Opinie o 4 Safety Sp. z o.o. w Radzymin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy 4 Safety Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w 4 Safety Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4 Safety Sp. z o.o. w Radzymin

Czy w firmie 4 Safety Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

MarcinS.

Tak, w firmie regularnie prowadzone są szkolenia, zarówno te prowadzone przez dostawców i partnerów biznesowych jak i te wewnętrzne. pozdrawiam.

Teresa
@MarcinS.

I wszystkie są tak naprawdę bezpłatne?

MarcinS. Nowy wpis
@Teresa

Jako pracownik, za żadne nie płaciłem ????

Czy firma 4 Safety Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Piotr Śladowski Nowy wpis

nie rozróżniamy stanowisk pracy na męskie i żeńskie, więc odpowiedź brzmi tak równość jest. liczą się kwalifikacje, doświadczenie, wykształcenie oraz spójność z naszymi podstawowymi zasadami polityki HR jak rozwój osobisty, relacji z współpracownikami/klientami/społecznością, dyscyplina i organizacja i kultura pracy i orientacja na rezultat

Aleksandra Nowy wpis
@Piotr Śladowski

Stanowisk nie, ale pytanie było o zarobki, Macie jakiś raport na ten temat?

Jojo

Firma zarządzana przez 3 właścicieli. Każdy z nich Cię kontroluje, sprawdza, nie ufają za grosz nawet samym sobie. Gdy realizujesz plan sprzedażowy z nawiązką, nie wypłacają Ci premii poza 100% stawiając Cię pod ściana i kazać podpisać nowe aneksy. CRM poblokowany tak że nie widzisz swojej sprzedaży, marży która uzykałeś. Totalna nadkontrola, śledzenie telefonów, gps w samochodach i po 10 telefonów dziennie co robisz. Dzwoni każdy z właścicieli i sprawdzają czy poprzedniemu opowiedziałeś tą samą wersję, która opowiadasz obecnie. Nie dotrzymują żadnej umowy ustnej, szkolenia marne tylko wewnętrze, bo szkoda im inwestować w wiedzę pracowników. Przez ostatnie 2 lata odeszło 8 osób cały trzon biura w centrali i 4 handlowców, którzy zdali sobie sprawę, że są ciagle oszukiwani. Narcyzm szefów na porządku dziennym i nawijanie makaronu na uszy, mowa trawa. Gdy ktoś odchodzi po zamknięciu kwartału z osiągniętym wynikiem kwartalnym, nie wypłacają ostatniej premii. Znają się na wszytkim, narcyzm i uwielbienie własnego ego oraz rys psychopatyczny. Wszyscy wywodzą się z (usunięte przez administratora), gdzie nauczyli się takich metod. Nie szanują kompletnie ludzi. Potrafią zepsuć najlepszy interes za którym chodzisz miesiącami, a klient po wizycie handlowca z szefem dzwoni i pyta” kto to (usunięte przez administratora) był”. Nie polecam, szkoda czasu na niebywałych (usunięte przez administratora) Ale jeśli chcesz stracić swój czas i guzik zarobić zapraszam do 4 Sztachety jebanie na wezwanie.

Fiufiu
@Jojo

Wszystko potwierdzam w 100%, niestety :-(

Piotr Śladowski
@Jojo

Zawsze zastanawia mnie, dlaczego negatywne opinie pisane są przez anonimowe osoby (konkurencja, obawa przed weryfikacją?). Firma powstała w 2016 roku, faktycznie na samym początku podział obowiązków wspólników był mało sztywny. Od 2019 roku zarówno zakres obowiązków pracownika jak i dyrekcji jest wyklarowany i trzymamy się go w codziennych działaniach, a od tego czasu podwoiliśmy załogę zarówno handlową, administracyjną jaki serwisantów i instalatorów, każdy ze wspólników odpowiada za swój dział. Każdą opinię jednak polecam zweryfikować dzwoniąc do pracownika firmy, będzie ona na pewno bardziej wiarygodna. Biorąc pod uwagę anonimową ankietę satysfakcji pracy w 4safety z końca 2021 roku mamy wskaźnik polecenia pracodawcy (eNPS) na poziomie +24 (gdzie średnia w Polsce jest -3%), przy czym ankieta była zrobiona celem wdrożenia zmian, które zakończyliśmy już w pierwszych 2 etapach, a kolejne transformacje i optymalizacje przed nami. Działamy wg zasady wolności i odpowiedzialności, faktycznie jeśli ktoś ma problem z odpowiedzialnością może mieć poczucie, że nadmierna kontrola będzie mu przeszkadzać, jesteśmy zdyscyplinowanym zespołem i wymagamy sporo o siebie jaki całego zespołu. Aczkolwiek jedyne raportowanie jakie ma miejsce to cotygodniowa zespołowa odprawa handlowa, miesięczne podsumowanie, a pozostałe KPI i OKR dzieją się w systemie operacyjnym z automatu. Co do zarobków, nie kryjemy się z widełkami przy zatrudnianiu nowych osób na nowe stanowiska, więc jest duża łatwość sprawdzenia wysokości wynagrodzeń w ogólnodostępnych portalach, nie mamy też problemu z pozyskaniem dobrych pracowników na nowe stanowiska, a ankieta satysfakcji dotycząca wynagrodzeń wypadła na poziomie dobrym, przy czym rotacja w zeszłym roku wynosiła 1 osobę na 13. Pracujemy na dobrych narzędziach pracy: DELL lub Mac, Hybrydowe Corolle i Camry w wysokim pakiecie, oferujemy darmowy i stały dostęp do szkoleń z native speakerem jęz. angielskiego, ubezpieczenie premium, pakiet zdrowotny premium z możliwością objęcia ochrony rodziny/partnera, opłacanie kursów/studiów i kształcenia zawodowego, oraz często indywidualne i elastyczne podejście do potrzeb pracownika. Zgodnie z naszymi wartościami dbania o standardy bezpieczeństwa, które oferujemy klientom - nie jesteśmy hipokrytami i sami dbamy o zgodność naszej pracy z przepisami BHP, prawa pracy i ochrony środowiska, czasu pracy i faktycznie wolnych od pracy urlopów, płacenia terminowo podatków, ZUSów i wszelkich zobowiązań dla partnerów biznesowych na czas - a wiemy że to nie jest standard w polskich firmach. Dalecy jesteśmy od idealizowania 4safety, cały czas pracujemy nad doskonaleniem organizacji, szkoleniem załogi, samo-nauką jak i inwestujemy w kolejne studia podyplomowe załogi i dyrekcji, aby wykwalifikowany oraz zaangażowany zespół był także zadowolonym zespołem z zadowolonym klientem, w końcu to najważniejszy punkt misji i wizji naszej firmy. Wszystko kwestia domysłów, ale gdybyśmy ujawnili dane kontaktowe osoby wpisującej tę negatywną opinię, okazałoby się, że od 2020 ta osoba zmieniała miejsce pracy co kilka miesięcy, nadal szukając swojego idealnego miejsca pracy. Ale i tak życzymy jej samych sukcesów, a mniej życiowej frustracji. Tymczasem zapraszam do kontaktu, najlepiej rzetelnego sprawdzania opinii o firmie - u naszych partnerów biznesowych, klientów i pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Safety Sp. z o.o. - Radzymin

• Jak się pracuje w 4 Safety Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4 Safety Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4 Safety Sp. z o.o.?

4 Safety Sp. z o.o.
  • Marii Konopnickiej 16 lok. A