Opinie o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Haering Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Haering Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Rokefeller

Czy zarząd firmy poważnie traktuje pracowników?. Dlaczego nie jesteśmy informowani o decyzji dotyczacej podwyżek która miała zapaść w kwietniu? Wszystkie informacje oparte są na plotkach, lepiej by było rozwiać wszelkie wątpliwości...

Hqhah
@Rokefeller

Podwyżki będą w maju

jawol
@Hqhah

Tylko w którym roku?

cześć, jaką stawke godzinową dają w haeringu na początek dla osoby bez doświadczenia? i i ile można wyciągnąć miesięcznie z dodatkami?

Żarnik
@Kandydat

Z 18zl dostaniesz. Po 3 miesiącach możesz liczyć na 50 gr podwyżki. Ale już po przepracowaniu 20 lat.....

zainteresowany

Może ktoś podać mail do kadry lub jakiś inny gdzie można złożyć CV. Dziękuję.

Master of CV
@zainteresowany

praca@pl.anton-haering.com lub zostawić na portierni albo i tu i tu :) A najlepsza opcja to polecenie przez pracującego pracownika

Jennny

Jak na chwilę obecną wygląda praca w Haeringu? Mają postój? Jak z zarobkami w biurze?

Poli

Czy warto obecnie ubiegać się o pracę na produkcji w tej firmie? Podobno wiele osób złożyło wypowiedzenie.

Ricky
@Poli

Ci co po 8 koła zarabiają napewno nie składają wypowiedzeń!

Patooperatorka
@Ricky

Trzask twojej dvpy prawie uszkodzl ekran w telefonie. Poli jak chcesz to składaj, przecież Cie tu nie zabiją. Jeśli już się zatrudnisz to nie stresuj się żadnym majsterkiem. Te leniwce boją się o siebie a nie o produkcje.

Ciekawy

Czyż to prawda że delta strajkuje? Brawa brawa brawa

Gm

Jak niby strajkują??

Armando

O co chodzi? Co się stało?

Xxx

Witam mam pytanie. Zakład wyliczając dzienna stawkę na zwolnieniu lekarskim wylicza ja z średniej 12 miesiąc całkowitych przychodów czyli z dodatkami taki jak premie nadgodziny godziny nocne.? Czy liczy średnia z postawy stawki godzinowej. Była bym wdzięczna za odpowiedź

Jan
@Xxx

Jak duzy jest dodatek nocny? Czy jest to jakieś procent do stawki godzinowej?

okokok
@Jan

Dodatek nocny masz w Niemczech -40% podatku. W Polsce masz pracować za ochłap.

Jan
@okokok

To już nic nie rozumiem. Jedni narzekają ze pracują za 18zl/h i maja jakas premie uznaniowa,a inni chwala bo maja po 30zl w systemie jakimś.

Ktos
@Jan

Staz i doswiadczenie,no i kwestia wchodzenia bez wazeliny.

Anfram

Czy firma nadal zatrudnia ludzi, czy raczej zwalnia? Jak się pracuje? Jakie warunki pracy?

Hh
@Anfram

Od teraz zwalnia brak pracy.

XXXV
@Hh

A co z tymi wolnymi piątkami ma byc??

Lklk
@XXXV

Jakie wolne piątki?

Uuu7
@Lklk

No naraszcie odpocząć mozeta

Ło rety
@Hh

hering zwalnia,co to bedzie... Wszyscy niewygodni już dawno poszli, to teraz już twarda selekcja. Teraz to się okaże czyje meldunki były najwartościowsze. Panie kierowniku, proszę mnie nie zwalniać, ja naprawdę lubię ten olej. Przyrzekam częściej meldować przy biurku, tylko proszę mnie nie zwaaaaalniaaać.... Cicho, nie rycz mi tu, będziesz przychodzić trzy zmiany na weekend i w święta to pomyślę, a teraz to widzę szybsze ruchy twoje przy tych rurach pod sufitem ;)

Jjjj
@Ło rety

Weekend tylko dla najlepszych. Po cichu żeby nikt nie wiedział

Kiero
@Anfram

Daj sobie luzu poszukaj czegos spokojniejszego

Ktos
@Ło rety

Dokladnie.Firma zwalnia niewygodnych ludzi,niewazne czy dobry fachowiec czy nie.Ma byc posluszny i nie dyskutowac,jak lamia jego prawa i przepisy kodeksu pracy.To praktyka wprowadzona przed laty przez pana prokurenta, dyrektora czy jak tam go teraz nazywaja.Tak jest i inaczej nie bedzie.

Ona

Hej czy może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda z urlopem jeśli w listopadzie i grudniu spadlam na 0.9 etatu ? Mianowicie na początku listopada miałam 11 dni do końca grudnia wybrałam 8 czyli powinny mi przejść 3 dni na nowy rok czy przy tej 2 miesięcznej zmianie mam mniej?

Hqhah
@Ona

Nikt nic nie wie, traktowanie ludzi jak nie ludzkie podgatunki, bydlo które i tak nic nie zrozumie. Jak tam, zadowoleni z dodatków świątecznych?

@Ona

Będzie kiła godzin więcej.

luck

Nie ma już żadnego systemu. Są natomiast ograniczenia etatu.

pola
@luck

Taa, podobno wszyscy systemowcy na zwolnieniach lekarskich teraz siedzą , ha ha xD

Lucek
@luck

Jest nadal system 3/3

Jakka

Wstyd dla was ludzie. Firma naprawdę dba o pracowników, w dobie wielkiego kryzysu nie zwalnia ludzi a wy płaczecie bo dostaniecie 500 zł mniej pensji. Wstyd. Większość pracowników powinna już dawno wylecieć bo to beztalencia oderwane od pluga, prymitywy bez wykształcenia, a mimo to firma nie zwalnia takich ludzi, więc podziękujcie za to bo zostaniecie z niczym. Bez pozdrowienia.

Ahh
@Jakka

Ty pierwsza oderwana od pługa. Jak Ci tam dobrze to zgłoś się że za darmo będziesz robić zakład się ucieszy . Przez takich ludzi nigdy tu dobrze nie będzie (usunięte przez administratora)

Omg
@Jakka

Jakiego kryzysu? Na palcach jednej ręki policzysz ile maszyn stoi. Kryzys jest sztucznie zrobiony aby właśnie się nachapac. Ile firma zarobiła przez ostatni rok? Wszystko szło praktycznie na 100% przez 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku. A teraz nagle firma jest biedna? To gdzie są te pieniądze? Gdzie są pieniądze, które są nam zabierane na fundusz? To nie firma daje od siebie podarunek pieniężny. Tylko zwraca nam to co zabiera co miesiąc. A zabiera łącznie o wiele więcej niż daje (a raczej nie daje). Etat zmniejszony? Jaka to oszczędność na jednym czy dwóch dniach w miesiącu? To jest tylko po to aby za urlopy i zwolnienia nie płacić ze średniej tylko z podstawy. Jak była potrzeba to umieli ładnie prosić o weekendy. A teraz się wypieli na nas.

Lion

Ty jestes normalna?????

@Omg

Masz rację. Pięknie mówiąc zrobili nas w (usunięte przez administratora) jak zawsze . No ale jak widać co nie którzy będą za darmo robić i dziękować zakładowi jaki to cudowny jest

Asdasd
@Jakka

Tak a jak skomentujesz to ze dla polakow dodatku na swieta brak a koledzy w niemczech dostali premie w wysokosci do polowy miesiecznego wynagrodzenia?

no
@Jakka

Trudno o lepszy przykład klakierstwa. Jedź pod bunkier w Siomkach i przypnij kartkę z podziękowaniami. Dorzuć jeszcze te pięć stówek, skoro ci zbywa. Będzie miało biedaczysko na waciki.....

@Jakka

Na jakim jesteś stanowisku????????? Najlepiej zmieszać ludzi z błotem i opowiadać im bajeczki, może powiesz mi jeszcze że do szczotki trzeba mieć wykształcenie. O jak dobrze że jest szkoła, przynajmniej będą pracować sami wykształceni i goście z Ukrainy.

Johny
@Jakka

I wpisujcie się owieczki (żeby nie napisać b arany) na weekendy święta i system 4/2 i chwalcie pana bo jest dobry. Alleluja

Bartosz
@Johny

Chcecie 500? W Święta do roboty! Zrypy z systemu!

....
@Jakka

Osoba z ,,wykształceniem, nie wyraża się tak wulgarnie o ludziach, tak naprawdę to dzięki tym ,,beztalenciom" ta firma istnieje.

były

(usunięte przez administratora) i arogancja - oto cała prawda! Dobrze, że już tam nie pracuję!

beezleboss
@były

Co, umowy nie przedłużyli?

no
@beezleboss

Niektórych to ta firma ocaliła od wizji oglądania koziego zadka w oborze. Na szczęście dla kozy, niestety dla normalnych ludzi. Także koleś nie pusz się tak. Dobre czasy dla zwykłego pracownika skończyły się gdy zmarł właściciel firmy. Złoty nie był, jak to niemiec dla Polaka zazwyczaj, ale jedyne złe co zrobił to to że nie ustanowił niemców jako zarządzających od majstra wzwyż. A może znając naturę większej części polskiego społeczeństwa zrobił to specjalnie wiedząc że najgorszy wróg Polaka to drugi Polak, zwłaszcza jak da mu się do koryta trochę więcej zlewek.

były
@no

Święta prawda! Jeśli ta firma ma być uratowana to cała kadra do wymiany!

robi
@były

Dokładnie! Nie ma w czym wybierać! ???? Zwłaszcza na OD!

Biedny zakład

Ja z chęcią napisze taki wniosek. A oni dobrze wiedzą że mogą robić co chcą bo nikt się nie odezwie. A może warto nagłośnić temat do jakiegoś radia tv jak to zakład traktuje pracownika i robi w balona.

Ciekawy

Czyli jak zawsze robią z nas (usunięte przez administratora) Oni zawsze są biedni. Przecież to taka (usunięte przez administratora) firma. Ciekawe więc na co idzie ten socjal. A ludzie niech dalej się szczycą że tutaj taki dobrobyt tak cudownie że wszędzie jest źle. Więc mają swój dobrobyt. Już widzę miny jak zobaczą swoje pensje dziś.

Ciekawy1
@Ciekawy

Niezłe miny będą dopiero 10 stycznia. Jak będzie mało dni pracujących bo odbiory, dwa dni bezpłatne plus urlopy między świętami liczone z podstawy a nie ze średniej. Kto pozwala im a takie rzeczy. Nie wiem gdzie oni mają to spowolnienie jak wszystko praktycznie "idzie". Wigilię na kantynie pewnie sobie zrobią za nasz socjal i jeszcze dostana nieroby koperty z nagrodami za (usunięte przez administratora)

xxx ciekawy 2
@Ciekawy1

Zgadzam się z Tobą w 100 % nasza firma cofnęła się w zarobkach dla szarego Kowalskiego. Najważniejsze żeby kierownictwo w swoich pensjach nie straciło złotówki, a nam najlepiej zabrać za brak maseczki, brak karty, brak produktywności itd.. ,a LKW i tak wyjedzie załadowane po brzegi.

@Ciekawy1

Dalej jadą na wirusie i tak będzie przez jakiś czas. Kiedyś kryzys i niska (rzekomo) wydajność pracy polskiego pracownika. Teraz wirus. Pieniążkami z socjalu warto zainteresować urząd skarbowy Pracodawca, który przekazał na wyodrębniony rachunek bankowy ZFŚS 75% równowartości rocznego odpisu podstawowego, może wpłaconą kwotę zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów. Warto się tym zainteresować. Piszcie też do firmy odpowiednio umotywowane wnioski o możliwość skorzystania ze środków z ZFŚS. Oficjalne pismo i oficjalna odpowiedź to podstawa do dalszych kroków. Chyba że boicie się utraty pracy. Nie ma się co bać i tak ją stracicie. Powodzenia. strażnik czajnika, bujaj się.

...

Dobrze ze kierownictwo swoje premie dostało i nikt głośno o tym nie mówi...

?

Dziwne że jeszcze nikt nie napisał stosownego pisma tam gdzie się da aby ktoś się tym zajął. Ludzie obudźcie się!

Ciekawy

Czyli jednak to prawda że w tym roku pieniążków na święta nie będzie?

Ciekawy1
@Ciekawy

Nie będzie. Przecież się muszą nachapac naszymi pieniędzmi. Później bajki opowiadają ze firma więcej wydaje niż zarabia. Wielce miejsca utrzymują. Proponuję więcej Ukraincow zatrudnic i dać im podwyżki. To co się dzieje w tej firmie to istny cyrk. Druga sprawa to ze ludzie pozwalają się tak traktować.

gość
@Ciekawy

Od 20 lat ta firma przynosiła straty w świetle pracownika, a w świetle kadry kierowniczej było super wręcz beż zarzutòw. A w świetle mediów wręcz (usunięte przez administratora) dla tych wieśniaków z Siomków, Gąsek i Majkowów Dużych, Małych

Ona

Tylko wiecie co to jest fundusz socjalny? To należycie poczytajcie sobie o tym. Bo taka prawda że zakład i tak nas robi w konia. Bo każdy ma prawo złożyć taki wniosek z różnych powodów. Nie tylko tak jak my zawsze tylko na święta ale także i innych przypadkach a wątpię że kiedyś ktoś z tego korzystał. Bo ja osobiście poczta im wyślę pismo o skorzystanie z funduszu socjalnego z powodu mniejszych zarobków ciężkiej sytuacji. A jak mi odmówią to niech podadzą powód na piśmie

Ciekawy

Niech więcej nie robow na stołkach zatrudniaja. Załosne. Nie ma się kto wziąć za to (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Haering Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Haering Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Haering Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haering Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Haering Polska?

Kandydaci do pracy w Haering Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Haering Polska