Opinie o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w Nekla

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w Nekla

ola z ...

Szukajcie a znajdziecie (może... :P) jak mawia stare przysłowie...:):P, ale za 2400 podstawy- bo tyle mają operatorzy i początkujący nastawiacze (bez premi oczywiście- bo ta jest ruchoma i zależy od głu_iego widzimisie równie głu_iej blond kierowniczki :P) ) to musiały by wam gwiazdy i jakieś koniunkcje planet we wszechświecie sprzyjać...

to
@ola z ...

to ta która obsadza dwoma ludźmi trzy zmiany ...?:P -żal

reca

Teraz jeden autobus przez środę i wrześnie aby jedzie - oszczędności :)

wole
@reca

ja tam wolę swoim jeździć niż pozwolić na to aby odciągali mi ukradkiem z pensji na dowóz, który i tak trwa o wiele za długo, trza wcześniej wstać, i prawie godzina w jedną stronę w plecy.

^%$

Mieli ludzi- doprowadzili do ich odejścia-teraz szukają wszystkich bo im się portki trzęsą - teraz nie mogą nikogo znaleźć, bo starzy pracownicy/ci co tam pracowali ich olali:):P - wniosek-brak wniosku ?

?$

Po ile w tym roku było na "wczasy pod gruszą"?

Firma Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Młodszy specjalista ds. zakupów. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Bolec

Tam jest większa rotacja pracowników niż przewija się ludzi na targu we Wrześni.

Stolec
@Bolec

Te, bolec, byłeś w amazonie ? Tam to dopiero mieszajo w kotle !

Galwanizer | praca Nekla | dow

Galwanizer | praca Nekla | dowóz pracowników z Wrześni i ze Środy Wlkp Nekla 08 lipca 2021 Elektryk | dowozimy pracowników z Wrześni i Środy Wlkp Nekla 06 lipca 2021 Elektromechanik | dowozimy pracowników z Wrześni i Środy Wlkp Nekla 05 lipca 2021 Operator automatów tokarskich | praca w Nekli | dowozimy pracowników Nekla 05 lipca 2021 O nas WEGMANN automotive jest ważnym dostawcą w przemyśle motoryzacyjnym i częścią działającej na świecie grupy firm zatrudniających ponad 5,5 tys. pracowników. W dwóch z trzech aut poruszających się po drogach w Niemczech, wmontowane są produkty firmy WEGMANN. O innowacyjności firmy WEGMANN automotive świadczy to, iż jest ona wyłącznym partnerem technologicznym oraz dostawcą FORMUŁY 1.

Na jakie wsparcie w Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Qwer

Po to chcesz iść do pracy żeby od razu w ciążę zachodzić? To szkoda czasu na przyuczanie Cię, lepiej zostaw miejsce komuś kto zamierza dłużej popracować xD

kandydat

Ile na początek można zarobić jako magazynier na rękę.

zięć

Ciekawe czy Pan Zbigniew P. nadal bierze łapówki z Czechowic-Dziedzic? ktoś wie?

Sasha Rusland

Można prosić hasło do WiFi bo w taryfie heyah co trzy dni trzeba pakiet wykupować bo się kończy. Spasiba.

Ruslandy

Ktoś tam ma słabość do nacji zza wschodniej granicy

Emilia
@Ruslandy

Jeśli pracownik dobrze wykonuje swoją pracę to chyba raczej nie powinno mieć znaczenia, jakiej narodowości jest i skąd pochodzi :) Czy jeśli w Wegmann Automotive Polska są pracownicy różnych nacji, to nie ma między nimi bariery językowej? Czy znajomość języka jest jakoś sprawdzana przed przyjęciem do pracy?

Rusland
@Emilia

watch you talkin about

Steryd
@Emilia

Fugi dobrze czyszczą ale jak obrabiają ręcznie to nie mam pojęcia nie korzystałem z ich usług

kisura
@Steryd

słabo płacą - w okolicy pełno firm oferujących znacznie więcej na lepszych warunkach

Co jest z tym zakładem?? Niby szukają ludzi do pracy a zwalniają ludzi co dekadę pracują, no chyba że coś sami przeskrobali ...

.exe
@666

to widzimisię osób z "góry"

@666

Dokładnie - niektóre stanowiska nie były potrzebne- ale ludzi szkoda! Sami siebie ciągną na (usunięte przez administratora) - i jeszcze te wypłaty....

@666

po co wprowadzają zasady w chodzenia i wychodzenia z pracy jak i tak ich nikt nie przestrzega,bałagan totalny,no to się pozarażamy nawzajem,powodzenia,,,,,......

Wacław Misiura
@666

Ruslandy są tańszą siłą roboczą

Werkzeugabteilung Eigene Werkz

I jak znaleźli już kogoś?

trotyl
@Werkzeugabteilung Eigene Werkz

heh no co ty nikt nie przyjdzie na nastawiacza za taka pensje ....

@trotyl

Nie na nastawiacza- tyle mają teraz operatorzy automatów.... no i na początek nastawiacz też szału nie ma

hue

hue hue hue- ludzi się pozbyliście, a teraz płacz !!!!- trza było trzymać pracowników - teraz nie ma kto przyjść pracować - wyjść trza z biur ,zakasać rękawy i do roboty :P

Korzystne dla pracowników regu

Korzystne dla pracowników regulacje mają się pojawić w ustawie dotyczącej uregulowania pracy zdalnej. Co przewidziano w przepisach i kiedy miałyby wejść w życie? Dziennik "Rzeczpospolita" dotarł do zapisów projektu, który ma uregulować kwestie pracy zdalnej. W dokumencie znalazły się zapisy mówiące o wypłacie rekompensaty za prąd, a także ekwiwalencie za prywatny sprzęt, którzy używany jest do celów służbowych. Jak dodaje "Rz" wszystkie sprzęty wykorzystywane przy pracy zdalnej będą musiały być ubezpieczone. To jednak nie koniec korzystnych zmian dla pracowników. Nowe zapisy miałyby również obejmować zwrot za dostęp do łączy internetowych. Związkowcy chcieliby, żeby przepisy zostały rozszerzone również o koszty np. ogrzewania i innych mediów. Pracodawcy natomiast oczekują jasnych przepisów, które określałyby granice obowiązków, praw i odpowiedzialności w przypadku pracy wykonywanej zdalnie. Kiedy przepisy miałyby wejść w życie? Tu pojawia się problem. Przepisy nie obejmą aktualnie pracujących zdalnie. REKLAMA Nie wejdą one w życie od razu, a dopiero... trzy miesiące po tym, jak rząd odwoła stan epidemii. Tak wynika z obecnej wersji projektowanych przepisów.

JJ do nas przyjdzie i będzie s

JJ do nas przyjdzie i będzie spokój :P Pomocna?Tak1Nie• To-ja 21.01.2020 22:30 @wyg JJ to już historia, szefowie Wegmanna przekonali się szybko jaki z niego dyletant z żenującym poziomem wiedzy technicznej, zerowym poziomem kreatywności. Wyleciał i tyle. No i nigdzie nie przyjdzie, dyrek nie popełni drugi raz tego samego błędu. Pomocna?Tak1Nie• To ten co na buforze siedzi i 11.11.2019 23:19 To ten co na buforze siedzi i żona Łysego się koło niego kręci? Całkiem spoko koleś chyba , napewno lepszy niż Agata. Tak3Nie• Magazynier 11.11.2019 14:05 @Zniesmaczony A Ja musiałem że to jego (usunięte przez administratora) heh TakNie• Pracownik Nowy wpis11.11.2019 21:42 @Zniesmaczony Skąd Jest ta Agata TakNie• Bladius 05.11.2019 11:33 Może ktoś się wypowiedzieć jak wygląda tutaj praca jako Operator wózka widłowego ? Bo te negatywy to rozumiem o produkcji TakNie• Hahha 05.11.2019 12:07 @Bladius Facet uciekaj jak najdalej :) Tak12Nie• Bladius 07.11.2019 20:40 Nazwa działu: MagazynJJ do nas przyjdzie i będzie spokój :P Pomocna?Tak1Nie• To-ja 21.01.2020 22:30 @wyg JJ to już historia, szefowie Wegmanna przekonali się szybko jaki z niego dyletant z żenującym poziomem wiedzy technicznej, zerowym poziomem kreatywności. Wyleciał i tyle. No i nigdzie nie przyjdzie, dyrek nie popełni drugi raz tego samego błędu. Pomocna?Tak1Nie• To ten co na buforze siedzi i 11.11.2019 23:19 To ten co na buforze siedzi i żona Łysego się koło niego kręci? Całkiem spoko koleś chyba , napewno lepszy niż Agata. Tak3Nie• Magazynier 11.11.2019 14:05 @Zniesmaczony A Ja musiałem że to jego (usunięte przez administratora) heh TakNie• Pracownik Nowy wpis11.11.2019 21:42 @Zniesmaczony Skąd Jest ta Agata TakNie• Bladius 05.11.2019 11:33 Może ktoś się wypowiedzieć jak wygląda tutaj praca jako Operator wózka widłowego ? Bo te negatywy to rozumiem o produkcji TakNie• Hahha 05.11.2019 12:07 @Bladius Facet uciekaj jak najdalej :) Tak12Nie• Bladius 07.11.2019 20:40 Nazwa działu: MagazynJJ do nas przyjdzie i będzie spokój :P Pomocna?Tak1Nie• To-ja 21.01.2020 22:30 @wyg JJ to już historia, szefowie Wegmanna przekonali się szybko jaki z niego dyletant z żenującym poziomem wiedzy technicznej, zerowym poziomem kreatywności. Wyleciał i tyle. No i nigdzie nie przyjdzie, dyrek nie popełni drugi raz tego samego błędu. Pomocna?Tak1Nie• To ten co na buforze siedzi i 11.11.2019 23:19 To ten co na buforze siedzi i żona Łysego się koło niego kręci? Całkiem spoko koleś chyba , napewno lepszy niż Agata. Tak3Nie• Magazynier 11.11.2019 14:05 @Zniesmaczony A Ja musiałem że to jego (usunięte przez administratora) heh TakNie• Pracownik Nowy wpis11.11.2019 21:42 @Zniesmaczony Skąd Jest ta Agata TakNie• Bladius 05.11.2019 11:33 Może ktoś się wypowiedzieć jak wygląda tutaj praca jako Operator wózka widłowego ? Bo te negatywy to rozumiem o produkcji TakNie• Hahha 05.11.2019 12:07 @Bladius Facet uciekaj jak najdalej :) Tak12Nie• Bladius 07.11.2019 20:40 Nazwa działu: Magazyn

mieg

Co niektórzy śmiali/ cieszyli i dziwili się , z tych którzy odeszli - a teraz zwątpili gdyż sami podzielili ich los. Co niektórzy pracują tam bo muszą - nie chce im się myśleć/ nic innego lepszego nie są w stanie znaleźć, starych pracowników to nie dotyczy- oni już są "cyrografem dożywotnim" z tą firmą- bo nie mają wyjścia - zaczęli w prężnej i ambitnej firmie ,a skończyli...- no właśnie. Ale tak jest z wieloma starymi zakładami - nikt 30-40 lat temu z fusów nie powróży jak będzie....

Nikt

Nikt tam już nie chce pracować - sami nieudacznicy życiowi, którzy nie mają żadnych ambicji, jeszcze trochę , i starzy pracownicy odejdą i jest po firmie :(

kizia2
@Nikt

Racja - wszyscy co spostrzegawczy i mający deczko rozumu już dawno z tej firmy odeszli.Ta firma jest jak titanic w zderzeniu z górą lodową- idzie na (usunięte przez administratora)

dokladnieee
@Nikt

Co racja to racja- starych nikt już nigdzie nie przyjmie- szkoda że ich wieeeelo letni zakład tak skończył.

Stań się częścią naszego Zespo

Za te grosze nikt im tam w to (usunięte przez administratora) nie przyjdzie!

Europoseł

Firma jak firma, za dużo zbędnych stanowisk, i brak dobrych wypłat

Zostaw merytoryczną opinię o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. - Nekla

• Jak się pracuje w Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 11 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 526 ocen.
  • ul. Gnieźnieńska 6
    62-330 Nekla

Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.