Opinie o Jac Products Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jac Products Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Jac Products Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jac Products Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Anonimka

Powiedzcie co myślicie o Jarku z magazynu myślę że spoko gość .

Marko

Uważajcie na dziewczyny z linii Audi Ankę, Natalię i Dobromiła strasznie wredne są uważają się nie wiadomo za co że niby są dobre a to nie prawda są do niczego po prostu (usunięte przez administratora)

były
@Marko

To prawda że są wredne pracują tam dwie siostrunie Natalia i Anka plus Dobromiła co za za ironia z imieniem wredne ,złośliwe wcześniej oczerniały ,dokuczały dziewczynom z Ukrainy Które niestety Były po tysiąc kroć lepsze od nich a zresztą mało kto chce z nimi pracować z dziewczyn na linii również nie wspominając o innych np. o magazynie kontroli jakości itd .

Mirosław
@były

Takie zachowanie może bardzo popsuć atmosferę. Wiem, bo sam miałem kiedyś podobną sytuacje. Nie idzie pogadać z paniami, żeby trochę spuściły z tonu i były milsze?

kontroler
@Marko

Osoby takie jak Anna L, (siostra Natalia K) i Dobromiła (Miłka) N nie powinny mieć styczności z ludźmi. Są to osoby toksyczne, świadomie działające na szkodę firmy

Maria
@były

Potwierdzam sama tego doswiadczyla, tez jestem z zUkraina,Wprowadzają terror psychiczny i emocjonalny po czym odechciewa się przychodzić do praca. Niestety kierownicy przymykają na to wszystko oko, a szkoda bo takie osoby powinny ponosić konsekwensje swoich zwierzęcych zachowań.Nękają, poniżają i ośmieszają innych ludzi, którzy przyszli poprostu pracować by zarobić na swoje życie.Anna L. powoduje w ludziach zaniżenie, poczucie nieprzydatności w praca, uczucie niższości, upokorzenia i wstydu swoim wulgarnym językiem.Taktyka Miłki, Anny i Natalii utrudniania wykonywanie pracy, mające na celu przeszkadzanie pracownikowi w wykonaniu przydzielonych mu zadań i obowiązków.Anna steruje ta grupa, jak jakis bos. Ciesze sie ze mam juz inna praca, bez takich ludzi.

inger
@Maria

Praca tych trzech osób polega na obgadywaniu wszystkich pracowników zaczynając od Tomasza O.,a kończąc na sprzątaczkach, a w czasie przerwy na planowaniu kolejnych intryg i uprzykrzaniu innym życia. Przestrzegam przed Całą trójcą Świętą (Anną, Miłką i Natalią) jak najdalej od nich, ich złe oko i fluidy potrafią człowieka w depresję wpędzić. Poniżanue i znęcanie się psychiczne nad innymi to ich motto życiowe.Sam byłem swiadkiem tego.

Olo
@Maria

Widać, że masz nową pracę i nie jesteś na bieżąco. Dziewczyny o którch pisesz są pod lupą i uwierz coś się zmienia. Czy na lepsze się okaże. Ja wierzę że występki tej grupy w końcu się skończą. Poczekajmy zobaczymy.

Alf
@Mirosław

Już niejeden próbował, ale nadal jest taka sytuacja.

xd
@Alf

Nadal jest taka sytuacja? Może wskaż konkretną, bo tak ogólnikowo to każdy może powiedzieć. Z tego co można zauważyć (a widzi to każdy, kto obecnie pracuje w firmie i spojrzy w stronę stanowisk), każda z wymienionych wyżej dziewczyn jest na osobnej linii. Z tego co widzę, ktoś nie ma swojego życia i bardzo pragnie zniszczyć je innym. Stąd też te wszystkie komentarze ubliżające dziewczynom. Była rozmowa, wszystko zostało wyjaśnione, więc dlaczego dalej to wszystko jest komentowane? Czemu nikt nie potrafi powiedzieć im wprost co do nich ma? Czy na prawdę trzeba się zachowywać tak dziecinnie i pisać negatywne komentarze, a przy kontakcie na żywo siedzieć cicho i może jeszcze się uśmiechać?

szefowa
@xd

adwokat czy jedna z wymienionych wyżej? tak zmieniło sie. nie pracuja razem. co to zmienia w sprawie ze ciezko sie z nimi pracuje? jedynie to, ze wczesniej ciezko bylo na jednej lini, a teraz na trzech. fakt, te dwie juz przy szefowej Annie nie sa juz takie madre, ale dalej sa to osoby toksyczne. mowienie o tym w twarz nic nie zmieni. pozdrawiam.

A dyr Tomasz O jest ludzki i do wytrzymania?

Grześ
@Monika

Nie znałem tak dobrego i sympatycznego gościa jak Tomek O.Szkoda,że odchodzi.

Mirosław
@Grześ

Czemu odchodzi? Coś jest nie tak i są zwolnienia, czy po prostu trafiła mu się lepsza robota?

Alf
@Mirosław

Pewnie lepsza robota sie trafia. To zwykle jest powód odejścia.

celare nihil

Dla osób zainteresowanych aktualizacja warunków płacowych w JAC Products Poland od 01/09/2021 poniżej: >>> Pracownik Produkcji 0-6 miesięcy 3 200 zł brutto 7-24 miesięcy 3 500 zł brutto >24 miesiące 3 800 zł brutto + premia po roku stażu w firmie - jednorazowo 2 000 zł brutto + premia produkcyjna (do 300 zł brutto) + premia Wielkanocna (do 500 zł brutto) + premia Bożonarodzeniowa (do 500 zł brutto) + pakiet opieki zdrowotnej Medicover Zdrowie Premium+ finansowany w całości przez Pracodawcę >>> Pracownik Magazynu 0-6 miesięcy 3 700 zł brutto 7-24 miesięcy 4 000 zł brutto >24 miesiące 4 300 zł brutto + premia po roku stażu w firmie - jednorazowo 2 000 zł brutto + premia Wielkanocna (do 500 zł brutto) + premia Bożonarodzeniowa (do 500 zł brutto) +premia roczna, tzw. "13tka" + pakiet opieki zdrowotnej Medicover Zdrowie Premium+ finansowany w całości przez Pracodawcę

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Jac Products Poland Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Lider / Liderka zmiany.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Ji

A praca jest siedzącą czy stojąca? Jaka jest atmosfera? Jutro mam iść na rozmowę i nie wiem co robic

Grześ
@Ji

Raczej stojąca.

Sa
@Ji

I jak tam praca ja jutro idę Na rozmowę

Czesław
@Sa

Powiesz jak przebiegała ta rozmowa w Jac Products? Czego konkretnie wymagają tu od kandydata i jakie pytania ci zadawali? Warto się jakoś przygotować?

Czy nowo zatrudnione osoby w Jac Products Poland Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

celare nihil

Jeśli oferowane jest zatrudnienie bezpośrednio w firmie JAC - oczywiście, pierwsza umowa na okres probny - 3 miesiące. Jeśli zaś mowa o pracy tymczasowej - umowy i pozostałe elementy formalne zatrudnienia gwarantowane są przez współpracujące z firmą agencje zewnętrzne. Niezależnie od tyou zatrudnienia - wszystko zgodne z KP.

Jl

Anonimka

Firma znajduje sie w Gliwicach. Wszechobecny (usunięte przez administratora)i dyskryminacja. Niekompetencja wielu pracowników a przede wszystkim biura i kierownictwa wychodzi ludziom bokiem. Atmosfera w pracy wygląda tak że nie wiesz kiedy otrzymasz nożem w plecy. Ciągłe donoszenie i plotki na porządku dziennym. Pracownicy to tania siła robocza możliwa do zastapienia w kazdej chwili. Są nieszanowani i obrażani. Występuje również zjawisko gróźb karalnych. Dyrektor stara się jak może wyprowadzic firmę na prostą mimo jarzma firmy matki w Portugalii jednak bezskutecznie. Zarobki marne i nieadekwatne do wykonywanych obowiązków. Czego nie mozna powiedzieć o osobach pracujacych w biurze. Nawet tam jeden z drugim się żre i współpraca nie polega na pomocy w obowiazkach miedzy działami a tylko na wytykaniu wzajemnie błędów i wbijaniu sobie szpili nawzajem na zebraniach. Nie polecam nikomu takiej atmosfery w pracy. Na zewnątrz reklamują się jako "super pracodawca". Jest to prawda tylko jeśli jako pracodawca określana jest osoba dyrektora. Zatrudnia się w większości ludność ukraińską, która jest dyskryminowana w pracy przez pracowników polskich, zmuszana do nadgodzin (nawet po 20h na dzień). Zaklad przechodzi większość audytów, również tych BHP, mimo że praca na niektorych działach z BHP ma niewiele wspolnego a zwykle na tydzień przed audytem następuje pełna mobilizacja i cały zaklad sprząta brudy po godzinach pracy by audyt był zaliczony. Tuż po audycie wszystko wraca do normy. Premie na produkcji i montażu zależne od ilości produktu NOK - praktycznie niemożliwe do zdobycia. Biuro ma premie roczną niezależną od jakichkolwiek czynników praktycznie. Wystarczy że oddychają albo spacerują po hali zadając pytania na które powinni znać odpowiedź. Oprócz tego wprowadzają 2 nowe premie z okazji bożego narodzenia i wielkanocy do wysokosci 500zł brutto. To jedyna pociecha dla pracowników których przemiał jest naprawdę imponujacy. Zwolnienia i przyjęcia mają nadspodziewanie spora rotacyjnosc. Nie polecam nikomu pracy na hali. Praca w biurze to praktycznie wyplata za obecność w niektorych wypadkach. Jak w kazdym zakladzie i w biurze i na hali znajdują się także porządni pracownicy jednak ich odsetek jest na tyle mały na skalę firmy że atmosfera w pracy woła o pomstę do nieba. Cieszę się że mnie zwolnili i znalazłam inną pracę. Nikomu nie polecam.

anonimka
@Anonimka

cześć Marta, gdzie znalazłaś pracę?

@Anonimka

100% Prawdy jeden wielki (usunięte przez administratora)

Jaconima
@Anonimka

Nie ma to jak komentarze obiboków a do tego niekompetentnych ludzi. W życiu nie wyszło,w pracy nie wyszło, z wszystkimi pokłóceni ,nic na plus firmie nie dali, ale wywalić komentarz jak to źle i nie dobrze to pierwsi :) Rozgoryczenie nic nie da, trzeba sie wziąść do uczciwej pracy a potem wymagać od innych.

Yokohama
@Anonimka

Jedno zdanie przykuło moją uwagę a mianowicie że pracownicy są obrażani i zastraszani. Nie dopisałaś że nawet kierowników innych działów również obrażałas i terroryzowałaś

@Jaconima

To z pewnością napisała osoba z kontroli jakości, która pobiera kasę za to że tylko jest w pracy. Bo jeżeli chodzi o jakość to absolutnie jej tam nie ma.

Nie polecam
@Anonimka

Dobrze napisane, 100% prawdy. Nie polecam nikomu tej firmy, jedna wielka porażka. Jedynie dyrektor Pan T. bardzo w porządku gość. Reszta pożal się Boże....

Zainteresowana

A firma ogólnie jest duża ile działów znajduje się na produkcji? Praca należy do ciężkich czy każdy pierwszy lepszy Ukrainiec daje rade? Praca w jakim systemie zmianowym? Weekendy wolne czy pracujące?

@Zainteresowana

Omijaj ta firmę z daleka. ,, Byłyby pracownik???? ". Nie będziesz musiał wybierać papieru ściernego i rękawiczek z koszy tak jak to robią Team liderzy z działu BU1 I BU2. Pani z działu BU2 przychodzi godzinę wcześniej aby szukać rękawiczek w koszu na odpady. Tam nie liczy się jakoś tylko statystyki na tablicy. Premia jakosciowa ????????????????????500zl???????? co przekłada się na 50zl netto w niektórych przypadkach 25zl. Więc jaka jakość. Ta firma to nia,,JAC Product" Tylko ,, JOKE Product"

@3000 brutto

Proszę nie wprowadzać w błąd. Nie ma czegoś takiego jak premia jakościowa 500 zł - niegdy nikt takowej nikomu nie obecywał. Funkcjonuje jedynie premia produkcyjna (zależna od wypracowanych wyników w danym miesiącu) i wynosi do 300 zł brutto max.

3000 brutto za pracę w soboty i niedziele ,nadgodziny ? To chyba jakieś nieporozumienie.

nikt
@3000

a kto Ci tak powiedzial

@3000

Za pracę w sobotę i niedzielę wypłacane są odpowiednie dodatki za nadgodziny - wszystko zgodne z KP. 3 000 zł jest stawką na start. Biorąc pod uwagę fakt, że firma nie ma wygórowanych oczekiwań w stosunku do Kandydatów do pracy (tak naprawdę wystarczy chęć do pracy i głowa gotowa do nauki) warunki wcale nie różnią się od pozostałych ofert pracy na SSE.

Ktos

3000 brutto? I nie ma więcej dodatków wczasy pod grusza ,kasa na święta? Amerykańska bagota firma i Team liderzy muszą wyciągać rękawiczki z kosza. Kto tam zostaje Team liderem trzeba mieć jakieś doświadczenie? Jakie umowy oferuje pracodawca.

@Ktos

Warunki zatrudnienia na produkcji: - umowa bezpośrednio z Pracodawcą lub za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej - 3000 zł na start - Po pól roku podwyżka stażowa do 3 300 zł - po dwóch latach od zatrudnienia druga podwyżka stażowa do 3 600 zł Dodatkowo: -premia produkcyjna (do 300 zl brutto) -bonus na Wielkanoc (do 500 zł) -bonus na Boże Narodzenie (do 500 zł) Firma jest nowa na rynku, wiele aspektów pracy jest jeszcze dopracowywanych - łącznie z systemem benefitów, o czym wszyscy Kandydaci są informowani na rozmowach kwalifikacyjnych. TAK, żeby zostać Team Leaderem należy mieć odpowiednie dośiwadczenie w zarządzaniu zespołem oraz odpowiedni poziom znajomości procesów, maszyn i procedur JAC. W związku z tym Team Leaderzy są najczęściej wyłaniani z grona dotychczasowych Pracowników w ramach rekrutacji wewnętrznej.

Yorg

Ciekawe,że piszą takie negatywne komentarze Ci którzy byli największymi przegrywami i ściemniaczami na tej planecie.Zamiast wziąść się solidnie do roboty to najlepiej wyżalać się na necie-a co tak jest łatwiej.Weźcie się do roboty a nie płacz i zgrzytanie zębami.Za darmo to można najwyżej w ciemnej bramie dostać w dziub.

Hehe
@Yorg

Za uczciwa pracę odpowiednio płacą w innych firmach. Jaka płaca taka praca

Ona

A jak wygląda praca w it?

Da się tu wogole normalnie pracować ?

Tabaluga

Zależy o jaki dział pytasz

Nie

Ktos

Witam,można dowiedzieć się cos o tej firmie?

@Ktos

A co byś chciał wiedzieć.

@Gość

Ja bym na przykład chciała się dowiedzieć, jak wygląda w firmie Jac stabilność zatrudnienia i jaka umowa jest oferowana nowym pracownikom? Mógłbyś się na ten temat wypowiedzieć? :)

@Anna

Brak stabilności i jedno wielkie nieporozumienie. 3000brutto. Omijać z daleka.

@@@@@

Brawo dla autora pierwszego wpisu, 100%prawdy. Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Omijać szerokim łukiem!!!!

anonimka
@@@@@@

Marta, przestań pluć jadem - wiem, że to Ty. Widzę, że styl Twoich wypociń się nie zmienił. Weź się lepiej za nową robotę.

Ktoś
@@@@@@

Jacek to ty co u ciebie...

TommyLee

A ile dają na start na rękę?

Ktos

Czy są przyjęcia,jak wygląda praca jakie zarobi proponuje firma?

Zostaw merytoryczną opinię o Jac Products Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Jac Products Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jac Products Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jac Products Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jac Products Poland Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Złota 61 lok. 100
    00-819 Gliwice

Jac Products Poland Sp. z o.o.