Opinie o Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o. w Zielona Góra Nowy Kisielin-Naukowa 11

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o. w Zielona Góra Nowy Kisielin-Naukowa 11

Noname

Cześć. Zastanawiam się nad atmosferą wśród pracowników w firmie. Proszę o opinie.

Roman

Nie polecam zatrudnienia przez agencję Adecco ponieważ jak jest mniej pracy to po prostu nie przedłużają umowy i trzeba czekać.Nie potrafią odpowiedzieć jak długo a może to być tydzień albo miesiąc niewiadomo.Pracowałem właśnie przez tą agencję i cieszę się że zakończyłem współpracę jakiś czas temu.Polacy zostają odsyłani a ukraińcy pracują dalej

@Nie ideal a co takiego ci się nie spodobało w tym rekruterze?

Czy można liczyć w Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

P11

Lux med, tylko lux med mam beznadziejnych lekarzy. Firma odciąga z wypłaty jakąś tam drobna sumę.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Witam mam pytanie czy w Ideal pracują kobiety na produkcji i czy jest to ciężka praca.

sadd
@anonymous

nie,panie nie pracują na produkcji,tak praca jest wyczerpująca fizycznie,również dla panów...

Malinka
@sadd

Przed chwila pisalam z panem Przemkiem i napisal mi ze kobiety moga pracowac na magazynie jak i na produkcji...

Ustawiacz

Jakie są stawki ustawiaczy wtryskarek?

Co wchodzi w socjal Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o.?

Pvc

Fundusz świadczeń socjalnych, prywatna opieka medyczna oraz multisport

Pelikan
@Pvc

Multisport w całości płacony jest przez pracownika. Zakład nie dopłaca do kart Multisport.

Firma bardzo szybko się rozwija. Atmosfera przyjemna a park maszynowy nowoczesny. Na produkcji praca stojąca. Dużo stanowisk montażowych oraz obsługa maszyn. Pracują zarówno kobiety jak i mężczyźni w rożnym wieku. W administracji dużo młodych osób. Firma daje szanse rozwoju dla osób z niewielkim lub bez doświadczenia zawodowego. Jest jeszcze kilka rzeczy do poprawy ale reasumując polecam tego pracodawcę :)

Kamil

Witam Nie polecam firmy a tym bardziej zatrudnienia przez pośredników, zwalniają najlepszych pracowników w obawie o swoje stanowiska nikt o niczym nie ma tam pojęcia koordynatorzy to jakaś porażka tak samo jak zmianowi. NIE POLECAM I RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TĄ FIRMĘ.

XYZ
@Kamil

A ja wręcz przeciwnie, polecam pracę i polecam zatrudnienie przez pośredników. Nie mogę złego słowa powiedzieć, konkretne informację na dwóch etapach rekrutacji. Wdrożenie w pracę i pomoc zespołu czyli każdy nawet średnio rozgarnięty sobie poradzi. Warunki zatrudnienia ok, jedna z lepszych firm na strefie.

Munio
@XYZ

Właśnie ze dostalem ofertę od pośrednika i całkiem co innego mówi Pan na rekrutacji. Więc jaka prawdę mówią

elegancko
@Munio

Ja rozmawiałem z Panią było spoko, nie jakość dużo informacji ale na wstępie jest ok, mówi to co wie i to co jej firma przekazała. Tylko, że to było jakoś pół roku termu i jakas maly posrednik do byl a nie jakies kolosy typu znana firma na A ;)

Poszukuje
@XYZ

Jakie konkretne informacje przecież w ofercie piszą co innego i czego innego dowiadujesz się na rozmowie w ideal zarobki inne przejście na firmę też później itd

Poszukuje

Witam jakie zarobki w ideal na produkcji? Jaka admosfera pracy?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o.?

M

3 zmianowa praca

Zainteresowana

Hejka szukam pracy wiecie może kiedy ideal ruszy?

Odpowiedź
@Zainteresowana

Z tego co słyszałam to mają przyjmować dopiero od lipca.

PAKO

Nie polecam !!!!!!!!!! rozmowa rekrutacyjna polegała na pokazaniu firmy i maszyn niz na skupieniu sie czym sie zajmuje i czego oczekuja i jak wynagradzaja i za co . Nastała przerwa o godz 10 .00 kazali mi chwile poczekac w sali ze zaraz ktos przyjdzie i omówi reszte spraw czekałem ok . 35 min czyli całą przerwe i niokt sie nie pojawił po przerwie równiez wiec zabrałem sie z tego (usunięte przez administratora) wyszedłem .Jesli firma ma takie podejscie do pracowników to szczerze im wspólczuje.

Lucek

Nie polecam tej firmy mega bałagan sami ludzie bez wiedzy.

Maciek

@RW ale to byłeś na tej rozmowie i Cie nie przyjęli ?

RW

Spotkania rekrutacyjne naprawdę fajnie prowadzone, nastawienie jest bardziej na przedstawienie kandydatowi firmy niż na odpytanie o doświadczenie i karierę jak to w niektórych zielonogórskich firmach bywa.... W sumie to chciałbym tam pracować :)

Włodi

Witam, zgadzam sie z panem. Nie dostałem pracy w ideał automotiv ale bardzo podobało mi się na rozomowie. Pani rekrutacji tez wszytkilo dobrze wytłumaczyła i przygotowała dos potykania, same konkrety Także polecam

Mix
@Włodi

Ma Pan racje Dzisiaj miałem rozmowę wstępną z panią z firmy rekrutacyjnej i jestem w szoku, wszystko jasno przedstawione wiadomo to co da się telefonicznie, same konkrety, od razu podane widełki wynagrodzenia, dokładnie omówiony proces rekrutacyjny naprawdespoko, mam nadzieje ze w firmie tez tak będzie

Witam nie polecam pracy jako operator wózka widłowego poraszka. Mam duże doświadczenie,kierownik ma duże wymagania a Menadżer niema pojęcia co tam się dzieje.

Tyracz
@anonymous

Poraszka - powiadasz? A w czym masz takie duże doświadczenie?

nowy
@anonymous

A ile dają na początek? Słyszałem, że można nieźle zarobić.

RN
@anonymous

PORAŻKA- PISZE SIĘ PRZEZ Ż, A NIE SZ.... JA UWAŻAM ŻE JEST PAN KOLEJNĄ DO ŻADNEJ PRACY NIE STWORZONĄ ISTOTA NA TYM ŚWIECIE :p

Barbara
@RN

Forum to służy do oceny pracodawców, a nie możliwości zawodowych innych użytkowników. anonymous popełnił błąd ortograficzny, ale bynajmniej chciał być pomocny i podzielić się swoją opinią. W każdym bądź razie, też uważasz, że wymagania w Ideal Automotive są wygórowane?

Artur

Firma jedna z lepszych na strefie. (porównując np Spinko). Atmosfera przyjemna, firma się rozwija z kazdym dniem. Polecam z czystym sumieniem.

Karol

Bardzo dobry pracodawca i smutne, że nie potrafimy tego docenić!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 17 ocen.

Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o.