Opinie o Drzwi Polskone (Pol- Skone) w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POL- SKONE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL- SKONE o rekrutacji.

Branże: Stolarze
Stolarze Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL- SKONE w Lublin

Xyz

Panie X. Nie zachowuj się jak czopek. Pozdrawiam.

x

Piszecie wyraz "chala" i myślicie, że ktoś Wasze zdanie potraktuje poważnie ? Zastanówcie się, bo piszecieoskarżenia niezgodne z prawdą. No ale anonimowo to każdy z was jest kozakiem. A jak Prezes pyta na zebraniu o jakieś pytania czy uwagi to nie macie jaj, żeby się odezwać. Nie uważam, że to praca marzeń, ale pisanie takich głupot woła o pomstę do nieba. Skończyły się czasy, gdzie pracy nie było, więc możecie ją zmienić. Tylko najpierw zacznijcie od przestudiowania elementarza i podstawowych podstaw pisowni wyrazów. Bo w tym wieku to trochę wstyd :)

H.O.D

Co się dzieję w tym Polskone?! Dobrze że już mnie tam nie ma. Pozdrawiam cały zakład produkcyjny w Niemcach. Życzę szybkich decyzji !!!

Polskone ( żydzone)

Jaki współczynnik W tym miesiącu W Lublinie Niemcach Biłgoraju podawajcie

Biłgoraj
@Polskone ( żydzone)

Biłgoraj 1,64 śmiech w ch.. PW cały czas robione a płacone jak upaincowi i stary jeszcze gada na zebraniach że musi dokładać do wypłat nam to już dawno upadło by to żydzone samochódów by nie miał za co zmieniać i nie budował by nowych hal co chwilę

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie POL- SKONE? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Bilgoraj

Witam. Majstry z okien pokazują jacy oni ważni np pan p.p rzuca wszystkich pracowników po całej chali zamiast traktować wszystkich równo ale z kolegami pic alkohol w szatni zezwaka z byłymi pracownikami bo jemu wolno wszystko no prócz pana majstra. p.b bo reszta to pokazuje jacy są ważni a pracowników traktują jak śmieci pozdrawiam

Olek
@Bilgoraj

Dokładnie kolego przesadza

Sąsiad

Witam. Nie jestem pracownikiem tego zakładu ale mieszkam w bliskim sąsiedztwie w Biłgoraju. I tu moje pytanie-czy oni(kierownictwo,dyrektorzy,prezes) nie słyszą bądz nie wiedzą jak hałasują wyciągi w nocy w dzień tego aż tak nie słychać ale w nocy koszmar,czy naprawdę jest aż tyle pracy żeby nie dać ludziom mieszkającym w sąsiedztwie spokojnie przespać nocy? nie sądzę!Jeszcze trochę to my mieszkańcy pobliskiego zakładu zaczniemy pisać skargi tam gdzie trzeba bo dalej tak nie da się żyć całe lato musowo spać z zamkniętym oknem jak w klatce i to jeszcze słychać jak napie...ją te wyciągi. No i jeszcze sprawa dymu jaki leci z komina w nocy też będzie do poruszenia(zdjęcia jakieś tam są) a jeśli trzeba będzie to się telewizję wezwie oni tylko czekają na takie sęsacje. I to nie jest tylko moje zdanie ale wielu osób mieszkających na tym osiedlu. I jeszcze powiedzcie temu co sześciesiątką naku...wi jedynką na pełnym gazie po północy żeby się w łeb pukną bo kiedyś go wyciągnę z kabiny i ryj stłukę.

Mieszkaniec
@Sąsiad

Dokładnie taka sama sytuacja jest w Niemcach hałas dym ogólny syf dla nas oraz naszych dzieci. Chętnie wybiorę się do Kuriera Lubelskiego przekażę zdjęcia i nagrane filmy oni zajmą sie resztą. Pozdrawiam

Prawa strona medalu

Ciekawe jak tam wypłaty wyjdą ?? Czyżby znów współczynnik mniejszy ???? Ale nie ma co się wkur.... Przyjmują do Blacka, Modela , Convexu,Jobonu i nie tylko więc nie ma co się martwić pracy dużo i to w lepszych firmach za większe pieniądze w zakładzie Pol skonowskim w Niemcach zwolniło się 16 osób pasuje jak będzie dalej tak CH..... Płacił się skrzyknać w kilkanaście osób w Biłgoraju i się zwolnić mam już kilka osób chętnych tu nie doceniają pracowników łepek co robi rok czasu więcej zarobi jak trochę starszy pracownik śmiech na sali !!!!!

Polskoniak
@Prawa strona medalu

Kolego masz nieaktualne dane z zakładu w Niemcach zwolniło się grubo ponad 30 osób i to jeszcze nie koniec :-)

Prawilniak

Masz rację to zwykły cham oderwany od pługa nie szanuje ludzi

Młoda

Bylam na wakacjach w Bilgoraju w Pol-skone ludzi nie znam wiec nie oceniam mistrzowie wydaja sie ok. Ale mialam okazje kilka razy uslyszec jak ten szef produkcji czy jakos tak odnosi sie do niektorych pracownikow ,tylko krzyk I od czasu do czasu przeklenstwa jak tak mozna pracownikow trzeba szanowac a nie dawac im do zrozumienia ze sa nikim tylko robolem za rok juz tam nie pojde na wakacje

Nie dajcie się oszukać! Przyjmują ludzi do pracy, bo miejsca się zwalniają z powodu zwolnień z błahego powodu, pracownicy sami się dziwią, dlaczego ktoś został zwolniony. Dyrektor A. P. jak już dostał władzę nad pracownikiem, nie liczy się z cudzym losem, widzi problemy, gdzie ich nie ma ! Jeśli macie kredyt, dzieci - nie warto !

Prawda w oczy kole

Tak szczerze to robiłem nie dawno w tej firmie nie polecam jej nikomu ani nawet najgorszemu wrogowi te wypłaty to jakaś kpina naliczają współczynnik jak im się podoba aby jak najmniej dać pracownikowi zarobić jak nie jesteś że tak się wyrażę rudym konfidentem to cię mają za nikogo traktują jak worek śmieci kto tu jeszcze pracuje to albo nie ma gdzie iść albo jest rudy albo głupi !!!! Tak jest prawda

Dyrektor do spraw sprzedaży Arkadiusz P zwalnia z błahego powodu, z podkreśleniem "błahego" , a nawet za chęć do pracy, bo zwalnia za przyznanie się do wykonywania zadań, których on nie zlecił, a wykonuje się na stanowisku pracy. Nie ma odwagi przyznać się do prawdy ze strachu, tylko wierutne kłamstwa przedstawia zarządowi na uzasadnienie zwolnienia pracownika - wielki mi mężczyzna, haha, tchórz, typ bez honoru i tyle. Jego pycha przeważa nad całokształtem pracy pracownika . Rozlicza za coś, jak twierdzi powiedział, a w rzeczywistości nie mówił. Miły, ale zarozumiały, cicha woda, co brzegi rwie.

laleczka

Dyrektor do praw sprzedaży A. P. zwalnia z błahego powodu, z podkreśleniem "błahego", a nawet za chęć do pracy, bo zwalnia za przyznanie się do wykonywania zadań, których on nie zlecił, a wykonuje się na stanowisku pracy. Nie ma odwagi przyznać się do prawdy, tylko wierutne kłamstwa przedstawia zarządowi na uzasadnienie zwolnienia pracownika. Rozlicza za coś, co jak twierdzi powiedział, a w rzeczywistości nie mówił. Miły, ale zarozumiały, cicha woda, co brzegi rwie. Bleeeeeeeeeeeeeeeeeee

Jaf

Wszystko by bylo dobrze i dalej bym pracowal gdyby nie anto niak sweter tzw. Burak

Szukający

Wcześniej piszecie żeby iśc do BRW tak? Tam lepiej? Pytam, ponieważ nie jestem wogóle z Biłgoraja i nie znam tam firm. Poleci ktoś gdzie można spróbować pracować w Biłgoraju?

Student

Witam, chciałbym sobie dorobić na wakacjach bo planuję iść na studia, ale widzę po komentarzach jakieś ciągłe pretensje. Przecież tam nikt nikomu na siłę nie każe pracować i nie wiem jakich stawek oczekujecie pracując fizycznie. Poza tym ciągle narzekacie na zarząd czy szefostwo, przecież nikt nie zabrania wam założyć własnego biznesu i ponosić odpowiedzialności za firmę i pracowników. Pozdrawiam.

pozdrawiam

człowieku nikt ci nie każe tu pracować mamy wolność i możesz z niej korzystać nie musisz pracować możesz siedzieć na (usunięte przez administratora) i dłubać w nosie nikt ci tego nie zabroni.

Lech

A co z pracą Przedstawiciela Handlowego. Interesuje mnie atmosfera, wynagrodzenie, auto itp.? Ktoś podpowie czy warto?

pozdrawiam
@Lech

a nie możesz pójść i zapytać osobiście skoro jesteś zainteresowany a nie wyrabiać sobie opinię na forum! Myślisz że wszystko co tu piszą jest prawdą? Powiem tak-to co tu jest pisane podziel przez 3 wtedy wyjdzie ci prawda. Idz i zapytaj,porozmawiaj i będziesz wiedział dokładnie a nie będziesz się opierał na informacjach wyssanych z palca.

Prawilniak
@Lech

Ten kolega wyżej o nicku (pozdrawiam ) to jakiś ich przydupas i tu co ludzie piszą na tym forum to nic wyssaneg z palca tylko najszczersza prawda o tej firmie nie polecam tej firmy tobie i innym ludziom prześledz forum całe to się dużo do wiesz na pewno nie od takich co w (usunięte przez administratora) włażą jak ten wyżej .

Kolega
@Lech

Nie warto dla normalnego człowieka. Żeby mieć tu dobrze to musisz być pociotkiem czyimś. Najlepiej zgłoś się na produkcję do "sfetra", wtedy sam ocenisz prace w pol skone. Szkoda zdrowia, szukaj innego zajęcia.

Wito
@Prawilniak

Dobrze kolega gada, mnóstwo wazeliniarzy, którzy mają najlepszą robotę (czytaj najmniej męcząca), chodzą sobie jak te święte krowy z telefonami w ręce przez 8 godzin bo mają czas na wszystko tzn. pospacerować wszędzie, pogadać z każdym, kawka 3 razy dziennie i takie tam pseudo zajęcia do udawania że coś robią. Spróbować możesz, może ci się powiedzie, ja tak dobrze nie miałem.

Abc

No słaba, bo to robione jest na ilość, a nie na jakość :) do tego dobra reklama i miliony na koniec miesiąca wpadają.

Szukający

Witam. Mam takie pytanie. Są przyjęcia na produkcję do Biłgoraja? Jaka stawka? Na godzinę czy miesięczna wypłata? Ile godzin pracujących 8,10?

Idź do chmiela
@Szukający

7zł 8godz 1500 czasaminiej zależy od współczynnika ale szczerze to lepiej idź do Chmiela w Pol Skone będziesz traktowany jak ścierka do podłogi ganiany jak pies za te grosze Pol Skone ogranicza umysłowo dobrze że jakiś czas temu się zwolniłem przynajmniej odżyłem w nowej pracy Pozdrawiam Pol Skone środkowym palcem

Acab
@Idź do chmiela

Kolega wyżej ma rację daj sobie spokój z tą firmą jeszcze kamery w szatniach mają być podobno (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) się staremu przewraca to nie zgodne z prawem!!!!!! Chyba baby chcę podglądać !!!!!

Kola
@Idź do chmiela

Dobrze napisane, taka prawda, do tego gorąco kolega pozdrowil :) :) :)

Zostaw merytoryczną opinię o POL- SKONE - Lublin

• Jak się pracuje w POL- SKONE?

Zobacz opinie na temat firmy POL- SKONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL- SKONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL- SKONE