ALLIGATOR POLSKA SP. Z O.O.

Nekla

Opinie o ALLIGATOR POLSKA SP. Z O.O.

admin 2015-08-21 17:43:09
Znasz pracę w firmie ALLIGATOR POLSKA SP. Z O.O. lub pracowników? Jak oceniasz atmosferę w firmie? Czekamy na Twój komentarz!
rada 2016-06-10 13:30:16
Niestety firma to raczej zakres obozu pracy. Zarządca to ekonom z batem, nie liczy się z ludźmi.
Ostatnio podjęli próby zatrudniania ukrainców, ale nawet oni tam nie chcą pracować. Rotacja personelu ogromna, a ludzie w organizacji intensywnie szukają pracy. Omijajcie tą firmę z daleka, chyba że myślicie, że jest wam źle gdzie pracujecie. Doświadczenie w tej firmie pozwoli wam docenić to co macie.
intruz 2016-09-27 10:19:56
Ja ostrzegę przed księgowością. Nienajlepsze zarobki choć tragedii nie ma (zresztą zależy ile zażądasz na start), ale pracownik lekko mówiąc nieszanowany, choć powinno się użyć bardziej dosadnego stwierdzenia. Rotacja najlepiej świadczy o tym - rzadko kto wytrzymuje więcej niż rok. Główna niestety chroniona przez zarząd. Omijać szeeeeerokim łukiem!!!
GK 2016-10-20 09:25:35
intruz coś więcej o tej księgowości powiesz. Ogłaszają teraz nabór na Główną księgową. Napisałeś że Główna chroniona a oni szukają następcy ? To o co chodzi?
Chciałam aplikować ale mało wiem o tej organizacji. No i jakie wynagrodzenie bo daleko z Poznania ?
Oskar 2016-12-17 12:20:11
Kompletne dno ,bardzo żałuję ,że tu przyszedłem.
Na miejscu okazało się ,że miałem 2 poprzedników w ciągu 1,5roku!!!
Niestety na rozmowie wydawało mi sie ,że dyrektor jest osobą kontaktową i racjonalną.
Prawda wyszła dopiero po kilku tygodniach współpracy.
Ponadto warunki pracy na produkcji są fatalne, obserwując ludzi tam pracujących (średnia wieku 55lat)
jestem pełen współczucia a jednocześnie rozumiem ,że chcą dopracować tylko do emerytury.
DNO 2017-01-17 19:24:02
DNO
Zostaw swoją opinię o ALLIGATOR POLSKA SP. Z O.O. - Nekla
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALLIGATOR POLSKA SP. Z O.O.