Opinie o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Caterpillar Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Alex

@Pracownik czyli lepiej bezpośrednio przez firmę się zatrudniać?

@Alex

Pod firmą pewnie nawet lepiej niż bezpośrednio pod Cat, no chyba że chcesz "robić karierę" i masz znajomości na firmie.

@Alex

Nooo taaaaak,chorobowe głodowe,a potem emeryturę 4 krotnie mniejsza dostaniesz niż w cat.

Krystyna

Mogę poznać więcej szczegółów na ten temat? Jak dokładnie wyglądają różnice w zatrudnieniu? Przybliżycie mi co i jak?

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w Caterpillar Poland Sp. z o.o.? W ogłoszeniu jakie umieścili 2 marca na Praca.gov.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

Bogaty rozwój w rozumieniu firmy Caterpillara to szkolenie BHP i szkolenie stanowiskowe, jak się już wyszkolisz to do roboty????

Krystyna

Czyli w późniejszym czasie już nie ma żadnych innych szkoleń w Caterpillarze? Czy może jednak raz na jakiś czas są organizowane? Jeśli nie, to jak w takim razie można się w firmie rozwijać?

Robert

Czy pani Marzena sprzątaczka musi palić papierosy w oknie lub po kątach albo w ubikacji

Magowiec

Przyjmują obecnie spawaczy 135? Jakie sa próbki i wymagania?

Spawacz atomowy
@Magowiec

Za cienki jesteś

Pani rekruter dzwoni z Węgier i umawia na kolejne etapy. Rekrutacja 4 etapowa, zastosowanie metody STAR. Sprawdzanie języków obcych, tu akurat angielski i hiszpański. Po tylu rozmowach i kilkoma rekruterami mogli by chociaż poinformować, że nie dostało się pracy. Moim zdaniem zupełnie nieuczciwe postępowanie względem osoby aplikującej.

dlaczego nie informują o wyniku rekrutacji?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Spawacz stoczniowy

Jakie płacę na stanowisku spawacza, montera, z wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami? Praca ciężka, bardzo gonią, mobbing? Kadra na poziomie,czy raczej nie?

@Spawacz stoczniowy

Jakieś trzy lata temu dawali 23 zł brutto na start, teraz to nie wiem, ale ze względu na inflację pewnie z 3,4 zł więcej, pod firmą to samo tylko na "rękę". Pzdr.

@kandydatka ale odezwali się czy nie ?

Kilisz
@Marta

Mają problemy z komunikacją. POWAŻNY PROBLEM!

Kandydatka

Wieki czeka się na feedback po rozmowie, tragedia.

mlody

brak słów na dzisiejszą propozycje dyrekcji,ciekawe że większość zakładów robi postojowe na 2 tyg ale nie Cat idzie pod górę bierz urlop na tydzień i później normalna produkcja (ciekawe kto w to uwierzy)

Sur

Firmy zewnętrzne już od poniedziałku nie przychodzą do pracy. A Ty płaczesz!

HR
@mlody

Przecież nikt Cię nie może zmusić do brania urlopu, Urlop udzielany jest na wniosek pracownika.

mlody
@HR

dyr. ma inne zdanie na ten temat

@HR

Zmusili nas wziąść urlopy.strasząc zwolnieniami .bo jak nie to my was będziemy zwalniać.slyszalo to wielu ludzi.jest plan oddać sprawę do sądu pracy za zastraszanie i zmuszanie podpisania ulopow.Oddasz pan to z nawiązką panie Sz......zreszta jaki panie ????

Jawa 350 ts

Od wielu lat tak było kryzysy częste urlopy bezpłatne i szantaż bo zwolniom ćięćie etatów a na końcu zwolnienia ale bez paniki oczywiśći produkcja całym parom

Anna.bb
@mlody

Pan S.K i jego żona myśl uchronić swoich znajomych a nie wami się przejmować taka sytacja

Spawacz
@mlody

W tej firmie to normalne kryzysy i bezpłatne urlopy a jak nie zgodzisz się to do widzenia to realna catadzie lepiej to rekrutacje jak leci sztuka byle była,bez uprawnień na suwnice i na tiga .Bhp tylko 5 s tpm i sws to wskażniki a real to nok

@Anna.bb

@mlody

To zwykli sługusy prezesów cat,a my robotnicy ,i jak świat światem byliśmy wykorzystywani i wykorzystywani być będziemy,ale sługusy żyć dłużej nie będą niż my ,wolni pracownicy

Pozdrawiam osobe ktora podpisala kiedys zabieranie premii za oddawanie krwi. Mam nadzieje ze kiedys tej odobie braknie cennej krwi. Brawo.....

Też tego człowieka pozdrawiam...karma zawsze wraca,pamietaj .Już jest blisko i tego ci życzę jak powyżej.

W Cat nie ma premii

Naganiacz

Zerknij na pasek po wypłacie, a później poproś chłopaka żeby cię przytulił.

Do dyrekcji zapytanie. Skoro większość ludzi z firm wróciła , to znaczy że od czerwca pracujemy 5 dni w tygodniu???? Znajdzie się ktoś kto coś na ten temat wie.?

@Nowy

Ty nie masz pytać Dyrekcji co będzie robić, to dyrekcja będzie pytała co "ty" możesz jeszcze dla niej zrobić.

v5

witam czy sa przyjęcia do pracy ślusarz spawacz mag 135

ktoś

Od jakiegoś czasu , tam zawsze był w kwesti toalet (usunięte przez administratora)

X

Bezduszne korpo krzywdzące ciężko pracujących ludzi. Byle jaki (usunięte przez administratora) jest traktowany lepiej, niż uczciwy pracownik. Osoby na wyższych stanowiskach nudzą się i narzekają na brak pracy, zgarniając dwa razy wyższą pensję. Nie polecam.

Batman
@X

Prawda sama prawda o tej firmie takie jaki te 5 s,sws ,tpm. Niczym nie pomaga te systemy nie działają w tej firmie no chyba że delegacja szefów z Janowa ma być to wtedy jest panika i wymagania 5s.wypelnianie papieru na szybko .nie Polecam tej firmy

Tomasz

Jakie zarządzenia wprowadziła firma Caterpillar Poland w związku z panującą pandemią koronawirusa? Czy niektóre działy firmy zostały zamknięte na jakiś okres? Dajcie znać, proszę, jak na aktualną sytuację zareagowała ta firma.

XXX
@Tomasz

@Tomasz. Póki co żadnych działań nie podjęli... Wywiesili durne kartki odnośnie mycia rąk robiąc po raz kolejny z ludzi idiotów jak mają myć ręce. Pseudo dezynfekcja klamek raz na zmianę. Biurowcy, którzy mają najmniej kontaktów z ludźmi pouciekali na zdalną pracę w domu. Natomiast robole z produkcji, którzy mają kontakt między sobą na hali muszą (usunięte przez administratora) dalej.

Jan
@XXX

Absolutnie nic nie robia,pieprzone ułomki.Przychodzimy na zmiany do szatni przebrać się i gnieciemy się jak bydło ,jakby nie dało się zrobić to grupowo po kilkanaście osób na różne godziny,brak środków do dezynfekcji i oprócz mydła najgorszej jakości nie ma nic,a w tym całkowicie organizacji ze strony władzy cat.Dyrektory gdzieś poznikały ,brak behpòwki co codzien hale przemierzala .Teraz luzik okolarow brak rękawic brak.Tchórze i łajdaki osrane

Jan
@Tomasz

Wszyscy uciekać na chorobowe bo nas zezre ten wirus ,jesteśmy najbardziej narażeni na tego wirusa i na tych nieudaczników rządzących .Preeeeecz! Matoly i sługusy .

Aa
@XXX

Zapomniales dodac ze wylaczyli automaty jeszcze.

Niekumaty

Cześć. A co takiego w tej waszej firmie się robi? No oczywiście oprócz zbijania bąków, picia kawy, korzystania z toalety i podpierniczania jeden drugiego? Właśnie przeczytałem, że są oferty pracy z tej firmy i jednym z warunków jest znajomość organizacji Caterpillar. Przepraszam najmocniej ale widocznie byłem chory kiedy na temat tej firmy były prowadzone wykłady.

Stary_wilk

Chyba wszyscy już zrozumieli, że to nie czas na pilnowanie interesu czy minimalizowanie finansowych strat. To, że położy się kilka. cm lagi więcej, naprawdę nie ma teraz żadnego znaczenia. Gra toczy się o coś dużo ważniejszego. Kierownicy będą was namawiali żeby przyjść do pracy, nawet obiecają wam premie, ale zwróćcie uwagę że dyrektorów już na zakładzie nie ma od kilku dni, SZCZURY uciekły, a podobno to kapitan opuszcza pokład ostatni.

Hej, czy w firmie Caterpillar Poland Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

PIKU

Płacą ,ale nie dają nadgodzin ...

No
@PIKU

Płaci i system się myli czesto w leczeniu nadgodzin czyli ginom godzinki

X

Nie

Czarek

Nie ograniczajcie opinii o firmie tylko do pojedynczych osób. W większości firm, jest coś do poprawy.

Kosa
@Czarek

MASZ RACJE FIRMA MA SWOJE PLUSY PARE ZMIAN BY ŚIE PSZYDALO ZACZOŁBYM OD ZMIAN OD SAMEJ GÓR. BO NIESTETY SA LUDZIE CO NIEOGARNIAJA SWOJEJ ROBOTY.I SKONCZYC Z PROTEGOWANYMI CO ROBIOM CO CHCOM I NIELICZY SIE TEN CO ZASÒWA JAK ROWEREK NORMY TYLKO TEN CO CZESTO L 4 .URLOPY KTÓRYCH NIEMA AWANSE NA SIŁE .JAK TO SIE MA DO ZASAD TAK CENIONEJ PSZEZ STARSZYCH PRACOWNIKÓW firmy Caterpillara Sonowiec .podobno wszyscy są równi w tej firmie

Ktoś
@Czarek

Mowa o zasadach firmy i te 5 s .tpm a prawda jest taka zasad firmy ma pszestesegać tylko hala bo widac jak traktują te zasady wyrzsze stszeble. A 5 s pszechdzi pan Sz.k. leży papiwrek czy go podnieśie nie kopnie i zadzwoni po lidera (usunięte przez administratora)to funkcja niepozwala postępować zgodnie z zasadami firmy

on
@Kosa

Naucz się pisać po polsku.. Języka ojczystego nie ogarniasz to prostej roboty pewnie też.. Połowa tych wpisów jest Twoja bo błędy tak rażące to dzieci w szkole podstałej robią..

Oj

No no zasady caterpillar panie

Byly

Praca wspaniała ludzie na produkcji (usunięte przez administratora) W sumie 90 % zawsze się zdazy jakąś wsza... No to w sumie te białe kaski. Jedyny kierownik oczywiście każdy na niego (usunięte przez administratora). A przewspanialy człowiek to pan (usunięte przez administratora)

No
@Byly

Ty na pewno z hali sami sobie biurowi piszećie dobre opinie.jak na hali pracowałeś to gdzie pracuje tam od samego początku cata w Sosnowcu.(usunięte przez administratora)

Anna.

Atmosfera nok znajomośći i awanse układanie rodziny i znajomych na stanowiska pan Szymon załatwia swym znajomkom stanowiska firma za rządów pana Szymona K.to śienga dna jednych zawalić robotom a swoje protegowane do k .j dać by nic nierobiła i donośiła na innych (usunięte przez administratora) niepolecam

Taka prawda
@Anna.

Nikt jej nie chciał na żadnej nawie to trzeba było upchnac Panią gdzie się da :D ciekawe jak długo to potrwa bo tam już garstka człowieczeństwa została

Kosa
@Taka prawda

Zasady caterpillara gdzie one są jak pan Szymon.k. beszta ludzmi obstawia znajomymi. żonami kuzynami wyrzsze staniwiska robi listy do zwolnienia a osoba na prubnym okreśie choruje mieśiąc i pracuje dalej awansuje do kontroli nic nie robi tylko donośi .Tak w caćie jeszcze niebyło robie tam 14 lat

Spawacz 141

No pewno robi wszystko by pracować Caterpillar sosnowiec puki Szymon jeszcze jest robi nawet te niespodziewane czynności

Zostaw merytoryczną opinię o Caterpillar Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Caterpillar Poland Sp. z o.o.