Opinie o Prominent Dozotechnika Sp. z o.o. w Mirków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Prominent Dozotechnika Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prominent Dozotechnika Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prominent Dozotechnika Sp. z o.o. w Mirków

Lilka Nowy wpis

Dzień dobry. jakiś czas temu wygasła mi oferta dla inżyniera sprzedaży. i tak nie było w niej podanych orientacyjnych zarobków, może tu by ktoś znalazł tegoroczne? Jaka jest wasza ocena zakładanych planów sprzedażowych?

Olek

Patrząc jak sporadycznie zostawiacie tu swoje opinie to sądzę, że musi być dobrze. Mam zamiar złożyć cv, warto?

@Olek

Szerokosci!

Danuta
@Marek

A co dokładnie masz na myśli pisząc to? Nie napisałeś wprost czy warto składać swoje CV do firmy więc nie wiem jak mam to rozumieć. Napiszesz proszę konkretnie, jak oceniasz warunki pracy w Prominent Dozotechnika?

Marek Nowy wpis
@Danuta

Chciałem jedynie zwrócić uwagę na obietnice jakie firma składa podczas rekrutacji. Firma niby zagraniczna ale zarządzana "po polsku".

Andrzej Nowy wpis
@Marek

Tak jak mówi Pan Marek, prezes zarządu podchodzi do prowadzenia firmy typowo "po polsku". Głowa szeroko zamknięta :)

Danuta Nowy wpis

Na stronie firmy można bezpośrednio aplikować. Powie mi ktoś jak ze stawkami u nich? Najpierw bym chciała zorientować się w tym temacie. Ile netto na start? Jak wam się tam pracuje chodzi mi o atmosferę?

Małgorzata

Myślał ktoś może o zatrudnieniu się w firmie Prominent? Pytam, bo akurat teraz rekrutują tam na stanowisko pracownik działu logistyki, zakupów i fakturowania - oferta widnieje w Internecie. Co ważne, pracodawca oferuje możliwość rozwoju kompetencji zawodowych. Mam nadzieję, że dacie mi jakoś znać, co o tym sądzicie.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Inżynier Sprzedaży w firmie Prominent Dozotechnika Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Ile jest zmian w Prominent Dozotechnika Sp. z o.o.?

Olek

Sporo

Eryk

Firma działająca od 1993 roku więc z pewnością ma swoją pozycję i z pewnością jest wymagająca ,a nie każdy jest fachowcem.

Zbynio

@Sylwek Możesz dodać więcej konkretnych informacji? Mam zupełnie inne zdanie!

Sylwek
@Zbynio

@Zbynio Każdy ma prawo do własnego zdania. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że jeśli komuś zależy na jasnych zasadach współpracy to raczej nie z tym podmiotem.

Wiktor

Czy firma działa normalnie? Wiecie coś o ewentualnej pracy?

Sylwek
@Wiktor

Gruz. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Prominent Dozotechnika Sp. z o.o. - Mirków

Prominent Dozotechnika Sp. z o.o.
  • Jagiellońska 2B
    55-095 Mirków

Prominent Dozotechnika Sp. z o.o.