Opinie o Totus Control Sp. z o.o. Sp. K. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Totus Control Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Totus Control Sp. z o.o. Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totus Control Sp. z o.o. Sp. K. w Poznań

Amelia Nowy wpis

U partnera w firmie zaczęły sie teraz zwolnienia a też jest w tej branży. tutaj cokolwiek sie takiego zdarzało ze trzeba było ciąć etaty czy raczej firma jest stabilna? Gdyby sie tu przeniósł to by nie żałował?

Totus Control Nowy wpis
@Amelia

Witam, firma rozwija się od 2008 roku, nieustannie zwiększamy zatrudnienie z uwagi na dynamiczny wzrost ilości obsługiwanych klientów. Wyniki finansowe za ubiegłe lata prezentują trend wzrostowy. Pozdrawiam, Monika Kasprzyk Prezes Zarządu

Szymon Nowy wpis

Jakie trzeba mieć wykształcenie żeby zostać tu serwisantem? Mam uprawnienia SEP do 1kV i doświadczenie w pracy elektryka i chciałbym wiedzieć czy jest wdrożenie i szkolenie techniczne przed rozpoczęciem pracy żeby załapać o co chodzi. Jak tak to napiszcie ile trwa zanim zacznie się pracować i zarabiać.

Totus Control Nowy wpis
@Szymon

Witam, oczekujemy wykształcenia elektrycznego i doświadczenia w pracy z instalacjami teletechnicznymi. Szkolenia wdrażające odbywają się przez okres próbny a później cyklicznie m.in. u producentów systemów, które obsługujemy. Pozdrawiam, Monika Kasprzyk Prezes Zarządu

Kamil

Na duży plus na pewno atmosfera w firmie. Pracodawca realizuje na czas wszystkie zobowiązania w obec pracowników. System premiowania za zaangażowanie. Praca na narzędziach z najwyższej półki, szkolenia z obsługiwanych systemów, benefity, dodatkowy dzień urlopu na kwartał po przepracowaniu 3 lat. Na pewno można się dużo nauczyć, szczególnie w zakresie systemów pożarowych, choć firma obsługuje także inne systemy teletechniczne. Polecam każdemu kto chce stabilnego zatrudnienia i dużego pola do rozwoju.

Jolanta

Widziałam ofertę pracy na posadę Technika Serwisu. Podali benefit prywatnej opieki medycznej. A czy można do tego pakietu dołączyć rodzinę pracownika? I to jest pełne finansowanie czy częściowe dofinansowanie tego pakietu?

@Jolanta

Dzień dobry, do pakietu medycznego można dołączyć członków rodziny. Finansowanie jest ustalane indywidualnie. Pozdrawiam, Monika Kasprzyk Prezes Zarządu

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Totus Control Sp. z o.o. Sp. K.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Technik Serwisu instalacji PPOŻ?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds.sprzedaży
Poznań
Loewe & Partner Sp. z o.o.
Monter

Szukam pracy, są ogłoszenia ale nie chce spaść z deszczu pod rynnę. Czy można się dogadać z szefem po ludzku czy zwykły robol jest traktowany jak najgorsze zło? Pytam poważnie

Iza
@Monter

No właśnie dołączam, może pracownicy napiszą czarno na białym, jak się pracuje. Męża bym wysłała :))

@Monter

@Monter doświadczenie z budowy jest dla nas bardzo ważne, pracownicy znający realia ciężkiej pracy przy montażu okablowania, urządzeń i uruchamiania systemów w terminie na wczoraj, pod presją czasu i pod okiem inspektora budowy z łatwością odnajdują się w roli Techników Serwisu. Zapraszamy do złożenia CV. Pozdrawiam, Monika Kasprzyk Prezes Zarządu

Krystyna

Jak wygląda system premiowania w Totus Control? Bo przeczytałam tutaj parę informacji o pracy tam, ale takiej nie widziałam. A jestem bardzo ciekawa tego. Napiszcie w komentarzu, na jakich zasadach opiera się przyznawanie premii w firmie. Dziękuję.

Grazyna
@Krystyna

Nie ma systemu premiowania

Aleksander
@Grazyna

W takim razie jak się tu motywuje pracowników jeśli nie ma premii?

@Aleksander

Witam, firma od wielu lat stosuje wynagrodzenie zasadnicze + miesięczne premiowanie za zrealizowane zlecenia. Dodatkowo premie okolicznościowe i dofinansowania do pakietów medyczny, ubezpieczenia na życie, MultiSport. Informacja o braku premii jest nieprawdziwa. Zachęcam do pytania bezpośrednio w kadrach. Kontakt dla poszukujących pracy i mających pytania: praca@totuscontrol.pl Pozdrawiam, Monika Kasprzyk Prezes Zarządu

Teresa
@Totus Control

Dzień dobry. Czy mogę wiedzieć, ile % wynosi premia za zrealizowane zlecenie? :)

Arek

Wszelkie kwestie finansowe wobec pracownika terminowo i zgodnie z przepisami kodeksu pracy. Osoby wykazujące się chęcią rozwoju mogą sporo się nauczyć i zdobyć cenne doświadczenie. Firma nie oszczędza na sprzęcie w który wyposaża swoich pracowników, narzędzia którymi przychodzi pracować są wysokiej klasy. Finansuje niezbędne szkolenia u producentów z systemów, które są powierzone Twojej opiece na obiektach. Ludzie w firmie są przychylni i skorzy do pomocy, panuje dobra i zdrowa atmosfera. Ceniłem sobie sporą swobodę działania i duży wpływ na zaplanowanie każdego dnia pracy. Dzięki pracy w dużych obiektach, możliwość poznania nowych ludzi. Polecam każdemu kto chce się uczyć oraz ludziom szukających stabilnej pracy. Z firmy odszedłem ze względu na możliwość dalszego rozwoju u innego pracodawcy.

Mariusz

Kasa na średnim poziomie. Wszystko płacone tak jak mówią przepisy. Możliwość robienia nadgodzin ale bez zmuszania przez pracodawcę. Firma w której można się wiele nauczyć. Sprzęty tak jak piszą w ogłoszeniach, uznanych marek. Duża gama testerów, mierników i innych ułatwiających życie sprzętów potrzebnych w codziennym diagnozowaniu usterek. Firma godna polecenia dla kogoś kto chce pracować w dużych obiektach, chce się czegoś ciekawego nauczyć lub rozwinąć wiedzę a jego konikiem są systemy SSP. W moim przypadku zmiana pracodawcy nastąpiła ze względu na inną dość ciekawą możliwość pracy

Napiszcie w ogłoszeniu ile chcecie płacić ? Elektryk instalacji niskonapięciowych

hkfV

Firma szuka Technika Serwisu. Jaka kasa? Czy firma płaci za nadgodziny? Warto się w to pchac?

Zostaw merytoryczną opinię o Totus Control Sp. z o.o. Sp. K. - Poznań

• Jak się pracuje w Totus Control Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Totus Control Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totus Control Sp. z o.o. Sp. K.?

Totus Control Sp. z o.o. Sp. K.

Totus Control Sp. z o.o. Sp. K.