Opinie o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w Nekla

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w Nekla

Ktokolwiek

Można wyczytać, że wysoko udupiony główny bohater produkcji.

Nie pisz tak o sobie! Tak1Nie
@Ktokolwiek

Nie pisz tak o sobie!

Można nawet nosić przezroczyst
@Nie pisz tak o sobie! Tak1Nie

Można wyczytać życiowy/a nieudacznik/czka że stomil/alligator /Wegmann /aigo tec

Koronawirus
@Można nawet nosić przezroczyst

Zazdrości któryś życiowy nieudacznik nie potrafiący się wyrwać z tego dziadostwa!

Ktokolwiek
@Nie pisz tak o sobie! Tak1Nie

Jakoś piszesz niewyraźnie, kumplem jesteś czyimś, czy jak.

Jabłoński esesman który nie zn

Ja tam nie narzekam, autobus zawiezie, robota jest, wypłaty na czas, tylko słabo płacą :(

Czarodziej

Następny kierownik na pół roku..

Anal

No bo żeby mieć własne zdanie trzeba by się znać, mieć jakieś techniczne pojęcie. A tak to nic z tego.

@Anal

Dokładnie

Ola z pornola

Rowan Atkinson jest jednym z NAJlepszych aktorów brytyjskich, posiada tytuł szlachecki, ukończył 2 uniwersytety, jest fanem szybkich samochodow i umie gotować... chciałbym być takim komediantem jak on "barani worze"

Firma Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Młodszy specjalista ds. zakupów. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
omptopeda

Wszystkich obcokrajowców pozwalniali, jeszcze Polaków zwalniają, albo i sami się zwalniają

Mołdawia

Tam to wszystkich przyjmują, nawet mołdawianina który został wyprowadzony przez policję w kajdNkach

Ola z pornola
@Mołdawia

O kurde, kiedy?

Ona

@Gniezno a macie teraz rękawiczki i maski?

Gniezno

UWAGA!!! LUDZIE!!! Pierwsze zakażenie koronawirusem w Gnieźnie! W naszej firmie jest sporo osób z Gniezna - także kwestia czasu.... I po ptokach!

Koronawirus

Jeszcze trochę i wszystko stanie. Nie będzie ratunku, zagrożenie rośnie z dnia na dzień.!

Biura Lesińskie

My w biurze pracujemy zdalnie na laptopach w domach. A wy se róbcie co chcecie.

Magazyn

Pracujemy do zapełnienia magazynu, potem stóp.

Seat

Produkcję wstrzymał inne firmy automotive np. Ferrari, lamborghini, seat, audi, Renault, peugeot, fiat, opel, bmw. Teraz czas na wegmannna Nekla

Wegmann germany

Wegmann w Niemczech już stoi, podobnie jak kooperanci, i vw, rozważamy zamknięcie nekli do poniedziałku.

@Wegmann germany

Beda podwyzki. Na montazu pan

Beda podwyzki. Na montazu pan kierownik oglosil: 300 zl podwyzki ale. bedzie obnizona premia o 15% . co o tym sadzicie. Moim zdaniem to kpina Tak3Nie2• Kpina 13.03.2020 21:39 @0 Kpina to ty jesteś ! poczytaj trochę, ale ze zrozumieniem .....wyraźnie pisze, że premie obniżą o 15%, ale podwyższą zasadniczą, a te 300 zł to dodatkowo. Tak3Nie1• On 14.03.2020 08:35 Nazwa działu: Produkcja @Kpina Na montażu jak nie wyrobisz akordu miesięcznego to i tak nie zobaczysz tych pieniędzy, tak samo jak z bonusem absencyjnym. Bo oni to wliczą do wyrównania do pensji minimalnej czyli 2600 brutto. Także nie cieszcie się bo te 300 zł brutto to zobaczą tylko nieliczni Tak2Nie• 00 15.03.2020 11:03 @Kpina Kpina to jednak ty jestes. Pracuje na akord . wyrobie 2000 akordu odejmą 15% premii czyli 300 zl wzamian daja podwyzke 300 zl. Czyli ile dostane podwyzki? TakNie• Tomek 15.03.2020 12:55 Nazwa działu: Produkcja @00 Gość ma rację włacza Ci ta premie do postawy czyli będziesz miał jakieś 15% procent więcej akordu a do tego 15% premii. Jednak tematy od kontroli będą Cię więcej kosztować bo przykładowo przy 3000 akordu jedno 2,5% za kartę niezgodności to 75 złotych w (usunięte przez administratora) w premii montazowej. TakNie• Ogy 15.03.2020 14:41 @Tomek Bedziesz mial 15% akordu, ha ha ciekawe w jaki sposob, mam o 15% szybciej robic czy co? Raczej akord sam sie nie zrobi TakNie• Tomek Nowy wpis15.03.2020 14:52 Nazwa działu: Produkcja @Ogy Ja pier.. jak za target masz przykładowo 20 zł to będziesz miał 23 TakNie• Witek Nowy wpis15.03.2020 18:39 @Tomek A jak nie zrobisz na target? TakNie• Tomek Nowy wpis15.03.2020 20:06 Nazwa działu: Produkcja @Witek To wtedy się zwolnij bo to nie robota dla Ciebie TakNie• kpina Nowy wpis15.03.2020 21:30 @00 Ty nie kpina jesteś ale jełop ! bo prostych rzeczy nie rozumiesz ....ale ci wytłumaczę : Teraz jak zarobisz 2000 zł w akordzie to masz do tego 30% premii, a to się równa 2600 zł. po zmianie za TĄ SAMĄ robotę dostaniesz więcej w akordzie a mniej w premii, ale na końcu i tak musi ci wyjść tak samo 2600 zł. Czyli będzie tak - za akord 2260,87 zł. + 15% premii = 2600 zł. proste jak budowa cepa !!! a do tego podwyżka w formie dodatku w kwocie 300 zł. ....razem 2900 zł. TakNie• Szukam lracy 13.03.2020 23:35Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień. Nazwa działu: Produkcja Ile zarobie na poczatku pracy dodam ze jestem bardzo pracowity i moge robic wszystko z gory dziekuje. TakNie• Koleszka 13.03.2020 23:32 Moim zdaniem biorąc obecna sytuację powinni zamknąć zakład. Tam jest tyle ludzi że wystarczy jeden z wirusem. A ludzie między halami sami to przeniosą. Ale kierownictwo chyba nie zdaje sobie sprawy co by wtedy się stało gdyby 1.5 tys osób musiało się poddać kwarantannie. Albo gdyby w takiej sytuacji dużo osób się zarazilo. Wtedy to już chyba kryminał za narażenie zdrowia i życia. Wprowadzono zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób więc zakład też powinien

Inwalida

Co niektórzy "ludzie" w tej firmie zachowują się jak inwalidzi.

Gaco
@Inwalida

Albo nimi są ;)

Sylwia
@Gaco

Nie rozumiem, co się na tym forum dzieje. Potrzebuję pomocy - Wegmann szuka właśnie magazyniera. Wymaga znajomości SAP, systemu kodów i uprawnień na widłaka. Skoro obiecują w ogłoszeniu szkolenia, to może pomagają w zdobyciu uprawnień na wózki? Odpowiedz, proszę, 29 lutego zamkną mi rekrutację.

Smierdziel

Ty nie potrafiłbyś nawet karmnika zbudować, za mały móżdżek masz :)!

Maharadża

Co niektórzy ludzie to przychodzą do roboty nie pracować tylko pogadać poszwędać się i byle by zleciało, jeszcze se zmiany wybierają?

Smierdziel
@Maharadża

Firma w firmie... Hue Hue Hue

Słuszny

Daje jedną gwiazdkę tylko dlatego że mamy nowe stroje

Zostaw merytoryczną opinię o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. - Nekla

• Jak się pracuje w Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 11 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 525 ocen.
  • ul. Gnieźnieńska 6
    62-330 Nekla

Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.