Opinie o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fresh Logistics. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fresh Logistics o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

Janusz

Proszę o konkrety. Ile się zarabia netto co miesiąc.

@Janusz

Zgadzam się z Twoją opinią...Pan M. jest bezczelny i arogancki. Zachowuję się tak jakby był pępkiem świata. Z kolei Pani A. to przekracza wszelkie granice chamstwa. Współczuję tym co z nimi współpracują.

Janusz

Witam! Właśnie zastanawiam się nad podjęciem pracy w Fresh Logistics w Gliwicach, pracuję w magazynie na wysokim składzie, w znanej sieci sklepów i szykuję się do zmiany pracodawcy, pytanie czy warto? Aktualnie moja stawka to: 2700 brutto Prace chciałbym zmienić ponieważ czas na zmiany:-) Widzę że stawka w FL wynosi 2480 brutto, czy po roku jest podwyżka? Jedyny duży minus to praca w 2-6stopniach ale w kurtce przeżyję (chyba). Proszę o przybliżenie mi Waszych zajęć w pracy oraz pod jaki adres podesłać CV lub czy zanieść je osobiście (pod jaki adres?). Pozdrawiam i liczę na pozytywny odzew.

Trust
@Janusz

Witam jestem byłym kierowcą tej firmy dobrze znam niektórych magazynierów i z tego co mówią żaden z nich nie ma większej pensji niż 2200zł brutto

Trust
@Janusz

Fresh to głównie zadaniowy system pracy, wykorzystują go żebyś nie pisał godzin pracy, bo wtedy musieliby ci zapłacić za nadgodziny, wykorzystują niewiedzę ludzi bądź to, że nie maja wyboru i muszą tam pracować, to co Ci powiedzą na rozmowie nie zgadza się z rzeczywistością, bądź pewien, że będziesz miał nadgodziny i nie będziesz miał za to płacone, ja nie polecam tej firmy,

niko

Zgadzam się z opinią Enginer. Pracowałem z Panią A.T. i powiem, że to osoba wyjątkowo niekulturalna i potrafi tylko poniżać drugiego człowieka. Nie rozumiem tylko dlaczego tego pokroju osoba ciągle pracuje na tym stanowsku!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fresh Logistics? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Enginer

Fresh Logistyk typowy operator logistyczny, standardowy wyzysk ludzi i zadaniowy czas pracy. Fresh w swojej strukturze posiada znakomite zasoby ludzkie a w szczególności kierownicy tzn poganiacze ''Bydła''na czele tej gromady Agnieszka. T, mistrzynią świata w gnojenia ludzi. W mojej ocenie to Pani Agnieszka. powinna w ZOO pracować. Nie polecam tej firmy, jest wiele innych firm o wyższych standardach. Pozdrawiam

gosc

Dziwne że Pani Menager Iwona to wzystko toleruje ale widać, ze kasa musi się zgadzac a zasady i regulaminy nie musza byc przestrzegane

9rryr

witam wszystkich dostałem dzis propozycje pracy w Fresh Logistic . i po przeczytaniu komentarzy pojawił mi sie przed oczami wielki znak zapytania .. jak sadzicie zatrudniac sie tam czy olac sprawe szkoda nerwów

j
@9rryr

Jak lubisz nadgodziny przymusowe i pracowac jak niewolnik to pewnie

Wściekły

Fresh to (usunięte przez administratora) pracy. Wykorzystanie pracownika za grosze. Pan Kierownik Dystrybucji Marcin Młyn. I Pan Kierownik Tomasz Wid. To już idą po bandzie. Nie liczą się Z nikim. Łoją kierowców na paletach jak się da. Zrobili zakaz parkowania dla kierowców na parkingu Fresha. To żenada , i wstyd. Ale w Gliwicach na freshu wszystko jest mozliwe.A pan Prezes ma to w (usunięte przez administratora) co tam się dzieje. Liczy tylko swoje zyski.

Były Freshowy

Oddział Gądki to już sięga Dna ludzie zaczynają uciekać stąd gdzie pieprz rośnie bo to co tu się zaczyna dziać od jakiegoś czasu to jedno wielkie G.... pracy od h... a ludzi brak sami nowi co nic nie potrafią i nawet nie są w stanie się nauczyć zatrudniają ludzi bez uprawnień później robią na paleciaku ciągną po 500-700 kg i wymaga się od nich nie wiadomo jakich norm. Nadgodziny to tutaj są wpisane w pracę nie możesz zostać na nadgodzinach? Kogo to obchodzi, że masz dziecko rodzinę itd najważniejsze jest żebyś pizgał po 12 godzin non stop z taką samą normą niech pokażą jak to się robi to na drugi dzień z wyra nie wyjdą cwaniaczki jeden z drugim. Śmieszna jest ta cała sytuacja co tam występuje a wszystko ma ukręcany łeb na poziomie kierownika magazynu i dalej do góry nic już nie idzie co tu się wyprawia. Myślą że są jedyną firmą w okolicy może kiedyś będą jedyną firmą ale bez pracowników bo jak nie zaczną szanować swoich pracowników to będą musieli pobrać swoje rodziny do pracy. Już nie wspomnę o straszeniu wnioskami jak nie zostaniesz i pokazywaniu ich mocy w prawie pracy tak się znają cyt. możemy was trzymać po 12 godzin przez 3 miesiące nawet wam w grafik wpiszemy a jak oddają ci nadgodziny to podpisujesz oczywiście papier, że sam odbierasz i jesteś w (usunięte przez administratora) dymany bo dostajesz 1 godzine za 1 godzine Śmiechu warte. Może ktoś kiedyś tam zrobi porządek w co wątpie bo tam liczy się tylko kasa i żeby było 100 razy więcej roboty zrobione tymi samymi pracownikami. Jedyny plus tej pracy to byli ci ludzie starzy pracownicy z którymi zawsze szło pogadać i tylko to mnie trzymało dłuższy czas w tej firmie

Niestety wyplaty jeszcze nie ma to musze isc do inspekcji Pracy tego nie zostawie przepisowo powinno byc 10

Krupniok

Siema, widzę że nic się nie zmieniło od czasu kiedy zwolniłem się z fresha. Mogę podpisać się pod wszystkim co napisano wcześniej :> Praca dobra pod warunkiem że nie ma się innej a kasę na życie mieć trzeba. Czy ktoś mógł by napisać jak tam wygląda teraz na pikingu i tranzycie? Nadal ekipy zmieniają się w 90% średnio co miesiąc? Jaki są teraz normy na pikingu a jakie na tranzycie? Pozdr

xxx

Bardzo mnie to ciekawi czy kierownictwo tej firmy daloby rade poskladac tyle mixow ile wymagane jest od pracownika. pracownik tam musi zostawac po 12 h ale kierownicy zmianowi robia 8 i do domu

gosc

Młynek Fresh Logistic. Dla niego białe jest czarne i tylko jego zdanie się liczy. Gada o tym że chce aby się dobrze pracowało a zabiera premie i określa nierealne wydajności. Ciekawe czy jak by miał złożyć 30 palet na 8h to by dał radę - kręgosłupy siadają w mig

haha

Znowu rekrutują do kompletacji towaru. :)) Jak nic się tam nie zmieni to same durne kierownictwo będzie zasuwać za pół darmo. Nawet średnio rozgarnięta osoba będzie trzymać się od tej firmy na duuuuuuuuży dystans.

Rekrutowany

Byłem swego czasu na rozmowie o pracę w tej firmie (Gliwice). Była pani z HR plus jakiś pan kierownik. Rozmowa nudna wręcz męcząca. Pytania bez jakiegokolwiek sensu. No i na koniec sławne ile chciałbym pan zarabiać? Powiedziałem ile i nagle usta w podkówkę i koniec rozmowy, oczywiście z jeszcze sławniejszym skontaktujemy się z panem do 14 dni. No i kontaktu brak. A dobrze świadczy o firmie jak zadzwoni lub emailem prześle informację o wynikach rekrutacji. Odpuściłem sobie wszelkie rekrutacje firmy Fresch Logistic i Raben. Szkoda czasu...

es
@Rekrutowany

a jaką im rzuciłeś kwotą? Pytam bo nie wiem czy jest sens, żebym tam w ogóle szła.

jajaja

Czy ktoś pracuje/pracował w tej firmie jako spedytor? pojawiło się ogłoszenie w moim mieście na to stanowisko. Ciekawe jakie zarobki..?

FL81

Nie polecam tam pracy. Jestem dyspozytorem transportu w oddziale w Straszynie - na szczęście już niedługo stamtąd odchodzę !! To najgorszy okres mojej kariery, a pracowałem w różnych firmach. Niby na początku spoko.. się dogadamy... A jesteś wykorzystywany na maxa. Zero życia prywatnego, ciągle telefony, ciągle nadgodziny (darmowe !!), niska stawka i premie które znasz tylko z opowieści. Do tego kierownictwo pożal się Boże. Nikomu nie radzę tam pracować.

yvett

Uciekaj póki możesz, tyle Ci powiem. Nie licz na pomoc kierownika.

xxx

hej, ja byłam na rozmowie, nie powiem jakie stanowisko bo a nuż firma przegląda tą stronę :) rozmowa miła, co do warunków finansowych - jak tyle dadzą a niby mogą mieć budżet to będę bardzo zdziwiona :P niby do 2 tyg. mają dać odp. więc nadal czekam, na rozmowie były w sumie 4 osoby bo rekrutują na 3 stanowiska w Gliwicach, ktoś się podzieli wrażeniem z rozmowy???

ciekawa

Czy wiecie jaka jest praca w biurze w tej firmie. Mam iść na rozmowę ale to co tu czytam nie jest ciekawe. Czy może ktoś mi odpowiedzieć. Dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Fresh Logistics - Gliwice

• Jak się pracuje w Fresh Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Fresh Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresh Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fresh Logistics