Konsbud

Opinie o Konsbud

były 2009-12-05 14:29:35
z daleka od nich
były pracownik 2010-11-13 20:53:31
Firma jest ok, kasa jak na Lbn nawet spoko. traktowanie pracowników przez szefów pozytywne. Polecam
markam327 2012-07-15 07:44:32
Pracowałem, jak firmę zakładano było ok .Myślę że nie powinnno być gorzej skoro dawni kierownicy są na miejscu szefa, nawet jeden czasami daje mi pracę u siebie lub znajomych, jest ok, polecam
Budowlaniec 2012-07-26 18:23:42
Jak masz trochę oleju w głowie i umiesz sobie poradzić na budowie to możesz spokojnie jak na lubelskie warunki nieźle zarobić, a i kadra na budowach w większości jest OK. Firma płaci na czas, a i podejście do pracownika jest normalne... Zdecydowanie polecam współprace!!!
anonim 2014-06-27 15:15:26
Jeżeli chodzi o zarobki, to nie mam orientacji czy są ok. Ale co najważniejsze zawsze kasa jest na czas. Nigdy nie było żadnego opóźnienia. mniejsza, większa, ale jest. Oraz umowa o pracę też jest
pracownik 2015-08-03 20:16:35
Jedna z nielicznych już firm w branży budowlanej która działa rzetelnie. Pensja na czas, składki, umowa. Polecam
Stary 2016-05-20 21:39:06
Wiesz co no to dobra oferta faktycznie a co do wymagań to chyba dobrze, nie chcesz przecież pracować z byle kim, kto Cię później przypadkowo zabije na maszynie, albo coś, dla mnie to logiczne dosć jest
Zostaw swoją opinię o Konsbud - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsbud