Opinie o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fresh Logistics. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fresh Logistics o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

Pralinka11

Witajcie jestem zszokowana opiniami na temat fresha. Prosta zasada jesli sie komus nie podoba praca nikt nikogo do niej nie zmusza. A co powiecie na temat ekstraserwisu. Z mojej orientacji wiem ze zamiast polskich pracownikow zatrudnili ukraine i co z pracownikami? Ogolnie mysle ze praca na freshu jest godna polecenia jak pracujesz tak masz z kazdym sie mozna dogadac

Freszoman

A co zrobić w przypadku gdy jesteśmy zmuszani przez Kierownika do wręcz wymyślania OMC ??? aby Kierownik miał zaliczony swój cel a od tego zależy jego premia???

John.....

Joanna Nie jeszcze nie ale chce zebrać kilka opinii innych osób i wtedy opisać a jak naradzie to każdy tu dużo pisze ....... I tylko tyle ...... Tylko pisze ....... Ale czy prawdę podparta jakimiś faktami, dowodami to nikt nie wie tylko ten co to piszę wie..... Na tą chwilę to mogę powiedzieć że nikt dosłownie nikt nie odpisał na moją propozycję aby bardziej zainteresować dział HR o wyczynach w firmie Fresh. Dlatego co ja jako jedyna osoba mogę zrobić..... Jak się odezwę to zostaną przez innych..... Określenie że usunięty z zespołu.

@John.....

John a może warto na początek przedstawić całą sytuację Pani Menedżer Iwonie ? Nawet pojedynczo ? Może niektóre osoby jak zobaczą, że jest ktoś jeszcze komu nie podoba się traktowanie ludzi w magazynie i w biurze magazynu to się odważą ? A ponadto niech ktoś w końcu się zainteresuję atmosferą w biurze magazynu i wszelkimi działaniami kierowników wobec ludzi - niektóre zachowania można bardzo łatwo podciągnąć pod tzw. mobbing ...

Joanna

@John zdecydowałeś się na zgłoszenie sprawy do HR? Chętnie też usłyszymy Twoją opinię na temat warunków zatrudnienia w firmie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fresh Logistics? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
John.....

Tak zastanawiałem się i dlaczego my tu piszemy a nie zgłaszamy tego do HR ??? Do centrali..... może ktoś chętny opisac kilka zdarzeń i wysłac do Personalnego i Tomka O. oraz nawet do Ewalda R. co się dzieje w Gliwicach ??

John.....

Częściowo potwierdzam że Kadra Zarządzająca w firmie nie należy do w pełni kompetentnych. Kierownicy Zmiany w większości nie powinni piastować tych stanowisk ciekawe kiedy to Młynek zauważy...... A dla tych co bedą chcieli wiedzieć co dla mnie jest niekompetęcią to; Niekompetencję oceniam całkowicie „ z boku” jako osoba niezależna od danego kierownika. Uznając kogoś za niekompetentnego mam na myśli brak wiedzy, doświadczenia potrzebnego na dane stanowisko. Dodatkowo wysnuwam takie wnioski jak widzę niechęć do podejmowania decyzji czy liczne błędy(wynikające z braku wiedzy) przekładające się na realizację procesów.

@John.....

He he :)... kolejna osoba, która nie ma pojęcia o procesie magazynowym rusza na stanowisko LIDERA :) Czy naprawdę już żadne kompetentne osoby nie chcą pracować dla FLP??

@ja

Czemu podszywsz się pod mój nick

son

Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Praca jak każda inna jak wykonujesz to co do ciebie należy to nikt nie będzie miał do ciebie pretensji. A jeśli jest syf to pracownicy sami go robią więc przestańcie gadać takie bzdety. Pozdro dla normalnych

prawdziwy pracownik produkcji

Pracownik ? Chyba wyższego szczebla haha

nick
@prawdziwy pracownik produkcji

Czyżby znowu Hania i Basia były zmuszone do pisania o "prawidłowej pracy" w magazynie? :) A o przymusowym zgłaszaniu OMC, a co a tym idzie wymyślaniu ich trudno nie wspomnieć :) Trzeba wymyślać OMC z rękawa bo przecież Kierownicy muszą zrealizować swoje cele - uuu będzie premia :)

gość

Wózki to jest tragedia. Stoją po kilka tygodni bo Kierownik Magazynu mówi , że ma tylko 6 tyś na naprawy i nie naprawi a wymagają żebyśmy wykonywali wszystkie operacje na czas. To jest przecież niepoważne podejście

Dostawca
@gość

A gdyby trzeba było zapłacić 30 zł kary za każdą godzinę rozładunku przekraczającego 2 godziny . Zastanawiam się czy ktoś mówiłby o 6 tys zł na wózki . Jeśli się czegoś podejmujemy to trzeba to robić solidnie . Zwracam się do osób organizujących przetargi w Lidl na logistykę towaru dla firmy Lidl , aby zwrócili na jakość usługi wykonywanej przez Fresh Gliwice

Gliwice

Skąpa ilość na kopercie w której są schowane PITy jest na tyle mała ze spokojnie koperta sama się otwiera...

@interested

Czy w FLP G-ce obowiązuje tajemnica wynagrodzenia??? Jeżeli tak to dlaczego PITy wydaje asystentka działu magazyn?

FL

To co się dzieje w Gliwicach to jest jest naprawdę DNO, nie ma żadnego poszanowania dla człowieka, dla przełożonych liczy się tylko wynik i EXEL, po trupach do celu, naprawdę dziwie się ze centrala nie reaguje na sygnały. Rotacja pracowników jest ogromna, nie bójmy się użyć tego słowa ale w tym oddziale istnieje MOBBING zarówno w magazynie jak i dziale transportu, jest naprawdę coraz gorzej, istnieje grupa 3 osób która wykańcza ten oddział, wszyscy liczyli ze w raz z przybyciem nowego dyrektora sytuacja się zmieni tym bardziej ze wszyscy łącznie z przewoźnikami i kierowcami wysyłali mu sygnały mailowo o sytuacji. Jeśli dalej będzie taka atmosfera strachu wśród pracowników, a kierowcy będą traktowani jak najgorsze zło tej firmy to nie wróże przyszłości temu oddziałowi, klienci ślepi i głusi też nie są i powoli bo powoli ale odchodzą do konkurencji...

Misiek

Przestroga dla przewożników!Jeżeli nie macie auta w leasingu przez Bank wbk gdie udziela je TOMASZ,W.kierownik Transportu w Gliwicach to zapomnijcie o dobrych km.tak do 7000tyś.może?

zawsze robili na tzw pieskach z którymi zawsze byl problem nigdy ich nie było a jak juz były to rozładowane hehe

od kiedy picking na tramwajach robi

@:)

Od kiedy jest multi

JONY

Czytanie ze zrozumieniem się kłania jeśli masz problemy z analizą mojej wypowiedzi zapraszam do szkoły podstawowej. Napisał wyraźnie że skoro o 6 rano nie ma wózków i tramwaju to co bierzesz ? Oczywiste że pieska. Idiotyzm w tej firmie nie zna granic. Pozdrawiam dupolizów , jakbyś mógł wylizał byś im dupę przy samych jajach

@JONY

Albo tam nie pracujesz albo sam nie wiesz co piszesz tramwaje stoją zawsze do godziny 10 wolne picknig zaczyna na 10 i składa na tramwajach. A o tym że nie ma tramwaja wolnego to kolega Krzysiek nie napisał wiec ja proponuje cofnąć sie do szkoły podstawowej i nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam ;)

Krzysztof Stefanik

Nie będę pisał posta z anonima, gdyż to co chciałbym przekazać nowym pracownikom niech będzie przestrogą, niech grubo się zastanowią czy mają stalowe nerwy. A więc zacznijmy od tego że Dział Lidl ( gdzie pracowałem ) gdzie kompletowy jest towar pod sklepy Lidla dostał zmiankę godzinową z 8 na 6, gdzie wszyscy dookoła wiedzą że niemożliwe jest o godzinie 6 dostać wózka bo zmiana nocna kończy swoją pracę o 8. Gdy zapytasz się jakiegoś kierownika o godzinie 6 o wózek , zapyta się Ciebie czy masz jakiś problem z tym że nie ma wózka ? I masz wziąć sobie pieska do rozładunku samochodów !!! buhahahah. Do tego wszystkiego trzeba przewieźć Wahadło z Tranzytu na drugą i trzecią halę ( około 50 palet ). Pieskiem mam to wozić ?!!!!!!!!!!! Moje pytanie jest gdzie tu jest LOGIKA ?! Fresh logistykę ma tylko w nazwie. Nie pozdrawiam kierownika procesów magazynowych Mariusza który kompletnie nie ma pojęcia o pracy, i jest zwykłym burakiem naćpanym. Takich ludzi bym nawet nie brał do kręcenia karuzeli i tarcia chrzanu. Odradzam wszystkim pracy w tym zakładzie.

@Krzysztof Stefanik

Do przewożenia tylu ilości palet biorę tramwaja lecz niestety jak ktos nie potrafi na to wpaść do zapingala pieskiem buhahahaha

kibic
@Krzysztof Stefanik

Tu się zgodzę. Nawet wiem, który rozkłada ręce i pyta" czy masz problem ze znalezieniem wózka"... Potem sie wypiera przed młynkiem,że tak nie mówił. Co do liderów. Był jeden jakos latem taki " ludzki" . Nie darł ryja , nawet na ukraińców. Ale za inteligentny ,żeby pracować z pseudokibicami. Z wozami był jest i pewnie będzie problem. Zatrudnienie nic nie pomoże, dopóki nie będzie na czym pracować. Jeszcze trochę to rzucam ten syf

Stefanik Krzysztof
@kibic

Widzę że nie tylko mi nie podobają się same warunki pracy.Pozdrawiam kolegę po fachu ! Co do Młynka i Marcina co chciałem załatwić zawsze załatwiłem, tylko inny buraczyna uważał się za jakiegoś wyższego.

ANTY KSG !!!!!!!

Porażka chłopie za ta pensje poszukasz sobie na każdym magazynie teraz ofert jest multum biją sie o pracownika a nie z tymi debilami co jeden to ambitniejszy z reszta jak to po podstawowym wykształceniu i byciu kibolem w wieku przeszło 30 lat śmiech na sali tam. Kierownicy co nie maja pojecia o magazynie porażka i ci smieszni Liderzy hahha Rób jak uważasz ale porażka tam jest

siema. Zastanawiam sie nad podjęciem pracy we freshu mam jeździć na wózkachna wözkach. Dajcie znac jak płacą i wogóle jak tam jest. Dzieki

pracownik ...@

czy w innych oddziałach, czy tylko w Gliwicach, są równi i równiejsi?? Od czego zależy, że pracownik biurowy z magazynu otrzymuje premię??? a co na to HR?? a gdzie sprawiedliwość???

HR
@pracownik ...@

Pracownikowi administracyjnemu przysługuje premia kwartalana

zainteresowany .@
@HR

HR - czy każdy pracownik administracyjny otrzymuje premię kwartalną? I mam w takim razie mam jeszcze jedno - pytanie: czy pracownik zatrudniony jako pracownik magazynowy przychodzi do biura uczyć się OBSŁUGI KOMPUTERA I URZĄDZEŃ BIUROWYCH i programów czy w dalszym ciągu powinien otrzymywać comiesięczną premię? przecież nie przebywa w magazynie w klimacie chłodnym? przecież nie "wyrabia" swojej wydajności?a do tego na jego miejsce muszą być przesunięte osoby z innych stref działających w magazynie? Bo tak naprawdę czegoś tu nie rozumiem ???

FAZI157

Wczoraj dostarczyłem do fresz logistic Gliwice trzy palety towaru . Na rozładunek czekałem cztery godziny . Rejstrację dostaw zaczęli o ósmej , a pierwszy samochód rozładowali o dziewiątej trzydzieści . Czy to jest zakład pracy chronionej , że takie niedojdy tam pracują ? Niech dyrektor tego ośrodka przyjrzy się temu , albo niech sam się weźmie do roboty , lub centrala niech to sprawdzi bo nawet w podwójnej obsadzie po dostawie do nich brakuje czasu pracy na powrót do bazy .

kriso
@FAZI157

Bo jeśli Fresha cały dzień rozładowuje jedna osoba to tak prosze Pana jest. Niech Fresh Logistics zatrudni większą liczbę pracowników to wtedy nie będzie takcih problemów. Pozdrawiam. Pracownik FRESH

FAZI157
@kriso

Zgadnij co mnie to obchodzi . Ja za jednym wyjazdem nie robię dostawy tylko do fresha mam też innych odbiorców i oczekuję , że zostanę obsłużony w rozsądnym czasie . Jeśli ty tego nie rozumiesz to następnym razem pójdę do dyrektora tego oddziału i on tobie to wytłumaczy abyś w następnej firmie przemyślał swoją postawę i zrozumiał potrzeby innych ludzi

nick
@FAZI157

to nie jest wina pracownika, że tak długo czeka się na rozładunek. Wina leży po stronie pseudo kierowników. Kierownictwo sobie siedzi za szkłem i wymyślają powody za jakie by tu można było zwolnić pracownika (ps.tak jak ostatnio dziewczynę z Lidla), a nie jak wzmocnić kadrę.

mówią mi Oszołom
@kriso

Zatrudnienie większej ilości osób fizycznych nic nie da. Problem tkwi w ...sprzęcie. Pracownicy codziennie biją się o sprzęt, a po baterie do skanerów biegają co 5 minut...

Zostaw merytoryczną opinię o Fresh Logistics - Gliwice

• Jak się pracuje w Fresh Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Fresh Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresh Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fresh Logistics