopaki tam pracują, żaden Polak który się chociaż troszke ceni i ma godność ucieka stamtąd gdzie pieprz rosnie, nie winie liderów, kierosników zmianowych czy głównego kierownika bo zarządzenia idą z samej góry a to sa też tylko ludzie, gdyby człowiek mógłby się skupić wyłącznie na tym co do niego nalezy czyli wyrobienie normy to praca byłaby ok, prosze Kierownictwo o uwage, do sprzatania zatrudnia sie firme sprzatajacą jak w wiekszosci firm na terenach przemyslowych w Gliwicach, nikt nie urodziodzil sie idealny i wszechwiedzący żeby po kilku dniach wymagac od pracownika ze bedzie idealny i wszechwiedzący, na szczęście juz tam nie pracuje od kilku miesiecy, sam zatrudnilem sie bo nie wierzyłem opinią z tego forum wychodząc z zalozenia ze kij ma zawsze dwa konce, stwierdzam jednak najgorsza praca w jakiej kiedykolwiek pracowałem a pracowałem już długo ;) masakra, nie wierzylem ze sa jeszcze obozy pracy w XXI wieku, pozdrawiam ;)

Celem pracy jest wykonać swoje zadanie najlepiej jak potrafisz i wyjść na tym z korzyścią dla siebie i pracodawcy- tu jest ok. Problem FLP polega na patologii w zarządzaniu, na braku szacunku do ludzi, obgadywaniu ich jawnie bądź w kuluarach chociaż i tak wszystko słychać. Przykre jest to, że nawet jak masz wartościowego człowieka w zespole to potrafisz go zgoić za jego plecami, myśląc że on o tym nie wie. To nawet w stosunku do samego siebie jest wredne, a potem przychodzi i się uśmiecha. Fałsz, jeden wielki fałsz. Jako organizacja nie dojrzeliśmy do zarządzania zarządzania ludźmi, bo na kierowniczych stanowiskach są ludzie którzy już dawno zapomnieli skąd pochodzą. Niestety kultury osobistej trzeba chcieć się nauczyć i umieć podać rekę zarówno sprzątaczce jaki i pracownikowi na magazynie.

kpina

"Często wygodniej jest milczeć, niż ujawniać nieprawidłowości w pracy" - to zdanie oddaje wszystko w fl, pamiętam jak zgłosiłem kiedyś pewną niezgodność to przełożony zamiast zająć się tematem aby nie występował w przyszłości to wylał wszystko na mnie dlaczego nie zgłosiłem tego prędzej, dlaczego nie zareagowałem, czy ja sobie zdaje sprawę ze swojego zachowania itd. Od tego momentu nic więcej nie zgłoszę choćbym nawet coś zauważył.

Jeszcze obecny pracownik

Praca sama w sobie jak każda inna ale sposób zarządzania... Pracownicy zwalniają się z powodu złego zarządzania, a zwłaszcza chamskiego traktowania przez przełożonych, do tego magazyn i transport niby jedna firma, a ciągła walka bo są dwaj kierownicy którzy mają różne cele i każdy patrzy tylko na siebie zamiast realizować jeden cel którym jest terminowe dostarczenie przesyłek. Ciągle przepychanki w magazynie, codzienne zmiany grafików, bardzo chamskie odzywki do pracowników i ich zastraszanie karami/zwolnieniem, do tego na stanowiskach KZ są osoby z wykształceniem podstawowym co widać po patologicznym zachowaniu oraz ilości błędów ortograficznych w mailach.

JArEK

Mam iść na rozmowę jakie są zarobki na start?

Tom

Porazka

@Tom

Rozwiń swoją wypowiedź

gość

Ludzi gonią a są Kierownicy co mogą nie przychodzić do pracy bo zachlali a od ludzi wymagają żeby chodzili do pracy hahaha kabaret

Tranzyt
@gość

Podziwiam Cie ze masz odwagę pisać o kierowniku Marcinie. L ???? Pamiętaj są równi i równiejsi. Moim zdaniem za niedlugo mu się skończy kozaczenie. Pozdrawiam normalnych KZ R.S M.G

miroslaw

Ludzie nawet tam się nie pchajcie. Fresh i Tenneco mają najgorsze opinie w Glwicach. Najgorsze zakłady. Najgorsze traktowanie ludzi itd. I to nie są opinie wyssane z palca. Sam tam pracowałem, a do tego pozałem chyba ze 4 byłych pracowników i każdy miał takie samo złe zdanie o tej firmie. Można znalezć lepszą pracę w okolicy, lepsze zarobki i przede wszystkim lepsze czyli NORMALNE traktowanie. Pozdrawiam.

Dogxxx

Wszyscy narzekają, a ofert pracy nie ma? Czyli jednak nie jest tak źle.

Zostaw merytoryczną opinię o Fresh Logistics - Gliwice

• Jak się pracuje w Fresh Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Fresh Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresh Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fresh Logistics