Opinie o The Hut.Com Poland Sp. z o.o. w Magnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy The Hut.Com Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w The Hut.Com Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Hut.Com Poland Sp. z o.o. w Magnice

Ullla

Najlepsze trenerki na magazynie zmiana A to prawda zawsze pomocne Pick Pack

Jdjdjdj
@Ullla

Z pewnością. Trenerki ze wszystkich zmian czują się za bardzo pewne siebie i wszystko wiedzące. Tak szkolicie ludzi że jak przychodzi co do czego to nie mają pojęcia o niczym. Nieraz słyszałem jak ktoś podchodzi z wózkiem z czerwonymi totami i się pyta czy to single czy multi hahaha widać jak szkolicie :-)

@Ullla

Zapraszam do wspolpracy w druzynie trenerow. Moze Twoje wskazowki i doswiadczenie beda pomocne w poprawie pracy trenerow? Choc szczerze mowiac-watpie.

Ja tez

Trochę się krępuje bo noe mam jedynki i nie noszę maseczki

White fang
@Ja tez

Polecam pastę do zębów ostatnio była za free zapytaj Tomka

Xxxxe

Monika właśnie najlepiej szkoli szkoliła mnie i najlepiej mi wytmaczyła i jest mega pozytywna osoba najwięcej czasu poświęca nowym pracownika i najlepiej szkoli

Qwerty
@Xxxxe

Najlepszy tener to Ania obecnie zmiana A pełna profeska i rzeczowe podejście do tematu

Babcia

Żelazko ma przewagę bo posiada duszę.

Tyy
@Qwerty

Tak szkoliła mnie że nie wiedziałem które to single a które to multi tak szkoli super hahah żenada nie daje się ona na trenera

suz

na produkcję się niepchajcie banda (usunięte przez administratora) jedna klika (wujek,ciocia,itd.) stanowiska po znajomosci co innego ludzia mówią obiecuja a,potem co innego wychodzi.Jedne wielkie (usunięte przez administratora) szkoda czasu na ta firmę

robol z produkcji

NA PRODUKCJI SYTUACJA NIE LEPSZA,BY NAJMNIEJ NA ZMIANIE LIDERA RAD-WA TRZEBA MU PRZYPODOBAĆ OT TAK WIZUALNIE ZDOLNOŚCI NA DALSZYM PLANIE MA SWOICH ULUBIONYCH LIDZI,FAWORYZUJE IM RESZTA TO MOTŁOCH URLOP OD NIEGO DOSTAĆ TO CIĘŻKI TEMAT,ZAWSZE MA REZERWY DLA SWOICH LUDZI. NIE DOCENI NIE USZANUJE ,NIE POMOŻE TYLKO TEMPO NARZUCA. ZERO EMPATII,SZACUNKU DLA KOBIET, MA CIĘŻKIE ŻARY POTRAFI OBRAŻAĆ KOBIETY. CZYM SUGERUJE SIĘ DYREKCJA STAWIAJĄC TAKIEGO CZŁOWIEKA NA TAK ODPOWIEDZIALNYM STANOWISKU ,PRACY Z LUDŹMI NIE ROBOTAMI??? TYLKO TYM ŻE ROBIMY DUŻE TONAŻE PONAD NORMĘ ??? ALE JAKIM KOSZTEM TEMU DYREKCJA,KIEROWNICTWO NIE PRZYJRZY SIĘ MY KOBIETY JESTEŚMY ZMĘCZONE FIZYCZNIE I PSYCHICZNIE.

@robol z produkcji

Jak wam się coś nie podoba to wystarczy podejść i na osobności porozmawiać a nie obsmarowywac kogoś na anonimowym forum. Wszędzie podnoszą normy. Liderom płacą za wyniki i normalne jest że zależy im na jak najlepszym

@Katia

Porozmawiać o czym ty piszesz ,z kim tu jest rozmawiać,kto cie zrozumie ? Tu się jeszcze ludzie trzymają bo jest ciężko na rynku pracy. Gdy sytuacja się poprawi dużo kobiet odejdzie ludzie mają już dość tej tyrani,przerzucania tych ton tej ciężkiej siermiężnej pracy w pyle w pocie w tych drelichowych wymiętolonych mundurkach na hali jest duszno . Normy się podnosi ,na dłuższą metę tak się nie da pracować. Mówi się o trzeciej zmianie,kto na niej pracować będzie,przyjdą posmakują i uciekną jak na magazynie ciągła rotacja.

Ciekawy

No przecież podobno klimatyzacje zamontowali i dalej gorąco?

@Katia

Liderem płacą za wyniki ale jak sama nazwa wskazuje lider to lider zespołu który powinien też mieć na uwadze warunki w jakich się pracuje. Nie można wymagać jakiejś wyimaginoeanej wziętej z kosmosu normy jak stoi się ze skanerem w dłoni a tu przez dziesięć minut czekasz bo brak zamówień albo dwie zmiany naraz kręcą się między alejkami i więcej czasu traci się na manewrowanie wózkiem,omijanie innych niż na pikowanie albo podejdzie ci jakaś administratorka systemu i poleci ci zrobienie kilku premium i latasz z jedną skrzyneczka czerwoną po jeden produkt po całym magazynie. Mówienie i rozliczanie w takiej sytuacji z jakiejś normy to absurd. Jeżeli chodzi o zapalenie to ono istnieje ale problemem jest też słabe oświetlenie szczególnie po zmroku. @katia Piszesz ażeby powiedzieć coś na osobnosci mam rozumieć że liderowi. Wybacz ale takiej przypadkowej liderce grupy A która ma nikłe pojęcie o wszystkim mija się z celem. Ona chyba nie kuma jakie tu są warunki, że ludzie się męczą w tych butach, kupują wkładki, mają odciski,pęcherze,otarcia. Ogólnie o liderce grupy dla której nadrzędnym celem jest tylko norma za wszelką cenę a ludzie się nie liczą nie można powiedzieć nic dobrego ani mieć do niej szacunku. Większość osób i tak stamtąd odejdzie i to w bardzo krótkim czasie. W takich warunkach to nie jest praca normalna i tu nie chodzi nawet o wynagrodzenie.

Katia

Skoro jest wam tak ciężko, powinniście rotować na stanowiskach i między liniami. Jeżeli czujecie się obrażane, zgloscie ten fakt. Nikt was na siłę nie trzyma. Napewno jest ktoś kto wam pomoże i doradzi w takiej sytuacji.

@Katia

Czytaj ze zrozumieniem wcześniejsze wpisy.Większość osób planuje stamtąd odejść prędzej czy później lub nawet z dnia na dzień nie przychodzą więc w związku z tym nikt nie będzie się nigdzie skarżył .

@Olo

Ja potrafię czytać ze zrozumieniem. Powiem wiecej, rozumie problemy z którymi mamy na produkcji do czynienia. Jednak nie rozumie jak ktoś kto może czuję się poniżany, niedoceniony i zmieszany z blotm, na drugi dzień zakłada ten drelichowy mundurek i z uśmiechem przerzuca te tony. Jeżeli wasza postawa jest taka to nikt nie zauważy problemu, nikt nie będzie miał możliwości pomocy. Powiedzcie może bardziej odważnej koleżance czy koledze, by może inaczej podejsc do problemu. Teraz jest ciężka sytuacja na rynku pracy i wiem dlaczego tak kurczowo trzymacie się THG ale jeżeli czujecie się tam niewolnikami to ja bym chyba tę robotę rzucila

@Katia

Nie umiesz jednak czytać ze zrozumieniem.

Nico

Zawsze po skończonej pracy wychodzę z uśmiechem jak usłyszę jak liderka grupy A na koniec poinformuje daną osobę że wyrobila czy przerobila założoną normę, robi to z durnowatym uśmiechem. Nie wiem co to ma oznaczać przecież większość osób nie jest (usunięte przez administratora) żeby przekraczać normę a tym bardziej aby na koniec zmiany liderka zrobiła z kogoś idiotę. Gdybym to ja była i o mnie wspomniała na koniec zmiany to spalilabym się ze wstydu przy innych osobach że jestem taka (usunięte przez administratora) i zrobiłam np.170 procent normy dla durnowatego uśmieszku liderki. Dla zrozumienia osoba która zrobila tego dnia 100 procent a nie 170 weźmie te same pieniądze a osoba która zrobi tego dnia 70 procent nie wezmie być może premii która wynosi około przeciętnie 10 zł za dzień. Jeszcze czegoś nie rozumiecie?

Jdjdjnd
@Nico

Ale żeś się uczepiła tej liderki... Ciągle te same komentarze... Dziewczyno wyluzuj

@Jdjdjnd

Masz dobra opinię to napisz.Chętnie przeczytam i odniosę się do niej.Czekam.

Aplikowałeś do firmy The Hut.Com Poland Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

To nie są żarty...Jest mikrofon jest profesjonalizm.... To nie są ludzie z przypadku....

Nico

Nawet żałują wody mineralnej ze zwykłego baniaka tylko jest woda z wodociągu.

Olo

Pracodawca ma wg.kp. zapewnić osobie wykonujacej pracę stojąca miejsce siedzące w przypadku gdyby pracownik chciał chwilę odpocząć. Nie może to być stolowka ani pokój medyczny jako wytłumaczenie dostosowania się do przepisu prawa. Gdzie jest bhp i liderzy?

Asdf
@Olo

Jest ławka obok kibla na której nie można usiąść gdyż grozi to zwolnieniem z pracy. Cyrk nie magazyn

xyz
@Asdf

Kto powiedział, że nie można usiąść?

@Olo

To wszystko to sie nazywa lajdactwo. Zmuszac ludzi do niewolniczej pracy,niemol z dziadowskim wynagrodzeniem. Zapraszam dyrekcje do 12 godz pracy,a potem do dojazdu np.do Dzierzoniowa lub Bielawy. Na odpoczynek pozostaje niewiele czasu Lacznie poza domem jestesmy ok 15 godz.Zaklad w swojej pazernosci postawil swoje atuty np.8 godz. przeciwko pazernosci i podlizaniu sie szefowi w Anglii. Prosze niech dyrekcja pokaze nam,robolom,jak po takiej orce 12 godz przychodzic z checia i silami do pracy. (usunięte przez administratora)

Mat

To się nazywa niewolnictwo,a mówią że w tych czasach nie ma już niewolnictwa.Masz robić 24 na dobę i się nie odzywać. Liczy się zysk i kasa. Czy nie może tu ktoś zrozumieć że człowiek to nie jest robot i musi też mieć czas na odpoczynek.Zapraszam Panów z góry na 12 godzin do pracy zobaczymy co wtedy będą mieli do powiedzenia.Powiem tyle mądre osoby nie będą tu robić na dłuższą metę, wyzysk na każdym kroku.

XYZ

Kolejne nadgodziny obowiązkowe. Co Wy myslicie, że ludzie to roboty i będą robić piąty dzień po 10 h? Zapraszamy serdecznie kierownictwo niech chociaż jeden dzień przyjdą i pochodzą dziesięć godzin to się przekonają, co to znaczy. Żadnych benefitów, opieka zdrowotna tylko dla pracowników zatrudnionych przez firmę, czyli dla nielicznych. Takie tłumy, że przez alejki się nie da przejść, a oczywiście norma wymagana. Ciekawe jak ją wyrobić skoro do danej lokacji się czeka, a na stacji albo się coś psuje co chwilę, albo co drugie zamówienie nie wychodzi. (usunięte przez administratora) za niedoklejone paczki... Polecam zamówić lepsze kartony, chociaż to i tak cud jak wszystkie są. Pełno nowych pracowników, a brak skanerów do pracy ... Umowy śmieciowe, co miesiąc... Totalna porażka.

@XYZ

Dziś liderki grupy A znowu blysnely. Poinformowały pracowników że w Anglii robią tyle samo paczek ale w magazynie pracuje tam kilkakrotnie więcej osób i wyobraźcie sobie jeszcze miały ubaw. Te liderki to naprawdę dramat. Aha i jeszcze jedno pochwaliły pracownika ze zrobił 170 procent,pochwaliły go za głupotę że zrobił 170 procent i weźmie te same pieniądze jak ten co zrobil 100 procent.

Nico

Dla osób które nie wyrabiają normy nie będą przedłużane umowy powiedziała sobie tzw. liderka grupy a. Takie świetne warunki pracy i płacy że dla ludzi to będzie rzeczywiście dramat........ha,ha. Swoją drogą to ta tzw.liderka inteligencją nie grzeszy. Skąd oni ich biorą?

Ktos
@Nico

Zawsze tak mówią .trzeba wyrabiać minimum 100 procent .a najlepiej 120.

Nico

Co ile przedłużają umowę?

Podobamisiepracawthg

Co miesiąc

mika

dzień dobry mam pracować w THG od 01.06.2020 czy możecie mi powiedzieć jak to wygląda od strony pracownika czy praca się opłaca jakie są rzeczywiste warunki płacowe i dodatki byłabym wdzięczna za informacje

Sssssyty

Najlepsza Trenerka która szkoli bardzo dobrze to właśnie Monika bo szkoli przepisowo ona mnie szkoliła i jestem z niej bardzo zadowolona Lega pozytywna osoba i szkoli perfekt nie wiem po co ten negatywny wpis

Marian
@Sssssyty

Mamusia nie powiedziała ci że nie należy się podlizywać ? Należy się podcierać

Bcnxnei

Ludzie dajcie spokój. Zajmijcie swoim życiem a nie jakieś smuty wypisujcie na forum. Idźcie do koordynatora LD jak macie jakiś problem z trenerami. Zajmijcie się pracą bo większość z was zajmuje się tylko plotami na magazynie.

Ciekawy

Czy tylko magazyn będzie miał system 10.5 H czy produkcja też? Od kiedy to wchodzi?

Robol
@Ciekawy

Tylko magazyn, od 1 maja

@Robol

A na produkcji ile jest zmian? Dobrze się ustawili. A gdzie jest lepiej pod względem kasy i atmosfery?

Marian
@Robol

To sie zdziwisz jak będziesz długo pracował po 8 h chyba że będziesz dojezdzal samochodem.

Raff
@Ciekawy

Nie wiem jaka jest atmosfera na magazynie ale mi się na produkcji podoba. Pośmiać się można, pogadac, na laski w tych białych spodniach popatrzeć, między czasie przerzucić kilka ton i do domu... Pozdrawiam zmianę FA

Ktos

Jak pracuje się w Thg na tej czterobrygadowce.

@Ktos

Czemu niektóre komentarze znikają po czasie.Kto to kasuje

Aga
@Ktos

Super tylko za krótko powinno być po12 godzin. Polecam wszystkim szczególnie bezdomnym.

Byk

Ma ktoś już wyplate

Za wczesnie

Aga

Mam

@Aga

Chyba wyjatek

@Byk

Ktoś kasuje widać opinie.

Menel z.o.o.

Wydzierzawie stara kotłownie na magazyn.

Poszkodowany

Firma na dnie jak popadnie biorą każdego pewnie z PKP też zatrudniają ludzi kasa coraz gorszą benefitów zero wszystko adwokaci załatwiają od1,5roku i dalej nic niema, normy do góry premie w dół bo nie wyrobisz po prostu cudownie tylko bic brawo o i jeszcze 4brygadówka murzyni niech robią po10,5godz w nocy zakład to chlew totalny zmiany rozwalili ogólnie (usunięte przez administratora)

Oborowy
@Poszkodowany

z PGR-u tera bioro

Kom

Dostał już ktoś wypłatę może

Jaa

W tym miesiącu kiedy będzie wypłata tak jak w tamtym 8

xD

no jak 10 wypada w niedziele to logiczne jest ze bedzie 8 :D

Nuworysz

Co nazywasz wypłatą?

Ziemia nie jest płaska
@Jaa

Sprawdź zapis w umowie z pracodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o The Hut.Com Poland Sp. z o.o. - Magnice

• Jak się pracuje w The Hut.Com Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy The Hut.Com Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Hut.Com Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

The Hut.Com Poland Sp. z o.o.