Opinie o The Hut.Com Poland Sp. z o.o. w Magnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy The Hut.Com Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w The Hut.Com Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Hut.Com Poland Sp. z o.o. w Magnice

Tttyu5

Na magazynie najlepsze dziewczyny i najlepsze trenerki zawsze pomocne

mm

Tylko i wyłącznie produkcja bo najładniejsze dziewczyny tam pracują

majka
@mm

dziękujemy jeden mądry człowiek który tam pracowal lub pracuje brawo ty!:) produkcja góra zawsze bedzie hehe tam to się (usunięte przez administratora) żeby na koniec wynik (usunięte przez administratora) byl.lepiej bylo by gdyby tych dwoch leader ów wzielo sie za robote a nie jeden gra cały dzień w bilarda a druga liderka non stop w szatni przesiedzi i ryj tapetuje aż żółta z tej tapety fuuujjjj chyba niewidzi się w lustrze bleee.....pozdrawiam kolegę :p

Xxxx6
@mm

Na magazynie najlepsze dziewczyny i najlepsze trenerki zawsze pozytywnie nastawione ????

Jute

Dobre kiting i 1,5 metra odległości albo Pick to samo dobry zart

@Jute

Jednej Pani z Pieszyc maz wrocil z Niemiec i jest dumna,ze wykrecila sluzby i nie przebywaja na kwarantannie. To jest skrajna glupota,bo moze wlasnie zaraza pol zakladu. Tym bardziej,ze w Pieszycach sa osoby zarazone a dzis zmarl pacjnt z Pieszyc zarazony wirusem.

Maniek
@optymista

Z jakiego działu i której zmiany jest owa niefrasobliwa niewiasta?

@optymista

Jak wiesz to czemu nie zgłosisz tylko tutaj piszesz.To o Tobie świadczy .Czemu piszesz że wiele osób jest zarażonych w Pieszycach.w każdym mieście i miejscowości tak jest.i wszędzie ktoś może zachorować na tą chorobę.

Czemu

Masz coś z głową?Milcz i nie wypowiadaj się jak nie masz nic mądrego do napisania

@Maniek

Dział OB. Ewelina, bawi Cię to, że tak chodzisz po zakładzie i zacieszasz że wykręciłaś służby ? Nam nie jest to do śmiechu a ty sobie żarty z tego robisz . Ogarnij się. Mózg w domu zostawiłaś ? Zero odpowiedzialności !

To dlaczego nie zadzwonisz do sanepidu tylko wszyscy piszą.lub lidera czy managera .po to jesteśmy jak ją znacie a nie poza plecami piszecie a nikt nie powie jak to jest prawda oczywiście.

Ktoś

Wyrazy współczucia dla tych co mają z nią doczynienia ,prosta Ograniczona ,rozczepana baba ,czy taka osoba jak ta cała Ewe-na ma coś takiego jak MÓZG ??? Przerażające

gynecologist
@Ktoś

W tym przypadku tak zwany mózg nie jest niezbędny. Ta Pani posiada waginę.

Ktos
@Jute

W tym zakładzie ludzie nie przestrzegają rozporządzeń.i liderzy to widzą liczy sie tylko norma.stoja jeden koło drugiego.w szatni tez siedza kolo siebie.GDZIE TYTAJ ODLEGŁOSC 1.5 METRA .NA STOŁÓWCE TAK A RESZTA NIKT NIKT TEGO NIE KONTROLUJE.BOI NORMA.SANEPID POWINIEN PRZYJSC.

Jaja sobie z nas robicie ?

Bierzcie przykład z konkurencji A++zon który wprowadził bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.a nie że robocie z nas (usunięte przez administratora) i siedzimy w busie kolo siebie jak sardynki. Trzeba was nastraszyć służbami czy jak żebyście się ogarneli ? Serio macie dużo kasy że chcecie płacić kary ?W (usunięte przez administratora) macie przepisy i zalecenia ministerstwa. Dziwię się ludziom że nie wysiedli z autobusu bo to co z nami robocie to jest masakra jakaś. Do czasu :-)

Ktos
@Jaja sobie z nas robicie ?

Od jutra to się zmieni zaostrzony transport cały prywatny tak jak mzk czy tramwaje a w pracy ma być 1.5 metra odległości od osoby drugiej

Inny
@Ktos

Od 2 kwietnia co do transportu i pracodawca musi zapewnić rękawiczki i płyny dezynfekujące

Aplikowałeś do firmy The Hut.Com Poland Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
??????

Jaki dział w THG jest lepszy.Produkcja czy magazyn???????

Dobre rady
@??????

Jeszcze się nie ziorentowałeś po opiniach są w 99% prawdziwe powodzenia w wyborze!

???

Co się dzieje w tej firmie masakra nikt nie dba o bezpieczeństwo ludzi i ich rodzin

@???

W najnowszym zaleceniu i obowiazku-od dzis w autobusach tylko zajmowanie co 2 miejsca..A tutaj? Sztuk 40. Paranoja. A jak ma wygladac szkolenie nowych ludzi? Jak tlumaczyc glowa przy glowie? Jak zachowac zalecana odleglosc na kitingu,gdy sie pracuje lokiec przy lokciu? Musi dojsc do tragedii?

Pesymista
@optymista

Nie obejmuje to autobusów pracowniczych. Dotyczy tylko miejskich. Nie tu należy pisac co się dzieje na magazynie bo tu nikt nic nie zrobi. Pozdrawiam

Dest

To jest chore żeby w tym czasie gdzie wirus tak się rozprzestrzeniał lekceważono wszystkie zalecenia ministerstwa zdrowia, zabezpieczenia są minimalne ,lekceważone jest zgłoszenia pracowników o złym samopoczuciu,czy wy kadry i liderzy nie boicie się o swoje zdrowie ,swoich rodzin

Sdf

Firma boi się że pracownicy pójdą na L4 to chcą zatrudniać nowych na ten czas,to są jakieś jaja o wirusie mało mówią bo liczy się tylko norma a ludzie to cyferki tylko

Sławomir
@Sdf

Firma w związku z aktualną sytuacją w kraju i na świecie wprowadziła jakieś wytyczne, aby zminimalizować ryzyko zarażenia się koronawirusem? Piszesz o tym, że firma za osoby, które skorzystają ze zwolnień L4, zatrudnia pracowników na zastępstwo, dlatego chciałbym ustalić, jak to wszystko dokładnie wygląda.

?
@Sławomir

Jakie wytyczne że nie można płacić pieniędzmi w kantynie za obiady ze trzeba 1.5 metra od siebie. Tylko szkoda ze te wytyczne obowiązują na kantynie tylko. Bo przecież w autobusach jest wszystko ok na magazynie tez tam ludzie się nie zarażą. Żadnych środków do mucia rąk skanerów nic kompletnie no bo przecież nie da się zarazić na magazynie . Środki dezynfekujące w szatniach i na kantynie. Ogarnij się Góro tu pracujà starsze ludzie mamy rodziny dajcie nam poczucie bezpieczeństwa a nie myślicie tylko o sobie. Jak będzie tak dalej to l4 będzie się sypało bo ludzie się boją

Esmeralda????

Ten zakład to jedno wielkie (usunięte przez administratora) żadnych socjali normy w górę premie w dół ludzie tylko zwalniani bo redukcja etatów ganianie po innych działach bo brak pracy słabo ogarnięty system

Do R :)

Czy mają Panie komentarz w polskiej wersji językowej? Nie wiem czy aplikować do firmy. Tylko poważne odpowiedzi. Dziękuje

Kajansbsbshav

Witajcie poddani. Chciałbym wszystkich uprzedzić, zastanówcie się dwa razy zanim zechcecie podjąć prace w.w firmie. Zero podejścia i jakiegokolwiek szacunku do człowieka. Bardziej liczą się tam cyferki niż bezpieczeństwo pracownika co jest kompletnym nieporozumieniem. - Stanowiska rozdawane i rzucane są większości osób bez jakiejkolwiek wiedzy, doświadczenia czy nawet 'wymowy' Tak! Większość tych ludzi nie potrafi się poprawnie wysłowić i składać zdań a już nie wspomnę o pisaniu wiadomości czy wysłaniu mejla. Wiele osób panoszy się niczym PAWIE po hali udając, że są coś warci. A tymczasem to zwykłe robole rozpętujące burze gdy tylko nadarzy sie taka okazja. Ta firma zapowiadała się naprawdę świetnie z początku.. jednak z biegiem czasu ludzie zauważają że, nie warto tracić czasu i marnować sobie miesięcy czy lat na THG. ( PS- Chyba, że masz kuzyna, brata, męża, faceta, ciocie czy wujka na którymś z wyższych stanowisk.. wtedy droga stoi już otworem! .. Kolega ściąga kolegę żeby dostać stanowisko wyżej szacun.. (usunięte przez administratora)

Lol
@Kajansbsbshav

Każda firma polega na CYFERKACH !! Nie domysliłaś/łeś się tego?? Chyba nie jest to pierwsza twoja firma w której pracujesz prawda... PS co to mejl?? Poddani .. tak uwidaczniasz swoje dążenie do.. posiadania Cioci w HR o których tak ciepło się wypowiadasz. Dorośnij

Paula

Czy trwa jakiś nabór do pracy na produkcji?

Lili
@Paula

Cały czas, Agencje Manpower i Interkadra ogłaszają się na OLX, jeśli lubisz pracę w pyle i lubisz dżwigać paczki pod presją czasu to zapraszamy.

Paula
@Lili

Niekoniecznie jest, to kwestia lubienia. Dzięki za odpowiedź.

Lili
@Paula

Nie chcę nikogo zniechęcać tylko trochę przybliżyć warunki pracy ale taka prawda trzeba spróbować i samemu ocenić.

Thg idioci 2

Jedzenie to (usunięte przez administratora) podane z psa a na magazynie jedna wielka Brytania ???????? ???? Pozdrawiam Hr i pepika ????

Thg idioci

Hahah karolku Ciocia w hr Ci nie pomoże ???????????????? jedno wielkie (usunięte przez administratora) w Thg wypłaty pomylone góra śpi na górze jak zwykle wielka psa karma

Traffic

Opinie o THG a nie kącik dla obłąkanych w krzywdę. Macie tyle do powiedzenia, powiedzcie sobie w twarz bądź piszcie pamiętniki. Bo to jedna wielka żenada jakie wywody tu padają. Tak wam źle to do widzenia. Nikt „ płakać „ nie będzie. Piszecie i gadacie te kocopoły i co wam to daje? 99% z was piszących nie zajmują się pracą bo jej nie ma jak każdy widzi i szukacie sensacji. Robicie dramaty. A potem każdy oburzony bo zwolnienia itd. Każdy człowiek jest inny inne ma wyrazy twarzy i zachowania. Ale czy to powód do wprowadzania chaosu? Kto sieje wiatr ten burze zbiera, ale jak zawsze ujawnia się nasza polska mentalność i cebulactwo, że jak mi nie idzie to będę też gadał na innych to może będzie mi lepiej. Nie, nie będzie ci lepiej póki nic nie zrobisz ze swoim życiem nie patrząc na innych. przestańcie patrzyć na innych i czekać żeby się im coś nie udało to będzie można podpieprzyć do przełożonego, tylko zajmijcie się sobą zamiast celowo i świadomie rzucać komuś kłody pod nogi. Nie kojarzy się wam to z czymś? Nie pamięta wół jak cielęciem był. Jednak kolesiostwo dominuje w tej firmie chyba od początku jej istnienia. Ewolucja jak cholera. ;-) Pozdrawiam was polskie cebulaki i życzę wam miłego życia i sukcesów w pracy.

Esmeralda

hej chciała bym spróbować dostać się do firmy bo koleżanka pracuje ale na dział inbound lub jakości ( ale tu słyszałam tez złe opinie ) możecie doradzić ?

Xxxx
@Esmeralda

Jako firma jest spoko jak ktoś chce pracować to nigdy nie będzie narzekać

X
@Esmeralda

Na przyjęcia do firmy teraz nie ma szans. Na IB tez mają komplet ludzi jedynie co to na OB.

Ciekawe
@Xxxx

No oczywiście w 1 stycznia, 6 stycznia,1 maja , 3 maja pracujące za zwykle godziny wszystkie święta wolne od pracy THG pracuje prócz Wielkanocy i Bożego Narodzenia. Co miesiąc kroją na wypłatach . Brak socjalu żadnych benefitów No ale twoim zdaniem to ludzie którzy nie chcą pracować to narzekają. No błagam. Góra robi wszystko tak ze ludzie zaczynają mieć już dość

Eee

Pracuje od kilku miesięcy na zmianie B i nie zgadzam się z opiniami na jej temat. Osoby zarzadzajace wyluzowane zawsze wszystko mozna z nimi załatwić. Nie ma sztywniactwa jak na innych zmianach. Atmosfera się trochę popsuła przez kilka osób którym najwyraźniej przeszkadza to że mają jakieś obowiązki i muszą pracować. Co do pensji to rzeczywiście agencje nieźle kroja ludzi. Kto się nie zorientuje że pensja się nie zgadza ten stratny, bo agencja się nie przyzna że źle wypłaciła. Ogólnie praca podobna jak w Amazonie tylko lżejsza chociaż co do benefitow to THG jest daleko w tyle

Alt
@Eee

Nie pisz ze przez ludzi którym przeszkadza to ze muszą pracować . Bo ich obrażasz ,oprócz jednej osoby wszyscy pracujemy bez żadnego narzekania ze musimy wykonywać swoje obowiązki.Nie wszyscy mają taki dobry kontakt z przełożonymi jak ty.

Domnb

To prawda zmiana C jest super po za paroma nowymi osobami co do zarobkow to sie nie zgadzam pozdrowienia dla agencji,ktore oszukuja ludzi.karma wraca

Hmmm

Zastanowił się ktoś dlaczego inne działy jak Inbound czy Kitting nie mają żadnych uwag odnośnie pracy w firmie THG ? Czyżby dział Onbound był najgorszym działem i osoby tam pracujące cały czas szukają sensacji i obgadując się nawzajem ? Dla czego nie ma tego na innych działach ?

ttt
@Hmmm

Outbound to dział który ma najwięcej osób oraz praktycznie wszystkie nowe osoby są przyjmowane na nim więc dlatego zapewne jest tyle narzekania po za tym niefortunnie sie trafiło że pare takich osób które robią zadymy przyjeło się w podobnym czasie ale myśle że to sie wyjasni i takich sytuacji już nie będzie w najbliższym czasie

optymista

Pracuje w THG niemal od poczatku. Jestesmy zgrana grupa ze zmiany C,i do tej pory nie bylo wiekszych problemow! A odkad przyszla do pracy, w grudniu, nowa grupa zaczely sie cyrki. Z obserwacji widac,ze probuja wprowadzac jakies swoje zasady,nie pracowac tylko bawic sie w plotki i intrygi,sa bardzo roszczeniowi.Slychac najczesciej:bo ja,bo ja. Przeciez pracuje sie dobrze,,poza awanturnictwem nowych osob nie ma zadnych zawirowan..Po prostu sie SZANUJEMY. I mam nadzieje przetrwamy i wszystko wroci do normy.Powtarzam-jestem zadowolona z pracy,kierownictwa ,zarobkow i moge polegac na wszystkich przelozonych.

Zostaw merytoryczną opinię o The Hut.Com Poland Sp. z o.o. - Magnice

• Jak się pracuje w The Hut.Com Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy The Hut.Com Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Hut.Com Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

The Hut.Com Poland Sp. z o.o.