Opinie o XL Energy Marketing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie XL Energy Marketing Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w XL Energy Marketing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XL Energy Marketing Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownicy

Mam pytanie jak to możliwe ze pracownik który pracuje od kilku miesiący zarabia więcej od pracownika z długoletnim stażem?Tylko proszę nie pisać ze ma lepsze kwalifikacje albo spełnia inne wymogi bo tak nie jest z góry zaznaczam.Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Zawiedziony

Dobrze zrobił że odszedł. Może to Wam oczy otworzy że najstarszy stażem kierownik który uczył pozostałych miał 13 lat stażu odszedł zzakladu bo nie widział u nas perspektyw. My szeregowi też nie mamy tu perspektyw. UKRAINA Was nauczy szacunku do pracownika!!

Zawiedziony
@Zawiedziony

Najważniejsze że inni robią (kariery) wyrzekając się kolegów przyjaciół dla paru groszy a Mława to małe miasto... I opinia będzie się ciągnąć za taką swinią

Ronaldo

Gratuluję rozumu głównemu trenerowi naszej drużyny i głównemu fizjoterapeucie produkcji dzięki waszym zdolnościom menadżersko szkoleniowym z naszej drużyny odchodzą ludzie którzy grali w niej od początku, dobrzy zawodnicy szukają innych klubów, mam nadzieję że ktoś w końcu przejrzy na oczy i rozwiąże wasze kontrakty.

@Ronaldo

Mam pytanie warto się starać o pracę w firmie XL Mława pracuje po sąsiedzku za 3500 na rękę.

@123

Jak masz tyle na rękę to omijaj to (usunięte przez administratora) z daleka, tu na okres próbny dostaniesz 2800 bo mniej już nie można, a po próbie całe 3000 brutto!

Tu dostaniesz 2000-2200 na obie ręce ???? także nie warto

White
@Jarzębina

Jarzębina czytam twoje wypowiedzi i dochodzę do wniosku że albo jesteś strasznym leniem albo posiadasz zero pojęcia o życiu ze boisz się odejść .tylko narzekasz .trzeba było doceniać to co było a nie fikac a Teraz stój i klej narożniki

Chyba coś czarujecie najniższa płaca????

Lary
@123

100 złotych więcej od najniższej stawki plus tam śmieszne premie. Szału nie ma. Maks na początek to takie 2300 - 2400 na rękę. Jeśli jest prawdą ze masz 3500 to nie przychodź. Plus jeszcze beznadziejna atmosfera jeden drugiego(usunięte przez administratora) do kierownika. Opinia że tak dobrze zarabiamy to bajka!!!

@Lary

Zarobki były dobre jak była poprzednia Pani Prezes, przy obecnym prezesie to nędza i (usunięte przez administratora)

fork
@White

HRowiec Cię (usunięte przez administratora) albo masz zwiechę systemu. Bijcie się i staracie o parobka. Realia są poza waszym własnym wąskim myśleniem. Piszcie co chcecie, czego tu nie ma i jak mamy wspaniale. Mgliste dywagacje moczygęby. Dziękujemy, że nie zwolniliście nas do tej pory o łaskawcy. Nie opłacało się? jesteście tacy wspaniałomyślni? To transakcja wiązana i nikt nie będzie nikomu wdzięczny. Dam na mszę za Was. Wywalcie finansistę, że tak was nadwyrężył. Ja mam dziękować szefowi za pracę czy on, że na mnie zarobił? Karzecie dziękować więc pewnie nic z tego nie macie. Każdy miesiąc będzie was uczył pokory. Nie piszę tego z zadowoleniem tylko ze smutkiem. Pozorny dialog to żaden dialog. Przywieście chociaż kamerę w biurze prod. będziecie wtedy wymagać od nas ale i od tych wymagających. Jak kosztów wam nie szkoda co zresztą widać to i gps do służbowego samochodu.

Lolo
@fork

Kamera w biurze produkcji już dawno powinna wisieć no ale....

@Lolo

Czemu w biurze produkcji? Tam kamer nie trzeba dajcie spokój tej produkcji

@fork

W punkt! A może by tak oszczędności poszukać od góry? Na początek proponuję przenieść się ze złotych tarasów w tańsze miejsce, starczy wtedy i na podwyżki i premie i jeszcze coś zostanie.

Leszno
Dido

Czy w tym xl pracuje się w sobotę i w niedzielę jaka jest placa

@Dido

Za sobotę oddają dzień wolny a za niedzielę jeśli juz się trafi to płacą po trzech miesiącach

Pracownik 124

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich pracowników.

Aktualność
Życzymy zdrowych Świąt Wielkanocnych

Poborowy

Warszawko, przybywajcie do Mławy do pracy. Takimi podwyżkami ludzi nie zatrzymacie.

@Poborowy

Jakie obowiązki taka płaca. Nie chcesz nie musisz pracować, nikt Cię przecież nie zmusza !! ??. Kurczaki za płotem czekają...może tam więcej płacą ;)

@Poborowy

Oni nas nie chcą zatrzymywać. Przecież to widać. Myślą, że przyjdą lepsi. Myślą, że za taką fortunę jak z ogłoszenia to przyjdzie młody i chętny albo biedny Ukrainiec że spuszczoną głową. Powodzenia. Oni nas nie chcą i ja takiej pracy i takich przełożonych też. Zatrudniajcie tak na przyszłość na wyższych stanowiskach ludzi kompetentnych z doświadczeniem bez nałogów.

Brawo

I to jest jeden z przykładów traktowania pracowników przez przełożonych. Pełen profesjonalizm.

Mlawa
@Jojo

Skoro nie chcesz takiej pracy to po co te wywody? Droga wolna, szukaj dalej pracy a nie wywody na cała Polskę jaki to Ty jesteś biedny...daj ludziom w spokoju pracować !!

Proste
@Brawo

Skoro jest coś co jest niezgodne z jakimkolwiek prawem/regulaminem to miej konkretne dowody i je nam tu przedstaw bo każdy jest ciekaw. Dużo wszyscy widzę gadają ale jak co do czego przychodzi to nikt nic nie wie . Łatwo jest pisać głupoty a już trudniej przedstawić konkrety ?

Jarzębina

Chyba firma zatrudniła agencję PR w celu obrony ''dobrego imienia''. Chyba, że to inicjatywna kierownictwa z Mławy które to już dawno powinno szukać pracy za najniższa krajową

@Mlawa

Nie jesteś pracownikiem z dołu. Nie wiesz, nie znasz realiów, nie pisz. Tu już nie ma ludzi zadowolonych. Chociaż w sumie to wy nawet wiecie lepiej czy nam dobrze czy nie. Chcesz się bronić to broń się czynami a nie swoimi nieuzasadnionymi żalami. Siedz sobie na (usunięte przez administratora) cały dzień i się obrażaj na robotnika.

Wielki brat

Idź dalej dłubać w nosie bo to robisz najlepiej ukryta parówko.

Mława
@Jojo

Czego nie wiesz to sobie dopowiesz ;) Napisz tu wszystkim o nieprawidłowościach, z chęcią się dowiemy !!?? A nie gołe słowa....łatwo jest gadać głupoty bez podkładki...tylko pytanie co Ci to da takie gadanie...?? Jak Ci tak źle jak twierdzisz to normalny człowiek szuka dalej pracy...

@Wielki brat

Widzę że argumenty się skończyły i wychodzi kultura osobista ;)

@Mława

To sobie zobacz jak załatwiona była sprawa pana R.N. byłego już pracownika. Kto był na zebraniu ten wie. Nie ma co się rozpisywać. Narazie to zarabiam inaczej a wy jesteście tylko płatnikiem składek.

Poborowy

Dobrzy ludzie mają już pracę, a Ukraińcowi trzeba dobrze zapłacić.

Mo... w fir...

Michała zwolniły jego pytania na zebraniu z prezesem! Ten człowiek nie lubi roszczeniowych ludzi!

Zniesmaczony
@Mo... w fir...

Świat stanął na głowie. Ze złodzieja robicie męczennika. Rozumiem że ten który robił dziury w pustkach, to też spoko koleś?

Black
@Mo... w fir...

Nie zwolnily go pytania tylko jego pazerność mógł nie kraść napoi powinni wywalić dyscyplinarnie złodzieja. W końcu ktoś przejrzał na oczy.brawo

Red
@Black

Włóż swój jęzor głęboko w (usunięte przez administratora) tego komu liżesz, nie został złapany jak wynosi z zakładu, ty jesteś pewnie kryształ, skoro tak wszystko wiesz to pisz, zacznij od pracowników a skończ na dyrektorze. Potraktuj wszystkich równo, ja i wielu pracowników się ucieszymy jak ujawnisz większe szwindle.

Wróżka
@Zniesmaczony

Myślę że dobrze wiesz że w zakładzie jest dużo większych męczenników i uchodzi im to na sucho. Bo kto ich ruszy. Pewnie patrzysz jak wyjeżdżają dwie palety na pomarańczowym samochodzie i jest ok. I wtedy nie czujesz się zniesmaczony, gratuluję rozumu.

@Black

O patrzcie

@Zniesmaczony

O patrzcie chyba odezwali się Ci lepsi (usunięte przez administratora) Ci co (usunięte przez administratora)mogą oficjalnie bo na fakturach, np. prowizja za nalewaczkę, albo za nikomu niepotrzebne zakupy bądź zlecenia różnych prac na terenie zakładu, a może za wynajem magazynu zewnetrznego, hmm a może od spedycji z miejscowości na Sz... hmmm ale Oni nie kradną Oni są zaradni tylko. A więc kamieniem niech rzuca ten kto bez grzechu jest...

Uczciwy
@Mo... w fir...

Widzę że u niektórych przez tyle lat rozwinęła się kleptomania!!. Chcesz pracować to pracuj !! Nie kradnij!! Nie podobają Ci się warunki ? w sejmie szukają takich jak Ty !! A jak nie tam to aplikuj do Obajtka :)

Messi
@Jarzębina

Jak coś wiesz to napisz do prezesa może zrobi z tym porządek wkoncu

Hhh

Fizjoterapełta produkcji namaszczony przez trenera dużo wiedział ale nie powiedział,bo wafel ważniejszy...a wafla nie ma to dym kręci...bałagan...

majti moł
@Hhh

Maciej Zębaty i Karol Łysy zstąpili na ziemię i zniszczyli swoimi nad mocami pionka. You are next.#MUREM ZA MICHAŁEM.. Wasza małostkowość. CV, potrzebny niewolnik bez głosu. O nic nie pytaj. Nie pytaj, zap.....j. Roszczeniowy? Byliśmy na zebraniu. Wyszydzonka. -250+100+= podwyżka. Pitagoras nie zna takiej matmy. Sorbone trza koczyć chyba.

Hhh

Kto wiedzial o nieprawidłowościach wystarczyło powiedzieć,dać sygnał ,że będzie to surowo karane,część załogi napewno dostosowała by się szybko do zaleceń,a teraz jesteśmy ukarani...z czego teraz się nie cieszymy...

Ronaldo

W sporcie jeżeli drużyna gra słabiej to nie wymienia się zawodników tylko trenera i sztab szkoleniowy, więc może i u nas warto wymienić głównego trenera który od dawna nie interesuje się zespołem i nie ma na niego koncepcji, główny fizjoterapeuta produkcji no chce coś zrobić ale nie umie, lekarz techniczny to gra z innymi drużynami a tu to już myśli jak objąć główny stołek trenerski, główna siostra laborantka to myśli tylko gdzie wyrwać kebaba po taniości, a masażysta z magazynu to powinien grać w okręgówce w żniniance hamowo to jego liga. A zawodnicy zawsze grali dla tego klubu tylko może trzeba ich bardziej docenić i zmotywować.

Pracownicy

Sposoby na budowanie zaangażowania – zaufanie. – komunikacja. – wspólna wizja i cele. – nie podcinaj skrzydeł – nagradzaj wysiłki. – inwestuj w pracowników.U nas w firmie chyba nikt o tym nie wie u nas stawia sie na wszechobecny monitoring inwigilacje kontrolę i presję. Powodzenia życzę

@Pracownicy

Szanowni Państwo Ad. 1 zaufanie - niektórzy Pracownicy piszą donosy nie tylko na firmę, ale też na siebie na wzajem Ad 2. komunikacja - na spotkaniu w sprawie rozmów o ewentualnych podwyżkach było 6 osób z załogi, - jeszcze raz dziękuję tym, którzy przyszli, - nikt, literalnie nikt, nie zadzwonił ani nie poprosił o kontakt w sprawach, które poruszają Państwo na GoWork, mimo, że wielokrotnie do tego namawialiśmy - preferują Państwo, albo właściwie Pan/i bo nie jestem zwolennikiem odpowiedzialności zbiorowej anonimowe wpisy, które szczerze mówiąc nie wiele wnoszą a bywają wręcz przeciw skuteczne Ad. 3 - wspólna wizja i cele, i Ad. 6 "wszechobecny monitoring" - jeden z pracowników dokonał zniszczenia materiałów do produkcji , zrobił to świadomie, nie przyznał się i wywołał złość wśród pozostałych kolegów Ad. 4 i 5 i 6 - mają Państwo opiekę medyczną i przywrócony MyBenefit od początku roku - premia frekwencyjna w 2020 była wypłacana osobom, które były dyspozycyjne i po prostu przychodziły do pracy, wypłacana rzetelnie i zgodnie z deklracjami - nie wszyscy Pracodawcy są tak przywiązani do swoich obietnic - w okresie pandemii, firma nie obniżyła wynagrodzeń zasadniczych i nie zwolniła żadnego pracownika w Mławie, Ad.6 - jesteśmy w trakcie ustalania czy możemy sobie pozwolić na podniesienie Państwa wynagrodzeń zasadniczych i informację tę otrzymają Państwo na koniec lutego , zgodnie z deklaracją, którą uzyskało 6 osób obecnych na styczniowym spotkaniu Niezmiennie zachęcam do bezpośredniego kontaktu z działem HR nasze adresy mailowe i telefony są dostępne dla wszystkich Pracowników, zachęcam również do udziału w spotkaniach, które mają miejsce w Zakładzie w Mławie. Pozdrawiamy

Diego
@XL Energy Marketing Sp. z o.o.

To mam nadzieję że ten ćpun co donosi na firmę i kolegów z pracy nie wróci już do nas, bo te podziurawione puszki to wszyscy uważają że to jego sprawka, ten (usunięte przez administratora) nie nadaje się do życia między ludźmi. Mam nadzieję że to przeczytasz baranie jeden bo frajerem i (usunięte przez administratora) o to jesteś Ty. Ostatnie zdanie do niego jest skierowane.

@XL Energy Marketing Sp. z o.o.

Piszesz człowieku, że nie jesteś zwolennikiem odpowiedzialności zbiorowej? Większego bezczelnego cynika nie znam! A jak według ciebie nazwać można sytuację z premią za zeszły rok? Sytuacja z puszkami, której nie pochwalam miała miejsce w tym roku a premia miała być za produkcję w roku poprzednim. Po drugie, czemu za jednego barana nie dostali wszyscy? Nie pisz więcej chłopie głupot bo się lekko kompromitujesz.

Szanowny Panie, Nie odniósł się Pan do żadnego z 6 punktów , rozumiem, że mamy po prostu nie reagować na Państwa wpisy, ponieważ reakcja = pisanie głupot i bezczelny cynizm. Pozdrawiam

@XL Energy Marketing Sp. z o.o.

Właśnie odniosłem się do poruszanej przez ciebie odpowiedzialności zbiorowej ale najwyraźniej nie zrozumiałeś albo zrozumieć nie chcesz, to po co odnosić się do pozostałych punktów jak i tak nie zrozumiesz? Naprawdę jesteś taki mało myślący czy takiego udajesz?

Pracownicy

Panie (usunięte przez administratora)cały czas czekamy na wasze propozycje i odniesienie się do naszych oczekiwań. Mamy już drugą połowę lutego i nadal nie wiemy czego możemy się spodziewać, chyba że chcecie pracować za nas na produkcji to zapraszamy.

Szczęśliwy

W firmie nie ma ponoć już kierowników - kolejna nie ciekawa decyzja. Byc może wreszcie ujrzą światło dzienne metody zarządzania w PL. Zmierza to w jednym kierunku.

@Szczęśliwy

To i w Mławie zlikwidujcie też kierowników. Piszę to z troski bo jak będą tak zarządzać to zabraknie pracowników. Ja osobiście jak będę miał pracować za dwóch w tych pieniądzach to też będę chory. Te układziki towarzyskie pomału demoralizują. Stanowiska dla swoich, pieniądze dla swoich a dla tych, którzy pracują, z racji tego, ze brakuje mi słowa odpowiedniego wezmę w cudzysłów ,,podwyżki".

Szczesliwy
@:)

@:) ja wspominam o dziale sprzedaży. Ciekawe produkty ale bez szans w rynku z takim zarządzaniem które pozostało - pokazała przeszłość a i przyszłość pokaże.

Aktualność
Święta coraz bliżej…

Chcę zapytać o benefity. Lepiej byłoby tego nie robić na forum ale z Warszawy już nikt nie przyjeżdża a na miejscu zwyczajnie nie ma do kogo iść i z kim rozmawiać. Wszystkie firmy wróciły do wypłacania benefitów bez względu na koronawirus. Są to zakupy internetowe ponieważ w Mławie inaczej się ich i tak nie zrealizuje poza tym i tak wszystko jest otwarte. Nie ma tu raczej zagrożenia. Nam tydzień pracy znacznie się przez zamówienia wydłużył i czujemy się ( myślę , że pisze za wszystkich) poszkodowani. Pracy jest bardzo dużo od wielu miesięcy i od miesięcy nie ma benefitów . Proszę o rozważenie jeszcze raz swojej decyzji o zatrzymaniu mybenefit.

Odpowiadając na pytanie, będę u Państwa w środę 16.09. będzie możliwośc poruszenia również tematu benefitów i terminu kiedy ewntualnie zostaną przywrócone. Pozdrawiam HR Manager Robert Wójkowski

@XL Energy Marketing Sp. z o.o.

Dlaczego nie odniósł się Pan do pytania odnośnie dnia wolnego za 15 sierpnia? Czyżby było mało czytelne bądź niezrozumiałe?

Szanowni Państwo, kiedy macie zamiar oddać pracownikom dzień wolny za 15 sierpnia? Przypominam, że obowiązuje nas trzymiesięczny okres rozliczeniowy i o żadnym grudniu nie może być tu mowy.

Klos

Jakie są zarobki orientacyjne na produkcji? Mam zamiar się przyjąć, ale nie Wiem czy warto. Jak atmosfera na produkcji. Pozdrawiam .

Zostaw merytoryczną opinię o XL Energy Marketing Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w XL Energy Marketing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XL Energy Marketing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XL Energy Marketing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XL Energy Marketing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XL Energy Marketing Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XL Energy Marketing Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 172 ocen.

XL Energy Marketing Sp. z o.o.