Opinie o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Haering Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Haering Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Witam jestem pracownikiem z 9 letnim stażem zarabiam 3200 na rękę z premią bez nadgodzin co uważacie???

Dzidek

Idź w system tam pracownicy z 4 letnim stażem zarabiają 6500 na rękę. Co ty na to?

Omg

Na jakim dziale pracujesz?

Gałek

Pracuj w weekendy będziesz miał więcej hahaha

Biurowy

Zadowoleni z podwyżek? W biurze nie za bardzo w produkcja

Nwb
@Biurowy

Praodawca placi tyle, ile musi, i nie więcej. Albo tyle, ile warta jest wykonywana praca. Zawsze można "wziąć kredyt, zmienić pracę"

@Nwb

Lepiej zmienić wcześniej niż siedzieć do końca na tym TITANICU

Aneta

Pomyślnych wiatrów ! Ciekawe , która reklamacja okaże się "górą lodową " ???

Statek tonie
@Nwb

Albo tyle na ile da sie wycisnac z jednostki.

Rodo

Wszyscy są wkurzenia na brak podwyżek, ale każdy mówi że odwdzięczy się pracą. Ciekawe ile reklamacj przybędzie:):):) Niektórzy mówią że specjalnie coś podrzucą do kalteka.

Ciekawski

Co tam się dzieje na qsp? Dziewczyny przenoszone, o co chodzi?

@Ciekawski

Nic nie mówią tylko pytają się nas czy któraś jest chętna na 3 zmiany albo na system pracować. Z dnia na dzień przechodzą z QSP na maszyny.

El tos

I dobrze siedzą przekupy tam, i klapą jadaczkami, puszczają melasę tylko. Do maszyn za robotę uczciwa,albo do chałupy dzieci pilnować

@El tos

Jak jesteście tacy mądrzy to sami przyjdźcie i popracujcie 8 godzin to wtedy zobaczycie jak to jest.

anonimix
@El tos

Na produkcji też będą klapać, będzie plotkarstwa jeszcze więcej i intryg, a faceci będą mieli więcej przez to roboty. Ale jeden pozytyw jest tego taki że co niektóre zobaczą jak wygląda w ogóle produkcja.

Struś
@anonimix

Dokładnie zobaczą ten smród,brud, hałas i ogólnie wszechobecną unoszącą się gęsto mgłę oliwy. Pazurki połamane i w żałosnym stanie po paru dniach. A we włosach po 8h ......haha. Zobaczymy ile jedna z drugą wytrzyma.

Elo
@Struś

Zachowujesz się jak taki typowy Wiesiek spod sklepu, który sądzi, że facet jak wraca z domu to najlepiej (usunięte przez administratora) się na kanapie przed tv i należy się odpoczynek przez resztę dnia, bo Pan wi władca musi odpocząć.

Żuk
@Elo

Ale odkrycie.... 90% kolesi w tej firmie to Wieśki ,ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, część nie jest z pod sklepu.

Wzorowy podpier......

Na tylu pracownikow az dziw ze tak malo komentazy.Widac polityka zastraszenia ma sie dobrze.Co sie nie zrobi zeby zarobic pare pln wiecej.W tym zakladzie bardziej niz jakosc pracy ceni sie postawe pracownika,bezwzgledne posluszenstwo i aprobata nawet najglupszych pomyslow przelozonych.O machlojkach szefostwa odnosnie produkcji,gdzie co ma byc robione i w jaki sposob to ksiazke moznaby napisac.Maszyny przed audytami zmieniaja miejsce jak tirowki na trasach.Gdyby wyszly na jaw wszystkie ich przekrety to bylaby afera jak w vw z lewym oprogramowaniem.To pisalem ja,Waclaw Jarzabek,operator pierwszej klasy.

@Wzorowy podpier......

Czy wiadomo kiedy będzie przelew na talony dla dzieci na Mikołaja?

Esencja

Wie ktoś coś więcej na temat zwolnień?słyszałam, że mają się pozbyć połowy dziewczyn z QS :0 to chyba początek końca tego zakładu... A może to tylko plotki bezpodstawne?

@Esencja

Tak to prawda . Będą zwalniane stare i brzydkie baby . Hahahaha

Elto
@Esencja

Skasowali mi komenta więc napiszę inaczej. Bardzo dobrze że zwolnią te przemiłe panie wezmą się za gotowanie.

Głodny
@Elto

O nie obiadki na kantynie Ci nie smakują????

Ciekawa

Mam pytanie. Czy zatrudniają nowych pracowników?

@Ciekawa

Obecnie zwalniają pracowników

Ciekawski

Opłaca się przejść z gmow na system na sortownice?jakie wasze zdanie

@Ciekawski

Kto nie ryzykuje chałupy nie buduje

Dzidek
@:)

Kto kredytu nie bierze.....

Kooliber

To prawda, że będą masowo zwalniać ludzi? Podobno sytuacja jest coraz gorszą... Aż taka tragedia w firmie?

?
@Kooliber

Nie mają w nawyku zwalniać bo trzeba odprawy dawać, nie będą przedłużać umów po prostu

@Kooliber

Pewnie tak

@?

Nie dość że zwalniają pracowników, to jeszcze mają czelnosc mówić żeby przychodzili w weekendy do pracy w okresie 3-miesiecznego wypowiedzenia.

GM out
@?

A umowy na 20 lat podpisane co niektórzy maja :)

Gm out 2
@GM out

Kolego te umowy się zmieniły w bezterminowe nie wiem na jakim świecie Ty żyjesz ale przepisy zmieniły się bodajże rok czy półtora temu.

Wiem
@Aja

Gadać to sobie mogą, a ty nie musisz przecież robić tego o czym mówią. To takie chamskie heringowskie zagrywki, typowe dla większości przełożonych z tego zakładu. Zresztą jak jesteś na wypowiedzeniu to czym się przejmujesz?

A ja wiem lepiej
@Wiem

Po prostu liczy że wycofają mu to wypowiedzenie dzień przed ;) JA już bym dawno na L4 siedział i miał na nich (usunięte przez administratora)

Hanna
@A ja wiem lepiej

@A ja wiem lepiej Trafiają się sumienni pracownicy, którzy chcą pracować do zakończenia okresu wypowiedzenia.To indywidualna kwestia. Jest szansa na rozwój w Haering Polska?

Jakie są wasze opinie na temat pracy w systemie?

Elto

Rewelacja kasa super ponad 6 tysia miesięcznie to kolesie po 15 lat tam robią i tyle nie mają ( pewnie zadowoleni są haha), poza tym dużo wolnego robota luźna zwłaszcza w weekend. Jeśli macie możliwość to wchodźcie w system bo warto.

_gość

Zostałam przyjęta do firmy w zeszłym roku. Pierwsze pytanie jakie dostałam to było na jakim dziale pracuje twój mąż? Przyjęli mnie tam bez znajomości, nikt z mojej rodziny tam nie pracował i nie pracuje. Od początku trzeba było się wykazywać, brać weekendy, żeby przypodobać się majstrowi. No bo czego się w tej firmie nie robi dla majstra? Mimo wszystko praca super, sprawiała mi przyjemność mimo naprawdę ciężkich warunków, zwłaszcza latem. W sumie zarobki jak dla kobiet nie są złe, premia z miesiąca na miesiąc rosła. Praca satysfakcjonowala mnie w zupełności, ale niestety przyszedł czas redukcji pracowników. I niestety zaczęli od nowych pracowników, chociaż wiem że nie od wszystkich. Zostało Ci, którzy za przeproszeniem w tyłek wchodzą komu się da. Mnie niestety nigdy to nie bawiło i bawić nie będzie, trzeba mieć swoje zasady. No i nie pracuje już. Odchodząc usłyszałam od koleżanek, że gdybym miała męża majstra, albo chociaż operatora zostałabym dalej. Wniosek nasuwa się jeden. Haering jest firmą, gdzie znajomości są na pierwszym miejscu, nie liczą się umiejętności. Szkoda, że mimo starania się od samego początku nikt tego nawet nie zauważył.

kiedys GM
@_gość

Nie masz czego żałować ! Zarobki dla kobiet w co niektórych okolicznych firmach takie same jak w Haeringu , a atmosfera o niebo lepsza ! Rok pracowałaś to już co nieco wiesz o firmie jakie chore zasady jaki (usunięte przez administratora) i wyzysk !

@_gość

Mnie zwolnili po 14 latach pracy na koniec podkładając mi świnię.I to był jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu .Mam nową pracę o wiele ciekawszą i lżejszą ,nie muszę patrzyć jak inni liżą (usunięte przez administratora) swoim przełożonym w Haeringu,Mam stałą pensję i wolne weekendy i wiem ,że nareszcie żyję.Szkoda tylko tych lat zmarnowanych w Haeringu i że nie miałam odwagi się sama zwolnić wcześniej.Pozostał mi co prawda jeszcze wstręt do przejeżdżania ulicą Żelazną ,żeby nie patrzeć na ten (usunięte przez administratora)

Janusz cebula
@Aneta

W kapitalizmie tak to jest. Ale jak chca Cie wy... To ci nie powiedza bo bys na l4 poszed

?
@Janusz cebula

Przecież i tak zawsze możesz iść. Jaki problem?

glut
@Aneta

Padały już większe i lepsze firmy. Tą manufakturę też wkrótce zaorają i z powrotem wróci ul . Niska

Baba
@kiedys GM

Niektórzy "przełożeni" z tej firmy nie powinni mieć w ogóle kontaktu z żywymi ludźmi. Do tego trzeba posiadać odpowiednie predyspozycjie. Chamstwo nie jest jedną z nich, a dominuje w relacjach z podwładnymi.

Gadel

Kiedy podnośniki na detalu NKWB ?

NICK

Czy to prawda że mają zwolnic 400 osób? :)

Eutha ASIE
@NICK

Bzdury wierutne. Robota idzie aż sie z maszyn kurzy.

Ciekawa

Witam. Bardzo chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o dziale sortownic? Najlepiej niech wypowiedzą się Ci, którzy tam pracują. Czy to prawda że jest to najluźniejszy dział w firmie? Po ile maszyn przypada na osobę i jak wyglada praca ☺️ Da się wyrobić normę?

@Ciekawa

Sortownice -w miarę fajna praca jak masz znajomości to siedzisz na talerzu chyba że się do niczego innego nie nadajesz maszyny dostajemy po trzy czasami cztery ludzi mało maszyn sporo jeśli chodzi o normę to zależy od tego czy nie trafisz na melo . Jeżeli chodzi o warunki hmm sztuczna presjia jeden goni drugiego a sam nie wie dlaczego . Kierownik.....

Heh
@Banan

A to nie było tak że jak się do niczego nie nadajesz to idziesz na sortownie?

@Heh

Dokładnie tylko jak tam trafiasz i do niczego się nie nadajesz to na talerze .Bo na talerzu nawet ktoś inny za Ciebie mysli

Jankes

Czy w Polsce jest już ciepło ?

ZdEzoRieNtoWaNy
@Jankes

Czy ktoś wie co będzie z firmą, a raczej z pracownikami ? Czy zarząd nie powinien zwołać zebrania jak kiedyś i uspokoić wszystkich wiernych firmie pracowników? Czy te ciągłe zwolnienia ludzi doprowadzą do upadku? Przecież jak to upadnie i nic szybko w tym miejscu nie powstanie to Piotrków będzie będzie jeszcze biedniejszych niż jest.. Zakład napędzał całe miasto :/

itd Aneta
@ZdEzoRieNtoWaNy

Czy nie zauważyłeś ,że początek ,,końca'' tego zakładu zaczął się już parę lat temu jak zaczęto stawiać na ilość a nie na jakość ?Jak zrobiło się nagle więcej rządzących niż pracujących.Ludzi których przyjmowano nie starano się wcale uczyć bo IM potrzebna była tylko tania siła robocza ,która będzie wiedziała jak najmniej,żeby nie zagrażać władcom.A jak wiadomo głupimi rządzi się łatwiej więc tych myślących i buntowników trzeba się pozbyć.To przykre ale prawdziwe

Jacus
@Jankes

Podobno maly,wredny,lysy okularnik w koncu polegl za odejscie jednego z glownych klientow.Widzial go ktos ostatnio?

zorientowany
@ZdEzoRieNtoWaNy

Akurat miasto za wiele nie zarabia na zakładzie oprócz tego że są miejsca pracy, zapoznaj się z tym (usunięte przez administratora)

Skandal
@Jacus

Ludzie, co was musi nauczyć, że 99% rzeczy wypisywanych tutaj to bzdury? Bzdury o zarzutach prokuratorskich i wręcz więzieniu, upadkach i skandalach ciągną się tu latami i nic się nie sprawdza, w dodatku parę osób dostało wyroki za naruszenie dóbr osobistych. Jesteście aż tak naiwni, żeby bez końca wierzyć w każdą bzdurę z internetu?

Skandal2
@Skandal

Normalni ludzie w to nie wierzą przecież wiadomo że to bajki, tylko ile normalnych ludzi pracuje tutaj ? :) Ogólnie to dziwna sprawa że miasto zwolniło Haeringa na 15 lat z podatków w zamian za 15 miejsc pracy

xm
@Skandal

Ależ precyzja. 99% złe. 1% prawda. Niezłe "rewelacje"

Ktos
@Skandal

Tak samo jest z opiniami,ze hering nigdy w sądzie spraw nie mial albo nie przegral,a to nieprawda.Mial i przegrywal z pracownikami,to fakty.

Skandal
@Ktos

Osobiście nigdy takiej opinii nie słyszałem. Raczej tu też nigdy takiej nie widziałem - zaprzeczał tu ktoś?

Obserwator pozytywny
@itd Aneta

To prawda nawet osoby z uprawnieniami na wózki widłowe są zagrożeniem i firma się ich pozbywa

Koko
@ZdEzoRieNtoWaNy

Na to wygląda że nadchodzi klapa

Lipa
@Jacus

to tylko bić brawo

Hanna
@Lipa

Niewątpliwie ważne jest, by tak aktywnie uczestniczyć w dyskusji, jak robicie to właśnie Wy. Jednak zauważyłam, iż zaczęliście troszkę odbiegać o najistotniejszych tu tematów. Może zatem ktoś z Was zechce powiedzieć mi, jak obecnie kształtują się zarobki w Haering Polska? Można śmiało powiedzieć, że są one adekwatne zarówno do liczby przepracowanych lat, jak i do zajmowanego stanowiska? Jestem tego ciekawa.

Pracowałem
@ZdEzoRieNtoWaNy

Nie martw się najwierniejsi niewolnicy zawsze zostaną no i Ci co (usunięte przez administratora) do czysta potrafią wylizywać

Qs majster

Panowie był jakiś dodatek z socjalu na dzień dziecka dla tych co posiadają dzieci?

Janeczka

To prawda, że odszedł główny klient?

NickFury
@Janeczka

Chyba upały rzeczywiście niektórym dały się poważnie we znaki :)

Aneta

Jeśli macie swoje zdanie,którego będziecie bronić i nie możecie pogodzić się z niesprawiedliwością, poniżaniem i traktowaniem człowieka jako przedmiot to nie wybierajcie tego zakładu. Aby cokolwiek się nauczyć trzeba to zrobić samemu lub szukając w internecie.(usunięte przez administratora).Tutaj liczą się tylko układy rodzinne i umiejętność trzymania buzi na kłódkę lub donoszenia.Urlopy tylko w zaplanowanym 10 dniowym turnusie wybranym przeważnie przez kierownika .Aby wyjechać na weekend majowy lub święta można pomarzyć choćby zupełnie nie było co robić.Normy non stop podwyższane i tylko więcej i więcej.Kary dosłownie za wszystko .Praca latem jest straszna ze względu na temperaturę i brak możliwości dostępu świeżego powietrza mimo okien ,które muszą być zamkinięte (ponieważ części zardzewieją) a ludzie niech mdleją.

PIES KORY
@Aneta

Odkąd poszła głupia fama że gość dostał wyrok to ustały komentarze, ludzie nie bójcie się wyrażać opinii :) To była gównoburza majstrów. TA FIRMA MA DUŻY MINUS za A) Donosicielstwo - to podstawa B) (usunięte przez administratora) - to jest na porządku dziennym C) jak możesz patrzeć w lustro codziennie na siebie i pracujesz tam do teraz to niestety - nie masz cojones i psychicznie jesteś podejrzewam nikim :) AMEN P.S Plusu zarobków nie ma, bo normalna osoba bez weekendów 3k wyciagnie wszedzie tylko troche sie podszkolcie sami z branzy w ktorej robicie - tutoriale sa wszedzie polecam zaczac chociazby od YT :)

GM out
@PIES KORY

Dostał wyrok :D Ta firma powinna dostać wyrok za to jak traktuje pracowników !

Zdzisiek

Czy na dziale mechaników są obrabiarki Mazak?

Mech
@Zdzisiek

DMG

Czy firma przyjmuje pracownikow?

To tyle
@Zainteresowany

Obecnie zwalnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Haering Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Haering Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Haering Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haering Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Haering Polska?

Kandydaci do pracy w Haering Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Haering Polska