Opinie o Jednostka Wojskowa 4217 Wku w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jednostka Wojskowa 4217 Wku. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jednostka Wojskowa 4217 Wku o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jednostka Wojskowa 4217 Wku w Gliwice

Tomek. P Nowy wpis

Byłem osobiście i jestem zachwycony spotkaniem i rozmową z Panią Gabriellą - jest cudowna!!!!! :-) Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty i spotkania z tą przecudowną osobą!!!! Oby więcej takich urzędników!!!

BONUS BGC Nowy wpis
@Tomek. P

Potwierdzam Panie Gabriella jest cudowna!!! ;-)

kandydat Nowy wpis

Witam wszystkich, Zauważyłem, sa nowe oferty pracy w Gliwicach. Proszę mi powiedzieć czy warto zaaplikować na stanowisko kierownicze bo owe takie jest. Jakie widełki płacowe mogą zaproponować i jaka ogólnie atmosfera. Bo nie wiem czy warto zaaplikować. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Kandydat Nowy wpis

Witam, Widzę że w 4W w Gliwicach są nowe oferty pracy, proszę powiedzieć czy warto aplikować na stanowisko Kierownik Magazynu. Jaka jest atmosfera i płace i jakieś bonusy i czy warto złożyć aplikacje. Z góry dziękuję za odpowiedź

che

jest ok.

Firma Jednostka Wojskowa 4217 Wku prowadziła rekrutację na stanowisko SPECJALISTA DS PRAWNYCH. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
wojtek

polecam. szybko i sprawnie.

mieczysław

ok.

mały

profesjonalizm na 102%

Przyszły Weteran

Jestem pozytywnie zaskoczony wizytą w WKU Gliwice, spodziewałem się typowej biurokracji a tu mimo maseczek na twarzy i rygoru sanitarnego czułem szczery uśmiech połączony z oddanym zaangażowaniem w moją sprawę oraz dobro WP. Dobrze się rozmawiało z żołnierzami pełniącymi służbę a szczególnie dziękuję i pozdrawiam Panią Mariolę :) Sprawa załatwiona pozytywnie a ja oczywiście zadowolony i zarażony aż chcialo by się założyć i służyć w takim mundurze ! Pozdrawiam

Przyszly Weteran
@Przyszły Weteran

I przepraszam wdała się literówka :( podziękowania oczywiście dla Pani Marleny ;) Jeszcze raz polecam !

wąski

działają na podstawie przepisów, które ktoś tworzy i wymaga ich przestrzegania i stosowania, a ludzi zawsze można podzielić na zadowolonych i tych niezadowolonych. brałem kiedyś (dawno dawno temu...) udział w naborze, ale ktoś okazał się lepszy, a za to mogę winić wyłącznie siebie, a nie stodować ostracyzm...

moro

potwierdzam, byłem ostatnio i jestem mile zaskoczony profesjonalną obsługą. Uzyskałem zdecydowanie więcej informacji niż w WKU w innej miejscowości.

maciek

połączenie urzędu i wojska -pierwsza myśl: katastrofa, jednak ku mojemu zdziwieniu zostałem obsłużony po wojskowemu przez profesjonalistów.

Ewelinka

Konkretnie, szybko i fachowo, indywidualne podejście do każdej sprawy, w przyjaznej atmosferze. POLECAM wszystkim tym którzy chcą zacząć swoją przygodę z wojskiem. Obym spotykała więcej takich ludzi na swojej drodze.

Dobry Zber

Ukazało się kolejne ogłoszenie na wolny etat! Pracownicy dalej milczą udając że wszystko jest dobrze kolejni ludzie są zatrudniani a po chwili znikają! Ta sytuacja twa od lat i nikt się tym nie interesuje! Jak dla mnie to wina nie leży po stronie pracowników ale panowie na stołkach są niekompetentni i nie potrafią zarządzać ludźmi!!! Ciekawe ile taki stan rzeczy będzie jeszcze trwał? Morze czas się zastanowić nad dalszym sensem funkcjonowania takich instytucji!

Alo
@Dobry Zber

Z tego wynika że ktoś przyjmuje ludzi na sztukę bez kwalifikacji ?

Alo
@Dobry Zber

Dlatego kwity winny być skanowane a nie niszczone Z resztą podejrzewam że ludzie Chętnie By złożyli stosowne zeznania W razie wszczęcia postepowania

Maro
@Dobry Zber

Tego jest za dużo to mleko musi się rozlać!!!

Wymaz
@Alo

Może w tamtym roku na jesień mojego kumpla nie wzięli a przyjęli jakaś babkę zwolniona za miesiąc ? Zenada????

Wymaz
@Dobry Zber

Tylko to jest dziwne że mój kumpel to specjalista Były żołnierz

Andy
@Wymaz

To się pytam ile kosztuje podatnika taka rekrutacja?

Lolo
@Andy

23zł i 35gr

Andy
@Lolo

To razy 5 RAZY w kwartale Nie stać mnie na taki luksus wolę coś kupić dziecku

ortograf polski
@Dobry Zber

nad morze to kolega sobie MOŻE co najwyżej pojechać - być MOŻE woda będzie już ciepła, chyba że nie będzie to polskie morze ;)

nika

po wczorajszej wizycie w wku gliwice dot. naboru na wolne stanowisko w korpusie sc zostałam mile zaskoczona przez prowadzących postępowanie rekrutacyjne. Wszyscy byli mili i uśmiechnięci, kompetentnie i profesjonalnie podeszli do sprawy, sytuacja w ogóle mnie nie zestresowała wszystko odbywało się w miłej atmosferze i z zachowaniem rygoru sanitarnego, Przy okazji pobytu w jednostce pozyskałam informacje na temat czynnej służby wojskowej oraz ich form, zasad kwalifikacji, naboru do jednostek wojskowych, itp. Polecam żołnierzy pełniących służbę w tej jednostce to profesjonaliści i prawdziwi patrioci.

moro

Lidka
@nika

Również brałam udział w naborze. Podejście żołnierzy podczas naboru pełne profesjonalizmu. Chciałabym pracować w takiej jednostce. Pytania podczas naboru nietendencyjne, wymagające wiedzy oraz logicznego myślenia.

rudy102
@nika

pełna profeska. co prawda ograniczenia sanitarne ale uzyskałem co chciałem. pozdrawiam.

szajba
@nika

kiedyś byłem... czołgiem nie dali pojeździć... ale obsługa w porządku -wojskowym można by rzec.

Rudy102
@szajba

Czołgi drogie więc nie każdy może się bujać tym sprzętem - ale wrażenia boskie, jeszcze ciekawiej gdy załadowany????

Maciek

Ok

piguła
@Maciek

od nich zacząłem przygodę z wojskiem. profesjonaliści.

leśny dziadek
@nika

zostałem obsłużony w swojej sprawie w pełni profesjonalnie.

@nika

pomimo rygoru sanitarnego pracownicy pełen profesjonalizm. Byłem tam w ubiegłym miesiącu.

roberto

ok.

hrabia polski

załatwiłem co chciałem

marcinek

ok jest.

bronek
@nika

Byłem po odbiór zaświadczenia, szybko, sprawnie, bez problemów jak co roku pozdrawiam nowe dowództwo

Ilona

Jakie kompetencje są wymagane do pracy w tej jednostce wojskowej? Szukałam w internecie, ale brakuje konkretnych informacji na ten temat. Dlatego liczę na was, może są tutaj na forum osoby z doświadczeniem z tym miejscem. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

OKO

Dziwię śię że jeszcze nie dobrano śię Tobie prawnie do d za te prymitywne aczkolwiek cwaniackie opinie.

Gerald z Rivii

Im ktoś jest bardziej niekompetentny, tym ma szansę wspiąć się wyżej. Największym wzięciem cieszą się zera absolutne.

Mikołaj
@Gerald z Rivii

Przypominam Ci, że na forum Gowork.pl nie można nikogo obrażać. Uważasz, ze osoby bez kwalifikacji mają szansę na awans. Przecież w interesie pracodawcy jest mieć kompetentną i doświadczoną kadrę, więc nie bardzo rozumiem Twoje zdanie. Wytłumacz to proszę.

@Mikołaj

Też słyszałem to i owo o wku gliwice Proponuję sprawdzić w przeciągu 6 m-cy I porównać cv przyjętych przez Pana komendanta I cv odrzuconych i prawda sama wyplynie????????

@Mikołaj

Mam nadzieję że uzyskam odpowiedź??????

@Prawdomowny men

Zainteresowało mnie to ponieważ także Płace podatki i z moich pieniędzy jest to utrzymywane

Jaro
@Prawdomowny men

Mam nadzieję że jest to nieprawda co piszecie Bo jak prawda to zaczynam mieć dola

Peter Burns
@Jaro

Niestety sytuacja wygląda patologicznie! Całe to towarzystwo bawiący się w wojsko ( administracja to nie żołnierze ) jest totalnie oderwana od rzeczywistości, brak decyzyjności, no chyba że chodzi o ich własny ineteres a w tej kwestii są bardzo kreatywni i zdeterminowani - opanowali do perfekcji jak to naciągnąć budżet żeby wpadło parę dodatkowych złotówek do portfela! Rotacja ludzi jak na strefie!!!!

Każdy jest kowalem swojego los

Tylko Żorż Ponimirski ma poukładane. A wam deweloperzy pozostaje tylko współczuć.

Zostaw merytoryczną opinię o Jednostka Wojskowa 4217 Wku - Gliwice

• Jak się pracuje w Jednostka Wojskowa 4217 Wku?

Zobacz opinie na temat firmy Jednostka Wojskowa 4217 Wku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Jednostka Wojskowa 4217 Wku
3.7/5 Na podstawie 22 ocen.

Jednostka Wojskowa 4217 Wku