Opinie o Sklep K4 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sklep K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sklep K4 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep K4 Sp. z o.o. w Warszawa

Niezadowolony klient

Wszystkie opinie negatywne są całkowicie prawdziwe. Zmyliły mnie opinie na Allegro, bo tam są pozytywne, ale inaczej serwis pozbędzie się takiego sprzedającego. Kupiliśmy kojec bezpośrednio od sklepu. Otrzymaliśmy maila, że paczka jest wysłana. Po prawie 2 tygodniach próbowaliśmy dodzwonić się i uzyskać informację, dlaczego nadal nie ma przesyłki. Pan po odebraniu telefonu byl, delikatnie mówiąc, nieuprzejmy. Wprowadził nas w błąd tym mailem, teraz mówił, że towaru nie ma i będzie u nas za kilka dni. Po próbie uzyskania jakiś konkretnych informacji, rzucił słuchawką. Kolejnego dnia próbował nam wmówić, że mamy już dawno maila z linkiem do śledzenia przesyłki i kilkukrotnie rzucał słuchawką. Wysłaliśmy smsy, maile i dzwoniliśmy uparcie mówiąc wprost, że zgłosimy sprawę na policję i do rzecznika praw konsumenta. Po chwili pojawił się mail z linkiem o przesyłce wysłanej kilka chwil wcześniej. Ciekawi jesteśmy tylko, co przyjdzie w tej paczce i czy na pewno to, co zamówiliśmy, czy kompletne. Nigdy w życiu nie spotkaliśmy się z takim traktowaniem klienta. Człowiek płaci kilkaset złotych i jeszcze musi się upominać o swoje. Tragedia!

Anai
@Niezadowolony klient

Dostała pani swoją przesyłkę?

Klientka Nowy wpis

Ostrzegam wszystkim przed zakupem w tym sklepie! Firma krzak z którą nie ma kontaktu! Plac zabaw przewracający się, niebezpieczny dla zdrowia i życia dzieci! Wybrakowany, słabej jakości plastik. Oczywiście wysłany zestaw nie jest kompletny a sklep milczy. Zabawka nie powinna być dopuszczona do obrotu. Przed zakupem rozeznaj się w opiniach, które są niestety prawdziwe. Sklep 4K (usunięte przez administratora) klientów i umywa ręce od odpowiedzialności.

Karolka Nowy wpis

Hej, nie szukają może tutaj konsultantów telefonicznych? Widziałam te komentarze odnoszące się do problemów z kontaktem. Ja akurat pracy będę wkrótce szukać a mieszkam niedaleko Górczewskiej. No chyba, że można zdalnie?

4k warszawa Nowy wpis

Tak jak wszyscy inni nie polecam tego sklepu, przesyłka droga a towar zapakowany na odczep się że aż uszkodził towar. Omijać szerokim łukiem.

Niezadowolony klient

Anai Nowy wpis
@Niezadowolony klient

Dostała pani swoją przesyłkę?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sklep K4 Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.

Czym w Sklep K4 Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

mariol

To (usunięte przez administratora) nie kupujcie u n ich nic. Brak kontaktu. Nie chcą zwrócić za towar mówiąc że był używany. Skandaliczne zachowanie i traktowanie klienta. Omijajcie ten sklep z daleka.

Nie orientujecie się przypadkiem czy ktoś już ostatecznie się dostał? W grudniu chyba kandydat na obsługę telefoniczna się zgłaszał, ciekawi mnie sam proces rekrutacji, jest on zdalny czy trzeba przyjechać na miejsce na Młynarską?

Oburzony klient

Facet który odbiera telefony to jeden wielki(usunięte przez administratora) Dzwoniłam specjalnie się dowiedzieć kiedy realizacja zamówienie usłyszałam od ręki i że tego samego dnia. Oczywiście zamówienia następnego dnia nie było a kiedy zadzwoniłam facet jak zwykły(usunięte przez administratora) odzywał się do mnie !!! W życiu z takim (usunięte przez administratora)się nie spotkałam. Produkty nie są tanie a obsługa żenująca. !!!!!!! Koszmar! Nie mogę uwierzyć że nadal taka obsługa może istnieć. Logiczne że jak ludzie zamawiaja kojec dla dzieci to zależy im na czasie dlatego specjalnie zadzwoniłam się upewnić .

Dalej zero kontaktu? Od ostatnich opinii minęło z parę miesięcy i myślałam że dotrudnili może więcej osób na słuchawkę, że się wstrzymały? Ofertę na obsługę gdzieś znajdę? W internecie teraz niczego nie widziałam, samemu trzeba się kontaktach?

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Zero kontaktu. Nie dość że nie wysłali mojego zamówienia i raz udało mi się wtedy dodzwonić i wysłali z dużym opóźnieniem to na dodatek wysłali nie to co zamawiałam ! Kontakt się urwał. Napisałam kilkanaście maili i dzwoniłam wielokrotnie. Zero odpowiedzi. Ten jeden raz który udało mi się dodzwonić ws wysłania zamówienia, pan który odebrał bym zbywający i chamski, chciał szybko się pozbyć rozmówcy: OMIJAĆ WZEROKKM ŁUKIEM

Czy w Sklep K4 Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jedna Pani kiedyś nawiązywała na forum do pracowników sklepu. Z tym, że mi jakoś nie wyświetliło się żadne ogłoszenie w sieci. Od lat pracują te same osoby? robiłem kiedyś na kompletacji, może bym się sprawdził? Wiadomo jakie są zarobki?

Marc

Bardzo żałuję, że nie przeczytałam opini wcześniej na temat sklepu. Produkt przyszedł inny niż zamawiany a ze sklepem brak kontaktu... nie polecam . Tragedia

KLIENT..

sprzedawca reklamuje produkty na OLX, podaje lokalizację mojego miasta, zatem pytam go przez OLX, czy można odebrać kojec osobiście. Jest brak odpowiedzi. Wchodzę na stronę sklepu, wybieram produkt, zamawiam i płacę. Przychodzą dwa maile, które potwierdzają złożenie zamówienia, ale nie wiadomo jakiego (brak numeru zamówienia, przedmiotu zamówienia, daty, zatem wszystkich istotnych i ważnych informacji). Dzwonię do sprzedawcy, aby spytać się czy można towar odebrać w moim mieście, on odpowiada że nie. Ja mu na to, że wprowadza ludzi w błąd. On się rozłączył i zablokował numer. Zadzwoniłem z drugiego numeru, odebrał i tez się rozłączył. Napisałem maila, z oczekiwaniem przeprosin, cisza. Towar idzie, zatem co do zgodności z zamówieniem napiszę w kolejnej wiadomości.

an..

Jedna wielka porazka! Ludzie pracujący tam bez kultury, gbór, odpowiada jakby pracował tam na sile, produkt zniszczony. Nie polecam

Czy istnieje możliwość rozwoju w Sklep K4 Sp. z o.o.?

Łabądź

Kontakt telefoniczny to istna tragedia, ten człowiek ewidentne pracuje tam na siłę bez jakiegokolwiek szacunku do drugiej osoby. Paczka miała przyjść jak to zostałem poinformowany w poprzedzającym tygodniu(licząc 3-4 dni), lecz przyszła dopiero po 2tyg, bez informacji o opóźnieniu, jeśli czegoś chciałeś się dowiedzieć to otrzymałeś wprowadzającą w błąd odpowiedź. Jedyny plus tego to wszystko przyszło jak w ogłoszeniu

AZIA

UWAGA!!!!! Dwa miesiące czekałem na zamówienie .Inny model bramki i uchwytów. Naciągnęli mnie na dodatkowy koszt przesyłki. Nieprzyjemny kontakt tel.Z daleka od tego sklepu.

Ptaszek

Witam ja zamówiłem ślizgawķę dla dziecka i dosyć że faktycznie kontak telefoniczny to jakaś pomyłka . Po odebraniu telefonu zamiast ta osoba zadzać mi pytanie o numer zamówienia to z obużeniem odburkła zamówienia wysyłamy w środę . Gdzie normalnie jak coś zamawiam w niedzielę to najczęściej jest to u mnie we wtorek no czasami w środę. Alą żeby było weselej to zamówiłem wersję sarenka a dostałem całkiem co innego. Tak naprawdę żeby to nie był prezent to pewno bym to odesłała na ich koszt w djabły. Więc nie polecam strońcie od takich ludzi bo chyba zapomnieli że to my klienci nabijamy im kasę a z tego mają wypłaty

Patruś

dobrze że przeczytałem opinie na google i tutaj, widać jakiś patafian a nie sklep. o dziwo pierwsze złe opienie są od 2019 roku, a sklep dalej hula. tragedia ;) trzeba to nagłośnić

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep K4 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sklep K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep K4 Sp. z o.o.?

Sklep K4 Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Górczewska 53
    01-401 Warszawa