Opinie o The Hut.Com Poland Sp. z o.o. w Magnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy The Hut.Com Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w The Hut.Com Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Hut.Com Poland Sp. z o.o. w Magnice

Nowa

Witam...Chciałam zapytać o grupę C,mam tam trafić i pomyślałam o tym,że zapytam o liderów, trenerów, atmosferę i ogólnie o wszystko. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Ever
@Nowa

Na każdej zmianie jest coś .Przyjdz to się przekonasz

Nowa2
@Nowa

Ja jestem na C, wolałabym na A ale nikt mnie o zdanie nie pytał

K
@Nowa2

Omijać A. Toksyczne tzw.liderki.

@K

Magazyn czy produkcja?

Magazyn

Obserwator

Nie pracuje w tej firmie ale jak to wszystko czytam to się włosy jeżą.Firme tworzą ludzie i klimat pracy też ludzie .Zaczyna się od szefa przez kierownika ,brygadziste skończywszy na pracowniku. Pracujecie i trzeba to robić dobrze ale z poszanowaniem człowieka.Piszę to szczególnie do szczebla kierujacego. Kierujcie ludźmi tak jak byście chcieli sami być kierowani. (usunięte przez administratora).Opanujcie emocje i zastanówcie sie czy kariera to wszystko co chciałbyś osiagnąć.Zrób miejsce na empatie ,szacunek ,wyrozumiałość .Nabijanie kasy właścicielowi za wszelką cenę to nie jest dobry kierunek .Ludzie, stwórzcie organizacje w której się fajnie pracuje a nie tyra . Kierownicy ,rozmawiajcie z pracownikiem jak równy z równym ,pytajcie ,radźcie się ,szukajcie wspólnych rozwiązań. Wiem że szczególnie zachodni inwestor chce z nas Polaków zrobić (usunięte przez administratora) i tanią siłe roboczą .Nie ułatwiajmy im tego szczując się nawzajem. Każdemu należy się życie rodzinne i wypoczynek po pracy. Powodzenia życzę.

Janek

Ta firma to masakra. Przyjmują tabuny ludzi którzy chodzą po magazynie nic nie robiąc znikają po krótkim czasie. A od innych wymaga się jakiś norm. Liderzy jeszcze większą tragedia nie panuja nad niczym. Trudno to nazwać zresztą liderami bo to obraza dla tej funkcji. Kto z tymi liderami przeprowadzał jakieś rozmowy kwalifikacyjne? Oni nie potrafią rozmawiać nawet między sobą a co dopiero z taką masą ludzi o różnym charakterze. Zatrudnić się tam to jak wejść w g.....

Raff

Jak wygląda teraz praca na Produkcji? Czy oni tez będą pracować 10.5h?

Lolek
@Raff

Jeśli zrobią po 10,5 h to ludzie się pozwalniają , praca do lekkich nie należy - dużo tempo i ciągły pośpiech z tego co wiem to ciągle brakuje ludzi przychodzą i rzucają pracę niektórzy już po tygodniu, agencje ciągle szukają nowych osób -wesoło nie jest.

Ola
@Lolek

To jest ciezka fizyczna praca, wiadomo komuś przypasuje komuś nie. Rozmawiałam z koleżanką i oni nie mają kim pracować a cel zostaje taki sam, wiec do pracy się wzięli liderzy i kierownicy. Ale ogólnie spoko ludzie tam pracują. Atmosfera jest w porządku napewno na zmianie FA, gdzie indziej nie wiem. Ale trzeba się 2 razy zastanowić zanim się podejmie pracy bo tam nie ma lekko

Janior
@Raff

na produkcji nie bedzie po 10,5 poniewaz to praca w zapyleniu i mozna tylko 8,sa 3 zmiany po 8 godzin.

Pit
@Lolek

Przeczytaj naprzód kodeks pracy i się dowiesz ze nie można pracować w zapyleniu dłużej niż 8 godzin a taki jest ma produkcji odżywek bialkowych

Aplikowałeś do firmy The Hut.Com Poland Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Kris

Jak tak dalej będą olewac obostrzenia to niedługo thg będzie nieczynne. W szatniach wiele osób nie nosi maseczek. Liderzy siedzący obok siebie nie mają maseczek lub mają zasłonięte tylko usta. Przy czytniku ścisk a wystarczy na jakis okres poluzowac czas wyjścia np.w granicach plus minus 5 minut. Kierownicy chodzący po magazynie bez maseczek. Ochroniarze w maseczkach baz zasłaniania nosa. A nowi pracownicy to całkowicie mają to gdzieś.

Ola

Hej wszystkim ! Interesuje mnie praca w Magnicach na dziale pakowania perfum czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej na temat systemu pracy ( jak wygląda przykładowy grafik 4brygadowy , dwuzmianowy?) Jak faktycznie wygląda kwestia wyplat? Czy serio jest to bardzo ciezka praca ? Po przeczytaniu części komentarzy mam wątpliwości czy w ogóle próbować ????

Pll
@Ola

Nie ma takiego działu jak pakowanie perfum, chyba pomyliłaś z zakładem w wojkowicach

Sprostowanie
@Ola

Owszem jest taki dzial jak pakowanie perfum, tyle że pakuje się tam ogólnie kosmetyki a nie tylko perfumy. Grafik jest taki ze pracuje się 4 dni po 10.5 godziny i 3 dni wolnego. Praca nie jest ciężka ale tez nie należy do lekkiej i siedzącej, ponieważ jednak te 10 godzin jesteś na nogach i musisz wyrobić normę.

Junior

W całym kraju wobec coraz większej ilości zakażeń coraz więcej obostrzen. Czy w thg? -Nadal grupa liderów siedząca kolo siebie w odległości mniejszej niż 1,5 metra nie będzie nosiła maseczek? -Czy na paku dalej osoby będą przebywać w odległości krótszej niż 1,5 metra? -Czy w dalszym ciągu wózki nie będą dezynfekowane przed rozpoczęciem zmiany? -Czy ochroniarze dalej będą stali podczas opuszczania hali magazynowej przez pracowników bez maseczek? -Czy do kawomatu na stołówce dalej będzie ścisk z powodu zwiększonej liczby pracowników? -Czy w autobusie gdzie wszystkie miejsca zajęte ludzie nie będą zakładać maseczek? -Czy kierowca autobusu będzie zakładał maseczkę? -Czy na odprawie przedzmianowej ludzie będą stali w takim ścisku? -Czy przy czytniku podczas wyjścia nadal będzie taki ścisk? Szanowne kierownictwo thg!!! Postawienie płynu do dezynfekcji przy wejściu i rozwieszeniu plakatu z i nformacja o przestrzeganiu odpowiedniej odległości to nie rozwiazanie problemu.

Janek

Skąd te agencje pracy ściągają tych ludzi.? Większość z nich nie nadaje się do niczego.Przychodzą na 1,2,3 dni czy tydzień lub dwa wezmą pieniądze za nic i odchodzą i jeszcze trzeba ich uczyć co jest równoznaczne z tym że trenerzy w tym samym czasie nic nie robią czyli podwójna strata ale tym trenerom to pasuje szczególnie na zmianie B.Głośno się wypowiadają że rotacja ich cieszy.Pewnie na innych zmianach jest tak samo.

Ktos
@Janek

Chciałam się przyjąć do THG zakład nie chciał mnie przyjąć. .pracowałam wcześniej w THG przez agencję i przedłużano mi lecz sama nie przedłużyłam umowy a jak chciałam jeszcze raz się przyjąć przez inną agencję to zakład odmówił.a tak szukają pracowników .

Wera

Witam. Po ile godzin dziennie się pracuje, jaki system? Są może autobusy z Brzegu Dolnego lub Obornik Śląskich ? Pozdrawiam

Jula

Hej, gdzie można znaleźć rozkład busów pracowniczych do Magnic? W jakich zmianach i dniach się pracuje? Tak samo jak w Amazonie? Pozdrawiam

Marianooo

A jak wyglada praca na Utrzymaniu ruchu? Jaka atmosfera? Sa jakies szkolenia zewnetrzne? Jak wyposażony jest warsztat?

SuperMario
@Marianooo

Utrzymanie ruchu produkcja czy magazyn?

jaworekmichal690@gmail.com

Jakie są zmiany na magazynie ile dni pracujesz dzięki

Była pracownica

Nie polecam ! Liderki ze zmiany A to jedna wielka porażka! Kiedy nie było pracy pracownicy sami musieli sobie szukać coś do roboty. Nie było mowy żeby człowiek usiadł sobie choć na chwilę bo od razu leciały i zrąbki dawały. Kiedy wołałeś ich do pomocy to jedna ciągle telefon w ręce i przychodziła po 10 minutach a dwie przy komputerze ciągle. Ale tak nie masz produktu czas leci norma spada. A później wielkie pretensję co Ty robiłeś przez te 10 minut. Nikt nie wie jaką wypłatę dostanie a jedynie co może się spodziewać 10 każdego miesiąca to zdenerwowanie na widok swojej pensji ! Dużo by pisać. Już lepszy jest Amazon ! Chociaż tam wiesz za co robisz

Ważne
@Była pracownica

Chodzi o liderki z magazynu czy produkcji?

Czy mieliśmy dziś pieniace na konto

Umberto eco

Najgorsze liderki .Zmiana A. Tylko tyle w temacie.

Alex

Możecie napisać jaka jest róznica pomiędzy pracą na magazynie w THG a w Amazonie? Też mają pick pack itd. Tępo pracy jest podobne? Wynagrodzenie rozumiem, że też?

Ktoś
@Alex

W THG jest lepiej pod kątem tego że możesz iść na pak albo na pick i w ciągu dnia możesz się zmienić . Nie ma takiego zapierdzielu jak w Amazonie. W Amazonie jest wyzysk na pracowniku. Według mnie gdyby THG było lepiej zorganizowane było by super, no i te karaluchy.. a tak uważam że nie jest najgorzej szczególnie na pierwszą pracę.

Cóż

Nie mogę nigdzie znaleźć miejsca, gdzie mogę wystawić opinię o Magnicach. Kierowniczka z D jest absolutnie oderwana od rzeczywistości, gdy z nią gadasz to depresja przez resztę dnia. Nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim miejscu. Zmusza do nadgodzin. Minuta po zakończeniu pracy - to żałosne. Ta minuta należy do MOJEGO WOLNEGO CZASU. Pomijam już to że siedzi i się chwieje na boki, chyba dlatego, że za bardzo obserwuje pracowników. A ten drugi kierownik facet? Zachowuje się jak raper na scenie, tylko nie wiem, czy on wie, ale ta scena należy tylko do niego na 10h, a potem przychodzi ktoś inny. Podsumowanie: praca za ciężka, kierownictwo do wymiany, kolesiostwo, robienie sobie jaj z ludzi na okrągło. Na plus jedynie dwie przerwy po pół godziny. Na tym plusów koniec. Z czystym sercem polecam pracę lizusom i osobom, które lubią skakać jak szympans, gdy coś nie idzie w dobrą stronę. Nie polecam dla osób spokojnych, które w pracy chcą poczuć bezpieczeństwo. Tam tego nie zaznacie ze względu na charakter pracy i robaki na każdym możliwym kroku. Walczące ze sobą robaki? Martwe robaki? Mucha między odżywkami? Takie rzeczy tylko w Magnicach! Po prostu słodko - zawsze marzyłam o turnieju robaków na środku magazynu. Pozdrawiam więc wytrwałych.

Nico

Codziennie kilka osób przychodzi i kilka odchodzi. Kolchoz.

Myszka

Jest tam az tak zle?

Myszka

Jak sie macie w THG?

Nico

Znowu ogłoszenie z interkadry o ofercie pracy w thg,potrzebują kilkadziesiąt osób ponieważ te kilkadziesiąt przyjęte w ostatnim okresie już się wykrusza. Zastanawiające jest to jak to jest ze nikt nie wyciąga wniosków że ludzie nie chcą tam pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o The Hut.Com Poland Sp. z o.o. - Magnice

• Jak się pracuje w The Hut.Com Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy The Hut.Com Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Hut.Com Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

The Hut.Com Poland Sp. z o.o.