Opinie o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w Nekla

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w Nekla

Tosia

dziś widziałam na górze nową lodówkę, chyba zaczynają o nas myśleć nareszcie... wróciły owocowe środy, dostaliśmy elektrolity.... może to co mówimy dociera do góry i zaczynają działania

pzdr
@Tosia

idealny miks propsa z disem, jakże by inaczej.

a paliwo teraz drogie

eren

Za darmo? Pieniądze dostajesz, więc nie siej fermentu

eren

Plus, tak tak, na pewno tak będzie, już to widzę.

serek
@eren

tak tak- coraz gorzej w firmie się dzieje- corusz to ogłoszenia ponawiają, ludzi nie ma kto robić - tylko .... wiadomo xd :P hihihih

ed fuego
@eren

ale jakie pieniądze- jeśli ty to nazywasz "pieniędzmi" to weź sie nie kompromituj :P

@ed fuego

Definicja pieniądza się nie zmieniła, polecam znaczenie od pwn

@serek

Gimnazjum jednak z ludzi nie wychodzi ..

wentylator
@Baniek

nic nie rozumiesz XD

jeez

Ty masz ostro nierówno pod kopułą...

jeez

Chociaż to nic nowego, patrząc na twoje wpisy na przestrzeni czasu

minas

masz jakiś kryzys tożsamościowy, czy co?

ya

Praca jak praca, taką mam i mi z tym dobrze

@ya

A coś więcej możesz powiedzieć, jak atmosfera itd?

Akira Kurosawa
@ya

Praca jak to praca, słabo wzbogaca he he

@Akira Kurosawa

Dumny jesteś ze swojego wspaniałego żartu?

@Akira Kurosawa

Ed, to ty? Gust ci się zaostrzył, toteż zmiana nicka?

@skakanka

No różnie bywa, zależy kto się jak z kim dogaduje, ale ja problemu w tej materii nie mam

@skakanka

Ale to ciężko tak mówić ogólnie bo pewnie każdy to może inaczej odczuwać. Grunt to nie być konfliktowym i bedzie ok

Wygląda na to, że tak

@ya

Chociaż to ani pomocne, ani błyskotliwe ...

@ya

No to jasne, ale jakby czyjaś perspektywa też jest przydatna

kameleon

buahahaha a kogo obchodzi Twoje zdanie

ya

Do usług, czy coś, tylko temperuj wzrost ego, żeby ci sodówa nie odbiła od tego jawnego pochlebstwa.

znowu

znowu szukają- kiedy oni wreszcie znajdą tych ludzi ?! (operatorzy wtryskarek, automatów tok i nastawiacza automatów cnc) - znowu weszły ogłoszenia- tylko nazwy miast zmieniają cwaniaczki :P:)

@znowu

Patrząc na to, że obecnie niektórzy pracownicy lecą w kulki to nie dziwię się rotacjom

@Baniek

I to jest prawidłowa odpowiedź

Chochoł

Przewiozę każdą ilość chrustu z lasu na przeciwko. Informacje na rewolwerówkach.

Pan Wołodyjowski
@Chochoł

Jaka cena za kurs do Kembłowa

Shawn Mendes
@Chochoł

Ja też chcę, okolice Dominowa

norb

Serio? Dalibyście, a właściwie dałbyś sobie siana, bo śmieszny jesteś w swojej nieudolności. Widać, że cały czas spamujesz tu pod różnymi nickami i jeszcze sobie przyklaskujesz.

kein

Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale doskonale widać, że piszesz tu z różnych nicków i sobie przyklaskujesz hahaha !!! :P

hehe

hehe :P- wzajemnie ! XD

norb

Liczyłem, że jak będzie więcej razy to dotrze, ale widzę, że niekoniecznie

Firma Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Młodszy specjalista ds. zakupów. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
miły

ile kasiory dostaniemy na wakacyjne?

Ed sheeran
@miły

Pewno po tysiaku netto dadzą..., Szału nie będzie jak co roku

Gabriela
@Ed sheeran

Macie jakiś dodatek wakacyjny? Wow! A na święta też coś dostajecie?

elo
@Gabriela

cóż za entuzjazm ;) tak, premie świąteczne

Mordechaj
@Ed sheeran

Od kiedy tysiak to źle??

@Mordechaj

Ano malutko i to bardzo - bo nie wiesz ile gdzie indziej dają ... ;)

@Ed sheeran

Ed Ty już nie dostaniesz, bo z tego co wiem już nie pracujesz...

rumian

Gdybyś pracował to napisałbyś "u nas" a nie "u was"

@rumian

... to samo pomyślałem, żal (usunięte przez administratora)ściska bo jedni odchodzą a innym dziękują... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, kasy zawsze jest mało, ale podwyżki w tym roku były dobre, gdyby tak było co roku to będzie bardzo dobrze

El fuego
@miły

No właśnie po ile w tym roku na wczasowe? Jeśli (usunięte przez administratora)to strasznie mało!

Sylwia
@El fuego

Ale zdajesz sobie sprawę, że luzie gdzie indziej zarabiają najniższą krajową, a na wczasy nie dostają nic?

opas
@Sylwia

Ale zdajesz sobie sprawę, że ludzie gdzie indziej zarabiają raz tyle co w stomilu , a na wczasy dostają trzy razy tyle?

Pracujący

z tego co czytam to mylisz firmy, wegmann kupił alligatrora i to oni zmienili nazwę na aigo tec, nie kumam o co ci chodzi z tymi ciuchami.... jakbyś nie miał informacji co się u nas dzieje, podwyżki w tym roku mamy rozłożone na trzy etapy.... czy duże? w obecnych czasach jakie mamy zawsze będą małe ale są... myślę, że i tak mamy lepiej niż firma obok

aligator
@Pracujący

@"z tego co czytam to mylisz firmy, wegmann kupił alligatrora i to oni zmienili nazwę na aigo tec" - to bez znaczenia, bo i tak ludzie we wszystkich 4-rech są/byli ci sami tylko podzieleni, adres, parkingi , autobusy, teren, wszystko to dawny stomil i tyle w temacie. @"nie kumam o co ci chodzi z tymi ciuchami...." - ano chodzi o to ,że gdzie indziej ubrań roboczych nie pierze pracownik -tylko firma, i nie ma tak ,że tylko po jednej sztuce ubrania na pracownika - jest kontrola bieżąca ubrań roboczych (nikt nie chodzi jak obdartus) firma od razu na bieżąco kontroluje stan ubrań np dziury, przetarcia, uszkodzenia i w razie w wymienia daną sztukę (usunięte przez administratora) @"podwyżki w tym roku mamy rozłożone na trzy etapy.... " (usunięte przez administratora) żebyście ino (usunięte przez administratora)

Dua lipa

Nazwa firmy nie ma znaczenia, bo i tak, adres, ludzie, autobus, parking jest ciągle ten sam - pracowałam "naście lat- to wiem" więc nie ważne czy to stomil, aligator, wegman czy aigo tec. Poza tym dobrą firmę poznaje się po braku ogłoszeń o prace do niej - a tu ciągle się ogłaszają to znaczy że tam dobrze już nie jest i nie będzie. bo w dobrej firmie to ludzie zostają bo mają wynagrodzenia właściwe, a tu ciągle rotacje wszędzie- widać po ogłoszeniach a to na środę wlkp ,a to na wrześnię i okolice- i tak zmieniają miasta w ogłoszeniach, żeby się nie powtarzać :P

Iwona

Za złom? Co to znaczy, ile? Jeśli to żaden problem to weź napisz jak tam ogólnie wychodzi z tymi zarobkami na rękę co miesiąc dzięki !

beata
@Iwona

obecnie na produkcji w stomilu to koło 3100-3200 na rękę zależy od miesiąca - choć i tak jest tu płaca "jak to się mówi zasadnicza- z góry ustalona" (razem z premią która to wynosi DO ok 450zł i nockami), premie za złom były kiedyś np. jak dużo wiórów szło do huty na przetop to kwota wracała do firmy i była dzielona między pracowników i kierownictwo. - teraz tego nie ma. jest tylko marny 30 zł dodatek szkodliwy i 10zł dodatek za pranie (wszystkie kwoty netto), płaca zasadnicza miesięczna ustalona z góry przez kierownictwo i dyrekcję, kiedyś był akord indywidualny, potem grupowy- wtedy były lepsze czasy- szło lepiej zarobić- teraz obcięli średnio 500-700zł netto każdemu z wypłaty w stosunku do tego co było w akordzie- także - co nowy system płacenia w tej firmie -to gorzej dla pracownika.

El fugo
@beata

Ciągle szukają ludzi, bo wiedzą doskonale jak płacą :) szukają (usunięte przez administratora) ;p a te podwyżki 5% to niech se wsadzą ... Żal tych młodych co tam robią!

El Fuego

Idealnie ujęte w sam punkt.(usunięte przez administratora)wina zrzucana za niepowodzenia na pracownika ważne, że kasa się zgadza. Wiecznie mało produkcji albo same braki, jak robić na zużytych maszynach co ledwo się kupy trzymają i narzędziach, które zamawiane są po kosztach albo zużywają się szybciej przez stan wspomnianych maszyn.

mariusz

na początek jest 3200 netto razem z premiom i nockami - także szału nie ma - perspektywa podwyżek nikła- pieniądze mają , ale nie idą dla pracowników. Dojazd jak to się chwalą niby darmowy- ale strasznie długo trwa - autobusy się wloką niemiłosiernie, plus czekanie na przystanku, plus czekanie na parkingu na reszte spóźnialskich. Podziękowałem zatem ;)

@mariusz

nie "niby darmowy", tylko darmowy, to, że jedzie powoli, nie oznacza, że przestaje być darmowym.

@mariusz

poza tym, jak ktoś nie chce, bo mu za wolno jedzie, to nikt nikomu nie każde korzystać

Sziran
@.

Tak tylko nie wiem czy wiesz skąd idą pieniądze na ten dojazd, dlatego pisze że niby darmowy :)}

@Sziran

ja nie korzystam, to nie wiem

@Sziran

także nie będę się wykłócać

figar

@Paulina Jeżeli nie masz lepszej alternatywy i potrzebujesz pracę na już to wysyłaj. Praca raczej poniżej średniej. Więcej minusuw niż plusuw. Większość negatywnych komentarzy w tym temacie jest prawdziwa. Z plusuw: - ludzie, o ile trafisz do fajnego teamu Z minusuw - podejście do pracownika - duża rotacja, braki kadrowe a co za tym idzie duży zapierdziel - baaardzo stresująca robota - w sklepach multum papierologii, co chwila jakieś decyzje i komunikaty, trzeba się na wszystkim znać - paczki w dostawach do sklepów nie są małe i lekkie, są to bardzo duże kartony, bywają dostawy z dużą ilością i trzeba się nadzwigać - kasa słabo-przeciętna - bardzo znikome możliwości rozwoju, kursy, szkolenia? zapomnij - słabe benefity

donejt

Nie warto tam pracować już- bardzo słabo płacą, kiepskie warunki pracy i nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach - krótko i na temat.

Oko
@donejt

Jaka kasa na początku

postronny
@donejt

ty miałeś w tej firmie pracować a nie oceniać kto z kim , z ciebie pracownik jak z koziej dopy trąba ! dobrze że odszedłeś ! zaraz się poprawiło

postronny
@Oko

na początek firma ci zaufa i zaoferuje stawkę byś mógł się obronić i pokazać,że potrafisz więcej i zasługujesz na lepszą kasiorę

Ed Sheeran
@postronny

HEHEHE- też się cieszę :P

GLAPIŃSKI
@Oko

3100-3200 zł netto razem z premią i nockami jak na produkcji (w tym szkodliwe 25zł netto, za pranie 10zł netto, premia do 450 netto)

Rusland
@GLAPIŃSKI

Przyzwoicie a obiady są? Mogę nawet zamieszkać po co płacić za wynajem

KACZYŃSKI
@Rusland

hahahahahahah - dobre ! dobre !!!! - jak to jest dla ciebie przyzwoicie- to siedź tam dalej :P

keramzyt

a ja psa XD :P

stomil

stomil- dobrze to już było :P - i nie wróci więcej !:P

Wild west

Cześć, macie jakiś pakiet medyczny jako benefit? Coś w tym stylu?

Pracujący

nie wiem co masz na myśli, premia jest do 20% od zasadniczej więc łatwo idzie sobie obliczyć; średnio minimum mam 18%

lego
@Pracujący

I to na wszystkich stanowiskach tam premia obowiązuje?/

Niepracujący
@Pracujący

No tyle to ja wiem ,że jest premia do 20% podstawy- tylko ta podstawa jest śmieszna, to i nawet jak dostaniesz te 20% to też jest śmieszne np max 450zł netto- 700brutto premi to śmiech na sali :P

Pracujący

zobacz, niby były pracownik a cały czas sledzi go worka i opinie tu się pojawiające więc coś go nadal firma interesuje

do poprawki

kasa mała i nie stabilna pensje zasadnicze-kiepski pomysł warunki takie ze ludzie chorują straszliwy hałas i śmierdzące zadymione powietrze maszyny stare się psuja i brak ludzi i części do napraw podejście góry do ludzi ciągle cos jest pilne nikt nie potrafi tego dobrze ustawić brak nowych fachmanów tylko ukr i z łapanki ciągle selekcje braków

@do poprawki

idź popracuj gdzie indziej to będziesz doceniał to co masz, niektóre maszyny do wymiany ale zauważ, że wymieniają na nowe, dlatego ciągle ukazują się ogłoszenia, zmiany na górze od jakiegoś czasu ale obiecane podwyżki były, teraz będzie prywatna opieka medyczna więc coś dla nas robią

MORAWIECKI

Cały czas szukają i odświeżają oferty: Operator automatów montażowych Magazynier Operator wtryskarek Operator maszyn CNC Nastawiacz maszyn CNC Operator automatów szukają jeleni :P

zbychu

ile etapów rekrutacji i po jakim czasie odp

pilot
@zbychu

jak na produkcje sie przyjmowałem to miałem rozmowe jedną

nieee
@zbychu

nie warto tam pracować- zobacz sobie co chwilę wstawiają nowe ogłoszenia (zarówno wegmann i aigo tec - bo to ten sam budynek- dawny stomil- po prostu dwie firmy w jednej) o pracę na wieeele stanowisk - wniosek jest tylko jeden- ludzie z tamtąd odchodzą i słabo płacą plus atmosfera do niczego - tyle w temacie. Bo dobre i szanujące się firmy nie wstawiają na marne ogłoszeń bez sensu- przyjmą i ogłoszenie znika!!!!- a tu ?- no właśne!

pilot
@nieee

wyczytałeś to z fusów? bo nie brzmi to wiarygodnie

Mordechaj
@nieee

Pozwól ludziom ocenić samym zamiast z góry narzucać swoją odp, pytanie było o rekrutacje, a nie o to, czy według ciebie warto pracować

Bywalec
@pilot

Ja miałem jedną rozmowę i po kilku dniach odpowiedź, ale na stanowiska biurowe są dwie rozmowy. Znajoma ostatnio miała. Pierwsza rozmowa online, potem zaproszenie na rozmowę do firmy.

Ewelina
@nieee

kupują nowe maszyny dlatego są rekrutacje a że ciężko teraz o ludzi do pracy to ogłoszenia się pojawiają... ludzie tam też pracują wiele lat i odchodzą na emerytury dlatego ciągłe rekrutacje

beetoo
@Ewelina

jak ludzie tam u was do emerytury robią to chyba nie jest źle

inżynier rehabilitowany

silalalala - operator wtryskarek, operator automatów i magazynier i nie tylko - dziś weszło "nowe stare ogłoszenie" - nie że kupują maszyny nowe- bo nie tylko w tej firmie kupują - ale nikt NIKT tam za takie pieniądze i w takich warunkach robić nie chce ! - staruchy poodchodzą no i co...? szukać wiatru w polu ! o ludzi jest trudno teraz bo jest konkurencja (silniejsza i lepiej płacąca-oferująca więcej) i tyle w temacie - nie polecam firmy nikomu.

Alligaro

Firma, która poprawia wskaźniki poprzez coroczną redukcję zatrudnienia

@Alligaro

i tu się mylisz, bo od dłuższego czasu zatrudniają pracowników...

Zostaw merytoryczną opinię o Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. - Nekla

• Jak się pracuje w Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 11 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 520 ocen.
  • ul. Gnieźnieńska 6
    62-330 Nekla

Wegmann Automotive Polska Sp. z o.o.