Opinie o Heaven & Hell Sp. z o.o. w Cieszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Heaven & Hell Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Heaven & Hell Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heaven & Hell Sp. z o.o. w Cieszyn

Kris

Wyszedł już z paki ? Czy dalej siedzi ?

Elżbieta Nowy wpis
@Kris

A czemu to Cię tak interesuje tak właściwie?

Polak Nowy wpis
@Elżbieta

Mnie tez to interesuje Nie widziałem go już dwa lata Robota nie została przez niego zrobiona z zaliczek się nie rozliczył a teraz dowiaduje ze chyba siedzi

Elżbieta Nowy wpis
@Polak

Tak od dwóch lat sobie czekasz? :o Nie byłeś z tym w sądzie jeszcze?

Kazik Nowy wpis
@Elżbieta

Hmm. Ale jaja Rychu siedzi. Napiszcie kiedy wyłazi z puszki ,,,

Łukasz F.

Uwaga! (usunięte przez administratora) Pierwsza rozprawa w dniu 14.05.2019 r. o godzinie 12:00 w sali nr 111 SR w Cieszynie przy ul. Gancarskiej. Osoby poszkodowane proszone są o składanie zawiadomienia na Policję lub do Prokuratury - sygnatura akt: II K 370/19

@Łukasz F.

Dzień dobry, dopiero dzisiaj zobaczylam ten wpis, czy można zgłaszać się jeszcze do prokuratury?

Nie uciekniesz
@Gosia

Inne sprawy o wyłudzenie prowadzi asp. Wiesława Czudek z KPP Cieszyn, przy zgłaszaniu proszę podawać sygnaturę akt.

Łukasz F.
@Łukasz F.

Pan Ryszar B. stał się szczęśliwym mieszkańcem Zakładu Karnego w Cieszynie.

Cieszyniak
@Łukasz F.

O no to ciekawe a ile tam spedzi :-) ?

Czesław
@Cieszyniak

Napiszesz o co chodzi? To pracownik czy właściciel firmy? Był problem z kasą? Dużo zalegał ludziom że aż tak się skończyło?

Urszula

Ostatnia opinia na temat pracy niby pozytywna, biorąc jednak pod uwagę negatywne komentarze ze strony klientów (w tym informacje o toczonych postępowaniach) nakazują mieć wątpliwości. Znajdzie się może osoba, która miała "przyjemność" pracować w tej firmie i podzieli się swoimi doświadczeniami?

Wdzieczna

Super szef super praca.

Firma Heaven & Hell Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Oszukał mnie na remoncie. Nie ma pieniędzy i remont niedokończony. Ludzie strzeżcie się!

@Ewa

Mieszka w pogwizdowie łatwo go znaleźć

@Cieszyn

Co z tego że mieszka w Pogwizdowie ? Byłam u niego I co ? Wielkie obietnice które nie zostały spełnione. Zostalam przez niego oszukana, ale widzę że nie tylko ja, wziął pieniądze i zniknął. Na szczęście mam już wyrok. I nie odpuszczę!!!

Mirek
@Cieszyn

@Gosia kiedy go widziałaś po raz ostatni? Podobno zapadł się pod ziemię - jak szczur chowa się od dwóch tygodni. Daj znać kiedy byłaś u niego.

Alka
@Gosia

Gosia czy oddał kasę skoro wyrok już zapadł?

egzekucja
@Alka

a z czego ma oddać jak to czysty gołodupiec jest? nie ma na koncie nic, auto nie jest jego, nawet konkubinę ma tak paskudną, że nie za robi na jej wynajmie

@Alka

Nie kasy nie oddał, komornik twierdzi że nic nie ma

mieszkaniec

pieniądze wziął, pracy nie skończył - setki telefonów, puste obietnice dramat :( Moje sugestie dla R&R house Ryszard Brachaczek: omijać szerokim łukiem Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zacząć uczciwie pracować

@mieszkaniec

Jak rozumiem próbowałaś kontaktować się firmą w inny sposób, niż tylko za pośrednictwem rozmów telefonicznych? Nie zrozum mnie źle, ale sytuacje o których piszesz to bardzo poważne sprawy. Zdecydowanie na forum GoWork.pl nie powinno poruszać się tego typu kwestii, bo nikt z użytkowników nie jest w stanie realnie Ci pomóc. Dodatkowo doprecyzuj proszę, czy jesteś klientem R&R house Ryszard Brachaczek, czy może pracownikiem?

OCZKO
@Zofia

Zofia, a ty czasem nie jesteś tą wywłoką która z nim mieszka?

Nie uciekniesz

Ludzie strzeżcie się tego człowieka! US w Cieszynie prowadzi sprawę - każdy poszkodowany proszony jest o kontakt z działem karno-skarbowym.

Cieszyn

Papracz nie z tej ziemi wszystko robi z dużym opóźnieniem i naodpierdol

@Cieszyn

Mogę postarać się zrozumieć emocję, jakimi kierowałeś się przypisaniu tego posta, jednak nie używaj na forum wulgaryzmów. To nie jest zgodne z regulaminem forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Jeżeli nie byłeś usatysfakcjonowany poziomem usług w firmie, czy próbowałeś rozmawiać o tym z kierownictwem?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w R&R house Ryszard Brachaczek o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Killer

Firma przestała istnieć, a jej "szef" ukrywa się przed wierzycielami.

@Killer

Mieszka w pogwizdowie a nie ukrywa się bo dalej pracuje i odstawia fuszerki

Zofia

@Sprawiedliwy, czy jesteś byłym pracownikiem firmy? Czy poszkodowanym klientem? Jak rozumiem zdajesz sobie sprawę, że tak poważnych kwestii nie należy poruszać na forum publicznym? Każdy zarzut, mimo, że napisany w Internecie może mieć swoje konsekwencje w świecie realnym. Nie neguje, że miałeś nieprzyjemne przejścia z firmą jednak może warto przekazać takie kwestie do innych organów?

Sprawiedliwy

Działalność prowadzona była pod trzema nazwami: R&R house Ryszard Brachaczek SECA II Ryszard Brachaczek Heaven&Hell Sp. z o.o. Należy wystrzegać się tego człowieka jak ognia!

Sprawiedliwość dla oszusta

Oszukane przez tego człowieka osoby proszę o kontakt pod adresem e-mail: oszukani-brachaczek@o2.pl Proszę w treści maila napisać krótko: - kwota zadłużenia - od kiedy nie oddaje pieniędzy - czy była zawarta umowa - czy jest już wyrok lub toczy się postępowanie

Poszkodowana

Ja również, zostałam oszukana w zeszłym roku. Sprawa jest już w sądzie. Na sprawę nawet się nie zgłosił.

Poszkodowany
@Poszkodowana

Ja też się dałem naciągnąć przez tego oszusta remont nie ukończony pieniądze za robocizne wziął z góry masakra

Filip

Pracowałem u niego do końca lutego 2018 roku. Nie wypłacił za nadgodziny i pracę w sobotę. Umowy o pracę nie dostałem.

Kadrowa
@Filip

Klient

Uwaga! Ryszard Brachaczek prowadzi również działalność pod nazwą SECA II oraz HEAVEN & HELL SP. Z O.O. Klienci nie mają dokończonych remontów, a pracownicy pieniędzy! Zdecydowanie należy uważać na tego Pana. Jego numery telefonów nie odpowiadają.

Ta firma to (usunięte przez administratora) Nie realizując zleceń, nie rozliczają się z pieniędzy i nie płacą pracownikom. Ludzie zatrudniani są na czarno! Proszę uważać!

EOT

Uwaga na firmę i osobę Pana Bachaczka. Nie wypłaca pracownikom należnych wynagrodzeń, nie realizuje zleceń w terminie oraz oszukuje klientów. Zdecydowanie odradzam współpracę. Można się poważnie rozczarować.

Zostaw merytoryczną opinię o Heaven & Hell Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Heaven & Hell Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heaven & Hell Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Heaven & Hell Sp. z o.o.
  • Głęboka 17