Opinie o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Haering Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Haering Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Czy pracodawca Haering Polska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Grześ

Oczywiście, że pracodawca motywuje. Teksty typu : "zabiorę ci premię!" czy "jest dziesięciu innych na twoje miejsce!" są na porządku dziennynm.

Offenes Geheimnis

To pytanie serio, czy jakaś podpucha? Pracodawca, mam na myśli Niemca, sam w sobie nie jest zły. Problemem jest część kadry zarządzająca niższego i wyższego szczebla- niestety Polacy. Problemem jest udowodnienie różnych "dziwnych" sytuacji do których dochodzi w relacji przełożony-podwładny. Na próby rejestracji takich zachowań prawo jeszcze nie pozwala. Nie ma tu mowy o motywacji w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Demotywacja raczej tu dominuje, ulotna atmosfera strachu przed nie wiadomo czym. Niektórzy przełożeni tkwią w błędnym przeświadczeniu że posiadają autorytet ( o ile wiedzą w ogóle czym on jest), a tak naprawdę to część załogi drży w głębi duszy by nie stać się kozłem ofiarnym tego czy owego "Pana". Bo zabierze nagrodę, bo nie da podwyżki, bo przydzieli do gorszej roboty, bo zwolni...itp. Tak to raczej tam wygląda w temacie "motywacji" , bez wgłębiania się w tematy które są tajemnicą poliszynela.

Buchacha

Głównie werbalnie, przez swoich funkcyjnych.

@Offenes Geheimnis

A właśnie co do Niemiec mam pytanie, czy osoba delegowana do Niemiec do pracy tam zarabia więcej niż ta w Polsce? Jaki poziom języka niemieckiego jest wymagany ?

@00

Poziom znajomości języka żaden. Polaków tam jak psów u hycla. Zarobisz więcej o dietę, ok 400-500 euro miesięcznie. Stawkę masz polską.

jakość

Chciałam zapytać jak wygląda praca na pakowaniu czy QS bo taką mam zamiar podjąć pomimo okropnych opinii o kierownictwu i majstrach którzy pomiatają ludźmi. Czy to prawda?

@jakość

Jeżeli masz zamiar podjąć tą pracę to się przekonasz sama, po co pytasz jak jesteś niedowiarkiem.Jeżeli plują Ci w twarz a Ty myślisz ,że pada deszcz to się nadajesz. Powodzenia....

@Aneta

Mam zamiar podjąć ponieważ nie mam innej pracy ... czytając taką odpowiedź nie dziwię się że takie tam są warunki pracy i atmosfera skoro tacy mili tam pracują...

@jakość

Nie obrażaj się ale ja tylko dobrze Ci życzę.Pracowałam 14 lat i wiem coś na ten temat.Wszystkich zbędnych czyli tych co chcieli walczyć o normalne traktowanie człowieka i mieli coś do powiedzenia już pozwalniali i zostały same bojące się osoby lub ci którym wydaje się ,że jakoś dotrwają do emerytury.Rozumiem ,że nie masz pracy ale gra jest nie warta świeczki.Pozdrawiam

@Aneta

Nie obrażam się ... mam ciężką sytuację i tylko tam na dzień dzisiejszy jest praca więc pewnie ją podejmę ale czytając opinię waham się ... dziękuję za radę podziwiam i szanuję jak wytrzymałaś tam 14 lat i zdobyłaś odwagę na odejście... może jakieś cenne uwagi dla nowych pracowników?

@jakość

Spróbuj dostać się na inny dział nie na QS najlepiej na Reinraum lub ewentualnie na starą Deltę . Nie ufaj nikomu bo będą bardzo mili a za plecami doniosą o wszystkim zanim się obejrzysz. Po jakimś czasie znajdziesz osoby godne zaufania . Powodzenia

@Aneta

Dziękuję bardzo za szczere rady. Przyjęcia są niestety na QS i chyba na maszyny na 3 zmiany z tego co się orientuję. Załamałaś mnie opinią o ludziach więc muszę to przemyśleć bo nie dam rady chyba z takim towarzystwem bo to nie moja bajka.

Pp
@Aneta

No ja też bym tam planowałam iść ale jak poczytałam komentarze że ludzie na siebie kabluja zamiast się trzymać razem to mi się odechciało

Wyuczony

Ludzie po AKADEMII dostają mniejsze pieniądze niż ludzie zatrudniani "z ulicy"

tadana
@Wyuczony

bo ludzie po akademii sa ludzmi z ulicy.

tomaszek1235
@Wyuczony

Akurat w tej firmie doświadczenie się łapie głównie na zmianie

Adaś
@tomaszek1235

wszystko zalezy od szkoly. c,ego sie spodziewac po studiach w piotrkowie np

Adaś
@Adaś

jeśli już to politechnika i to jakaś sensowna

John
@Adaś

Teraz to tylko jakieś kursy programowania itp na własną rękę mają sens. Szkoda 5 lat czy wiecej, gdzie 95 proc wiedzy niepotrzebne

Pp
@Wyuczony

A jakie wogole pieniądze zarabiają ludzie po akademii ? Czy bardzo dobra znajomość niemieckiego daje jakiś plus w tej pracy?

qqq

a jak wygladaja zarobki? bez i z nadgodzinami

@qqq

Też mnie ten temat bardzo interesuje, ile się tam zarabia co jakie umiejętności trzeba posiadać i czy język niemiecki jest potrzebny

xxxxxx

czy w hearingy trzeba sie porozumywać w jezyku niemieckim ( w polsce) czy wystarczy język polski ?

Ukra ina
@xxxxxx

Po Niemiecku nie trzeba, ale Po Polsku też niekoniecznie. Większość tam pracujących obywateli wsi duka coś po Polsku i wydaje im się że robią to prawidłowo ;) Aplikuj. Jest GIT! ;) ;) ;)

Lolo
@Ukra ina

Idź być miastowym gdzie indziej.

Jo
@Lolo

Idź być? A jak to jest po Polsku? Nie nauczyli cię w szkole prawidłowej odmiany czasowników? Lubię takie kwiatki, tylko potwierdzają moją tezę. Wiesz co to teza? Trudne słowo dla heringowca?

Taja
@Ukra ina

Rozsmiesza mnie jak ktoś się śmieje że ludzie ze wsi są gorsi a tak naprawdę wszyscy z małymi wyjątkami jesteście tam poprostu robotnikami bez żadnego wykształcenia typu fizyk kwantowy na uniwersytecie Cambridge Trochę żenada że robotnik czuje wyższość nad robotnikiem i zanim się zaczniecie chwalić swoim pseudo wykształceniem , gdybyscie skonczyli dobre uczelnie to byście robili za inżynierów a nie w hearingu

Antoni

Na jaki dział najlepiej aplikować . Słyszałem, że na automatach jest ciężko. Na auto Stach jest więcej kasy niż gdzieś indziej?

JJ

praca przymusowa jak za okupacji, jedynie kapo mają dobrze

Ile można zarobić w systemie?

Pfizer

Jak to jest z tymi szczepieniami w przyszłym tygodniu? To już potiwerdzone m? Znajomi w innych firmach jeszcze nic nie wiedza a u nas juz?

Antionio

Brawa dla załogi, że wywalczyli podwyżki. Związki zawodowe w tym zakładzie nie są potrzebne... jeżeli wszyscy będziecie się trzymać razem to szefostwo będzie się z Wami liczyć. Oczywiście związki zawodowe mogą być pomocne, ale jeżeli dajmy na to ich szefem będzie (usunięte przez administratora) to obiecuję Wam, że mogą zaszkodzić. Pracowałem w tym zakładzie pół dekady, zrezygnowałem, bo było szkoda zdrowia i nie mogłem liczyć na jakąś zmianę na lepsze stanowisko. Bywały lepsze i gorsze sytuacje, najgorzej wspominam ludzi, którzy mieli zostać majstrami, ale jeszcze nimi nie byli, fajnie było utrzeć im nosa w obecności innych :) (usunięte przez administratora) kto zrobi więcej, starzy ludzie a dają się podpuszczać jak dzieci z pełnymi pampersami. I oczywiście kilka osób nieprofesjonalnych piastujących funkcję kierowniczą... a co najwyżej winni być brygadzistą. Trzymajcie się, stawiacie dzielnie sprawiedliwy, merytoryczny opór :)

GM

Zrobiłem szkółkę, pracowałem na produkcji złego słowa nie mogę powiedzieć. Jedynie do czego można się przyczepić to majstry, cwaniaczki jakich mało.

Xxx

I dalej wierzycie w podwyżki? Chyba innych niż obowiązków nie będzie...

@Xxx

Wg mnie podwyżki będą jak się skończą ograniczenia koronawirusa w Polsce

@Marek

Chyba podwyżki norm jak zwykle

xxxy
@Aneta

Podwyżki są hurra, ale od kwietnia. Żenująca firma

Asmonaut
@xxxy

Co jest takiego żenującego w tym, że są podwyżki od kwietnia? Mnóstwo firm bankrutuje, większość nie robi żadnych podwyżek a Pani ma pretensje, no właśnie, o co?

jarek po turecku

Zalozcie w koncu zwiazki zawodowe to bedziecie mogli cos zdzialac,a tak to sobie gadajcie.Tych co chcieli cos zmienic to juz zwolnili.Reszta w waszych rekach,ja mam to gdzies.

Siema
@jarek po turecku

Ja to jestem zdumiony jak w tak wielkim zakladzie nie ma zadnych zwiazków zawodowych. Ludzie tam robia jak bydlo a szef robi co chce... W niemczech nawet w firmach 30-40 osobowych sa zwiazki i szef jest trzymany krótko jak fika.

xxx

Co do floty pojazdów służbowych w dobie kryzysu to one powinny stać na parkingu firmowym. A każdy kierowniczyna tej firmy powinien jeździć swoim prywatnym autem do pracy i tankować na stacjach benzynowych, tak jak każdy zwykły pracownik.

On

Ta firma jest biedna. Nic nie ma najlepiej wszystko z domu przynosić a iść do kogoś po coś to wielka obraza bo ktoś coś chce

2for1

Jako były pracownik, nie polecam tego zakładu pracy!! Jaśni panujący kierownicy zmiany i majstry, uważają się za wszechwiedzących, jednocześnie nie robiąc nic i niemającego zielonego pojęcia na temat wykonywanej tamże pracy. Całą zmianę siedzą na papierosie bądź na telefonie (zdarza się także, że na jedynym i na drugim). Odnośnie wolnego (który przysługuje KAŻDEMU i nie musi podawać żadnego powodu) to jest zawsze problem... Premia, niestety jest przyznawana losowa. Wiadomo, że tzw. pupilki mają ją zagwarantowaną z góry...

robol

Nie wiem czy orientujesz sie w przepisach,ale niestety praemia albo nagroda uznaniowa wlicza sie do pensji minimalnej.Czyli mozesz miec np. 14 pln stawki godzinowej,ale jak dobija premia jakies 500 to jest ok.Ale jesli np. zabiora ci ta premie i nie zarobisz w miesiacu minimalnej krajowej (oczywiscie pomijajac zwolnienie lekarskie),to smialo mozna ich podac do PIPu.Dlatego osoby najmniej zarabiajace powinny pilnowac paskow.Cwaniaczek lysy juz kiedys zrobil przekret na wyplatach i po ujawnieniu sprawy placil zalegle wynagrodzenia za okres kilku lat wstecz.Popytajcie pracownikow ze stazem min. 15-17 lat.

Co powiecie o aktualnej atmosferze ?

Oxon

Moja firmo, dlaczego drugi rok nie ma podwyżek? Eh....

Korniszon
@Oxon

A czy co roku czy dwa musi być podwyżka ? I tak co roku pracodawca płaci więcej na Ciebie bo pseudo rząd dokłada składek i dupereli. W Niemczech ludzie po x lat pracują bez podwyżek.

@Korniszon

Jak będziemy zarabiać tak jak Niemcy to jakoś damy radę bez podwyzek

Korniszon

Myślisz, że operator w Niemczech dostaje góry złota? Zdziwiłbyś się. W Polsce szaleje inflacja największa w Europie, do tego niekompetentne decyzje rządu.

@Korniszon

Przyszedłeś tu politykować? To może konsekwencji nieco. Jak jest inflacja, to tym bardziej winny być podwyżki, bo ona zżera nasze place.

Robinhid
@Ot

Weźmy biednym dajmy bogatym mało mają na kontach

Razemmozemy@onet.pl

Witam, zbieram chętne osoby które rozpoczęły zwolnienie lekarskie L4 w dniach 01.04-13.04.2020 i został im bezprawnie obcięty etat. Jestem po konsultacjach z radca prawnym który zajmie się wszystkim, jeżeli ktoś również czuje się pokrzywdzony to pozew zbiorowy będzie miał dużo większa siłę przebicia, w grupie siła ;) Stop wyzyskowi! razemmozemy@onet.pl Razemmozemymałpaonet.pl

Chętny
@Razemmozemy@onet.pl

Aktualne?

@Razemmozemy@onet.pl

Mało wiesz o pozwie zbiorowym. Nie ma istotnych przewag, nad indywidualnym, a ponadto ma pewne ograniczenia. Plusem są niższe koszty obsługi prawnej.

Kartofel

A co powiecie na zorganizowanie protestu dość wyzysku i pracy w takiej atmosferze.

Ta nazwa jest już zajęta.
@Kartofel

Wyzysk i atmosfera hehhe, widze że jesteś jednym z tych zawsze musi mieć norme pomimo zatartej d#py i czego mu majster nie powie to przytaknie, teraz pierwszy do protestów, za późno kolego, nawet jak ci jaja odrosły. Jaka płaca taka praca. Jutro zamiast 99%zrob 60, obstawiam w ciemno ze nie potrafisz.

mm

Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia czy napisania to nie rób tego. Jak dla mnie to możesz robić 24 na dobę za darmo i jeszcze drzwi otwierać przed "jaśnie panami". Zrozumiał?

XD
@mm

Zrozumiał? XD jak ty chłopie i tak nic nie zrobisz poza pisaniem na tym śmiesznym forum ? To właśnie nic nie wnosi... Akurat ja nie narzekam na pracę w firmie i nie muszę nikomu nigdzie wchodzić... A gdyby połowa tych płaczków z tego forum, takich jak ty teraz została zwolniona z roboty to dopiero by był płacz ????

mm
@XD

Wysmętniasz się koleś na "śmiesznym" forum? Jak jesteś zadowolony to idź dalej podpierać biurko. Gdybanie sobie daruj bo grasz nudną melodię.

DaJcIeSpOkóJ
@Kartofel

Haha ???? skoro jest taki wyzysk i atmosfera nie odpowiada to czemu ludzie do tej pory tam pracują zamiast się zwolnić? A większość odpowiedzi jest taka bo gdzie znajdę lepsza robotę. Czyli na to wychodzi ze jednak nie jest tak źle ???? ludzie są cwani bo potrafią tylko narzekać ale żeby pójść gdzieś wyżej żeby to się zmieniło to nie ma nikogo bo strach się na głos odezwać bo wywala z roboty. Moje zdanie jest takie nikt nikogo nie zmusza żeby tam pracował jak się komus nie podoba niech się zwolni albo robić co swoje i się nie odzywać

Itakpowiem
@DaJcIeSpOkóJ

Bo tak jest i było ludzie najlepiej to narzekają między sobą chodzą gadają ze jak to nie jest źle i podpuszczają innych z myślą że ktoś pójdzie i załatwi za nich sprawę a prawda jest taka że prędzej czy później ktoś będzie stał będzie przytakiwał że tak jest a później pójdzie do kierownika i sypnie nazwiskami że ten to narzeka tej to się nie podoba a kierownik z tego konsekwencje sam wyciągnie nie da ci premii albo da Ci wypowiedzenie i tylko tyle z tego waszego narzekania ludzie wychodzi. I tak jak tu piszą tak jest źle tak ludzie narzekają ale żaden się nie zwolni bo gdzie ja znajdę później robotę śmieszne i żenujące to wszystko. Zacznij przymilać się majstrowi i wchdoz mu w (usunięte przez administratora)i donos kto co mówi to może będzie Ci lepiej

Hfhufdjhfghh

Dlaczego nie podnoszą stawki do 18 brutto tylko ludzie robią za 16.5 brutto? To normalna praktyka w tej firmie?

@Hfhufdjhfghh

Ludzie pracują nawet za 15,50 zł. A przyjęli nowe osoby i mają po 17 zł stawke

Zostaw merytoryczną opinię o Haering Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Haering Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Haering Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haering Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Haering Polska?

Kandydaci do pracy w Haering Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Haering Polska