Opinie o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w Nekla

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w Nekla

spasiba

ta firma powinna zrozumieć że w obecnych czasach 3000 zł netto (z dodatkiem nocnym i premią) , a tyle mają osoby tam pracujące nawet po kilku/nastu latach) to zdecydowanie za mało.

@spasiba

Zależy co i jak robisz. Ja nie narzekam, robię swoje. Były podwyżki, bonus, premia na święta, teraz bony za ankiete. Zaczyna się coś dziać

Ewelina
@spasiba

no mało, bardzo mało ale póki ludzie się nie zbuntują to firma niczego nie zmieni bo po co? jak widać po komentarzu wyżej - ona nie narzeka, więc po co mają cokolwiek zmieniać...

Nie
@Niki

Nie pisz głupot! Podwyżki było złotówkę netto, bonusu za ankietę ledwo 150zł, świątecznego co prawda 1150zł netto, ale trzeba przepracować minimum 5lat!, nie można w ciągu ostatniego roku mieć chorobowego, jak ktoś pracuje rok, dwa to ma śmieszne 200zł albo nawet nie netto, na święta!, także bonusy nic nie warte, ludzie fałszywi, bo ci normalni już daaawno, odeszli stamtąd, myślisz że 3000zł netto na wypłatę to jest teraz dużo? Mylisz się! To jest tyle co nic! Zresztą cały czas poszukują do roboty : Magazynier | dowóz pracowników z Wrześni i ze Środy Wlkp Września Dzisiaj o 13:54 Operator automatów tokarskich | praca w Nekli | dowozimy pracowników Nekla Dzisiaj o 13:53

@Nie

To ty nie pisz głupot. Wiem co mówię. Był komunikat o 5% podwyżkach i tak dostałam.

Nic
@Niki

Nic tam nie wiesz! I tyle! 5% podwyżki to tyle co nic przy, 3000zł netto to ledwo 150zł!, podczas gdy inne firmy dały po 10-12% , i to od znacznie większych (ok30%) stawek! Dlatego dawny Stomil, aligator, wegman czy aigo tec, bo to wszystko to samo, (ludzie, adres, autobusy i niskie pensje), nigdy nie będzie dobrą firmą, nikt i nic tego nie zmieni. Tam już dobrze nie będzie, tam jest potrzebne zmiana całego zarządzania, i ludzi z zarządu, większości brygadzistów, konkretne podwyżki, i zmiana systemu płac (odejście od tej ich płacy zasadniczej), bo to (usunięte przez administratora) każda zmiana systemu płacenie w tej firmie powoduje obniżenie pensji pracowników (a były ich dwie), nejlepiej konkretna stawka godzinowa i tyle, ale nie np. 22-23zł brutto, bo tyle po kilku /nastu latach pracy mają tam ludzie. Do tego zwiększenie premii i szkodliwego (obecnie odpowiednio 450 i 25zł netto) co jest żałosne!

Jak dużo osób pracuje w Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.?

Marian

Pracuje coraz mniej ludzie zaczynaja się zwalniać

ogar
@Marian

racja ! firma na wymarciu

Niki

W ostatnim roku zatrudnili dodatkowo z 20 nowych osób. Zamówień jest tyle, że pracujemy prawie w każdą sobotę, więc można dorobić nadgodzinami.

Sasza
@ogar

Ty jesteś na wymarciu. U mnie na dziale sporo nowych osób i cały czas szukają kolejnych.

Siks
@Sasza

Ty, na wymarciu! Skoro cały czas jest rotacja pracowników, ciągle przyjmują i ludzie odchodzą, to chyba coś nie halo z tą firmą? Bo prawda jest deczko inna, ale boleśnie prawdziwa, _ tam nikt za te śmieszne pieniądze im nie chce robić! No nikt normalny ofc!

Yokohama Tamara

Co produkuje się w w waszej firmie? jakie produkty, jaka technologia,

Oj uważaj

tak

tak- zdecydowanie- obgada cie za twymi plecami przed każdym. opinie w firmie ci zrujnuje i nawet doprowadzi do twego zwolnienia, albo zmiany stanowiska! (bez twojej wiedzy). najgorszy (usunięte przez administratora) i leser w tej firmie- nie nadaje się na brygadzistę- fałszywy człowiek.

Firma Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Młodszy specjalista ds. zakupów. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

ty?

co?- ty i prawojazdy ?!!! - przecież ty rowerem nie umiesz jeździć !- pozabijasz wszystkich!!!

zbyhu

pewno na emeryturze :P

Oni zawsze szukafirma zmieniła

wszystkie firmy dookoła oferują minimum 300zł więcej podstawy, a jak się dobrze poszuka to i 1000zł netto więcej podstawy idzie mieć....- także...., i nie cieszcie się tak z tego niby darmowego dojazdu z wrześni i środy wlkp. to i tak z waszych wypłat idzie!!!:)- przez to tak słabo wam płacą.! A i robota w innych zakładach czystsza, mniej hałasu i tego dziadoskiego smrodu gumy i brudnego oleju. ludzie potrafią być różni - ale czy gorsi niż niektórzy w "stomilu, alligatorze, wegmannie, aigo tecu" - bo to ci sami ludzie w tych 4-rech firmach pracują- tylko różnie wymieszani i po zmianach nazwy firm !- to nie powiedział bym .... co z tego jak macie niby darmowy dojazd- jak to idzie z waszych pensji, a dwa że ponad godzinę- a nawet półtorej dziennie tracicie czasu na dojazd. I za to nie macie zapłacone !!!:):P W tej firmie brakuje przedewszystkim dobrego zarządu i odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach- ale problem jest taki że nikt mądry tam i za tyle nie chce pracować! Wszyscy lepsiejsi już poszli w długą z tamtąd !

Co niektórzy śmiali/ cieszyli

Co niektórzy śmiali/ cieszyli i dziwili się , z tych którzy odeszli - a teraz zwątpili gdyż sami podzielili ich los. Co niektórzy pracują tam bo muszą - nie chce im się myśleć/ nic innego lepszego nie są w stanie znaleźć, starych pracowników to nie dotyczy- oni już są "cyrografem dożywotnim" z tą firmą- bo nie mają wyjścia - zaczęli w prężnej i ambitnej firmie ,a skończyli...- no właśnie. Ale tak jest z wieloma starymi zakładami - nikt 30-40 lat temu z fusów nie powróży jak będzie....

co racja to racja
@Co niektórzy śmiali/ cieszyli

co racja to racja- wiele osób z tamtąd systematycznie odchodzi- po prostu słabo płacą, warunki ciężkie, śmieszne premie, brak solidnej stawki godzinowej- tylko ta ich "płaca zasadnicza" soldnie zaniżona i "premia" 5, 10,20 % max (o takich cudach jak np. przyjdę w sobote na nadgodziny- to premi mniej -a co !)"- nie wspomnę nawet.. Zostaną tam same stare dziadki- bo gdzie już teraz mają iść- kto ich przyjmie ? Szkoda, bo firma była fajna kiedyś...- a tak skończyli. No są jeszcze "wierni ukraińcy"- ale do czasu- bo młodzi polacy tam nie ciągną, a na pewno nikt normalny z młodszych polaków tam nie zostaje. Ponadto brakuje porządnej kadry zarządzającej tym syfem całym- bo ci którzy rządzą to do niczego są.

Operator automatów tokarskich

Operatorzy z kilkuletnim starzem pracy mają po 2600 netto plus do 400zł netto premi- czyli do koła 3 tys netto- przy "płacy zasadniczej" jak to firma pisze. aby mieć 3500 netto trza dwie soboty przyjść- kpina!

operatorzy
@Operator automatów tokarskich

tak- potwierdzam, a podobo nowoprzyjęci maja 200zł netto więcej od starszych stażem

ale
@Operator automatów tokarskich

ale co to dziś przy tych cenach jest 3-3,5 tys netto- to jest nic za taką robote w takich warunkach (olej, duchota i zapylenie, i hałas) no i te ich :szkodliwe" 40zł brutto :P:) śmiech kompletny - piątunio weź sie do roboty bo niedługo tam sam zostaniesz!!!!!

Aktualne oferty pracy Pr

Aktualne oferty pracy Praca WEGMANN AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O. Operator automatów tokarskich WEGMANN AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O. Nekla 2021-11-13 Praca WEGMANN AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O. Specjalista ds. zakupów WEGMANN AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O. Nekla 2021-11-10 Praca WEGMANN AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O. Koordynator ds. utrzymania ruchu i infrastruktury WEGMANN AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O. Nekla 2021-11-06

już

już dawno powinno jej tam nie być,,,, buahahaha

Pracownicy

Drogi zarządzie co się dzieje w tej firmie ludzie się zwalniają starzy pracownicy czyżby niezadowolenie z pracy czy złe zarządzanie władzy coś nie tak?

Wapl
@Pracownicy

Trza zrobić miejsce dla „zaufanych” pracowników

ciekawe jak nam zapłacą za tyl

ciekawe jak nam zapłacą za tyle postojowego ? czy będzie chociaż ta podstawa? (5200 brutto/ 3700 netto ?) ??

Co się dzieje w tej firmie kierownictwo wymieniają niedobrze pewnie nie spełniają wymagań dyrektora

Mariusz

Jeśli kapujesz na wypłacie zyskujesz wiec to się opłaca co niektórym

wojtek
@Mariusz

powinno brzmieć: "Jeśli kapujesz na wypłacie zyskujesz wiec to MI się opłaca" - jak już....

sk
@Mariusz

skończyłeś już ten dom budować - kapusiu jeden !?

ruina !!!

ruina !!! - glinianka mu się spoliła :P

beata
@ruina !!!

Jak by tak blond kierowniczka była pewna i wierzyła w swych pupilków (usunięte przez administratora) to by nie było tego: Mechanik | praca w Nekli | dowozimy pracowników Nekla Dzisiaj o 10:08 Operator automatów tokarskich | praca w Nekli | dowozimy pracowników Nekla 21 października 2021 Operator wtryskarek | praca w Nekli | dowozimy pracowników Września 21 października 2021 Magazynier | dowóz pracowników z Wrześni i ze Środy Wlkp Września 19 października 2021

Mariusz

Pani kierownik blondyna wierzy tylko w pracowników z Ukrainy i w swoich kapusiow reszta się nie liczy

ukrainiec kołodziej
@Mariusz

(usunięte przez administratora) nic nie warta - pracownicy z ukrainy też się niedługo pokończą..- wtedy będzie płacz....- bo polaków tam jak na lekarstwo- sami desperaci życiowi (z nią włącznie :P). Ale cóż- jak to powiadają "wiara czyni cuda" :P

robak

ja pracuję w wegmanie i mam 2600 netto podstawy na rękę plus premia od 0-400 netto plus stówka za nocki. oto całe zarobki w tej firmie- obecnie po podwyżkach już. na godzinę wychodzi koło 21 brutto podstawy.

@robak

To masz ładną kasę w tej firmie nie wszyscy tak dobrze maja jak ty a niewiadomo jak piątunio po podwyżce wychodzi dziobak kapuś

@Marian

Widziałem dziś jak co niektórzy po podwyżce mieli rozmowę z kierownikiem produkcji

Zmiana 1,2,3

Hej firmo gdzie socjalne benefity owocowe środy ,wycieczki ,spotkania integracyjne to co wypisane a nie egzekwowane w innych firmach są a u nas nima bida.Tradycyjnie można wszystko wytłumaczyć cowidem jak nasz rząd

kasiorka

teraz podobno jakieś podwyżki w wegmanie sie szykują? - wiecie coś o ile ?

tak
@kasiorka

tak-5% podwyżki inflacyjnej ma być.

@tak

po podwyżce jest 115zł więcej na wypłatę - szału ni ma - i pewno w tym zakładzie już nie będzie.....

wsz

Jaaaaa- teraz wszystkich potrzebują- nikt tam już nie chce robić- firma pustoszeje- kiepsko płacą, duszno, każdy kto troszke oleju w głowie miał to już dawno czmychnął z tej niby-firmy. Zostali sami desperaci- bez chęci i perspektyw na przyszłość/ lenie , oraz lada rok emeryci- którzy już nie mają gdzie iść bo nikt ich nie przyjmie- byle do emerytury. Nikt z młodszych nie przyjdzie za takie pieniądze do tej firmy. Nawet teraz gdy rzekomo podwyżki się szykują.

Dzień dobry, Zapraszamy chętne

Dzień dobry, Zapraszamy chętne osoby, sprawne fizycznie do pracy na plantacji przy zbiorze: - malin - ogórka - fasolki szparagowej - możliwość innych drobnych prac polowych. Gwarantujemy domową i przyjazną atmosferę w zamian za dokładność i precyzyjność.

Zostaw merytoryczną opinię o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. - Nekla

• Jak się pracuje w Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 11 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 526 ocen.
  • ul. Gnieźnieńska 6
    62-330 Nekla

Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.