Opinie o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Caterpillar Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Dominika

@Killer macie prawo, ale to zawsze znajdzie się ktoś/coś z kim można byłoby porównywać naszą firmę. Ja myślę, że fajnie, że można dostać cokolwiek, bo wiem, że są w firmy, w których nic się nie dostaje, a o Was jednak firma caterpillar poland chociaż symbolicznie pamiętała. @taki jeden uwierz, że nie wszędzie daje się pieniądze. @swinioty zachowaj kulturę wypowiedzi, jeżeli się wypowiadasz na forum. Twój wpis zostanie usunięty przez admina.

kilerr
@Dominika

Obrażasz nas. Tu leży właśnie problem. Uważasz , że jesteśmy idiotami, wpierając nam, że jesteś administratorem. Take właśnie jest podejście pracowników biurowych, wydaje się wam, że jesteśmy zwykłymi imbecylami i można nam wciskać ciemnotę. Dyskusja z Tobą nie ma sensu.

Me
@Dominika

Moderatorem z ramienia CAT ?

@Dominika

Dominika serio będziesz zaśmiecać forum broniąc paczki ptasiego mleczka, a nie odniesziesz sie do zarzutów o oszukiwanie nowych pracowników? Wydaje mi sie, że żadne słodycze nie osłodzą nikomu faktu, że firma oszukuje nowoprzyjętych. Już min7 osób dostało "list intencyjny" ze stawką wyższą, a jak już przyjdziesz do pracy, po zwolnieniu się z poprzedniej, okazuje się, że na umowie masz 1000pln na rękę mniej... wybór tak, albo nie masz pracy... tylko potem efekt jest taki, że w teamie Gribergen od 2 lat nie ma ani jednej osoby, która zostałaby w firmie dlużej niż pół roku - albo zwalniają się, albo idą na macierzyńskie..

Mirek

A mnie najbardziej się podobają bzdurne opinie wyssane z palca :D fajnie się tego czyta ;) Szkoda, że normy są takie straszne, że o 13:30 na hali już nikogo nie ma ;) I szkoda, że taka ciężka praca a 20% ludzi wraca jednak do Cat ;)

Lutmistrz
@Mirek

To musiało coś się popsuć na początku, ze się pierdzielił z robotą do 13:30.

Dominika

@Robilem tam już wcześniej napisałam, że nie mam związku z firmą caterpillar poland. Jestem tu moderatorem forum i uczestniczę w dyskusji obiektywnie jak każdy z użytkowników. Nie powinieneś mnie zatem obrażać, szczególnie mając na względzie zasady obowiązujące na forum. @spaw ma rację. W sytuacji, gdy zauważyliście, że nowi pracownicy nie są od Was lepsi, a mają mimo wszystko lepszą pensję to powinniście swoje argumenty szefostwu przedstawić za tym, żebyście i Wy więcej zarabiali.

Pani rekruter dzwoni z Węgier i umawia na kolejne etapy. Rekrutacja 4 etapowa, zastosowanie metody STAR. Sprawdzanie języków obcych, tu akurat angielski i hiszpański. Po tylu rozmowach i kilkoma rekruterami mogli by chociaż poinformować, że nie dostało się pracy. Moim zdaniem zupełnie nieuczciwe postępowanie względem osoby aplikującej.

dlaczego nie informują o wyniku rekrutacji?

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dominika

@my nie jest to miejsce do pisania personaliów pracowników. Odsyłam do regulaminu. @Fakty o CAT Poland a słyszałeś, żeby w innych firmach były większe paczki? Ja nie wiem jak wygląda paczka dla dziecka, dlatego pytam. Moim zdaniem zawsze fajnie, że firma dała cokolwiek, a pudełko ptasiego mlecza to i tak dużo na jedno dziecko. Czyli jak według Ciebie powinna wyglądać taka paczka?

Killer
@Dominika

Nieco wiecej kreatywnosci. Bez paskudnej nuteli, ktorą stanowi glownie cukier i olej palmowy. Moze warto sie wysilic i zastapic czyms slodycze. Fakt milo,ze firma cos daje, ale porownojac do zaklaadow pracy tuz za plotem to naprawde zenada. Bony po kilaset zlotych i pemie od 1000. Fajnie,ze dostalismy plecaki i reczniki to mily gest, jednak mamy prawo byc w dalszym ciagu nie usatysfakcjonowani.

taki jeden
@Dominika

Daje sie kasiorki - kasiorki!!! bo z tym ja zdecyduje co zrobic - najmniej 500 zl, bo to bogata firma.Wiesz już teraz? Wpisz swoją odpowiedź

Bialy
@Killer

Jak się nie podoba to idź do firmy za płot też dostaniesz 1000zl

taki jeden
@Bialy

No jasne-ze pojde. BIALY IDIOTO.Wpisz swoją odpowiedź

on
@Bialy

A gdzie indziej bede mial taka beke z bialych kaskow????? Na slowo fred, trzesiecie sie jak male rozowe swinki, przed pytonem. hahahahaha

Robilem tam

Dominika.Na wstępie powiem tak ze Ty chyba robisz w tej chwili za Mojzesza abo jakiegoś patrona tej firmy.Robilem tam i z tego co widze nic się nie zmienilo.Nie wiem jak z pieniędzmi ale domyślam się ze normy sa większe.To jest normalne na takiej robocie normy?Styczen jakosale srodek lata?12,fazy 120?Za 2.5tys?No Dominika dużo slyszalas ale tak naprawdę glupia jesteś.Jak i Lesiu i reszta jego przydlupasow.A jest ich masa w tym zakładzie.Pozdrawiam caly zarząd.Oczywiscie panie prezesie pan tez jest uważany za boga przez p.Dominike.Pania która chyba nigdzie nie pracowala wcześniej,a to widze po wpisac.Pochwaly i inne pierdoly.Panowie spawacze.Ten zawod jest dobry ale nie w takim zakładzie jak ten.Polecam inny kraj.Pozdrawienia z europy

Dominika

@kilerr nie obrażam i nie wpieram, że jestem administratorem, bo nim nie jestem. Jestem moderatorem. Chcę Wam tylko uświadomić, że czasem warto porównać różne perspektywy. @Byly spawacz CAT na forum nie można nikogo obrażać. Rozumiem, że może Ci przeszkadzać zachowanie kolegów z biura firmy caterpillar poland, ale nie upoważnia Cie to do ich wyzywania.

Gość.....

Robota śmieszna , liderzy i managerowie ostre tlumany, oczywiście nie wszyscy. Co nie którzy z gadki fachowcy jak skorczybyk . Idźcie na normalne spawanie i połóżcie spoinę 12 to się przekonacie jacy z Was fachowcy. Wasze spawanie jest śmieszne bez kitu. Zarobki słabe jak na taką prestiżową firmę. Na dodatek za dużo tych całych umysłowych darmozjadów. Pozdrawiam normalnych.

Mucha Dżo
@Gość.....

Prestiż Cata w Sosnowcu kończy się na napisie CATERPILLAR na budynku fabryki

Brak podstawowych narzędzi szlifierek tasmowek frezow. Latarki to prywatne albo wcale, a wymagania jakościowe wysokie.

Pedro

Zarobki slabe (18.50-19 brutto). Brak mozliwosci, czy jakichkolwiek perspektyw rozwoju (najwyzej kurs na suwnice). Duza rotacja nowych pracownikow (ktorzy i tak czesto maja stawki wieksze niz wieloletni pracownicy). Czeste wizystacje, audyty, rozmowy z "bialymi kaskami" ktorzy nie maja wiekszego pojecia o pracy na hali. Bezpieczenstwo pracownika na ostatnim miejscu - praca w oparach z innych stanowisk

Totalnie głupia firma normy z (usunięte przez administratora) podnoszone bez uzasadnienia, dlaczego? A bo tak. Liderzy osoby nie kompetentne bez pojęcia o robocie. Nie polecam. O zarobkach nie wspomnę bo to totalne żenada. Lepiej do biedronki na kasę iść pracować.

Dominika

@Prawda w oczy kole dziękuje za odpowiedź i szczegółowe wyjaśnienie.Ty byłeś pracownikiem na hali i masz złą opinię o pracownikach z biura, ale jednak może nie ma co skreślać tych osób, skoro dobrze się ich nie poznało. No ale skoro stanęliśmy na tym, że warto pójść do pracy po zdobycie doświadczenia to możesz polecić zaaplikowanie do caterpillar poland użytkownikowi @Zainteresowany?

Krystian J.

kto to jest janek krystiankiewicz ?

irek
@Krystian J.

ten co ma różowe spodenki

ja to ja
@irek

no wlasnie,i takie tam jeszcze kororowe innosci.Wpisz swoją odpowiedź

Spawacz

Dla tych co chcą się przyjąć. Premia w swiateczna 160pln!!!!!!!!! KPINA!!!!!!

Carlitto
@Spawacz

To nie jest premia świąteczna, to jest zapomoga z funduszu socjalnego. "WIELKI" caterpillar nie daje premii tylko nagrody.

Mamałyga

Co tam się spawa na próbkach?

,,,,

Do Nowego!Dla niektórych Grodzka też jest piękna.Pewnie takich jaj nie widziałeś.A tu są jaja.Ponoć Santa Klałs się spóźnił ale postanowił zatkać ryja plecakiem i ręcznikiem przed rozmową z mediatorem.Pomyślcie ile już lat Was rolują,chyba czas zmienić coś na lepsze.Opowieści o zamknięciu tej pięknej firmy znów na tapecie.Kto na tym najbardziej straci?Czy my niedoceniani finansowo za swą ciężką pracę?Czy Ci którzy się boją że im się dobrze płatna praca,układy,ambicje skończą?Pomyślcie o tym zanim napiszecie"dobry"pomysł!!!Zanim znajdą wzór na obliczenie premii itp. Panie przebrane za jelonki? To o Was!!!Jak owce przed goleniem,tylko beczą!!!

@,,,,

Szkoda ze nie wyczules ironi jak o tej firmie pisałem.

Naprawdę piękna firma aż się pracować chce.

,,,,

Our values in action you try to fix up"under table".You know what I mean Mr.Kris B from small village.The final sentence on meeting.

superuser

witam, mam pytanie odniosnie maszyn cnc, jakiej stawki sie mozna spodziewac na start , czy wymagaja programowania na obrabiarkach

True
@superuser

Nie trzeba programowac, jest inż. procesu ktory to robi. Stawki poczatkowe to id 16 do 18zl brutto. Co roku 50 gr podwyżki.

Zielony
@True

Witam a ogólnie trudna ta robota na cnc jest? Ja pracowałem na tokarce cnc jako guzikowy nic więcej i czy się tam sens się pchać...

Carlitto
@superuser

Mam 12 lat doświadczenia na maszynach CNC, sterowania: Siemens Sienumeric, Fanuc, oraz Heidenhein. Wykonuje przezbrojenia maszyn, ustawianie narzędzi, edycja programow, drobne naprawy. Frezer, tokarz, wytaczarz. Na jakie wynagrodzenie można liczyć w waszej firmie?

AA

Chcę się zatrudnić w tej firmie ale po tych komentarzach nie mam odwagi złożyć podania. Ile dają teraz na początek ? Słyszałem że nowy spawacz może dostać więcej od spawacza który robi nawet 5 lat czy to prawda ?

Zuzanna

17.50zł

Ja to ja

Brutto

Ja to ja
@AA

Tak to prawda 17.50 a po roku podwyzka 30-40 gr. Brutto o ile nie bedziesz chorowal max 2 dni :-)

robol
@Ja to ja

17.50-20brutto

preeeecz z komuna!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Caterpillar Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Caterpillar Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Caterpillar Poland Sp. z o.o.