Opinie o XL Energy Marketing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie XL Energy Marketing Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w XL Energy Marketing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XL Energy Marketing Sp. z o.o. w Warszawa

Klos

Witajcie. Mam pytanie. Jakie są zarobki na produkcji? I jak ogólnie praca wygląda?

A co potrzeba jest ludzi w fabryce w Mławie

Aktualność
Tłusto i zdrowo: bez spulchniaczy, bez tłuszczu palmowego, bez frytury, chemicznych polepszaczy smaku, jaj w proszku  itd i itp... to chyba nie pączki : )

Wynagrodzenie

Ile wynosi wynagrodzenie netto na stanowisku: Client Service Specialist with Russian?

Leszno
Wynagrodzenie

A co to w internecie już trzeba pracowników szukać, nie stoją w kolejce za przyjęciem do pracy? Niedługo będą ich dowozić transporterami z ZK bo pod przymusem będą musieli pracować.

Usuwanie przez was wpisów pracowników z Mławy wcale nie zmieni naszej opinii o firmie. Nie da się prośbą to trzeba groźbą tak? O skąpstwie nie wspomnę. To usuwanie wpisów to tylko udawanie na zewnątrz jacy jesteście fajni i jednocześnie nie interesuje was opinia i komfort własnych pracowników. Za chwilę na pozycji lidera zmienicie się z LG o ile to już się nie stało.

SPRAWIEDLIWY

HR Robert. Już niedługo pełen opis wywalenia PH przez pracujących i nie pracujących menagerów którzy powtarzali- że świadome wywalenie towaru za granice będzie surowo karane: a sami to robili i przyzwalali na to. Oczywiście nie wierzycie a macie tak blisko, spytajcie się ZIELI>>>EGO. Lub czekajcie na dalsze info. opinia nie jest skierowana w stronę marki xl.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie XL Energy Marketing Sp. z o.o.?

złota dziewczyna

O co dokładnie pytasz?

złota dziewczyna

A co dokładnie masz na myśli?

Szczery Szczery

Szanowny HR. Kolejny raz się pytam czy coś zostało zrobione z informacjami uzyskanymi od Handlowców i nieprawidłowościami które mają miejsce w firmie o które sami prosiliście. Prezes Łukasz wie czy nie wie? Czy zamiatacie cały czas pod dywan.

@Szczery Szczery

Szczery acz anonimowy, zapraszam do kontaktu bezpośredniego: rwj@xl-energy.com. Mam wrażenie, że z Panem nie miałem okazji rozmawiać . Nie otrzymałem literalnie żadnego dokumentu na podstaiwe, którego mógłbym podjąć jakiekolwiek działania. 1 mail + 2 rozmowy telefoniczne i tylko w jednej z nich padły konkrety. Nie mam w zwyczaju zamiataĆ pod dywan czegokolwiek, jednak tak jak już wspominałem, rozmowy na anonimowym i publicznym forum, gdzie właściwie tylko ja nie jestem anonimowy też nie są moją specjalnością. Pozdrawiam.

Hmm
@Szczery Szczery

Musisz ziomek Rutkowskiego wynajac, nagrywac rozmowy i dokumenty wynosic jak szpieg z filowow to moze ktos sie zainteresuje. Ironia taka rzecz jasna.

Wtrące się.
@Hmm

Lepiej zainteresuj się gdzie nasz polski XL trafia bo przyzwolenie jest i było cały czas. Brak pomysłu i brak wiedzy o detalu z twojej strony wyszedł wszystkim PH zwolnieniem z pracy wszystkich w kraju.

Odp
@Hmm

To Waldek odpisałeś. (usunięte przez administratora)

C.D

(usunięte przez administratora) czy masz na tyle odwagi by przyznać się prezesowi (usunięte przez administratora). że po zwolnieniu (usunięte przez administratora) kontynłowałeś eksport za granice polskiego XL-a za co został zwolniony(usunięte przez administratora) Czekamy szanowny Xl_u na twą odp. Nie odpisujcie że są to pomuwienia bo zaczyna mi się to nudzić.

Gotowy

Dyrektorze okaż się managerem z jajami. Zaproś ph ktorym dałeś out w ostatnich miesiacach ,do wawy i porozmawiajmy w towarzystwie Prezesa Łukasza o firmie. Co Ty na to ???

Export.pl

Towar znowu trafił za granicę, prze hurt polski. Czy wam to się opłaca?

....
@Export.pl

To przecież kwintesencja pracy Menagera i Kama. W tej materii nic się nie zmienia.

LEO Miro

Brak odpowiedzi ze strony firmy i szybkie usunięcie wpisów na temat fantastycznego menagera utwierdza mnie tylko w przekonaniu że prawda ma być ukryta. Tak więc cdn.

@LEO Miro

Rozumiem, że nigdy w życiu nie zdarzyło się Panu zrobić rzeczy, z których niekoniecznie jest Pan dumny. Anonimowe wpisy, które mają na celu zdyskredytowanie innej osoby niekoniecznie dobrze świadczą o osobie, która je zamieszcza. Można się zasłaniać argumentami, że chodzi o prawdę i sprawiedliwość, ale jakoś to mnie nie przekonuje. Anonim to anonim. Ciężko z nim polemizować a jeszcze ciężej używać jako argumentu w merytorycznej dyskusji. To prawda, forum jest moderowane i jest to jedna z funkcjonalności, którą zapewnia GoWork. Anonimowość = brak odpowiedzialności. Pozdrawiam i czekam na kontakt rwj@xl-energy.com.

Szczery
@XL Energy Marketing Sp. z o.o.

Szanowny Panie z działu HR. Jakiś czas temu dzwonił Pan do kilku pracowników, którzy zrezygnowali z pracy w XL z początkiem tego roku. Pytał Pan czy wpisy na portalu pokrywają się z rzeczywistością. Uzyskał Pan odpowiedzi, że to sama prawda. Więc posiada Pan informacje nie od anonimowych ludzi tylko od tych których, sam Pan wybrał. Czy coś się w tym temacie zmieniło poza likwidacją działu sprzedaży Polska ??? Zostali zwolnieni ludzie którzy, mieli problem a nie Ci którzy go tworzyli . BRAVO HR !!!

Król Belwederu

Jak to jeden z byłych mądrych kierowników powiedział,, wc zostało już tylko wyrzutka towaru za granicę, po zwolnieniu działu sprzedaży ". Fakt jest taki że wyrzutka towaru trwa xxx lat i to się nie zmieni, chyba że najbardziej winni podzielą los tych którzy nie mieli z tym nic wspólnego. Drogą firmo jedżdzie do hurtowni i się przekonajcie, zobaczcie co się dzieje na rynku tradycyjnym ,a zwłaszcza na MT jaka jest rotacja towaru w halach.

Krzyś zawsze tak robił, Ale zbliżasię kilka osób by o tym opowiedzieć.

Ok.

Mówią że jesteś lepszy od ZM Może się od Ciebie uczyć. Krzychu

Zniesmaczony i się dołańczam.

W tym wszystkim najlepsze jest to,że osoby wywalające towar zagranice pracuką w tej . Cieszą się super opinią..... wz zejdz ze statku. albo jedzi ed my dalej

Smutna prawda.

A wiecie że w firmie z nagrodami przekazywanymi;zawsze było coś nie tak. Zapytajcie o to dowodzących a potem dalej....... Że to była wielka skala nagród bez pokrycia.A Peter WIE......

Zostaw merytoryczną opinię o XL Energy Marketing Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w XL Energy Marketing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XL Energy Marketing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XL Energy Marketing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XL Energy Marketing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XL Energy Marketing Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XL Energy Marketing Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 172 ocen.

XL Energy Marketing Sp. z o.o.