Opinie o Drzwi Polskone (Pol- Skone) w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie POL- SKONE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL- SKONE o rekrutacji.

Branże: Stolarze
Stolarze Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL- SKONE w Lublin

Bilgoraj

Witam. Mam pytanie do mieszkańców Biłgoraja. Jest sens składać cv do Polskone? Czy szukać coś innego? A jak tak to jaki zakład byście polecili do pracy?

Były pracownik obozu
@Bilgoraj

Black Red White Model i inne mniejsze firmy poczytaj komentarze do wiesz się jak jest w Pol skone a Ci co piszą że jest tu taki dobrobyt itd to pachołki tych wyżej co jedynym dla nich wyjściem jest wchodzić w rowek żeby skapneły jakieś grosze

@Bilgoraj

Dziękuje za szybka odpowiedz. Ogólnie nie jestem z tego powiatu, pytam ponieważ rozglądam się za praca w tych okolicach.

ŻadnaPracaNieHańbi-Futryny

Po pierwsze gościu ogarnij du*p* _sko. Tobie bardziej pasuje jak ktoś sobie wpisze na Fb pracuje w wyższa szkoła melanżu i opie*rdalania się albo szlachta baluje a plebs charuje. Prawda jest taka że żadna praca nie hańbi. Najlepiej by było siedzieć nic nie robić i brać pieniądze. Było iść na studia i składać na kierownika, lecz z takim podejściem które ty prezentujesz to widzę że mozesz skorzystać z opcji : topić kable na miedź i sprzedawac na zlomie a potem pod sklepem lub narobić dzieci i korzystać z 5-setki. Więc nie narzekaj , praca nie odpowiada zawsze możesz zmienić na lepszą. Tylko pamiętaj za darmo w tych czasach to człowiek w ryj nawet nie dostanie.

Przepracowałem w tym zakładzie ponad 1,5 roku i ogólnie było ok. Miałem przyjemność pracować na Wydziale Produkcji Futryn w Niemcach, majstrowie tam byli w porządku zarobki tez były w miarę dobre, jedynym minusem pracy był ogromny hałas na hali pochodzący od pracujących maszyn ale wiadomo każda praca ma swoje plusy i minusy. Ogólnie podobało mi się tam ale odszedłem gdyż znalazłem pracę która bardziej odpowiadała moim zawodowym zainteresowaniom.Pozdrawiam

Robs

Miałeś przyjemność tam pracować ??? Majstrowie byli ok??? Wypłaty też ok ??? Mogę się tylko domyślać że takie wypracowanie to napisał Karol. P zwykły szarak który nie pracował nigdzie a to była jego pierwsza praca.

Driver

Z ustalaniem tras to faktycznie porazka.Czesto auta jadace kolo komina laduja sie rano a jadace na drugi koniec kraju nijednokrotnie wyjezdzaja grubo po 20.Pozniej kombinuj czlowieku aby wszystko udalo sie zdac na czas

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie POL- SKONE? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Sweter to fragment całości czyli kawał skuter.rwysyna jak to ktoś wcześniej napisał. Sądzę,że był wcześniej gnębiony przez kogos i teraz gnębi ludzi. Że taka ku.rwa chodzi po świecie jeszcze .

Kto to ten sweter ?

Bolo i Lolo

Sweter kup sobie halitomin bo ci wali z ryja śmierdziuchu

Red

Pracownicy.. widzę że sami na to nie możecie wpaść.. pomyślcie o jakiś związkach zawodowych, np. NSZZ Solidarność. Ja tam cieszę się, że już nie pracuje w tym (usunięte przez administratora) :)

Robol

W Biłgoraju 2tyś z premią i nadgodzinami. Wątpię czy coś się zmieni póki jest dużo ludzi do pracy.

FELIN
@Robol

Jedynie Związki Zawodowe by tu coś zmieniły na lepsze chyba

Troszkę prawdy
@Robol

już była szansa na związki ale tylko jak pojawili się ludzie od związków to prezes bardzo szybko zrobił zebranie i pranie mózgów wieśniakom na temat jakie to związki są złe jakie nie dobre jak wykorzystują ludzi i trzeba składki co miesiąc odprowadzać.A on taki dobry i wszystko daje oczywiście będzie dawał do póki będzie go stać. A tu nagle łup wczasy się skończyły,były wczasy do póki ludzie z tego nie korzystali bo albo nie wiedzieli bo nikt o tym nie mówił albo się bali nawet zapytać,były do momentu gdy ludzie zaczeli z tego normalnie korzystać,ale co dawał?dawał! innym prezwsom na polowaniu mógł się pochwalić że u niego w firmie ludzie wczasy nawet mają! A co do bajek prezesa o związkach to wolę odprowadzić składkę 20zł do związku bo związek wywalczy 200-300 a nawet 500zł podwyżki przy obecnych wypłatach i nie było by tak że jeden malarz zarabia 3000zł a drugi 2000zł bo na tym samym stanowisku powinno zarabiać się takie same pieniądze a przynajmniej jednakowe stawki godzinowe powinny być!!!!! I tego się boją,boją się wzrostu płac a nie związków. Jeśli związek wywalczy mi 200czy300zł podwyrzki to z chęcią odprowadzę składkę w wysokości 20zł.

@Troszkę prawdy

To prawda nie powinno tak być że robi się we dwóch na tym samym stanowisku jeden ma stawkę x drugi y przecież we dwóch to samo robimy to dlaczego ten drugi ma mieć więcej nie rozumiem

Sweter

Śmieszny człowiek sweter i pani na produkcji(małe wredne wkurwiajace yyyyyy) przez tą Elite ludzie odchodzą. Chodzą i napierdalaja na ludzi.

Sweter to Cipa
@Sweter

Yyyy ku.wa nic innego ta tępa wywłoka nie potrafi powiedzieć tylko yyyy ku.wa pozdro dla kumatych którzy wiedzą o kim mowa

Czy jest szansa na podwyżkę zarobków?

Lublin
@Kandydat

Tak w innej firmie

Biłgoraj

Jakie są zarobki w lublinie bez sobót oczywiscie ze stawką 8-10zł na godzine?

Endriu
@Biłgoraj

2300 to max premią reguluje jak masz soboty to premia za zabrana jak ujowy w miesiąc to da całą

FELIN
@Biłgoraj

Operator linii na felinie 2800na rękę kobieta a u was jak daje, malarz proszkowy 4000tys brutto

@FELIN

To nas bez soboty 2tys i w dół

Banan

Grzegorz ten pochruść (usunięte przez administratora) dalej tam pracuje ? Dajcie znać czy już całkiem wyłysiał mu ten durny łeb. Pozdrawiam oklejarki

Biłgoraj

Spadły dzisiaj ochłapy z pańskiego stołu Ciekawe czy sam by robił za te grosze które dzisiaj otrzymaliśmy od wielmożnego ,śmieszna firma i wypłaty WSTYDZIŁ BY SIĘ !!!!!!! Jak ty ludziom w oczy możesz spojrzeć!!!!!!!

x
@Biłgoraj

To po co tam pracujesz i dlaczego mu w twarz tego nie powiesz?

Y
@x

Panie X pan jest pan jest dupowłazem ?

x
@Y

Wy macie jakiś kompleks z tym "dupowłazem" że ciągle używacie tych słów ? Zastanów się, jak można być dupowłazem anonimowo w internecie. ? Natomiast anonimowym tchórzem jak najbardziej się da. Poza tym, nadal nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie.

Bilgoraj

Ludzie po 10 przez 2 dni napie...laja na wyplaty a po 2 dniach wszystko im przechodzi i dalej robia za parobkow heh smiech na sali :)

Lublin

Tu też Dziad się nie popisał z wypłatą kilku dupowłazów zarabia a reszta dostaje ochłapy

Młody

On jak nie da podwyżek od nowego roku tylko takich naprawdę a nie na papierku jak dotychczas to zobaczycie jak ludzie będą uciekać każdy ma dość tego zakładu

T.
@Młody

Czy ktoś może napisać kilka zdań o pracy przedstawicieli handlowych? Jak są traktowani i jak sami wypowiadają się o Pol-Skone?

Młody
@T.

Poczytaj komentarze dużo się do wiesz przedstawiciel też jest normalnym pracownikiem więc nie licz na jakieś ulgi z tego względu

Janek

I jak tam po orędziu papcio nawijał socjalne jest ale nędza, miał dodać do talonów za zabranie wczasów bieda nic nie dał, podwyżki były no były na papierze stawka w górę na godzinę a premie w dół i współczynnik dobrze że dębina mało podrożała, felin to wielki niewypał robimy na nich i Ukraińców a jeszcze gdzie są te obiecane zarobki jak w Portugalji, jeszcze się nie nachapał kasy i nie mamy co liczyć na większe zarobki, dziwię się że ludzie są tak głupi i czekają tyle na towar po 3 miesiące jest tyle innych firm co robią na czas myślę że to dziadostwo padnie zwolnił em się po 15 latach pracy bo mieli mnie za nic ten czas uważam za stracony a transport to jest dziadostwo za stacha.. Em na czele siedzi dzięki Moni jak polecą to razem

Biłgoraj - nie polecam

Potwierdzam... praca w POL-SKONE to ostateczna ostateczność, gdy nie masz pracy, a gdzieś trzeba pracować... Idąc tam przez siły wyższe... OK ale szukaj cały czas innej pracy :) na halach sam konfident i "hak czarnynosto-cki"

Wisi mi to
@Biłgoraj - nie polecam

Szczerze teraz jest dużo pracy i nawet nie myśl żeby złożyć tu CV gdzie indziej Cię wezmą z pocałowałem ręki chyba że chcesz być traktowany jak ten najgorszy żul z pod sklepu bo tutaj tylko takich biorą bo nie ma komu robić za te grosze i z tym czarnym wsiokiem to prawda ale nie tylko 3/4 zakładu to gnidy tylko patrzą aby Wślizgnąć się w (usunięte przez administratora) tym wyżej

mam cię na oku

No widzę że w Biłgoraju już można chodzić co 8 godzin jeszcze nie dawno był wielki szum że nie wolno że prezes zakazał a tu co wiesio leje na prezesa co prezes może nie kazać jak ku...wa wiesiowi potrzeba u niego wszystko można znaczy to co on sam chce.

Okna Pozdrawiają
@mam cię na oku

Jak tam chłopaki chował się dzisiaj z Owsiakiem po kątach jak stary przyjechał ???

Zostaw merytoryczną opinię o POL- SKONE - Lublin

• Jak się pracuje w POL- SKONE?

Zobacz opinie na temat firmy POL- SKONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL- SKONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL- SKONE