inter gips

Lublin

Opinie o inter gips

anonim 2011-02-17 13:14:27
chyba nie wiecie co piszecie.... miałem okazję i wąpliwą przyjemość pracy w tej firmie a kolego Paweł popracuj jeszcze pół roku to pogadamy siedzisz na wrońskiej i nic nie widzisz... ogólnie [usunięte przez moderatora] wprowadza terror i sieje popłoch wśród ludzi.... potrafi z....bać bez przyczyny,nie tylko pracowników ale klientów i dostawców, pracownicy sie boją a nie szanują szefa ,w/g mnie mocno niezrównoważony emocjonalnie gość ...atmosfera w firmie dosyć dziwna trzeba ważyc każde słowo co komu i kiedy się powie,płacą na czas ale minimum -reszta pod stołem a co za tym idzie fałszowanie listy płac...ale który prywaciarz tego nie robi....ogólnie nie polecam
kasia 2011-02-18 14:11:46
bardzo fajna firma jestem bardzo z niej zadowolona
kapiszon 2011-02-24 04:43:24
do roboty a nie te głupoty wypisywać
młody 2013-06-18 14:13:20
Wyleciałem z tej roboty po siedmiu latach pracy, za co? nie wiem do dzisiaj. Chyba [usunięte przez moderatora] miał zły dzień a ja stałem mu akurat na drodze.
Ale to już przeszłość. Kiedyś było fajnie jak był jeszcze stary magazyn na Wrońskiej, i może w początkach powstawania magazynów na Budowlanej. Później już coraz gorzej. A teraz to ponoć już jest lipa totalna.
M 2014-06-06 13:51:18
Właściciel niezrównoważony psychicznie, nie szanuje pracowników, nawet tych najstarszych, nie liczy się zupełnie z ludźmi, płaca faktycznie pod stolem, nie respektuje podstawowych praw pracowników np. prawa do urlopu. Ustala plany urlopowe, które następnie modyfikuje w ostatnim momencie. Odradzam pracę jak najbardziej i mam nadzieję, że niedługo sam poprowadzi tą firmę. Tego mu życzę, wtedy będzie miał pewność, że nikt go nie "oszuka".
ja 2016-05-23 15:36:19
Jakieś aktualne informacje ?
Zostaw swoją opinię o inter gips - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie inter gips