Opinie o Grodno S.A. w Michałów-Grabina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Grodno S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grodno S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grodno S.A. w Michałów-Grabina

Szukam pracy

Jak wyglada praca na magazynie w Grodno sa ?

@Szukam pracy

Ogólny opis ogłoszenia jest na naszej stronie www.grodno.pl w zakładce kariera lub w ogłoszeniach o pracę. Mile widziane osoby, które mają już doświadczenie w pracy na magazynie, ze skanerem czy z uprawnieniami na wózki. Jeśli ktoś chce rozpocząć pracę w tym obszarze z chęcią wdrożymy, nauczymy i wesprzemy :-)

Czy istnieje możliwość rozwoju w Grodno S.A.?

Czy pensja w Grodno Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Księgowa, ich ogłoszenie jest 2 października na Pracuj.pl.

Pracownik Nowy wpis

są również dodatki i jest ok

Jakie narzędzia pracy zapewnia Grodno Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Rekruter Nowy wpis

Tak są narzędzia pracy oczywiście zależy od zajmowanego stanowiska.

Szukam pracy

Jak wyglada praca na magazynie w Grodno sa ?

@Szukam pracy

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Grodno Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Menadżer Kategorii
Ruch S.A

Na jakie benefity można liczyć w Grodno Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Rekruter

Zapraszam do naszych ogłoszeń o pracę lub na rozmowę - wszystko opowiem :-)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Grodno Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Małopolski cyrk

W małopolu jeden lepszy od drugiego :)

Odpowiedź

Dla mnie ok. Zapraszamy

Firma Grodno Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe dodała nową ofertę pracy na stanowisko Dyrektor finansowy. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Tak słyszałem. Brałem nawet udział w kilkuetapowym procesie rekrutacji. Wszystko ok i na poziomie. Polecam

Czy Kierownik Sprzedaży jest możliwy w firmie Grodno Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? Ktoś z pracujących się wypowie?

Kierownik

Co ma Pan na myśli pisząc Kierownik Sprzedaży? U nas są kierownicy oddziałów i dyrektorzy oddziałów. i jedno i drudzy odpowiedzialni są za sprzedaż na swoim terenie. Więcej szczegółów proszę dzwonić do koleżanki od rekrutacji :-)

sztosy

bardzo dobra firma

@sztosy

Dla swoich

dla robiących

dla ludzi którzy pracują a nie się obijają ta firma jest nawet (usunięte przez administratora) bardzo dobra

Czarek

Podpowiedzcie coś o pracy w firmie? Jakieś dodatki?

bla
@Czarek

brak dodatków, chyba że dodatkowe godziny pracy...

TtT
@bla

Czyżby były jakieś problemy w firmie, całkiem niedawno akcje były po 14 zł teraz po 8. Czyżby jakieś problemy finansowe?

@bla

Nie wiem, co autor miał na myśli i jakie miał doświadczenia, ale wiem, że Zarząd nieustannie dokłada wszelkich starań, aby doceniać pracowników. Na ten moment dodatkowe elementy wynagrodzenia to: premia, bardzo dobry pakiet medyczny, karta Multisport, dofinansowanie do zakupu okularów, szkolenia, samochód służbowy na stanowiskach, które tego wymagają i wszystko, co potrzebne do komfortowej pracy na wysokim poziomie. Praca w godzinach nadliczbowych jest tylko wtedy, gdy sytuacja jest wyjątkowa i jest akcja "wszystkie ręce na pokład", ale zdarza się to niezwykle rzadko. Jako ciekawostkę dodam fakt, że Zarząd wysyła każdemu pracownikowi drobny upominek z okazji urodzin (w firmie zatrudniającej ponad 700 osób), czy często doświadczamy takich gestów w innych miejscach?

Iwo

Może ktoś mi podpowie czy firma potrzebuje ludzi i czy w ogóle warto starać się?

@Iwo

Firma cały czas prężnie się rozwija, każdego roku jest nas więcej, więc absolutnie warto. Zawsze lepiej być w miejscu, gdzie dobrze się dzieje.

To z tego co widzę, generalnie firma mocno rodzinna

@Marcin

Trudno, aby firma zatrudniająca ponad 700 osób była firmą typowo rodzinną, ale rzeczywiście pracuje tu dużo rodzin i przyjaciół. Wynika to z faktu, iż pracownicy chętnie rekomendują do pracy swoich bliskich.

Czy Grodno Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe praktykuje "luźne piątki"?

Oczywiście że nie chyba że masz na nazwisko JURCZAK lub jesteś z najbliższej rodziny

Ilona

@Ja chcesz powiedzieć, że jak nie jesteś z rodziny to jesteś gorzej traktowany? Ciekawi mnie zatem jak wygląda rekrutacja w tej firmie i jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca? Polecasz pracę i atmosferę w Grodno Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Krysia

W Grodno S.A. nie ma ściśle określonego dress-code-u, każdy ubiera się jak chce, pod warunkiem, że jego strój jest schludny i czysty oraz dostosowany do warunków pracy. Jeśli pracownik ma kontakt z klientami, urzędami czy jakimikolwiek podmiotami zewnętrznymi, powinien zadbać o swój wygląd w sposób szczególny, bo jest w tym momencie wizytówką firmy. Piątek nie różni się od innych dni, można przyjść w dżinsach, ale w dresie już nie. Pracownicy magazynów są dodatkowo wyposażeni przez firmę m.in. w specjalne obuwie.

@Ilona

W Grodno S.A. wszyscy pracownicy są traktowani jednakowo i z szacunkiem. Gdy Firma potrzebuje zatrudnić nowego pracownika, zamieszcza ogłoszenie w Internecie oraz informuje osoby już pracujące. Pracownicy chętnie rekomendują do pracy swoich bliskich, co świadczy o ich zadowoleniu z zatrudnienia w Spółce. Dodatkowe elementy wynagrodzenia to pakiet medyczny, karta Multisport, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie na wynegocjowanych warunkach, szkolenia, spotkania integracyjne itp. Atmosfera bardzo dobra.

Krysia

W miejscowości Michałów Grabina znajduje się Grodno S.A. duża spółka giełdowa, a nie Grodno sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. To dwie odrębne, nie powiązane ze sobą firmy

Na stanowisku magazynier w Małopolu z premią 5100 brutto, do tego możliwość dorobienia za nadgodziny czy w soboty jakieś 1000-2000 bez problemu, pakiet zdrowotny dla każdego pracownika, bezpłatne szkolenia na wózki, awanse wewnętrzne jak się ktoś postara, więc niech każdy oceni czy to dobre warunki

Kamila

Hej wszystkim. Mam pytanie do osób pracujących w firmie Grodno: czy uważacie, że wysłanie CV do firmy to dobry pomysł? Jeżeli waszym zdaniem warto aplikować do tego miejsca pracy, to dajcie znać w komentarzu i napiszcie coś więcej o tym, dlaczego i co oferują. Dziękuję.

Broost

Czy ktoś może podpowiedzieć jakie "realne" kwoty wchodzą w grę stanowisko magazyn (podstawa, premia ,inne dodatki benefit ,może Multisport lub podobne)????? ogólne wrażenia .zastanawiam się nad wysłaniem papierów do jednego z oddziałów i szukam opinii .Z góry dziękuję.

Forsacz

Dziwię się tylu niepochlebnym opiniom... Wcale nie jest tak źle, pracuje już jakiś czas i uważam, że jest ok. Zarobki masz takie, jakie sobie wynegocjujesz, nigdy nie spóźnili mi się pensją, przychodzi 5 każdego miesiąca i kasa na koncie. Co do premii, owszem, czasem się spóźnia, ale maksymalne opóźnienie jakie miałem to 4 dni i tylko raz tak było o czym de facto zostaliśmy poinformowani. Co do zarzutu, że dla Panów J liczy się tylko zysk... No kurde, a co ma się dla nich liczyć? To jest praca, a nie kółko wzajemnej adoracji. Jest sporo rodziny, owszem ale każdy jest porządnym człowiekiem. Ogólnie uważam, że warto zatrudnić się w Grodnie. Jest dużo szkoleń, dzięki czemu można podnosić swoje kompetencje i wiedzę.

Julia

Czy ostatnio ktoś z Was rozpoczął pracę w Grodno? Może podzielicie się swoją opinią dotyczącą warunków pracy w tym miejscu? Jaka atmosfera towarzyszy pracownikom w pełnieniu codziennych obowiązków? Każda aktualna informacja na temat tego pracodawcy będzie istotna dla innych użytkowników forum.

Konrad
@Julia

A czym firma się w ogóle zajmuje? Jakie usługi świadczą?

mario

Dobra firma! Dobre kable! Tanie lampy! Tani sprzedawcy!

Zostaw merytoryczną opinię o Grodno S.A. - Michałów-Grabina

• Jak się pracuje w Grodno S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grodno S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grodno S.A.?

Grodno S.A.