Opinie o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Caterpillar Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Paula

Pozdrawiam tych znanych i tych nie znanych z którymi pracowałam zdrowych i spokojnych świąt :)

Dawid

Super wyznanie, ale to forum zajmuje się opiniami o pracodawcy i warunkach zatrudnienia, więc fajnie było by gdybyś napisał kilka słów o zatrudnieniu, jeśli oczywiście pracujesz w Caterpillar.

@Dawid

Kocham cię mamo to taki pseudo spawacz z Bodexu. Cienki, pełno poprawek. Ps. Praca w cacie jest ok bo 3 h spawania i fajrant

Dawid
@TRF

Pracujesz tylko trzy godziny, czy masz na myśli jakąś cześć etatu. Rozwiń swój komentarz i dodaj w jakiej wysokości są pensje. Można być zadowolonym i liczyć na premie?

@TRF

Ej ty zlosliwy...przyjdz i zrob.

@ja

Robię kolego, robię. Nikt mi nie powie, że w cacie jest orka. Debilizm, śmieszna kadra zarządzająca, inżynierowie bez pojęcia o robocie tak, ale nie orka. Robię na pełny etat, a z tymi 3 h to chodziło mi, że w tyle normę robię

@Dawid

O zarobkach powiem ci, że są cienkie, premii ja nie dostaje. Dokładnej sumy ci nie powiem gdyż nie wolno mi udzielać takich informacji

Szybki
@TRF

To i tak wolno robisz chyba z przerwą na papierosa ja norme robie w godzine

@Szybki

Jak norma w godzine to czeba podnieść

Szybki
@Leszek

Oj czeba czeba :)

20 m na 35 v tak? ,he he he ,to ja w 2 godz ogarniam

@Leszek

Stawkę chyba ????

Spawacz

A sws nieobowjazuje czeba to zmienić

@Dawid

Na pantlegach norma to śmiech .na hw powinno być 5 sztul na lużie śie robi.szlif i sloty 8 szuk jak nic na luzie z fajeczką i 2 kawkami

@Dawid

No i czy jesteś w związkach zawodowych co nic niemogom

Normy na pantlegach na hardwerze to smiech 5 sztuk na lużie na szlifie i slotach 8 jeszcze kawka i fajke za robotem wypale.brak dozoru nad nami

@Michał

Ćiekawe czy czytaja to te z biur co niewiedzą co śie dzieje na hali tylko wskażniki im głowach i te premie po pare tysi za wysylki za naszą robote

@Michał

Pewno że da śie wiecej robić tag wmawiaja temu Pszemkowi że śie nieda bo ti bo odbiór i awarie.na legalu 5 sztuk hardwer.8 szlif i sloty.mniej bajery i fajek. Oszczednośći panowie oszczedności

Spszedawczy
@Michał

Normy pantlegi to śmiech robota banalna.da śie robic 5 sztuk bo robiłem szlif 8 sztuk.nikt tego nie pilnuje a tylko sapią że nieda rady bo tig i po robocie poprawki śćiema

Spawacz

Hehe to ja jeszcze do kawki i fajki za robotem gram w karty i jezdze na rowerze a norme robie do przerwy. Myszle ze 10 sztuk to tak optymalnie

@Spawacz

No i tu śie zgadzamy 10 sztuk będzie ok.więcej robić mniej (usunięte przez administratora) .Pantlegi to lajt da śie zrobić 10 sztuk

@Spawacz

A maślaczek normy pszyćiśnie na pantlegach bez z ędnego gadania na sztuk 5 hardware a 8 szlif i złoty tak będzie jestem za

@Jawa 350 ts

(usunięte przez administratora) grzyb....precz od ludzi spaśniaku...........

No norm będzie 5 szt

Pani rekruter dzwoni z Węgier i umawia na kolejne etapy. Rekrutacja 4 etapowa, zastosowanie metody STAR. Sprawdzanie języków obcych, tu akurat angielski i hiszpański. Po tylu rozmowach i kilkoma rekruterami mogli by chociaż poinformować, że nie dostało się pracy. Moim zdaniem zupełnie nieuczciwe postępowanie względem osoby aplikującej.

dlaczego nie informują o wyniku rekrutacji?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Może ktoś napisać co to za Dyrektor ten Darek Hurnik zna to ktos

Spawacz

Bardzo dobry dyrektor produkcyjny ma pojęcie o robocie .za jego kadencji niebyło takiego handlu jak tara jest

Szacun dla Pana Darka.k.dyrektor jakich malo

Dyrektor(usunięte przez administratora)Ma pojęćie o prowadzinie produjcij .konkretny gość z wielkom wiedzą.Jak był unas dyrektorem toniebyło takiego bajzlu jak za pana dyrektora (usunięte przez administratora) i jego (usunięte przez administratora)i koleżanek które donoszą imi są inaczej traktowane jak cała reszta.np urlop 45 dni w roku.normy niemuszą robic itp

Soawacz 111

Kupe tanio renkawice spawalnicze .pszyubice z nawiewem podobno jakiś Michał.g.załatwia tanio esaby .

@Soawacz 111

jeć w sobote na targ tam stoje na konicu

A Szymon .K wie otym

Spawacz

Są teraz przyjęcia do pracy? Na jakiej lini najlepsza atmosfera?

Wczoraj

Na montarzu hahahaha

Z wczoraj

Nie polecam ludzie ok umyslowi juz nie bardzo

No i gitara

Śikorka
@Z wczoraj

Myślę że zmiany powinny i szkolenia z traktowania pracowników z hali.bo biura mają śpię za coś wyjątkowego a reszta to nic nieznaczy.wartośći cata przypomnieć i stosować począwszy od Pana Sz.

Z wczoraj
@Z wczoraj

W tym zakladzie nie ma zadnych wartosci i nie bedzie!! Im wiecej bialych tym gorzej. Zolci to tylko numerki oni zbieraja za wszystko pochwaly premie nagrody a ty jako szry pracownik nawet dziekuje nie uslyszysz ale jak reklamacja to kwita sie przygarnie i zjeby

@Z wczoraj

Umysłowo to bogowie Hala to coś gorszego

Pipcyk

Niepolecam tego zakładu atmosfera i kultura pracy na niskim pożiomie.zarządzanie zakładem to pomyłka taka sytacja

Michał.

A jak zarządzanie jest na bardzo niskim pożiomie .początki były normalne tej firmy a teraz to (usunięte przez administratora) pana Sz.k.

Michał.

Normy podnieść czeba śiedzimy sobie palimy fajki kawki pijemy nudzi śie nam .A da śie zrobić więćej ale poco .

Krispin

Szukam namiaru na gośia podibno załatwia pszyubice z nawiewem esaba.kurtki .kaptury.renkawice .buty.podobno wszystko ogarnie

Esab złom
@Krispin

Ziomek, daj sobie spokój z esabem. Teraz to tani chinol. Nawiew nawet pół roku nie wytrzymał. Pozdro

Krispin
@Esab złom

W caćie robisz.

Śilno Ręki

Nie polecam tej firmy atmosfera jest słaba w całym zakładzie poczonwszy od HR.po halę.

@Śilno Ręki

A możesz dokładniej opisać atmosferę w Caterpillar i podać przykłady, które mogą o tym świadczyć? Odradzasz pracę w tej firmie jeszcze z jakichś przyczyn?

Biały ptak
@Andrzej

Jeśli robisz w biurach cat to zrubćie żetelną ocene pracowniczą.a na forach zbieraćie informacje o sobie .nok.

Dziewczyny jaki styl panuje w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Śikorka

Spodnie rurki najlepiej pomarańczowe takie ności pan Sz.k.są takie mało męskie

Nie polecam tej firmy

Dominika
@Kosa

Okej, rozumiem że nie podobała Ci się praca w Caterpillar. Ale taka krótka opinia jest mało pomocna. Co konkretnie nie odpowiadało Ci w tej firmie?

@Dominika

Od kiedy na stanowisko uśiadł pan Sz i żona jego i żony koleżanki .w tym zakłafzie panuje bałagan i neład.zwalniają by robić miejsca znajonym swym.

@Kosa

Nawet nie ma jak sie za nich zabrać...rząd to rząd ...władza to władza

@ja

Zwjązki niedzałają by ten bałagan zmienic prywate panaSz i jego żony pani,A.hr pracowników hali traktują jak zło konieczne czyli (usunięte przez administratora) niediuczone.a kto donośi ten jest chroniony pszed zwolnienien np pani An.

@ja

Wĺadze jaki i stołki czasem wymienić czeba ludzi co mają wiedzę o tym co robimy a ćiśniećie ludzi na hali sĺaba świadczy o tej wiedzy

Nef

Monterka pada ???????????? najpierw zwalniali za swoje zdanie a teraz reszta sama odchodzi o czymś to swiadczy

Nieznaju
@Nef

O kryzysie aneksy będą 0.5 etatu utna jak parę lat temu .W tej firmie kryzys to słowo przewodnie oszczędzamy koszty itp.dstanom tylko ci co mają tak zwane plecy

Gustlik

Może trzeba pokazać jak pracujemy i wtedy walczyć o wyższe zarobki?

Dominika
@Gustlik

Z Twojej wypowiedzi wynika, że wynagrodzenie oferowane przez pracodawcę nie satysfakcjonuje Cię. O jakim stanowisku piszesz? Jeśli masz jakieś uwagi do pracodawcy to zachęcam Cię, żebyś o nich napisał na forum.

@Dominika

Uwagi ??? A co te uwagi pomogą...(usunięte przez administratora)

Mikołaj

Dość mocne słowa pod adresem firmy. Wiesz, że na publicznym forum Gowork.pl nie można nikogo bezpodstawnie oskarżać. Napisz jakie masz doświadczenia z pracodawcą i podaj argumenty na poparcie swoich słów. Chętnie zapoznam się z Twoją oceną o ile będzie merytoryczna i obiektywna.

@Gustlik

Ty pewno z biura to piszesz to co Ci szef z cat Pan .np Sz. Nakazał.tak jakby nie wiedzieli co się dzieje na zakładzie sa oceny pracownicze no najlepiej słyszeć miĺe słowa o dyrekcji i o całym biurze prawda

Amgie

Ja jestem zadowolona z pracy :) zasada dla mnie jest prosta-jeżeli praca mi nie odpowiada to ją zmieniam, no chyba że wiem że jestem słaba i nie mam odpowiednich kwalifikacji to narzekam jak niektórzy z Was ;)

Hanna
@Amgie

Bez dwóch zdań Twoje podejście jest po prostu zdroworozsądkowe. Nie każdy potrafi patrzeć na pewne kwestie w taki właśnie sposób. Skoro jesteś zadowolona z pracy w Caterpillar Poland to tym chętniej dowiedzielibyśmy się czegoś więcej o tamtejszych warunkach pracy. Jak na przykład określiłabyś poziom osiąganych tam zarobków? Jako atrakcyjny czy niekoniecznie?

Arko

Jak ubiegać się o stanowisko spawacza MAG 135? Na stronie Caterpillar nie ma żadnych informacji na ten temat. Może jakieś agencje pracy ktoś poleci? I czy da się pracować na własnej działalności?

Spawacz 135
@Arko

Bezposrednio pod Caterpillarem nie polecam zarobki zenada.Firmy zewnetrzne napewno jest Bodex i Elfbud.Elfbud jest ok poczytaj opinie nawet teraz prowadza nabor spawaczy.Mozna na umowe i na wlasnej dzialalnosci przez Elfbud.Do Bidexu nawet nie startuj bo tragedia jest.Pod Catem bezposrednio moze teraz zarobki sie zmienily ja pracowalem tam dawno to stawki byly tragiczne.A robota tam jest rozna zalezy na jaki projejt trafisz.

Wojtas

Pilnie potrezbuje numer na magazyn na ulicy Jedności Kierowca stoi od 16 od wczoraj na rozładunku i nic nie działaja.. proszę o info

Zostaw merytoryczną opinię o Caterpillar Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Caterpillar Poland Sp. z o.o.