Opinie o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Caterpillar Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Irena

Na stronę firmy wpadła jakaś nowa oferta pracy, chodzi mi o HR Administratora. Nie opisali tam nic, więc wpadłam podpytać jaka jest atmosfera w dziale HR i czy zarobki są zadowalające? Firma daje się rozwijać pracownikom?

Caterpillar Poland Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Operator Maszyn kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 3700 będą osiągalne?

Witam

Na rękę 3700 czy brutto?

Na stronie internetowej Praca.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Spawacz. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Dominika

Poważnie mówisz? Chciałabym wiedzieć, co masz na myśli. Praca faktycznie nie jest monotonna? Czy to po prostu sarkazm, ciężko przez neta ocenić.

Nowy.

Zakład taki sobie , jak i zarobki , kadra zarządzająca , chłopy w większości z produkcji , po awansach, robota spoko , no chyba że się trafi do Leszka P i jest się pracownikiem caterpilara , to wtedy (usunięte przez administratora) Koleś bez ambicji i żadnej ogłady. Co innego jak pracujesz przez firmę, wtedy możesz swoje zrobić na drugiej zmianie i spokojnie nawet o 18 do domu śmignąć. Takie to układy firmowcy mają z Lesiem.

@Nowy.

(usunięte przez administratora) głupio,wiec przenieś sie na linie CC...to zobaczysz co to zasady rządów kierownika i lajderów.

Maja
@Nowy.

To ile wynoszą tutaj te zarobki? Możesz dać znać? Jakie ma się tu obowiązki generalnie i jakie są godziny pracy?

Pani rekruter dzwoni z Węgier i umawia na kolejne etapy. Rekrutacja 4 etapowa, zastosowanie metody STAR. Sprawdzanie języków obcych, tu akurat angielski i hiszpański. Po tylu rozmowach i kilkoma rekruterami mogli by chociaż poinformować, że nie dostało się pracy. Moim zdaniem zupełnie nieuczciwe postępowanie względem osoby aplikującej.

dlaczego nie informują o wyniku rekrutacji?

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Niktos

Powiedzcie coś o pracy aplikuje na operatora CNC... Jakie są maszyny i jak praca i atmosfera

420 amper w suficie

No siema. Jestech spawacz ze średnim doświadczeniem - jakie som wymagania jakościowe? Praca na godziny czy na normy? Ile mnie więcej płacom pod zakładem

Widziałem

Nie polecam. Firma NOK. Zła kadra zarządzająca. Pozdrawiam, były biurowy.

Gabriela
@Widziałem

nie pomylies firm, bo to forum nalezy do Caterpillar Poland Sp. z o.o. a nie do jakiegos NOK ?

Małgorzata
@Widziałem

Co jest nie tak z kadrą zarządzającą? Że nazywasz ją złą? Jaki jest tego powód?

Spartakus

Witam ,widzę ogłoszenia na spawacza ,jakie są warunki pracy ,jakimi metodami się spawa , na jaką stawkę może liczyć doświadczony spawacz ? Można być przyjętym bezpośrednio przez firmę?

Robert

Dlaczego ochrona nie pilnuje wewnątrz budynku

Security
@Robert

Bo im mało płacą? Nie musisz dziękować

Dawid
@Security

Jakby nie płacili to przecież mają swoje obowiązki nie? Powinni pilnować. A jeśli coś zginie to kto poniesie odpowiedzialność?

Kamil1991
@Robert

Robert to jest pytanie do szefa firmy Scarem oraz do głównego dyrektora Cat Sosnowiec

Kukumba
@Robert

Bo mają komu pilnować na chali...

Olga
@Kukumba

W sensie?

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Analyst w Caterpillar Poland Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Antek

Podbijam pytanie. Ktoś brał udział w rekrutacji ?

Wanda
@Antek

A jakie konkretnie stanowisko pracy Cię interesuje? I czemu zainteresowałeś się właśnie tą firmą?

@Wanda

Operator cnc

Pawełek

Siemaneczko. Szukam nowego miejsca pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Podejrzewam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Sosnowca. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Caterpillar Poland Sp. z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy są tanie obiady lub jakaś kantyna w której można zjeść? Pawełek

Michał Cyba

Czy znam się na swojej robocie?

Santa Claus
@Michał Cyba

Bumelant, hochsztapler i wałkoń ;)

O co chodzi
@Santa Claus

Jaką funkcję pełni teraz Michał C.? Znałem go 10 lat temu. Wtedy był w KJ. A jego szefem był Dariusz H. Fajne czasy.

Jan
@Michał Cyba

A co to za głupie pytanie?

Nie polecam nikomu tej firmy , kłamliwe (usunięte przez administratora) , na wszystkoe możliwe sposoby.

Optymist

Czy to prawda że pracownicy firm zewnętrznych w Caterpillar, pracują po 100 godzin miesięcznie?

Emigrant

Witam. Przyjechałem nie dawno z Norwegii, a byłem tam ponad 20 lat. Można powiedzieć jestem już ustawiony do końca życia. Żona mi mówi żebym gdzie kolwiek poszedł do pracy bo marudze w domu jak typowy emeryt a dopiero mam 42 lata. I mam pytanko czy w tej firmie spawają metodą tig ?

Zielony ogórek
@Emigrant

Nie. Nie spawają. Chyba że są poprawki Tigiem , ale to nie spawanie:-(

Kosa

Kiedy owocowe czwartki?

@Kosa

Dzisiaj same owoce ,bo wielką władza w odwiedziny będzie...a fuj

Solaris

Gdzie się mieszka i pracuje tam się wackiem nie wojuje

Prezes
@Kosa

Ta firma to orywata pana Sz.k.i jego Żony. Firma jest spoko ale działania pana Sz.K doprawadzaja że firma ma złe opinie.

O co chodzi
@Prezes

Szymona? Świetny koleś. W 2009 śmigał po hali w zielonym ubranku jako kontroler jakości. I jeździł (usunięte przez administratora)

Robert

Znowu dzisiaj pani Marzena sprzątaczka paliła papierosy w ubikacji

I know
@Robert

Wiem, bo sam jej fajurę odpalałem z mojej zapalniczki. Pozdro

Krystyna

Opiszecie mi jak wyglądają praktyki w dziale jakości w Caterpillarze? Ktoś odbywał? Czy można na nich się czegoś nauczyć? Pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą? Jakie zadania dostaje się do zrobienia? Jest się pod stałą opieką jednej przydzielonej osoby czy pełni się role pomocnika całego zespołu?

Tęga pała
@Krystyna

Żeby dzielić się wiedzą najpierw trzeba ją posiadać

Opoloko
@Tęga pała

Czyli co nikt nic nie umie? Wszyscy z przypadku?

Robert

Znowu dzisiaj pani Marzena sprzątaczka z firmy Scarem paliła papierosy w ubikacji na obiekcie Caterpillara w Sosnowcu

KAPUŚ...omijać z daleka.

Mijam
@ja

Mijać to trzeba Ciebie, jeśli akceptujesz takie zachowania.

Spawacz 20 zł brutto

Spawam tu 11 lat. Ukraincy co polowa była chyba po kursie tylko i kupionym najpewniej spawa na granicy akceptowalności. Druga połowa gorzej niż 90% Polaków w zakładzie. Mają po 24 zł netto. Pracują po 12h. Tylko że normę mają taką w 70 procentach przypadków,że ja bym to zrobił w 6 godzin. I lepiej. Ja by u mnie stanęli 12h to by się zwolnili po miesiącu. Ale Ci se stołków wiedzą że Ukrainę se mogą pojechać do 10 zakładów w promieniu 200km gdzie dostaną jeszcze więcej za łatwiejsza robotę. Wiedza też że Polacy są tu uwiazani będą ryc za grosze z wygody i przyzwyczajenia. A jak ktoś chce to chce dojeżdżać albo zmienić miejsce zamieszkania to proszę bardzo. Rotacja pracowników i tak jest mała w porównaniu do zakładów w dużych miastach. Urząd Pracy podeślę im następnych spawaczy. Bo to jedyny na który się dostaniesz i po którym w Janowie znajdziesz pracę. (usunięte przez administratora)

Wielkiszuuu
@Spawacz 20 zł brutto

Do roboty orać, nie gadać! Widzę że trzeba Ci normę dzwignąć i premię zabrać, bo za dużo gadasz.

Kick
@Spawacz 20 zł brutto

Widzę kolego że chodzi Ci o Ukraińcach bardziej niż o pracę. 11 lat i jeszcze nie zwolniłeś się ,pracujesz i wszystko gra? Szkoda że są tacy.

@Spawacz 20 zł brutto

Nie dotlenienie mózgu po jedenastu latach.

Zostaw merytoryczną opinię o Caterpillar Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Caterpillar Poland Sp. z o.o.