Opinie o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w Nekla

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w Nekla

Apollo Ceed

Kiedy wreszcie Ciebie niedobitku się pozbędą?

manisia
@Apollo Ceed

ano właśnie- póki co jeszcze rządzę :P hihihhi

Lilian Thuram

Twój tok myślenia budzi wiele wątpliwości, za prawdę powiadam Ci odstaw srogie piguły i przeżuć się na zbilansowany przez dietetyka posiłek.

Viksiarz

Jak się nie podoba to na Czereśnie

ogur
@Viksiarz

albo na truskawki xd :P

nowy

jestem ciekawy jak Ty byś rządził? zawsze znajdzie się grupa osób, którym coś nie pasuje. Nie zapomnij, że to nie jest jej firma, a wykonuje zadania jakie otrzymuje od swojego przełożonego

Mateunia wulkanizator

Sprzedam opla omegę niski przebieg woził te truskawki i od święta cebule

Mateunia wulkanizator
@Mateunia wulkanizator

Teraz mam białego minivana i sprzedaje bub i fasolę

Ewelina

A co Ci w niej nie pasuje? Co znaczy, że się rządzi? Ty na tym coś cierpisz czy jak? Czasem jest tak, że pracownik myśli, że się ktoś rządzi, a to wynika z jego obowiązków...

Pracujący
@Ewelina

...dokładnie też tak myślę, robi swoją robotę

Ernest

Jak tu wygląda rekrutacja? Ile etapów? Myślę tu o stanowisku mechanika

rekruter
@Ernest

tylko rozmowa- potem skierowanie na badania i możesz pracować. - kasiora szału nie robi jak by co :P

@rekruter

To już zweryfikuję pod swoje potrzeby. Dzięki wielkie za odp ;)

Gabriela
@Ernest

A zatrudniają osoby bez doświadczenia do przyuczenia? Mój brat szuka pracy. Jest na to szansa?

@Gabriela

W sumie to ci tak dokładnie nie odpowiem, bo sam tam nie pracuje, ale w ofercie wymagania mają rozpisane

@Ernest

Na stanowisko mechanika zapewne jedna rozmowa z kierownikiem działu

@Gabriela

Jeżeli brat ma uprawnienia, to może uderzać na magazyn

@Gabriela

Na mechanika też przyuczają obsługi maszyn, ale wykształcenie kierunkowe trza mieć

@Ernest

Racja, nie będę się rozpisywał, skoro sama możesz to wszystko poczytać

@Gabriela

A właściwie to brat...dziwne trochę, że sam nie zapytał, tylko siostrę wysyła, mam nadzieję, że w robocie bardziej samodzielny

@Ernest

A ile można się spodziewać na początku

Nie wiem jeszcze

@Oko

Tak jak pisałem, na razie tutaj nie pracuję

Mordechaj
@neo

Może neta nie miał

stomil

potrzeba do pracy : operator wtryskarek, operator automatów, operator cnc, specjalista jakości, specjalista obsługi klienta, nastawiacz automatów tokarskich, monter wyrobów i magazynier OFERUJEMY: - Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu. - Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji. - Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach. - Kartę multisport. - Premie świąteczne. - Świadczenia urlopowe. PRACA W NEKLI - ZAPEWNIAMY TRANSPORT Z WRZEŚNI I ŚRODY WIELKOPOLSKIEJ

max
@stomil

Gdzie można się zgłaszać?

max
@stomil

I czy znajdę gdzieś szczegóły ofert z wymaganiami na poszczególne stanowiska?

internet
@max

W internecie se popatrz- prawie codziennie nowe ogłoszenia dają

base
@internet

na pracuj widziałem parę, ale nie na wszystkie tu wymienione...

mentor
@base

jedną stroną nie żyje cały internet - zapewniam cię że wstawiają co parę dni.

Mordechaj
@stomil

Transport darmowy, czy coś odciągają?

Ehh

Przypominam o czymś takim jak RODO, bo widzę, że niektórym się zapomniało...

Ehh
@Ehh

Chociaż z drugiej strony...to nie ja będę trząsł portkami o ewentualny pozew o zniesławienie. Róbta co chceta, ale, żeby nie było, że nie ostrzegałem

gizo
@Ehh

nie trzęś już tymi portkami :P , ale ale - czy padły jakieś nazwiska? - przecież nic sie nie stało - brak ujawnionych danych - nikt poza pracownikami firmy nie wie o kim pisze ... - moderacja przecież czuwa nie...?

Smutne
@gizo

Moderacja gdyby działała jak regulamin głosi to połowy tego forum by nie było. Druga sprawa to "tylko pracownicy wiedzą" ... @Ehh i wszystko wyjaśnione.

Firma Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Młodszy specjalista ds. zakupów. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
kolega

kolega z lutowania sobie "popił" ehhh- i trza dać ogłoszenie!:P: Lutowacz | praca w Nekli | dojazd z Wrześni i Środy Wielkopolskiej Wymiar pracy Pełny etat Typ umowy Umowa o pracę Września, Wielkopolskie Wymagane doświadczenie: Nie Praca zmianowa ???????? Автоматичний переклад українською Opis Stań się częścią naszego Zespołu I dołącz do nas jako: Lutowacz Praca: Nekla Dowozimy pracowników z Wrześni i Środy Wielkopolskiej Do Twoich zadań należeć będzie: - wykonywanie prac na automatach lutowniczych (lutowanie gazowe i elektryczne) - dbałość o jakość wykonywanych detali i ich bieżąca kontrola - dbałość o porządek na stanowisku pracy. Wymagamy od Ciebie: - szybkość uczenia się, dokładność i odpowiedzialność - zdolności manualne - dobra organizacja własnej pracy - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu - możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego - dodatkowe świadczenia płacowe i pozapłacowe w ramach tzw. „pakietu socjalnego”.

Steryd
@kolega

Chcesz popełnić błąd życia? Złóż Cv

elo

ale ogłoszenie dali ...:P - więc coś jest na rzeczy !

edd
@Steryd

dokładnie- nie warto tam pracować- pensje śmieszne, dojazd niby darmowy, ale sie wlecze, premie śmieszne, a o ludziach szkoda gadać- nawet ukraińcy im już uciekają

@edd

Narzekać na darmowy dojazd, no nieźle

@edd

Jeździj własnym, skoro ci tak nie pasuje

@edd

Co do ludzi się częściowo zgadzam - ale chodzi o takich jak ty i reszta tych frustratów, którzy z taką pasją plują jadem na goworku, jakby to było ich największe hobby

aor

Najlepszą decyzją ostatnich lat była rezygnacja z pracy w tej firmie. Teraz mam kontakt z maszynami z 21 wieku a nie z muzeum. Nikt nie krzyczy. Kultura i uporządkowana produkcja, nie wspominając o zarobkach

rzlich willk
@aor

jak miałeś deczko oleju w głowie i łeb na karku to ci się nie dziwię- ważne żeś zadowolony - mnie eż już tam od jakiegoś czasu nie ma - i też nie narzekam.-ta firma jest daleko za konkurencją.

Agata
@rzlich willk

No ale kontakty z muzeum to zawsze jakieś ciekawe doświadczenie, prawda? ;p To uciekłeś do konkurencji rozumiem?

błąd
@Agata

niestety nie zgadłaś :P:)- nie do konkurencji - a co do kontaktów z muzeum to maszyny( i ogólnie całą tą firmę od stomilu przez aligator po wegman i aigo tech) na myśli miałem...:)

no i ja
@rzlich willk

też kiedyś tam robiłem - i teraz już też nie żałuję odejścia - tam po prostu brak motywacji do pracy jest, kiepskie płace,warunki pracy-tragedia , długi dojazd, ludzie to wiadomo wszędzie nie są idealni, ale nawet w "stomilu, wegmanie, aligatorze, aigo tecu" nie wszyscy byli źli- było parę osób w porządku - ale wszystkie już tam nie pracują ... (w skrócie wielkim -smród, brud i ubóstwo) - nie polecam !

dare

w administracji macie standardowe godziny pracy?

@dare

Tak, 8-16

dare
@Khal

okej, to mi odpowiada w takim razie

@Khal

a da się jakoś dogadać jak trzeba wcześniej wyjść?

@lena

W moim przypadku nie było takiej potrzeby nigdy

@lena

Ale jeżeli to sytuacja jednostkowa, to myślę, że nie będzie problemu

@lena

Tylko nie pytaj o to na rozmowie/początku pracy, bo jak na wstępie ktoś kombinuje jak tu wcześniej wychodzić, to wygląda to trochę podejrzanie

@Khal

aha, no to dzięki za taką podpowiedź, nie brałam tego w ten sposób pod uwagę

@Khal

po prostu jest to dla mnie dość istotne, żeby się po prostu dogadać w razie takiej sytuacji

endugu

Tam nic się nie zmieniło od czasu stomilu- jak słobo płacili tak płacą, jak warunki kiepskie pracy - tak cały czas kiepskie, jak ludzie do niczego- tak cały czas do niczego - nic nowego - stara bieda w "stomilu" dawnym cały czas - pare osób starszych ciągnie tę firme ,ale niedługo odejdą na emerytury- i co wtedy ? - no i co ? nikt nowy za prace sie ne bierze bo i za długo w tej firmie nie zostaje- dobrze to już było - i nie wróci więcej !

geralt
@endugu

nie wiem jak było za tamtych czasów, bo to tak długo nie pracuję, ale jak dla mnie teraz jest całkiem w porządku, warunki nie są złe, a co do ludzi nie mam się co przyczepić, nie wiem jakie ty masz doświadczenia, ale moim zdaniem ludzie tutaj są bardzo w porządku

fire

dobrze się przyklaskuje samemu sobie?

Oko

A gdzie jest przyszłość w tym wegman jestem ciekaw czy jest szansa na podwyżki

Dlaczego blokujcie prawdę

kameo

Dojeżdża ktoś ze Środy Wielkopolskiej? To dość kawałek drogi i w sumie to fajnie byłoby się z kimś zabierać jakby co

kameo

O co ci chodzi człowieku, jakiej naiwności, przecież bym płacił za bajure normalnie, a nie żerował

@kameo

bus z firmy jeździ stantąd

zełenski
@kameo

przecież autobusy jeszcze jeżdżą ze środy i wrześni i dla biurowych ....

@WA

No i elegancko

@zełenski

Nie wiedziałem, że są busy, a ktoś na mnie naskoczył wcześniej, więc nawet nie liczyłem na odpowiedź. Dziękuję

@kameo

tym się nie możesz przejmować za bardzo, niektóre rzeczy trzeba pominąć po prostu

@WA

W sensie? Nie rozumiem, co pominąć?

@kameo

niektóre komentarze osób, którym się chyba nudzi

fire

Śmiejesz się z własnych tekstów? Ty masz strasznie nierówno pod kopułą kolego w ogóle. Znudzi ci się to kiedyś?

fire

No akurat patrząc na twoje wpisy to każdą możliwość trzeba wziąć pod uwagę, nawet najbardziej absurdalną

nick

Tam to kierownictwo nie zna fizycznej pracy- oni znają tylko krzesło i kubek z kawą :P

Ed Sheeran

Piątek\sobota niby majówka a wiara na nocce buhuhaha

Ed Sheeran

Tia- i jechać 13km ponad 40 minut w jedną stronę :P plus stanie na przystanku (razem półtora godziny w dwie strony) zmarnowane- i NIKT ci za to nie zapłaci :P hahahaahah! - to jest najlepsze :P

Oko

Jaka jest pensja na początku

@Oko

obgadasz na rozmowie, bo zależy to chociażby od stanowiska

Oko

Czy w wegman można robić nadgodziny i jak są płatne

nadgodziniarz
@Oko

nadgodziny są czasami jak już to w soboty- a płatne koło dwustu zł netto za dzień (niecałe 300 brutto) jest to doliczane do płacy zasadniczej normalnie. czyli np zasadniczej masz 2600 to z jedną sobotą 2800 plus 100zł za nocki i plus do 400zł netto premi wykonawczej (wszystkie kwoty netto) z tego roku z produkcji na antresoli.

jeee

jest i ON :P

Rafcio

Jest robota! Możesz odbierać parówki z flaków na orlenie.

ekhm
@Rafcio

Naprawdę nie macie co ze sobą zrobić?

@Oko

Ktoś coś wie czy sobota przed majówką wolna na antresoli.

szriran
@Ed Sheeran

ty to nawet w majówke możesz przyjść :P

antresola
@Ed Sheeran

a- antresola - tam to jeszcze ktoś normalny robi ?:P

patogen
@antresola

zapomnij człeku !- on jest taki w realu jak w sieci !!! :( chłopie miałeś iść obierać parówy z flaków na orlenie- już ci tu pisali !!!!!

@antresola

Właśnie nie ale wszystko wiedzą pierwsi

@patogen

Parowy to na drugim etacie walczę. Z samej muzyki nie wyżyjesz. A jeszcze mam pytanie odnośnie konkursu karaoke, który odbywa się na dole rano. Kiedy będą wyniki? Antresola macie okazję się wykazać.

KAMIL

Jak tam po wypłacie/

radio pepa

Najnowsze Lutowacz | praca w Nekli | dojazd z Wrześni i Środy Wielkopolskiej Września Dzisiaj o 12:46 Młodszy specjalista ds. administracji | praca w Nekli Nekla 08 kwietnia 2022 Operator automatów tokarskich | praca w Nekli | dowozimy pracowników Września 07 kwietnia 2022 Operator maszyn CNC | dowóz pracowników z Wrześni i Środy Wlkp Środa Wielkopolska 07 kwietnia 2022 Operator wtryskarek | praca w Nekli | dowozimy pracowników Środa Wielkopolska 04 kwietnia 2022 Magazynier | dowóz pracowników z Wrześni i ze Środy Wlkp Środa Wielkopolska 04 kwietnia 2022 O nas

merol

na magazyn trzeba mieć uprawnienia na wózki?

@merol

Na magazynie potrzebne uprawnienia na wózki widłowe, ale firma również robi szkolenia dla swoich pracowników

@Kasia

czyli dobrze rozumiem, że jest szansa przyjęcia się bez tych uprawnień?

merol

co cię tak bawi przepraszam bardzo? chcę zdobyć uprawnienia i zastanawiałem się czy można to zrobić już będąc zatrudnionym...

Jagac
@merol

Nie przejmuj się nim, poczytaj resztę jego wpisów, to będziesz wiedział z kim masz do czynienia. Ot zwykły tr0ll.

racja
@Jagac

racja- zwykły (usunięte przez administratora) jaskiniowy- ed szeran- niczego dobrego ani w realu ani w internecie nie osiągnoł i nie osiągnie !:P- olać go !

wegg

Naszym pracownikom zapewniamy: Dofinansowujemy urlop w ramach świadczenia urlopowego Wypłacamy premie świąteczne na Boże Narodzenie i Wielkanoc Dopłacamy do kart Multisport Zapewniamy dowóz pracowników z Wrześni i ze Środy Wielkopolskiej Ubezpieczamy na życie na preferencyjnych warunkach Umożliwiany naszym pracownikom podnoszenie kwalifikacji poprzez finansowanie szkoleń lub kursów językowych (usunięte przez administratora)

sziran

nie pisz tak o sobie :P!

kenjiro

To fakt, trudno mieć dobre zdanie o Alligatorze/wegmanie/aigo-tecu/stomilu w Nekli. Pracownicy tej firmy to łakomy kąsek dla innych firm, z uwagi na odwagę i wytrwałość w trwaniu w tak nieprzyjaznej firmie. Ogólnie, jeśli pracownik z Alligatora przepracował kilka lat w tej firmie, to poradzi sobie świetnie w każdej firmie, szybko się zaadoptuje i będzie uodporniony na ewentualne skąpstwo i bezczelność ze strony zwierzchników. W Alligatorze/weg/aig/sto niestety nie docenia się pracowników niższego szczebla, niesprawiedliwość finansowa jest ogromna. Zarząd składa się z ludzi z przypadku, o ich fachowości, wizjonerstwie i dbałości o interes ogółu można zapomnieć - to nie jest ten typ ludzi. Jak bardzo tępym zarządem trzeba być, aby nie zdawać sobie sprawy, że kluczem do sukcesu firmy jest zadowolona z warunków załoga zakładu. Cała załoga, a nie tylko niektórzy i zatrudnieni znajomki czy członkowie rodziny. obserwując ludzi tam pracujących (średnia wieku 55lat) jestem pełen współczucia a jednocześnie rozumiem ,że chcą dopracować tylko do emerytury.

cod

codziennie prawie wstawiają pełno ofert- nikt tam nie chce robić już :(:P każdy nowy co przychodzi- długo nie robi i bajbaj, a ci co robili nawet dłużej i odeszli to już ...drugi raz do tej samej wody nie wskoczą...- oj nie nie ... :P:)

Zostaw merytoryczną opinię o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. - Nekla

• Jak się pracuje w Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 11 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 520 ocen.
  • ul. Gnieźnieńska 6
    62-330 Nekla

Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.