Opinie o The Hut.Com Poland Sp. z o.o. w Magnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy The Hut.Com Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w The Hut.Com Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Hut.Com Poland Sp. z o.o. w Magnice

Annka

Gdzie jest sprawiedliwość w naszej firmie, pracownicy którzy całowali się na magazynie zostali zwolnieni, a jak trener całuję i przytula trenerkę to jest ok

Nico

Która to zmiana?

Nico

A pracowników zwolnili od razu czy nie przedluzyli umowy?

Hhdjdjdb

(usunięte przez administratora)Pracownicy być może nie wyrabiali normy, lecieli w ch więc nie wkładaj wszystkich do jednego wora. (usunięte przez administratora) Każdy ma prawo do własnego wyboru.

@Hhdjdjdb

Tylko jedni watuja za takie przewinienie a tak jak napisałaś Paw i Sar nie

Annka

Tak mam problem bo nie ma sprawiedliwości, są równi i równiejsi Co to ma być albo traktują nas tak samo, albo nie których jak święte krowy

Gwiazda
@Annka

Znajdz sobie prace w innej firmie jak coś ci sie tam nie podoba,lub zajmij sie pickiem i packiem a nie obserwowaniem ludzi!

@Gwiazda

O moją normę możesz być spokojna

Gwiazda

Wiec pracuj bo po to tam poszlas,a nie zajmuj sie obserwowaniem i pisaniem tu o ludziach ktorzy tam pracują.

@Gwiazda

Zajmuje się pracą i obserwacją, nie toleruje tego że jednych traktuje się jak bozyszcze a drugich się zwalnia a dokładnie robili to samo

Annka

Nie życzę Ci tego ale jak kiedyś Cię zwolnią np za kradzież a Twoich znajomych jak Pawła i Sarę nie to zobaczymy co będziesz wtedy mówić Bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

@Annka

Ludzie zajmijcie się sobą. Każdy pracuje na swoje konto. Ja nie wyrabialem normy to nie przedłużono mi umowy ale nie zwalalem tego na inne osoby a uważam ze Paweł i Sara są bardzo dobrymi pracownikami i pewna renomę sobie juz wyrobili i czemu mają być pozbawieni pracy za jakieś przytulenie czy pocałunek. Ludzie opamiętajcie się i chyba piszecie to z zazdrości ze między nimi zaiskrzylo.

Annak

Dokładnie ale są równi i równiejsi

Roman

Od kiedy były pracownik interesuje się forum byłego pracodawcy? Nikt nie jest zazdrosny, jeżeli między nimi zaiskrzyło (S i P) to nie powinni całować się w pracy itp, to nie etyczne

Kochaś
@Annka

Dzień dobry, widzę bardzo fajna firma. Też bym chciał trochę miłości, jak/gdzie aplikować aby mieć dużą szansę na pocałunki? Czy większe szansę na miłość znajdę na dziale magazynowym, produkcyjnym czy jako trener? Proszę o poważne odpowiedzi, to dla mnie ważne.

Obserwator
@Annka

Wyrwał foke to zaznacza teren, he

Młoda
@Annka

Tu się całują na innym dziale Iwona ryje banie i koło się zamyka :) wszystko trzeba nagrywać telefonem dobrze że zmany mamy mieć po 8godz bo wyrobić nie można a Iwona opanować się nie może żeby komuś nie (usunięte przez administratora)

@Annka

Teraz to dopiero jest jedna artystka.....

Ciekawy
@Majka

A która...?

Mniejsza
@Ciekawy

Ta z lufą :)

mati
@Młoda

a malo jest takich tam a marcin s , i ta jego luba . juz nie dlugo to same pary tam beda

To lec
@Kochaś

W cadbury wyrywala ll to tutaj niżej niż dyrektor nie pójdzie. Tylko niech ja bez tapety będzie miał okazję zobaczyć. Dalej za ciasne spodnie do stringow ubiera.

Anon

Witam, jak wygląda układ zmian? Tzn czy są od poniedziałku do piątku czy można wybrać? Ze względu na szkołe weekendy odpadają

hej
@Anon

powstala zmiana donut na ktorej pracuje sie poniedzialek, wtorek, czwartek, piatek. Ale to tez zalezy jak trafisz (mowa o magazynie, nie produkcji)

Zaciekawiona

Dziwne rzeczy w tej firmie się dzieją. Kodeks pracy to tylko sugestia, a kierownicy odsuwają wszystkie sprawy od siebie i twierdza że nie jest to w ich kompetencjach(np jeśli chodzi o umowę lub urlopy) . Nie wiem skąd urwali się kierownicy i czy mają szkolenia z prawa pracy, bo są bardzo ,, kreatywni" co do przepisów. Pierwszy raz się spotykam z tym żeby urlop na żądanie traktować jako urlop bezpłatny. Z tego co wiem i znam kodeks pracy i art. 167 ust. 2 urlop na żądanie (4dni) jeśli pracownik ma jeszcze urlop wypoczynkowy powinien być właśnie traktowany jako urlop wypoczynkowy a kierownicy powinni wiedzieć że powinni przypomnieć pracownikowi o wypełnieniu wniosku o urlop na żądanie. Kierownicy to ludzie z łapanki bez podstawowego przeszkolenia. Zastanawia mnie od czego oni są kierownikami.

Rocky
@Zaciekawiona

Zaciekawiona pamiętaj,ze jesteśmy pracownikami tymczasowymi i nas obowiązują trochę inne zasady niż ludzi „spod firmy”. Jeśli pracujesz w jednej firmie przynajmniej 6 miesięcy masz wtedy prawo wziąć UŻ jeśli pracujesz krócej to ciesz się, ze przełożony wstawił Ci urlop bezpłatny a nie zwykła nieobecność. Pierwszego dnia pracy pytałem w agencji jak to wszystko wyglada i tam fajna blondyneczka wszystko wyjaśniła.

@Rocky

No to ciekawe że osoby które pracują powyżej 6 miesięcy mają dokładnie taka samą sytuację że uż wystawiony został jako urlop bezpłatny? Dalej masz jakieś wątpliwości czy to zgodne z kp?

Rocky
@Zaciekawiona

Jeśli pracujesz powyżej 6 msc to bym się kłócił, że powinno być to zapisane jako UŻ, ale pamiętaj, że kodeks pracy mówi również o tym, że przelozony ma prawo nie przyznać Ci tego uż.

@Rocky

Ale wtedy jedynie w wyjątkowych sytuacjach może go nie przyznać ale wtedy po prostu ściąga cie do pracy w dzień kiedy chcesz zgłosić uż.

Inka
@Zaciekawiona

Ich debilne tłumaczenie. Nie wypełniłes wniosku o urlop na żądanie po wyslaniu SMS no to urlop bezplatnty. Ale o urlop bezpłatny też przecież trzeba wnioskować. ......... Tak naprawdę liderzy nie wypełniają swoich obowiązków pracowniczych. Na koniec miesiąca powinni przeglądać wszystkie karty pracy swoich pracowników i korygować nieprawidlowosci dbając o interes swoich pracowników tak jest w innych firmach . Nawet dziewczyny pracujące w biurze agencji mówią że tyle błędów i nieprawidłowości nie ma nigdzie. Np.wypisujesz wniosek o urlop tydzień wcześniej on jest zaakceptowany a na koniec albo przy wypłacie wynagrodzenia dowiadujesz się że masz nn i brak premii frekwencyjnej bo wniosek zaginął. Niewiarygodne ale prawdziwe. I nie są to przypadki jednostkowe.

Bulba
@Zaciekawiona

Przecież to nie kierownik idzie na urlop. Obowiązek wypełnienia wniosku leży po stronie pracownika.

@Bulba

W kp nie ma nic o wypisywaniu wniosku na uż. Jest tylko ze należy powiadomić pracodawcę. Wnioski to wewnętrzne uwarunkowania firmowe. Poza tym nie mogą zastąpić uż urlopem bezpłatnym, bo na taki też należy wypełnić wniosek.

Witam, jak wyglądają w tyg zmiany? 4 dni pracy , 3 dni wolnego? Czyli w przypadku pracy na zmianę 16:30 od pon do czwartku piątek sobota niedziela jest wolne?

Pomocnik
@Anna

Nie ma takiej zmiany, albo niedziela-środa albo środa-sobota albo poniedziałek, wtorek,czwartek,piątek

Aplikowałeś do firmy The Hut.Com Poland Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
zal

jakos ja tam robie i nie narzekam ,praca jak kazda inna wiec nie wiem o co wam chodzi jak wam sie nie podoba to sie zwolnijcie ,albo do amazonu sie przyjmijcie a nie niszczycie opinie firmie zarty sobie robicie dorosli ludzie a zachowujecie sie jak dzieci

@zal

Nikt kłamstwa nie napisał..pisza jak wygląda praca żeby inni wiedzieli co ich czeka. Takie opinie są pomocne nowym pracownikom. Niszczyc opinie można kłamstwem a tu jest rzeczywista sytuacja.

Jo
@zal

Czyżby menagier w czerwonej kamizelce?

wnikliwy
@zal

Czy Twoja jakos ma wpływ na jakość Twojej pracy?

Rozgoryczony
@zal

Jak widzicie przygotowanie firmy na czarny tydzien? Ja jestem zdumiony brakiem organizacji.Ludzie zmeczeni i wsciekli. Autobusy przepelnione, brak szafek.tllok na bramkach i pod zegarem. Jest czas pandemii!!! Przy takiej ilosci pracy nic nie dziala,skanery sie wylaczaja,sorter ciagle stoi a system informatyczny ledwo ciagnie. Kto tym zarzadza?.To jest jedna wielka porazka/Do tego pracownicy pernamentnie przemeczeni bo firma dziala na granicy prawa,dajac ludziom,zwlaszcza dojezdzajacym,mozliwosc na sen i odpoczynek 5-6 godz. Porazka.

@Rozgoryczony

-czas chaos -za dezorganizacje -za tolerowane nierobów -za nierówne traktowanie -za niekompetencje -za brak czasu dla pracowników -za brak jakiejkolwiek wyobraźni -za brak umiejętności kierowania zasobami ludzkimi -za nieumiejętna organizację przerw -za traktowanie ludzi jak bydła podczas momentu opuszczania miejsca pracy w kierunku czytnika (mistrzostwo świata ) -za brak wrazliwosci -za brak empatii -za .................itd. Liderzy grupy A powinni być pozbawieni jakiegokolwiek bonusu.

mati
@zal

najlepiej , tak powiedziec zwolnij sie jak ci sie nie podoba , lecz kazdy chce zarobic na chleb ale nie kazdemu psuje robic za iryny i inne swietlany , kazdy niech pracuje bo po to przychodzi do pracy pracowac a nie chowac sie po katach

Dobrze radzę
@zal

Pisanie do cudzego męża po zaledwie tygodniu pracy i umawianie się na .... To lekka przesada. Ponieważ Pani odrzuca połączenia po tym jak usłyszała moj głos pisze tutaj Szanowna A. L odpiernicz się od mojego męża. Uciekł przed Tobą z bielan dobrze wiedziałaś gdzie więc postanowilas pracę zmienić. Już Ci się tamten znudził z Ciesz....

Jak można się skontaktować z fimrą?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w The Hut.Com Poland Sp. z o.o.?

Powtorka

Trzeba czytać że zrozumieniem poniższe uwagi...są układy... kolesiostwo dla ich jest bardzo dobra atmosfera w pracy...poza tym niejasne zasady przechodzenia bezpośrednio na THG

Hm

Skąd z Wrocławia dojeżdża autobus do thg?

QWERTY
@Hm

Z Kromera, jedzie przez dworzec i Hallera.

Zawiedziony

Jeżeli chodzi o pracę to nie ma zastrzeżeń,dobra i spokojna praca ale co miesiąc trzeba walczyć o pieniądze i liczyć godziny ponieważ manpower lubi zabierać pieniądze

David

Witam czy możecie mi ktos powiedzieć jakieś są zarobki w tym zakładzie?? Jeśli można to zarobek i godziny przepracowane ????

Zew

Nie polecam pracy w tej firmie lepiej iść do Amazona lepsze warunki,a tu kolesiosteo to podstawa liderzy porażka,atmosfera fatalna i takie jeszcze grosze za wyzysk,odradzam wszystkim tam prace

@Zew

Liderki zmiana A. Rzeczywiscie kolesiostwo i nieuczciwosc. Tolerują część nierobów i akceptują brak targetu a u innej części pracowników nie.Tak tam jest od zawsze..... Ewentualnie można przenieść się na magazyn,tam jest mniejsze obciążenie jakimiś normami.

CovidThg
@Umberto eco

Na magazynie także jest kolesiostwo i to na takim poziomie jakiego nie widziałem nigdzie indziej, ludzie mają dość tej firmy i niedługo nie będzie komu tam pracować a myślę że na czarny piątek magazyn będzie mieć duży problem :)

zajechani
@Zew

Jak sie czujecie po dodatkowych nadgodzinach? Znowu nas oszukano,bo gdy wprowadzano 10 godz.mowiono nam,ze to po to,aby nie bylo nadgodzin.Kazdy dzien to ciezka orka,a dodatkowy dzien w pracy,to dobicie czlowieka,Na regeneracje organizmu nie ma szans. Kitting sobie poradzil bo wywalczyli 8 goz pracy i jeszcze za to zostali nagrodzeni.Nas sie omija szerokim lukiem a odejsci wielu dobrych pracownikow niczego dyrekcje nie nauczylo.Ciekawe kto bedzie pracowal jak coraz mniej nowych osob przychodzi a ciagle slyszy sie o odejsciach.Niech ruszy dojazd do nowej firmy,to slychac o przejsciu tam polowy ludzi z Bielawy i Dzierzoniowa > Maja dwa atuty-wynagrodzenie i 8 godz pracy.

Ktos
@zajechani

A jaka ta nowa firma jeżeli można wiedzieć.

@Ktos

W Wojkowicach

Kiik

Jak nazywa się ta firma w Wojkowicach, bo chętnie bym zmienił pracę

Amazon?
@Zew

Gorąco nie ma czym oddychać. Zero wentylacji, klimy. Amazon jako ostatnia deska ratunku.

Obiektywna
@Zew

W Amazonie też jest kolesiostwo. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ;)

Janek

Kierownictwo firmy wprowadzając zmiany 12 godzinne naraża ludzi na utratę zdrowia i życia. Jest to oczywiscie zgodne z kodeksem pracy ale trzeba być skończonym (usunięte przez administratora)ażeby nie wziąść pod uwagę że te osoby czy też znaczna ich część dojeżdża np.z Wałbrzycha czy Lewina Brzeskiego. 12 godzin w pracy plus dojazdy a dodatkowo jeszcze trzeba dojść lub dojechać do domu z przystanku sprawia że na sen zostaje 4 godziny. I co tępe mózgi z kierownictwa thg? Ciężko to obliczyć? Czy wynik ekonomiczny dla was jest ważniejszy niż ludzkie życie? Czy w głównej siedzibie thg w Anglii o tym wiedzą? A może trzeba ich poinformować jakimiś kanałami he? Nie macie ludzi do pracy w pobliżu? To trzeba było nie zatrudniać takich liderów jak np.na zmianie A które wprowadzają terror jak by był to (usunięte przez administratora). Już rzygać się chce jak ta melpomena pod koniec zmiany wiecznie cos nakazuje bez żadnego opamiętania . Oczywiscie na zmianie A. Ludzie przemęczeni będą mdleli bo w takich warunkach nie wszyscy mogą pracować. Głównie chodzi o stres. I tak dla zrozumienia idioci z kierownictwa zrozumcie wreszcie że osoby które dojeżdżają z tak odległych miejscowości nie mogą pracować po 10.5 godziny a co dopiero po 12 bo jest to fizycznie i psychicznie niemożliwe. A tak na marginesie chciałbym poznać tego idiotę który podjął decyzję o dowozeniu ludzi z tak odległych miejscowości proponując im pracę po 10.5 czy 12 godzin. Czy jest w stanie obliczyć wszystkie proporcje tzn.czasu pracy,dojazdu,dojścia z przystanku do domu ,snu względem 24 godzinnej doby.?

Inka
@Janek

Kto ma to analizować? Taka przypadkowa liderka ze zmiany A? Czy kierownik zmiany A? Czy też inny przypadkowcy ze zmiany D? Nie żartuj sobie ci ludzie to pomyłka, przypadek,nieporozumienie. Oni się stąd nigdzie nie rusza bo nie mają o niczym pojęcia. Zresztą tutaj są też przypadkowo. Tam nikt nic nie analizuje,to firma bez przyszlosci. Oni nawet nie mają pojęcia ze w jednym z autobusów jeździ tylko kilka osób z bardzo dalekiej miejscowości. Oni widzą jak ktoś się wyloguje na kilka minut a tych największych opierdalaczy nie zauważają choć o tym mówi cała zmiana. Nic nie możesz zgłosić bo nie są niczym zainteresowani choćby miałoby to coś usprawnić. (usunięte przez administratora) Wszędzie jest praca na komputerze ale tutaj co wyprawiają to obłęd, nawet rozmawiają z tobą to patrzą w monitor. Sumując tu się nigdy nic nie zmieni bo z takim kierownictwem i liderami nie ma na to naniej szych szans. (usunięte przez administratora)

Marti

Dla tych którzy jeszcze nie znają realiów w tej firmie to muszę ich przestrzec że zanim się tu przyjmą muszą zdawać sobie sprawę że może zostać zerwana z nimi umowa przed jej końcem. Zatrudnienie tutaj to loteria bo firma sama nie panuje nad ilościami zatrudnionych oraz przyjmuje dużo osób po czym jest szybko zwalnia bo okazuje się że zamówienie jest za mało. Zostawia Ukraińców bo za nich nie musi płacić zus-u a wykopuje Polaków którzy pracują solidnie. Mi brakowało tylko 3 dni do końca umowy a ze mną nią zerwana. Pracowałem solidnie i zaaklimatyzowałem się do tej firmy chciałem popracować dłużej. Nadgodziny były ciężkie ale ich dużo nie było i można było to znieść. Z liderami nie miałem konfliktów byli naprawdę spokojni i dobrze się współpracowało. . Zaczęło dochodzić do absurdalnej sytuacji że nie było do nas zamówień i czekaliśmy aż cokolwiek pojawi się na skanerze. Sytuacja zupełnie nie do pomyślenia i jeszcze te problemy z serwerami przez co żle działały skanery po prostu. połączenie gwałtownie się urwało co przeszkadzało w pracy. Ochrona nie należy do przyjemnych i ten durny wymóg przechodzenia przez bramki nadmiernie wyczulonymi.. Wystarczyło mieć coś lekko metalowego a już trzeba było iść na skakanka. To powodowało tłoki i przez to było ryzyko zakażenia się koronawirus em. Praca dosyć ciężka ale system zatrudniania beznadziejny.

Power bum

Też robię tutaj i musisz wiedzieć że są sytuacje że naprawdę czasem nie ma roboty bo kończy się i trzeba czekać aż dadzą następną więc stąd te błąkanie bo trzeba się w końcu się musi zająć jak nie pracą i jak podejdę je do koordynatora czy lidera i powiesz że masz teraz przejść do innej pracy bo jesteś od innego wysłany toon powie że nie ma dla ciebie pracy każe przyjść za godzinę to co masz robić?.Siedzieć w jednym miejscu co bardziej wpada w oko. Więc w dużej mierze nie wynika to z lenistwa i obijania się, doprawdy nie zabłysnąłeś do końca. Za skanery wziąć się nie można i z wózkiem przejścile Nie można bo wszystkie są pozajmowane do samego końca na zmianie. Chyba że doczepisz się do kogoś jak sobie zarzyczy. Jest ich po prostu za mało. Ta organizacja nie jest aż tak perfekcyjna ale w końcu magazyn ciągle się rozwija i przyszłości na pewno pewne błędy będą WYELIMINOWANE.

Taka prawda
@Power bum

Nieroby zawsze znajdą wytlumaczenie. Jak ktoś chce pracować to przyjdzie parę minut wcześniej i skaner dostanie. A pasożyt będzie łaził po magazynie. Ciekawe który lider ci powiedział przyjdź za godzinę ty nierobie? Na pocieszenie to takich jak ty już tam nie będzie. Niedługo.

@Taka prawda

Nie pisz gościu bzdur bo thg to nie tylko piki i paki ale również są stanowiska tymczasowe i tam się może kończyć robota. To było dokładnie przy końcu hali gdzie przekłada się pudełka nakleja jąć nalepki do skanu ieli do wyjechania tyle i tyle a potem wynocha. Robota się urywa a w wolnych stanowisk nie było . A skanery pozajmowane gdy 11:00 godzina była. Wtedy było masę ludzi. Potem po zwalniali i skanery już były od rana można było jechać z tym koksem i się nie odbijać. Dlaczego oceniasz mnie nie znając prawdy i realiów zarzucając mi odbijanie się że powinien być zwolniony jeżeli wystawili mnie i kolegę na taką sytuację A było to absurdalne ale jednak miało miejsce.

nacocito

Nie polecam nikomu tej zacnej firmy THG, ludzie co tam się odwala to szok, brak szafek, zeczy trzymane w pojemnikach, praca po 12 godzin, przymusowe nadgodziny, jeden zegar dla wszystkich do odbijania się na hali, ogromne ciężkie wózki, trenerów gadających między alejkami oni mogą, kończąc pracę ludzi przy zegarze od groma w końcu mamy pdemię Covid ale widać jak pracodawca dba o pracowników , autokary przepełnione, spóźniają się na przystanki i wiele innych atrakcji nie polecam tej firmy nikomu!!!

Ilonka
@nacocito

Trenerzy na kazdej zmianie tylko się szwendaja .Mało robią albo i czasami nic.

Nati

Nie polecam nikomu. Praca po 12 godzin , liderzy nie ogarniają niczego. Ludzie padają bo nie maja sił. Na rozmowie wszystko pięknie ładnie, a jak przychodzi co do czego to masakra. Wszędzie pełno ludzi. Jedyne co jest na plus to atmosfera między pracownikami fizycznymi na hali , bo naprawdę wspaniali ludzie. Podziękowania dla Pani Izy trenerki ze zmiany A , bo naprawdę przy szkoleniu bardzo wyrozumiała kobieta. Więcej tam takich liderów i trenerów. Liderzy oraz kierownicy patrzą na ludzi z góry, zero wyrozumiałości. Jeżeli ktoś lubi ciężka prace po 12 h to śmiało, ja zrezygnowałam po tygodniu. 3 dni wolnego ? ŚCIEMA ! Schodząc z nocki mialam następnego dnia na rano.. również na 12 h. Zmiana grafiku co kilka dni , gdzie nasze życie prywatne ? Rozumiem praca to praca, ale nie takim kosztem.

@Nati

Iza to jedna z najbardziej pozytywnich osób na zmianie A. Tata Ani to najlepszy picker.

Nati
@Majka

Zgadzam się;)

Melka

Naprawdę trudno opisać co tam się dzieje.Po prostu koszmar. Nikt nad niczym nie panuje,bałagan, jedni pracują inni nic nie robią. Pójdziesz na Pack to ci zabraknie kartonów bo ci jakiś dziadek nie doniesie albo błędy w totach bo zatrudniają nawet bezmozgowcow ,pójdziesz na pik to okazuje się że nie ma totów i zatarasowane alejki przez gadajacych sobie ludzi. Zero jakiejkolwiek reakcji ze strony liderów którzy wiecznie są zapatrzeni w monitor komputera. To nie jest miejsce dla normalnych ludzi.

WORK HARD

Powiedz co ty takiego wnosisz? Nie podoba się, nie chce się pracować to nara smarkacze.

Nigga

THG współczesne pole bawełny w Polsce.

@WORK HARD

Chodź cwaniaczku na magazyn i weź wózek i pokaż przez 10.5 godziny jak ci to wychodzi ale przez 4 dni pod rząd i oczywiście sprawdzimy jak ci to wyszło. Poza tym jak się obserwuje jak osoby takie jak administratorzy systemu chodzą sobie jak chcą między regalami lub osoby które uzupełniają wolne lokacje w tempie mrówki a drugi musi biegać cały dzień z wózkiem to odechciewa się robić. Kto wreszcie zainteresuje się tak liczną grupą osób mało cokolwiek robiących (administratorzy systemu,trenerki,osoby które liczą lub dokładają towar ),jakby nie patrzeć to jest znacząca liczba osób.

Jaka

Cos tu nie gra,bo trenerki nie chodza z tabletami.Wiec podajesz falszywe informacje. Trener nie ma zadnych ulg,pracuje na procesie jak wszyscy. Pracuje w tym zakladzie kilkanascie miesiecy i tez widze niedociagniecia,ale nie ma tragedii. Kto chce uczciwie pracowac to pracuje i wiem z doswiadczenia,ze wszedzie sa plusy i minusy. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w THG i zawsze mozna te prace zmienic. Zaznaczam,ze jestem zwyklym pracownikiem na magazynie. Praca jak kazda inna dla osob bez specjalnych kwalifikacji.

Eco
@Umberto eco

A co ty myslisz ze my jak pracujemy? 4 dni na piku lub paku . A z czego jest liczona nam produktywność. A gdzie byłeś jak były urodziny mayprotein jak pracowaliśmy po 5 dni??Nie wiesz nie wypowiadaj się. Żal ci ściska to trzeba było startować na koordynatora czy na trenera. Albo przenieś się na rozkładanie towaru. Co cię to obchodzi sam pracujesz na swoją premie a skąd wiesz czy oni wyrabiają normę . I nie cwaniakuj bo zdziwił byś się jaką ludzie mają normę przez 4 dni i to na picku także zluzuj i lepiej żeby ci nikt nie pokazywał ????

eco

Nie jestem ani trenerem ani adminem.Kazdy pracuje na swoją premie. Po co tu przyszłeś jak ci się nie chcę pracować. (usunięte przez administratora) S(usunięte przez administratora)

@Umberto eco

Trenerzy, osoby liczące lokacje i uzupełniające lokacje robią na swoją premie ale skoro to premie zostają ucinane w niejasnych okolicznościach nie ważne ile robisz realnie robić to i tak nie dostajesz premii to co się dziwisz że ktoś porusza się w tempie ślimaka, skoro wcześniej mimo sumiennej pracy był (usunięte przez administratora) ze swojej premii to teraz ma gdzieś ganianie przez 10 h po hali

K.

Premie ucinaja liderzy. Na zmianie a są specjaliści w tym temacie.

Janior
@Umberto eco

Rozumiem,ze wiesz na czym polega praca administratora w naszej firmie i chcialbys sprobowac sił,czemu nie aplikujesz na stanowisko droga otwarta dla wszystkich.

Alvaro
@Umberto eco

Tak jak napisał kolega wyżej, nie masz niestety pojęcia o działaniu magazynu. Przepływ towaru nie ogranicza się tylko do jego pobierania (picku, na którym pracujesz). Zgłoś się do przeszkolenia na inbound, popracuj trochę na wykładaniu na żywności albo pojeździj z wózkiem na FMPP, to zrozumiesz, dlaczego chodzą powoli. Co do administratorów i osób z QC, liczących lokacje, gdyby nie oni, nie miałbyś towaru do pobierania ani zamówień w systemie. I raczej nie chciałbyś się zamienić. Ty po 10 godzinach wracasz do mieszkania i zapominasz o THG do następnego dnia, my niestety często zabieramy pracę do domu i mamy dużą odpowiedzialność za popełnione błędy i podjęte decyzje.

Pit
@Alvaro

100% prawda a nie pierd o szopenie

@Alvaro

(usunięte przez administratora) Banda spacerowiczow wiecznie zajęta rozmowami z innymi,przeszkadzająca innym w pracy. Ogólnie więcej stania i gadania niż roboty. Nie ośmieszaj się.

@Umberto eco

Ci spacerowicze to nie są często ze swojej woli i winy. Nieraz są luki między stanowiskami gdy na jednym kończy się robota a trzeba poczekać na drugą więc daruj sobie takie pisanie.

kamila135

To jest porażka! Przyjmują pełno ludzi jeden wielki haos. Nie ma nawet podstawowych przedmiotów do pracy tzw skanerów. Za 2 dni pracy wypłacane jest 150 zł Liderzy nieogarnieci kompletnie zero organizacji niewiadomo co z sobą zrobić. Jeszcze obiecują niewiadomo jaką płacę A nic z tego nie ma. Nie polecam tej firmy.

Czy na produkcji jest dużo kobiet v

Maks

Same kobitki ...

Viola
@Marek

Dział produkcja to kobiety i mężczyźni , same kobiety pracują na filerach , mieszanki sami faceci natomiast linia automatyczna kobiety i mężczyźni.

Macho
@Marek

Są, ale głównie starsze i w średnim wieku. Jak chcesz bajerować młode to na magazynie, zwł kitting (zwany kicingiem) i outbound

Zostaw merytoryczną opinię o The Hut.Com Poland Sp. z o.o. - Magnice

• Jak się pracuje w The Hut.Com Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy The Hut.Com Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Hut.Com Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

The Hut.Com Poland Sp. z o.o.