Opinie o The Hut.Com Poland Sp. z o.o. w Magnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy The Hut.Com Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w The Hut.Com Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Hut.Com Poland Sp. z o.o. w Magnice

Brawo ty

A ktoś dostaje wcześniej niż 8

Thg

Mówiliście ze jesteśmy jak rodzina i co? Nie wierze w żadne słowo dyrektora po lidera. Kłamiecie ludzi rozwalacie zmiany które się zżyły ze sobą . Święta do pracy za zwykle godziny żadnego dodatku za czterobrygadówke. Ja mam już dość .Dobrze mówicie że to nie amazon bo nie sięgacie im do pięt.Brak słów

THG rulez
@Thg

Jesteśmy jak rodzina ale w zwyczaju mamy inne traktowane ubogich krewnych.

Ghg

Tragedia! Wprowadzili 4-brygadówke 10.5 h, przy czym nie dając nawet grosza więcej, nie ma żadnego socjalu, benifitów, wszystko jest jednym wielkim kłamstwem. Ludzie pracują 12 miesięcy i cały czas są na umowach śmieciowych przez agencje. Jak można być tak nieludzkim i tak wykorzystywać ludzi dla cyferek, gdzie atmosfera i motywacja powinna być najważniejsza w pracy, a oni zamiast cieszyć się, że ludzie pracują te 8 h wyrabiają się ze wszystkim , mają dobrych pracowników, to na dodatek niszczą całą grupę i mieszają wszystkich, bo nie pasuje im, że ludzie są przywiązani do siebie i takim sposobem mają naprawdę chęć do pracy i motywację. Mogę powiedzieć tylko jedno - Mogą Państwo sobie tylko pogratulować fantastycznego pomysłu, który tylko doprowadził do tego, że nikt tam nie będzie chciał przyjść i każdy jedynie co teraz chce zrobić to stamtąd odejść i z pewnością mogę stwierdzić, że pracę każdy znajdzie. Dziękujemy za tak egoistyczny plan, który teraz prowadzi tylko do jednego...

@Ghg

Jednym slowem strzelili babola,bo inne magazyny bardzo chetnie przyjma przeszkolonych,dobrych pracownikow. Bo nieprawda jest,ze nigdzie poza THG pracy nie ma. Fajnie bylo,super ludzie ale co dobre sie konczy i czas rozstac sie z firma,ktora ostatnio eksperymentuje na ludziach i popelnia ogromne bledy. A moze wiekszosc z nas spotka sie u innego pracodawcy?

Fgds

Czterobrygadowka najgorsze co mogli zrobić pomieszali zmiany rozwalili zgrane zespoły (usunięte przez administratora) ludzi stawkami z kosmosu,jaki był sens tego co dobrze funkcjonowało ,ludzie będą odchodzić i wcale się nie dziwię tak się nie postępuję

Aplikowałeś do firmy The Hut.Com Poland Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Masarka

Od maja 10,5 h pracy, brak podwyżek, brak benefitów, co lepsze nocka będzie w godzinach 16:30-3 w nocy czyli dniówka z nocką będą się mijać w drzwiach co spowoduje straszne kolejki bo przypominam że trzeba się odbić na zegarze na hali, potem na bramkach za ochroną i na koniec na wyjściu na parking, co za głupota... Ale oczywiście ktoś wpadł na ten inteligenty pomysł bo przecież gdyby zrobili 30 min przerwy miedzy zmianami to musieliby za te 30 min zapłacić każdemu całą złotówkę więcej za godziny nocne... Ta cała banda czerwonych z góry w ogóle nic nie myśli, nie potrafią nawet nowych zespołów z sensem podzielić.Marze żeby szybko znaleźć nową pracę bo to jest po prostu cyrk ale przecież powinniśmy się w ogóle cieszyć że mamy pracę ... ;)

@Masarka

Do 2 w nocy praca a zmiany jazdy dział ma inne na piku i paku środy do soboty i niedziela środa .także co to za weekendy.

??

Kogo wy przyjmujecie w ogóle ? Sama patologia (usunięte przez administratora) aż wali po oczach. Ludzie wystrzeleni w lokacjach , nie wiedzą co się dzieje :-) Od kilku czuć alkohol..wstyd

@??

Najgorsze jest to,ze zmiany sa wprowadzane w tak trudnym okresie,gdzie jest zagrozenie zycia. Zrozumiale jest,ze ludzie traca prace w innych firmach,ale zmiana zasad pracyi w takim okresie to jest po prostu nieludzkie.Jak dojdzie do zakazen zaklad bedzie mial nas daleko w tyle. Ja sie na to nie godze i zegnam sie z zakladem.

Cieszcie się , że macie pracę jak to było mówione... Wykorzystali sytuację i dzieje się niestety... A ludzi będzie coraz więcej.

Co
@794

A czy takie postepowanie jest uczciwe? Czy firma jest w porzadku? Odpowiedz sobie sam.

Xxx

Jaki jest Social w firmie? Ile dają kasy na święta?

Ha ha
@Xxx

NIE MA KOMPLETNIE NIC ŻADNEGO SOCJALU ŻADNYCH BENEFITÓW NAWET OPIEKI MEDYCZNEJ. JAKIE PIENIĄDZE NA ŚWIĘTA ?! W THG NIE ISTNIEJE SŁOWO TAKIE JAK ŚWIĘTA . W DNI USTAWOWO WOLNE THG PRACUJE ZA ZWYKŁE GODZINY.CZTERY BRYGADY CHCĄ WPROWADZIĆ OD MAJA BEZ ŻADNEJ PODWYŻKI MAMY SIĘ CIESZYĆ ŻE PRACĘ MAMY . BĘDZIECIE W CZARNEJ (usunięte przez administratora)JAK LUDZIE POUCIEKAJĄ. JAK MOŻNA PISAC O BENEFITACH GDZIE ICH NIEMA COWY MYŚLICIE ZE SIĘ NOWI PRACOWNICY NIE DOWIEDZĄ CZY CO?!

Żal
@Xxx

Od czasu do czasu możesz dostać przeterminowane kosmetyki, które lepiej im jest oddać durnym ludziom niż płacić za ich utylizację :)

Iwo

Nowi ludzie przychodzą do THG gdzie będą robić po 10.5godziny bez żadnego dodatku lepiej iść do Amazonu za dużo lepsze pieniądze a nie tyrac (usunięte przez administratora)

Hndnd

Z tymi zegarami to jakoś żart co nie ? Dział OB ma najwięcej ludzi a wy zrobiliście jeden zegar ... Śmieszne. Nie dość że po 10 godzin będziemy pracować to jeszcze będziemy czekać 10 lub 15 minut w kolejce aż każdy się odbije ? Bierzecie pod uwagę to, że teraz będziemy się mijać zmianami, że jedni będą wchodzić i wychodzić w tym samym czasie ? Wiecie co tam się będzie działo pod zegarem ? Czas na przerwie rozumiem liczy się od odbicia ?Czyli jak będziemy schodzić na przerwę , załóżmy o godzinie 10 a odbije się 10:10 bo pewnie będzie kolejka to przerwa liczy się od tego momentu a nie od opuszczenia stanowiska pracy? Zapraszam na dół przed zakończeniem pracy i zobaczcie co tam się będzie działo.

Optymista
@Hndnd

Jeszcze na dokladke dojazd nam zafundowali na maksa,bo jedna z liderek bala sie jezdzic z kobieta,ktira niby za szybko jezdzi. Za kare teraz trzy autobusy jada do Bielawy przez Rozane,Pieszyce pomimo,ze w tych autobusach nie ma ani jednej osoby wysiadajacej. Wyobrazcie sobie trzy potezne autobusy jadace dla jaj. Fajnie bedzie dla osob z Bielawy,gdy po 10 godz beda w domu o 19. Mozna tylko tej wystraszonej podziekowac. Przez tydzien nowa firma przewozowa byla bardzo ok. a przez zawisc i nieokrzesanie mamy G,.

NiePolecam

Ta firma to porażka wprowadzają system pracy z amazonu a płacą mniej i nie dają żadnych benefitów bo to co piszę w ogłoszeniu to kłamstwo nie ma nawet karty multusport, (usunięte przez administratora) na premiach których nagle nie da się wyrobić żeby zaoszczędzić a ten pożal się Boże dyrektor śmieje się z ludzi że przecież teraz się nie zwolnią bo nie znajdę innej pracy i z łatwością znajdą kogoś na ich miejsce.Zero szacunku do człowieka, do świąt bo ciągle do pracy i ciągle przymusowe nadgodziny i to wszystko za 3150 brutto... Sami sobie odpowiedzcie czy warto

Jano
@NiePolecam

Zgodzę się z przedmówcą w 100% , 3150 brutto do tego premia nie do wyrobienia czy jakieś 150 zł mniej, 2500 na rękę to maks. Żeby ten dyrektor się zdziwił jak ludzie zaczną uciekać, to nie jest jedyny zakład w Polsce.

Murzyn

Zdrowie i życie murzynów europy nie jest ważne...dowalić im nadgodziny i pracę po 6 dni tygodnia. Interes ma się kręcić i tyle.

@Murzyn

To pewnie też ładnie pracownicy zarobią w tym okresie?

Bambo
@Zainteresowany

No bardzo ładnie jakoś AŻ 2900...warto zdrowie ryzykować..moze...hmmm..wybuduje sobie domek??

Kandydatka

Dzień Dobry, Jakie produkty konkretnie produkuje oddział w MAgnicach? Czy jest tam laboratorium kontroli jakości z wolnymi wakatami? JAk atmosfera w pracy? Jak plasują się zarobki? W jakim trybie jest praca w Dziale Jakości?

Haha

Obsada QC dobre sobie????same odrzutki z innych działów, ewentualnie na liderskich pozycjach wszyscy którzy lizali (usunięte przez administratora) menagerowi. Śmiech na sali na zmianie 2 osoby pracujące do tego 2 adminow chodzących i nudzących się po lokacjach i lider. Praca marzenie nic nie robisz a duża kasa leci.

Asdf

3150 brutto to atrakcyjne wynagrodzenie w systemie 4 brygadowym??? Hahaha niezły żart. Od maja chyba sami będą sobie te wózeczki pchać i przerzucac tony protein;) powodzenia życzę w znalezieniu frajerów którzy będą (usunięte przez administratora) za taką jałmużnę.

Nfdss

To się zdziwią jak połowa ludzi odejdzie

Nic

Teraz to dopiero jaja od maja system Amazona za te same pieniądze zero podwyżek umowy śmieciowe żadnych dodatków wakatów na firmę brak to już norma zresztą i myślą że (usunięte przez administratora)będą dalej tam robić po 10,5 h za 2500 zl

TEŻ MURZYN

I jeszcze ZERO kultury między Kobietami na produkcji tymi "Murzynkami " szmacą się i okładają kur-mi ,zamiast sobie nawzajem pomagać wspierać się tyle jadu nienawiści w tych ludziach nawet ta PANDEMIA nie zmienia tej wrogości wobec siebie nawzajem ,wręcz odwrotnie tylko się ponabijać z drugiej. Że nikt na to nie reaguje ? Lider udaje że nie słyszy nie widzi ? aby tony leciały najważniejsze,atmosfera nie ważna .

Sortujacy

A tam dalej bez zmian braciszek i lLider Łukaszek robią białe kontenery i chodzi (usunięte przez administratora) palić tam gdzie nie wolno no idiotyzm że firma na to pozwala i ochrona przymyka oczy hahahah nie do wiary ta, firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie polecam(usunięte przez administratora)

Robol

Widać jak nas doceniają i "Szanują" Dyrektor nawet nie raczył nam życzeń złożyć klasie robotniczej kim dla niego jesteśmy numerami kodów na naszych aidikach tylko W piątek nawet się nie pokazał na zmianie ? oj zmienił się zmienił ten nasz dyrektor ??? Kierownik też nie raczył wyjść do ludu pracującego na koniec zmiany o czym to świadczy ??? Bez komentarza,smutne ale prawdziwe .

Hgfd

Tu nie ma tematu wirusa tu liczy się tylko praca normy, pojęcie bezpieczeństwo nie istnieje w ich slowniku

@Hgfd

Prawda.tylko norma zadnego bezpieczeństwa ludzie w kupie stoją gdzie odległość 1.5 metra a wszędzie pisze .liderzy widzą .nie reagują bo norma .mijają się obok siebie tylko na stołówce porobili normy a wszędzie jest jak było .

@Ktos

Sanepid powinien przyjść .jak nie przestrzegane jest .a gdzie liderzy . BHP .ludzie są nieodpowiedzialni .

Pesymista.
@Hgfd

dzisiaj trenerki przyuczaly nowych pracownikow i zastanawiam sie czy one sie nie boja? Przeciez to jest sposob nauki bardzo kontaktowy. Czy sie nie obawiacie? Zaklad zapewnia Wam jakas ochrone? Patrzac na Was jestescie pierwsze do zachorowania. Mysle,ze sa nowe przyjecia bo spodziewaja sie zakazen i i trzeba miec ludzi na wymiane. I tak do skutku. Smutne. Powinnyscie miec wsparcie a traktowane jestescie jak mieso armatnie.

cannon fodder
@Pesymista.

W jakiej cenie jest kilogram tego mięcha?

bloody butcher
@cannon fodder

Zamierzasz zakup żywca czy preferujesz rąbankę?

!
@bloody butcher

Rąbankę to wy oboje macie w głowie

@!

Możliwe że mamy. Jak będziesz 60 funtów młodsza to nie masz powodów do obaw.

!

Jak będziesz czy jak jestem?!Nie wiem czy stwierdzasz czy pytasz . Wszyscy znamy te wyjątki w thg co nie mają nic do powiedzenia mądrego a mówią .

Oooo
@Ktos

Ludzie sami nie przestrzegają zasad z odstępami a najwięcej maja do powiedzenia

@Oooo

Bo normę muszą wyrobić .liderki widzą.

Tyy

Na zmianie A na na pick i pak najlepsze trenerki i najładniejsze zawsze pomocne

Zostaw merytoryczną opinię o The Hut.Com Poland Sp. z o.o. - Magnice

• Jak się pracuje w The Hut.Com Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy The Hut.Com Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Hut.Com Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

The Hut.Com Poland Sp. z o.o.