OPTIMA SERVICE LTD.

Piotrków Trybunalski

Opinie o OPTIMA SERVICE LTD.

WWW 2011-06-27 12:39:30
W piątek 24-06 zgłosiłem sprawę na policję i myślę że wszyscy którzy czują się oszukani powinni zrobić jak najszybciej to samo, żeby odzyskać pieniądze ale co Wy zrobicie to już Wasza sprawa bo to przecież wasze pieniądze i Wasza decyzja.!!!!
anonim 2011-06-27 14:40:05
Wiadomo już komuś coś o zwrocie pieniędzy?
WWW 2011-06-28 11:38:39
Na pewno Optima Serwis jako porządna agencja będzie nas informować o wysłaniu do Nas naszych pieniążków, przecież to taka uczciwa agencja???? Myślę że bez pomocy policji to My raczej tej kasy nie odzyskamy.
Rysz 50 2011-07-07 14:16:43
Dzisiaj minęło 30 dni od daty wypowiedzenia umowy i zwrotu kasy za przejazd nie otrzymałem. Jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości to...
anonim 2011-07-10 10:22:13
u nas wczoraj minął miesiąc
wkurzony gość 2011-07-13 20:51:25
Numer telefonu 513 ... do agencji nie istnieje już
WWW 2011-07-15 10:46:56
Do wkurzonego gościa i Innych oszukanych przez Optimę.
Nie czekajcie dłużej i zgłaszajcie sprawę na policję. W poniedziałek 11-07 udało mi się dodzwonić na numer [usunięte przez moderatora] ( to jest numer tej dziewczyny która niby miała wypadek w Anglii) zapytałem o zwrot pieniędzy ,odpowiedziała że oddzwoni za pół godziny i do dziś mniemam żadnej informacji a co ciekawe znów niemożna się do nich dodzwonić,jestem trochę spokojniejszy bo rozmawiałem już z policją i wiem że jest więcej poszkodowanych.Nie czekajcie dłużej im więcej zgłoszeń tym szybciej [usunięte przez moderatora] odpowiedzą za swoje niecne postępowanie.
Ciekawy jestem jak dalej się to potoczy,piszcie proszę czy wam zwrócili pieniądze???
nikt ważny 2011-07-16 14:24:53
Gdzie są zatem wszyscy poszkodowani?
anonim 2011-07-17 12:27:35
Dobre sobie! Mnie nie jest jednak do śmiechu. Czemi nic nie słychać w tej sprawie? Kazdy jest na tyle bogaty, że może pozwolić sobie na taką stratę?
Rysz 50 2011-07-17 15:22:43
Hey Anonim. Nikogo nie stać na taką, na jakąkolwiek stratę, ale wielu myśli, że to jest walka bez sensu. I taka ona na pewno jest. Jestem w 100% pewien, że nikt z nas nie odzyska kasy, ale zawiadomiłem policję.Dlaczego? Bo drugi raz zrobiono mnie w nie napiszę w co, bo admin to odrzuci. Pierwszy raz [usunięte przez moderatora] mnie z wyjazdem do Hiszpanii. Łącznie na blisko 2000zł. bo i bilet na samolot i kaucja na mieszkanie.I wiesz co jest najbardziej perfidne w postępowaniu tej laski z OPTIMY?Opowiedziałem jej o Hiszpanii i o tym, że na załatwienie wszystkiego z wyjazdem do Anglii zapożyczam się.Trzeba być wyzutym ze wszystkiego co ludzkie by pracować lub uczestniczyć w takim oszukańczym przedsięwzięciu.Mówi się, że każde wyrządzone zło wraca do tego kto je wyrządził.Mam nadzieję, że ją też ktoś w życiu wyroluje.
anomin 2011-07-17 16:03:12
nie ujdzie im to bezkarnie,sprawę już wiele osób zgłosilo,policja juz się tym zajmuje,a [usunięte przez moderatora] z optimy,życzę aby do końca swoich dni żarła suchy chleb,aby ją spotkało to samo,i po kolei każdego z jej bliskich.
Dlaczego tak piszę? ano ta [usunięte przez moderatora] dobrze zdawała sobie sprawę,że wiele osób się zapożycza,bądź zwalnia z pracy na to by wyjechać i zmienić coś w swoim życiu
WWW 2011-07-18 12:48:19
[usunięte przez moderatora] adres policji w Piotrkowie Trybunalskim,im więcej zgłoszeń tym większa szansa na odzyskanie naszej kasy,nie wiem czemu czekacie ze zgłoszeniem przecież to też są pieniądze, a co do tej gówniary z Optimy to myślę że ona robiła to świadomie,ludzie jednak nie mają żadnych skrupułów.Jeśli będzie dużo poszkodowanych to zwiększa naszą szanse na odzyskanie kasy.
Wkurzony gość 2011-07-19 22:44:28
Oni nic nie robią, mają tyle spraw na głowie, że nic ich nie obchodzi nasza niedola.
Ma ktoś kontakt z agencją? Odbierają telefon?
WWW 2011-07-20 12:25:49
Dzisiaj dodzwoniła się do nich moja żona z innego numeru telefonu i co ciekawe pani zaproponowała jej pracę. Dzwoniła na [usunięte przez moderatora] .Myślę że policja wreszcie weźmie się [usunięte przez moderatora] i odzyskamy nasze pieniądze, a może nagłośnić sprawę w mediach???? przecież to niemożliwe żeby tak oszukiwać ludzi a policja nic nie robi!!!!
Rysz50 2011-07-20 12:34:47
Wow!!! Dodzwoniłem się i panienka była mocno zdziwiona, że jeszcze nie otrzymałem kasy. sprawdzi w księgowości o oddzwoni (?)
gość 2011-07-20 13:58:29
wątpię,ja czekam od piątku na telefon
Rysz 50 2011-07-20 15:25:31
Nie narzekajcie na policję, bo w poniedziałek odebrałem list polecony, w którym informują mnie, że prowadzone jest dochodzenie w sprawie wyłudzenia.Podano mi imię,nazwisko, stopień i nr telefonu funkcjonariuszki prowadzącej. Myślę, że www też dostanie takie pismo,tyle że trochę później, bo później ode mnie składał doniesienie.
Nie doczekałem się obiecanego telefonu z wyjaśnieniem na temat mojej kasy, a dokładnie braku tej kasy pomimo, że 30 dni minęło 7.07. Piechotą by już doszła,gdyby ją ktoś wysłał.
Wkurzony gość 2011-07-20 21:27:59
U mnie minął miesiąc kilka dni temu i nie odbiera nikt tam telefonu. Jutro mam przesłuchanie na Policji w sprawie poszkodowanego.
gość 2011-07-27 10:15:43
i cisza? ktoś już coś tam dostał?
taki sobie 2011-07-28 19:38:22
Każdy po kieszeni.
WWW 2011-07-30 15:41:23
Nie każdy po kieszeni!!
Ludzie zgłaszajcie to [usunięte przez moderatora] na policje przecież to WASZE pieniążki,niemożna odpuścić [usunięte przez moderatora].Im więcej zgłoszeń tym większa szansa na ich odzyskanie!!!!
Rysz 50 2011-07-31 12:23:58
Nie łudźcie się, że ktokolwiek odzyska pieniądze.Jedyne co uzyskamy to jakąś tam satysfakcję,że nie odpuściliśmy [usunięte przez moderatora].U mnie, 7.07. minęło ustalone w umowie 30 dni na zwrot pieniędzy.I co?Mówiąc wprost i ordynarnie, [usunięte przez moderatora]! Trzy razy, o dziwo udało mi się porozmawiać z laską z OPTIMY. Jeden raz obiecała oddzwonić i poinformować mnie dlaczego jeszcze nie dotarła do mnie kasa i kiedy wreszcie dotrze.Oczywiście nie oddzwoniła.Drugi raz obiecała,że zadzwoni do księgowej,a ta z kolei zadzwoni do mnie. Za trzecim razem okazało się, że przekazała moje pytanie szefowi, który miał do mnie zadzwonić i NIC! Potem jak zwykle pełna poczta głosowa.Pieniądze jakie wydaliśmy możemy spisać na straty,bo nawet jeśli zapadnie wyrok to nikt ich nam nie odda dobrowolnie.Dlaczego? Gdyby tak miało być, już by je nam oddali. Wydali je na własne przyjemności i tyle. Nawet jeśli będzie wyrok, to aby te pieniądze odzyskać będziemy musieli każdy z osobna zaangażować komornika lub firmę windykacyjną. Nie będzie się nam chciało, nie będzie nas na to stać i wreszcie za mała kasa do odzyskania względem starań i kosztów jakie trzeba będzie włożyć. I to rozumowanie leży u podstaw "SUKCESU" [usunięte przez moderatora] z OPTIMY.
gość 2011-08-01 16:12:30
tylko,że odsetki im rosną z każdym dniem;),,dlatego warto bedzie wsadzić komornika
WWW 2011-08-02 15:20:27
Jakie odsetki???? przecież w umowie pisze wyraźnie że zwrócą koszta???? ale bez odsetek.W moim przekonaniu to trzeba jechać tam osobiście!!! i poprosić ich GRZECZNIE o zwrot kasy!!! Albo nagłośnić to w mediach.
taki sobie gość 2011-08-02 21:23:56
Moim zdaniem nie ma sensu pojechać tam osobiście. Nie oddadzą nam kasy ot tak, dzięki miłym słówkom. Wszczynanie awantur na miejscu może nam tylko zaszkodzić. Nagłośnienie sprawy spowoduje ucieczkę stamtąd wszystkich osób zaangażowanych [usunięte przez moderatora]
mlo982wppl@wp.pl 2011-08-12 10:41:21
ludzie co wy za glupoty gadacie nikt nikogo do wyjazdu nie zmusza ja wyjezdzalem juz przez to firme i jest ok
Rysz 50 2011-08-12 19:58:05
Nie znam nikogo takiego. Moje 30 dni na zwrot kasy, zgodnie z umowa
minal 7 czerwca.
anonim 2011-08-19 01:43:16
Chciałem sie zapytać ile sie czeka na odpowiedz od tej firmy jak już sie wysle pocztą tą kartke z danymi o sobie czy się dostało do tej pracy????
taki sobie gość 2011-08-19 21:36:38
Po co chcesz wysyłać to, skoro my daliśmy kasę i nigdzie nie wyjechaliśmy.
anonim 2011-08-21 09:27:35
Człowieku! Czytać nie potrafisz? Wiesz jak będzie? [usunięte przez moderatora] będzie, bo nastąpi pierwsze przesunięcie terminu wyjazdu, potem drugie i może trzecie, albo też doczekasz się informacji, że nie spełniasz oczekiwań pracodawcy. Następnie otrzymasz wypowiedzenie umowy, dlatego że OPTIMA nie dotrzymała terminu wyjazdu. Będziesz miał też obietnicę, zgodnie z umową, że w ciągu 30 dni otrzymasz zwrot kasy za autokar. Tyle, że \"moje\" 30 dnia na zwrot kasy minęło 7 lipca. Z reguły nie da rady się dodzwonić, bo skrzynka pełna, a jak już przypadkiem Ci się uda to dostaniesz info, że za godzinę oddzwoni i tyle ją słyszałeś.To spotkało nas, wszystkich \"działających\" na tym forum i zapewne wielu innych niekumatych w necie i dlatego o nich nie wiemy. Na policję zgłosiłem się ja i \"www\". Może jeszcze ktoś, ale nie wiem. Dochodzenie trwa.Tyle w ramach dobrych rad i ostrzeżeń.
nikt ważny 2011-09-03 20:26:40
Mi podali do konta dla zrobienia przelewu, [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-09-07 15:24:30
Czy ma ktoś jakieś informacje na temat śledztwa w naszej sprawie????
A może ktoś już otrzymał zwrot kasy???
Piszcie Proszę!!!

Rysz50 2011-09-08 09:31:06
Hey. Kilka dni temu dzwoniła do mnie policjantka prowadząca śledztwo i pytała czy dostałem kasę z OPTIMY. Oczywiście nie dostałem, chociaż termin 30 dni zgodny z umową minął 7.07. Pytała dlatego, że jakiś [usunięte przez moderatora] z OPTIMY zeznał, że oddali mi kasę. [usunięte przez moderatora] !! Powiem Wam tyle, że nigdy nie odzyskamy naszej kasy. Kruczki prawne, apelacje itp. przeciągną sprawę w nieskończoność. A nawet jak będziemy mieli prawomocny wyrok to i tak trzeba będzie skorzystać z komornika, bo nikt nie odda nam kasy dobrowolnie. [usunięte przez moderatora] Komornik to kolejne wydatki i nerwy. I na to liczy przeciwnik, że nam to obrzydnie i nie będzie sie opłaciło, a im zostanie kasa. I tak wyjdą na swoje.[usunięte przez moderatora]
www 2011-09-19 15:15:55
Chyba to śledztwo stanęło w miejscu bo nikt nic nie wie.Czy ktoś z pokrzywdzonych otrzymał już jakieś informacje??? A może zwrot kasy???
Czekam na informacje!!! A co jest najciekawsze to nadal pod tym telefonem oferują prace!!!!
www 2011-10-05 16:28:36
NIEPRAWDA dzwonił do mnie jakiś gość,przedstawił się jako szef tej agencji, był bardzo grzeczny prosił o numer konta i obiecywał ze prześle pieniądze w piątek, dzisiaj jest już środa a konto dalej jest puste i pieniędzy niema!!! Oczywiście prosił o wycofanie tego zgłoszenia na policje w Piotrkowie ale nie dajcie się ogłupić dopóki nie otrzymacie kasy to nic nie wycofujcie!!! A tak z ciekawości KTO Z WAS OTRZYMAŁ ZWROT PIENIĘDZY?Piszcie bo jestem bardzo ciekawy
Człowiek 2011-10-05 22:17:59
Powinien wypłacić nam wszystkim odszkodowanie.
Wycofamy zgłoszenie a on nie dostanie żadnej kary za to co zrobił.
Сzłowiek 2011-10-08 01:27:13
Wyszło jak zawsze - obiecanki a pieniędzy nie ma.
poszkodowany 2011-10-11 14:55:11
Dostałem telefon z Komendy w Piotrkowie z zapytaniem czy dostałem przelew (650 zł) [usunięte przez moderatora] z datą 30 wrzesnia. Pani z Komendy twierdziła ze ma potwierdzenie przelewu. Tylko pieniędzy jak nie ma tak nie ma. Optima to "solidna" firma nawet podrabia potwierdzenia przelewów bankowych. Do tego dostarcza je jako dwody w swojej obronie Policji. Rewelacja. Dodam jeszcze ze banki mogą przefaksowac komendzie wyciąg z danego miesiąca i sa tam wszystkie szczegoły jaka kwota i kto wysłał. Czyli ogólnie kolejny nieudany przekręt Optimy. Własciwie powinni im postawic kolejny zarzut fałszerstwa.
www 2011-10-24 16:06:12
[usunięte przez moderatora] niby wysłali pieniądze na moje konto 30-09 a do dzisiaj jakoś niedoszły na konto!!!! A Pani policjantka dzwoni do mnie i twierdzi że ma przed oczami potwierdzenie przelewu!! ,to jest szyte grubymi nićmi.A może ktoś jednak dostał kasę???
Rysz50 2011-10-25 14:39:45
Już ponad miesiąc temu pisałem o takiej samej sytuacji u mnie.Powtarzam kolejny raz: chcemy by c zdrowsi i spokojniejsi to zapomnijmy o tej kasie.Policja nic tu nie poradzi, sąd również.Jest to bardzo sprytnie pomyślane.
www 2012-01-30 14:44:30
Właśnie dzisiaj otrzymałem zwrot kasy z Optimy. Niestety bez odsetek ale za to całość,myślę że drugi raz nie dam się tak oszukać,życzę Wam wszystkim odzyskania swoich pieniędzy.Powodzenia!!!!
niedoszły pracownik 2012-01-31 21:38:59
Ja dziś otrzymałem 100 zł tytułem zwrotu kosztów. Więcej wydałem na paliwo, aby dojechać do nich.
koleś 2012-02-12 12:45:04
www - 2012-01-30 14:44:30

jak to? tak bez niczego Ci przesłali?
niedoszły pracownik 2012-02-13 20:41:33
Mi też bez niczego, ot tak, tylko za mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gośc 2012-03-03 18:10:45
jato - 2011-04-14 20:08:29

Witam, czy ktoś wie coś na temat firmy OPTIMA SERVICE LTD. UL MŁYNARSKA 2 LOK.23 97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI? Firma ogłaszała się w gazecie wyborczej a oferuje pracę w Anglii na stanowisku magazyniera/ pakowacza/ operatora wózka widłowego
kilka dni temu moi rodzice dostali wezwanie na komęde w sprawie optimy bo DUŻO ludzi zostało oszukanych i musieli isc na wyjaśnieie dzieki bogu nie dali sie oszukac tylko wypełnili umowy ale nie zapłacili
Potencjalny pracownik 2012-04-10 20:11:19
Dziś otrzymałem przekaz na 450 zł. W sumie oddali mi już 550 zł.
Potencjalny pracownik 2012-04-25 19:54:08
Dziś kolejny przekaz - 200 zł.
Nie powstrzyma mnie to przed oskarżeniem o zadośćuczynienie za straty.
igloo 2015-01-14 17:55:00
widze ze szukajacych pracy ciagle nie maleje bo co nei wejde na jakis watek to ostatni wpis o szukajacych pracy. tak wiecie moze czego tutaj sie mozna spodziewac? bo milczenie na forum to moze i faktycznie jest dobry znak, bo tak wlasciwie to chcialbym miec pewnosc , ze firma w ktorej bede pracowac bedzie na pewno dobra
Uri 2015-03-23 08:36:37
Zastanawiające jest to czy w sytuacji gdy panuje takie bezrobocie w Piotrkowie Trybunalskim jest aż tyle chętnych ludzi do pracy w Optimie, a nawet jeśli tak to czy warunki finansowe oferowane przez firmę nie ulegają zmianie, bo do tej pory niby wszystko było okej, ludzie raczej nie mieli na co narzekać.
Leszek 2016-05-14 18:47:07
No jest po prostu bardzo fajnie, polecam prace tutaj
Zostaw swoją opinię o OPTIMA SERVICE LTD. - Piotrków Trybunalski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPTIMA SERVICE LTD.