Opinie o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fresh Logistics. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fresh Logistics o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

Joanna

@zniesmaczona skoro jest to niezgodne z przepisami to czy zgłosiłaś gdzieś częste zmiany w grafiku? Co z tego wynikło? Każda przekazana informacja na forum jest istotna dla osób nowo zatrudniających się w firmie Fresh Logistics.

Mika.

ja też już jestem "byłym pracownikiem". Najlepsza decyzja w moim życiu? Złożenie wypowiedzenia. To, że kierownicy patrzą na swoje "statystyki" to prawda. Szkoda, że nikt nie oświecił mnie kim jest Iwona. Poinformowały mnie dopiero HR-y z Gądek kiedy gościu dzwonił i pytał się dlaczego się zwolniłam? hmm.. może dlatego, że grafik zmieniał się częściej niż niż pogoda w górach. Sławnego już kierownika "kibica" strach się bać. Idziesz do pracy i zastanawiasz się jaki będzie miał humor (gorzej niż baba w czasie okresu). OMC- OBOWIĄZEK pisania minimum jednego w tygodniu była wymagana i to z potwierdzeniem mailowym do KM i KZ!!! O darciu "ryja" Pani Lider ED oraz Pana (już) Lidera MP i brak umiejętności czegokolwiek aż razi w oczy, ale oczywiście nikt tego nie widzi. Bo przecież Pani ma tak duży pysk, że winę zwali to na kogoś innego :) co to za problem.. aż przykro się robi, jak patrzy się na niewinnych obarczonych jej błędami. Brak nawet najmniejszej chęci pomocy np. kierowcom. O braku porozumiewania się w obcym języku nie wspominając :) Zmianowi tylko patrzą żeby wyjść na przystanek zajarać fajke, asytentki toną w pracy bo jest tzw. spychologia, nie ma co liczyć na pomoc KZ czy lidera. Teraz Ciężko im znaleźć kompetentnych ludzi bo wszyscy tacy odeszli z tej firmy poprzez traktowanie kierownictwa, będzie coraz gorzej. Praca na prawdę spoko, bardzo ją lubiłam, ale atmosfera.. MEGA PORAŻKA (Ukraincy też to widzą :)) Jedynym wyjściem jest całkowita zmiana kadry zarządzającej.. od KM do liderów. Chociaż, jeżeli kierownikiem tam zostaje ochroniarz to nie ma co liczyć na jakiekolwiek, nawet najmniejsze zmiany.. można jeszcze na prawdę długo pisać :( tylko ludzie psychicznie chorzy lub bardzo zdesperowani wytrzymają tam dłużej niż normalny człowiek, bo nikt sobie nie pozwoli na takie traktowanie.

Sosenka
@Mika.

Ooo Pani ED

gosc

Pracowałem we Freshu, no właśnie....pracowałem. Szkoda bo praca mi się podobała, warunki finansowe też jakie mi zaoferowano na początek ale nie pozwolę aby traktowano mnie jak rzecz. Podczas przyjęcia Pan Kierownik Kibic ( celowo akcentuję ) wiedział jakie mam oczekiwania jeśli chodzi o godziny i system pracy i na nie przystał. Po miesiącu o wszystkim zapomniał - no i się zaczęło. Straszenie jakimś papierem bo nie mogłem zostać, przyjście na dniu wolnym do pracy ( jak spytałem po co skoro są ludzie w grafiku odpowiedział na zapas bo chce mieć spokój bo on jest na zmianie, jak będzie mało roboty to mnie puści ), ogólnie ton i forma komunikacji na stadionowym poziomie. Jak chciałem na spokojnie porozmawiać i przypomnieć, że inaczej ustalaliśmy podczas przyjęcia do pracy usłyszałem że jak mi się nie podoba to mam się zwolnić - i tak też z żalem uczyniłem :-(. Dla mnie rodzina, atmosfera w pracy i poczucie bezpieczeństwa i stabilności jest najważniejsze - dla tego Pana chyba nie. Szkoda , bo praca spełniała moje oczekiwania - może kiedyś ...

obserwator

Ciekawe jaką funkcję tak na serio pełni KM, za co mu płacą? Przychodzą goście-"Klienci"do magazynu-KM brak, jest audyt-KM brak, całym zarządzaniem w trakcie tych "kontroli" zajmują się liderzy. A KM zawsze w tym czasie ma pilną wizytę u lekarza, bądź pilne spotkanie-by tylko nie musieć odpowiadać na temat procesu :((

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fresh Logistics? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Na Freshu poruszenie !!!!! zaczynają się szybkie powierzchowne sprzątania :):) i przygotowania do wizytacji !!! A na dodatek przyjeżdżają HR-y z Gądek - czyli popłoch, wszyscy mają siedzieć cicho ....

Dobre hehehe tam to się chyba nigdy nic nie zmieni. Wpadłem tu z ciekawości na opinie po kilku latach, a tu dalej: mobbing, zmuszanie do nadgodzin, krzyki, Ci sami kiero, niskie stawki itd. Aż dziwne że teraz jak jest tyle roboty na rynku ludzie tam jeszcze pracują heheh ale się uśmiałem na serio jakby czas stanął w miejscu. Katastrofa. Pozdrawiam.Współczuję.

Hahaha jest tam jeden jeden kierownik który myśli że jak napnie mięśnie jak na meczu to każdy mu się podporządkuje a tak naprawdę to nie ma pojęcia o procesie bo wyzyskuje się innymi ale...ktoś to toleruje niestety. Ale są też normalni Kierownicy

Hahahah
@pracownik

Daj mu spokój z tymi mięśniami, tylko tyle mu zostało a KM się to podoba. Tyle dobrze że już strzykawek po tych jego sterydy nie znajduje się w kiblu????

???

W tej firmie liczą się tylko TABELKI, nie liczą się ludzie, jest nadmiar obowiązków, posunąłbym się nawet do stwierdzenia ze nie ważne są koszty i oszczędności, a nawet zdrowy rozsadek, trasa może być zaplanowana byle jak ważne aby w tabelce wszystko się zgadzało mimo że finalnie fresh na tym traci.

Joanna

@Fresh dziękuję za rozwinięcie wypowiedzi. Na jakim stanowisku w firmie pracujesz? Mógłbyś napisać coś więcej na temat tego jak wygląda praca w Twoim dziale oraz co wymieniłbyś jako plusy pracy w Fresh Logistics?

kibic

Zastraszanie pracownika tak aby został dłużej w pracy już nie jest na porządku dziennym od czasu (podejrzewam,że było to po kontroli PIP) gdy został zmieniony okres rozliczania na jednomiesięczny, ale owszem zdarza się! A na dodatek jak już wypracuje się nadgodziny to Kierownik Magazynu i jego "Świta" wysyła na siłę na odbiór nadgodzin i wówczas już nie ma zastosowania Regulamin Fresh Logistics Polska, nikt się przecież nie odezwie, że wtedy należy wydać 1 : 1,5h. Ale każdy boi się o pracę więc siedzi cicho. Szkoda tylko, że Pani Menedżer i Dyrektor tak rzadko przychodzą do magazynu.

Joanna

@Fresh a jakie jest Twoje zdanie na temat Fresh Logistics jako pracodawcy? Rozumiem, że odbiega od opinii innych użytkowników.

@Joanna

Napiszę tak ile ludzi tyle opinii a jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności piszą wciąż te same osoby którym żadna praca nie pasuje lub osoby które już dawno nie pracują. Pracy jest czasami za dużo ale to jest firma logistyczno - magazynowa w której zlecenia otrzymuje się w dzień realizacji i niestety trzeba sprężyć pośladki. Ja pracuje już ponad 10 lat wielu kierowników przeżyłem i nigdy nie miałem większego problemu. Wystarczy wykonywać swoje obowiązki a nie przychodzić do pracy pogadać z kolegami i pojeździć sobie skuterem po hali

xx
@Fresh

To nie jest tyko opinia jednej osoby a to cos oznacza poprostu oboz pracy i tyle

@xx

To po co tam pracujesz???

xx
@Fresh

a kto Ci powiedzial ze tam jeszcze pracuje?

ni

O czyżby Wielki Kierownik przeczytał wszystkie opinie???

Fresh

Bzdury bzdury i jeszcze raz bzdury tutaj wypisujecie

Enginer

Pani Joanno, Miałem okazje nie raz usłyszeć zastraszanie pracownika tak aby został dłużej w pracy, wpływanie na innych poprzez obniżanie ich wartości takie sytuacje tez miały miejsce. Kodeks pracy jasno definiuje mobbing , ale pytanie nasuwa się na jeżyk ,Co trzeba zrobić i jakich narzędzi użyć aby sytuacje nie miały miejsca. Nie wiele firm o wysokiej kulturze organizacyjnej, dbają oto aby pracownik znajdujący sie na końcu łańcucha bym traktowany z szacunkiem i kulturą , bo jeżeli pracownik będzie doceniany i traktowany dobrze to jego produktywność będzie większa i będzie w stanie poświecić się dla firmy. Pozdrawiam. Enginer

Joanna

@EnginerKodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w Fresh Logistics? Jeśli, któryś z pracowników firmy przejawia takie zachowania należy to zgłaszać. Próbowałeś o tym informować przełożonych?

pr
@Joanna

Joanna, tylko jest pytanie któremu z przełożonych?? jak właśnie takie zachowania przejawiają kierownicy zmianowi i kierownik magazynu (ale on sobie nie brudzi rączek i ust, tylko wysługuje się KZ), a teraz jak wrócił Rafał jest jest coraz gorzej.

Enginer

Witam wszystkich, Niech uleje się prawda. Praca kierowniczek zmiany czyli Agnieszki i Ewy jest karygodna ich kompetencje nie sięgają nawet minimum , mobbing , nie szanowanie ludzi i nieróbstwo nie zna granic. Każdą prace jesteśmy w stanie zmierzyć i nadać statuś wydajności i ocenić prace pseudo kierowników . Kierownik Magazynu powinienem wywieś te osoby na wózku na tranzyt i transportem wysłać z Fl Gliwice, do tej brygady bym dołączył Mariusza , który ludzi wogóle nie szanuje tylko wyzyskuje tak aby on nic nie musiał robic. Pozdrawiam Enginer

Joanna

@John.....a jeśli czytają te opinie osoby z kierownictwa firmy, to co mógłbyś zaproponować? Jakie realne zmiany chcieliby widzieć pracownicy?

John.....

Hej ... troszkę mnie tu nie było ale .... widzę temat się rozwija.... ale tylko szkoda że na wygadaniu się ... TUTAJ a nie u konkretnych osobach . Jestem zniesmaczony cała ta atmosferą .... jak tu się tworzy... Na te opinie wchodzą prawie wszyscy z każdego szczebla hierarchii Firmy i tak może zaproponuje aby wszyscy pracownicy wyższego szczebla przemyśleli sobie te wszystkie wpisy i nad nimi się zastanowili !? Witac że z biur tez są tu osoby oburzone postępowaniem przełożonych.... nawet cytują e-maile wysyłade przez przełożonych. :) :)

@wstrząsco oznacza OMC?

wstrząs

"Przypominam o każdorazowym wysyłaniu do Kierownika Magazynu informacji o wysłaniu OMC. Tak jak ustalaliśmy raz w tygodniu NALEŻY zgłosić minimum 1 OMC" - jak mus to mus !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fresh Logistics - Gliwice

• Jak się pracuje w Fresh Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Fresh Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresh Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fresh Logistics