Opinie o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fresh Logistics. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fresh Logistics o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

Jaco

@Pic to mówisz, że pomysły pracowników mogące ulepszyć to miejsce są nie przyjmowane albo średnio odbierane?

JurGen

Witam. Pracowałem w tej firmie 10 lat (w magazynie). Przez te wszystkie lata zdobyłem niebagatelną wiedzę i umiejętności. Co mogę powiedzieć o pracy w magazynie: 1. dla wszystkich którzy chcą się zaangażować się w pracę na maxa i będą ją traktować jako cel a nie środek. 2. bardzo dobre miejsce do zdobycia wiedzy i doświadczenia 3. praca w nowoczesnym środowisku z nowymi technologiami i dużym naciskiem na rozwój i prace zespołową 4. atmosfera - patrząc na całokształt mojej pracy była dobra, miałem dobre relacje z pracownikami magazynu, jak wszędzie bywają lepsze i gorsze dni... 5. zarządzanie - autokratyczne, ukierunkowane na realizację założonych celów i zadań Według mnie, to miejsce pracy dla ludzi młodych, ukierunkowanych na zdobywanie wiedzy i rozwój zawodowy, zdeterminowanych do osiągani swoich własnych celów. W Fresh życie płynie szybko, bez pustych przebiegów, w ciągłym niedoczasie..... :-) Pozdrawiam wszystkich, życzę wytrwałości i pogody ducha. A jak będziecie chcieli trochę zwolnić polecam zmianę pracy :-) Ale pamiętajcie, zawsze jest coś za coś ....

Jaki jest wkład kierownictwa Fresh Logistics w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Atmosferę tworzą ludzie, jeśli ktoś wymaga tylko od kierownictwa a nie daje nic od siebie to wiadomo że nie zbuduje się atmosfery. Widzę wiele pozytywów w pracy począwszy od sprzętu a skończywszy na możliwości rozwoju. Dla chcącego nic trudnego, wystarczy chcieć, mieć cel i to realizować:-). Pozdrawiam

Lidia

Masz stu procentową rację - atmosferę tworzą ludzie. Zainteresowała mnie możliwość rozwoju, o której nadmieniłeś. Powiedz mi wobec tego, jakie konkretnie są możliwości rozwoju i ścieżka kariery w Fresh Logistics?

Wysoki cały czas usuwają prawdziwe fakty i dane na temat "firmy" i tego co w niej się dzieje a jakoś trudno znaleźć pozytywną opinię na całym forum. O czymś to świadczy chyba...Ja też po przeczytaniu opinii długo się zastanawiałem nad podjęciem pracy w tym miejscu i powiem, że jeszcze nigdy czegoś takiego nie przeżyłem jak w tym miejscu. Jeśli ktoś trochę oleju w głowie ma to mu się czerwona lampka zaświeci, mimo usuniętych przez administratora opinii.

Wysoki
@Anonim

Miałem dokładnie tak samo, niby wiedziałem w co się pakuje ale... (usunięte przez administratora) Jedyne czego załuje to przedłużenia umowy i przez to straconego czasu

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fresh Logistics? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Wysoki *2

Widze parę słów prawdy i admin cały post kasuje. Brawo w pokazywaniu prawdy o freshowskim (usunięte przez administratora) z tego portalu się nie dowiecie

Chyba już czas zmienić pracę

Co się dzieje w Fresh Logistics? Nic się przecież nie dzieje???????????????? Ludzie kiedy te całe kierownictwo zrozumi że nie tędy droga i zaczną słuchać pracowników.

@Chyba już czas zmienić pracę

Czy mógłbyś doprecyzować co konkretnie masz na myśli mówiąc o tym, że pracodawca nie słucha pracowników? czy dotyczy to jakiejś konkretnej sytuacji, która miała miejsce? Napisz coś więcej.

Pic
@Piotr

Piotr przyjd na magazyn iż zobaczysz. Zamiast skupiać się na pracy to lider ma za zadanie szukać i szukać na innych co robią złe, bo w magazyn ma być bez winy. Zero reakcji na pomysły. Chyba ze jest coś fajnego to od razu pomysł jest od kz. Powiesili monitor i jak przychodzi dyrekcja to ze niby coś z niego jest. Guzik. Brak słów. TrZeba rzeczywiście uciekać.

Chyba już czas zmienić pracę
@Piotr

(usunięte przez administratora)pewnie jesteś z centrali to napiszę tylko jedno i zastanów się jak można zwolnić lidera z dnia na dzień a dokładnie po pracy a rok później dzwonić do niego i pytać się czy by nie chciał wrócić. Poprostu kabarety a ludzie to do Gliwic już nie chcą przychodzić pracować. Ktoś w magazynie chciał rewolucję zrobić to ją zrobił a i wpisy też potrafi (usunięte przez administratora)????

Tranzyt

A o podwyżkach dalej nic nie gadają nawet nie poinformowali że mają być od kwietnia w innych oddziałach to informacje przekazywane pracownikom i nawet decyzja zarządu pwieszona w gablotach no niestety nasze kierownictwo jest troszkę dziwne jeżeli chodzi o takie sprawy pomijając fakt że dostaniemy po 100 zł albo wcale to tak naprawdę nie dziwie im się że nie informują nas o tym muszą przecież się jakoś do przekazania tej radosnej informacji przygotować. Ciekawe tylko czy są przygotowani do powtórki z przed 4 lat gdy połowa pracowników z tranzytu się zwolniła.

@Tranzyt

Myślą że ludzie między sobą nie rozmawiają i próbują wciskać korporacyjny kit. Niestety kiedyś fajna firma gdzie ciężko było się dostać i wielu chciało pracować zmienia się w korporację która wykorzystuje pracowników. Sam pamiętam jak ciężko było się dostać do FL a jak teraz słyszę że w biurach pracują Ukraińcy to stwierdzam że to wszystko schodzi na psy i czekać jak to wszytsko (usunięte przez administratora).

:-)
@XYZ

No to się nie doczekasz haha

@:-)

Ja już nie muszę:-)

Obiektyw RT

Nie prawda. Jestem z zewnątrz i na razie orientuje się na dystrybucyjnym terenie innym niż mój obecny.. Czytam wasze opinie z zainteresowaniem i stwierdzam że chyba wszędzie jest gorzej odnosząc się do niepochlebnych opinii. Jednak obiektywnie, myślę że wiele zależy od nastawienia pracowników. Wszędzie będą nażekać. Pozdrawiam

moze przyszły pracownik

Mam pytanie, jak mają się sprawy w Gliwicach w dziale handlowym ? Jakie zarobki na stanowisku kierowniczym ? jaka atmosfera ? chce złożyć cv a nie wiem czy warto

On

Praca calkiem w porzadku, ludzie z tranzytu/dystrybucji tez w wiekszosci calkiem sympatyczni ale niestety zarzad przesiany hipokryzja i zaklamianiem Przyklad z dziś, zwolnili pracownika pod pretekstami niedorzecznymi, robienia błedów które nie wynikały z jego winny w wiekszości. Jedyny rzetelny bład ktory popelnił pracownik ( zostawienie palety) zdarza sie każdemj z nas co jakiś czas. Pośpiech i terminowość które narzucają robi swoje. Najważniejsze by w tabelkach w komputerze pokazywaloze wszystko jest zgodne a jakość sie nie liczy, za nią zawsze można ukarać pracownika. Oczywiście co innego oznajmili pracownikowi przy zwolnieniu a co innego przekazali na dziennych spotkaniach zwanych owadami. Kolejny pokaz zakłamania. System komputerowy, tak zwane "Lavo" jest pelen bledow a i tak posadza sie o nie pracownika, nie probując mu tego udowodnić w danym momencie popełnienia rzekomego błędu tylkuo uświadamiają go o tym przy miesięcznym rozliczeniu gdy już niezbyt ma jak sie bronić. Ten problem pojawia sie notorycznie co miesiąc ale lepiej ukarać pracownika brakiem premi czy wyżej wymionym zwolnieniem niż przyznać ze coś co zakceptowali kierownicy jest błędne. Sam pracuje tu ponad 12 lat z przerwą i z każdym takim zachowaniem zbieram motywacje by zmienić prace. Nowi pracownicy praktycznie nie istnieja bo albo sami maja dosc albo po okresie szczytu towaru gdy juz jest malo roboty zostaja zwalniani. Ponizanie ludzi tez niestety nie jest tu obce. Ostatnia sytuacje w ktorej główny KZ rzucil kawałkiem brudnej folii z ziemi w twarz jednemu z liderów dystrybucji pokazuje jak traktuje sie tu pracowników. Masz mocne nerwy? Zapraszam Szkoda ci zdrowia psychicznego by sie meczyc z ludzmi którzy mysla ze mogą wszystko, unikak

Endrju

Jakie zarobki jako magazynier na początek ? Jaka umowa itp?

On
@Endrju

Nie najgorsze, ale licz tylko na podstawe premie i tak ci zabiora pod byle pretekstem, robia tak z stalymi pracownikami jak i nowymi

XYZ

Jak Centrala nie weźmie się za kadrę zarządzającą to się nic nie zmieni. Nie polecam nikomu od magazyniera przez lidera procesów do kierownika zmiany. Podziwiam te osoby które tam pracują. A wyzysk kadry zarządzającej jest bezczelny jeszcze teraz ankiete robią o warunkach pracy a nie pomyślą że większość wypełnia tak jak oni chcą żeby mogli znowu pochwalić się jacy to są zajebiści heheheh taka ironia. Pozdrawiam

Piker

Dlatego odszedlem z tego syfu, na rozmowie kwalifikacyjnej naobiecywali kokosów, że rozwój i perspektywy. (usunięte przez administratora)

abc

Romek, czepiasz się byłych pracowników, jednak z jakiegoś powodu nie pracują już we Fresh'u. Zdecydowana większość z nich sama zrezygnowała z pracy, więc twoje wywody o dobrej pracy, aby ją utrzymać są przynajmniej śmieszne. Rzeczywistość jest taka, że z firmy uciekają kolejni pracownicy i nikt na ich miejsce nie chce przyjść. Ciekawe dlaczego? skoro warunki pracy są tak dobre jak twierdzisz, odpowiedz mi proszę na pytanie.

Piker
@abc

Nie pracują, bo podjeli słuszną decyzję. Pracowałem kilka lat temu, żałuję że nie odszedłem wcześniej. Można być wydajnym i sumiennym pracownikiem ale i tak nikt tego nie doceni. Była tylko jedna pozytywna rzecz, w jednej sprawie nie robili problemów, z rozwiązaniem umowy, nawet tą na czas niekreślony można było rozwiązać od ręki. A w razie czego można było się odbieść do lubianego przez ówczesnych KZ tekstu - "jak Ci się nie podoba, to możesz się zwolnić".

Tomasz

Czy warto aplikować na stanowisko lidera procesów magazynowych? Proszę o konkretne argumenty. Z góry dziękuję za dyskusję w tym wątku

TOMASZ

Dzięki za wypowiedź. Co do czasu pracy to jest kodeks który to reguluje, więc klasycznie. Czy Lider we FL to odnośnik brygadzisty? Na ile zmian pracują liderzy?

@TOMASZ

Liderzy pracują na trzy zmiany a z brygadzistą to raczej nie ma nic wspólnego. Co do kodeksu to oczywiście jest tylko spróbuj się na niego powołać????Zresztą co ja będę Ci opowiadał skladaj CV i zobaczysz jak jest . Powodzenia

łysy

Odradzam!!! Omijać szerokim łukiem. Lubisz pracować w zimnie i pod ciągłą presją-wydajność, efektywność, wykonywania wysokich zadań a przy tym się nie pomyl bo zaraz masz po premii. Kierownictwo tylko wymaga, masz zostać dłużej w pracy i nie ma gadania zaraz mają na to paragraf. Atmosfera do bani, firma żenująca. Nie polecam nikomu

sikus

To jest 19 wiek zadnych regul pracy placy itd pracowalem 10 lat to moge cos powiedziec jako kierowca doprowadzili mnie do zawalu jazda jazda i jesze raz jazda na okraglo 24 na dobe jak nie to 1000 zl kary itd to powinno stac tam 24 na dobe a panie (usunięte przez administratora) ile pan bierze ze ta gnebisz kierowcow jest pan totalnym gnebicielem bez zasad pracy typowy wyzyskiwacz i szkolisz dyspozytorow w tym gnebieniu ilu kierowco przez pana stracilo zdrowie a nawet zycie wstydz sie pan dla mie jet skonczone zero a w domu przykladny maz i ojciec TYRAN BOLSZEWICKI DZIAD

Kacperosss

Czy ktoś się orientuje jak wygląda wypłata jeżeli ktos ma umowę zlecenie ? Do którego dnia miesiąca wypłacają kasę na konto ?

xxx
@Kacperosss

a gdzie pracujesz na zleceniu?

Joanna

@Karamba, z tego co piszesz wynika, że przy odrobinie zaangażowania w pracy firma Fresh Logistics zapewnia jasną ścieżkę kariery. Powiedz proszę, czym jeszcze kandydat do tej firmy powinien się wyróżniać poza chęciami i zapałem do pracy?

Joanna

@GENIUSZ, wystawiasz Fresh Logistics bardzo negatywną opinię, ale nie zawiera ona żadnych konkretów. Czy mógłbyś rozwinąć, tak żeby osoby które nie znają tej firmy mogły same podjąć decyzję o aplikacji? @Kuba, co masz na myśli? Jaka jest Twoja ocena warunków oferowanych przez tego pracodawcę?

Karamba
@Joanna

Witam, Moi drodzy w strukturach Firmy Fresh Logistics byłem ponad 10 lat. Wiedza jaką zdobyłem od magazynu , biura , różne działy itp. , była bardzo pomocna i do dziś cieszę się cząstką kultury jaką wyniosłem z Fresh. Jeżeli sami jesteśmy w stanie stworzyć sobie dobre warunki funkcjonowania i komunikacji to będzie nam dobrze wszędzie , jeżeli natomiast przychodzimy tylko wymagać i zarabiać a dodatkowo nakręcać się negatywnie to nie widzę sukcesu w takim podejściu. Byłem żywym przykładem możliwości funkcjonowania w Firmie w różnych działach poprzez swoje zaangażowanie , więc nie mogę nic złego powiedzieć , wiem że Firma daje takie możliwości rozwoju nie tylko po sobie ale i innych koleżankach ,kolegach. Sami zatem podejmujemy wybór czego chcemy , już na samym starcie . Droga do sukcesu jest często kręta i wyboista. Powodzenia dla młodych , ambitnych ludzi którzy chcą rozwijać się w kierunku logistyki i również dla obecnych pracowników oddziału w GL. Jeszcze raz sukcesów

Byk
@Karamba

Widać że po tych 10 cudownych latach całkowicie sprało Ci mózg skoro piszesz takie rzeczy. Rzeczywistość jest zupełnie odwrotna do tego co wypisujesz.

Henry

Idealnych firm nie ma takie są fakty. Myślę, że ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fresh Logistics - Gliwice

• Jak się pracuje w Fresh Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Fresh Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresh Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fresh Logistics